Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

hej dziewczyny melduję się mam propozycję co do spotkania- spotkajmy się u mnie będxiecie wszystkie miały podobną odległość :-) a tak na poważnie to strasznie zazdroszczę wam możliwości spotkania się uciekam bo trzeba troszkę ogarnać mieszkanko i potem odebrać małą z przedszkola a z przedszkola wybieramy się na spacerek na plaże bo w końcu mamy ładną słoneczną pogodę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validos pewnie,ze trzeba bo inaczej facet poczuje sie panem i wladca facetow trzeba pilowac od czasu do czasu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ja na urlopie, wzięłam kilka dni wolnego - należało mi sie. Postanowiłam dbac o siebie, pierwsza @ po poronieniu jest - teraz tylko pozytywne myslenie, a trzy m-ce szybko zleca. Oby tylko wyniki było ok! Kurde no - Avinion to Ty???? :-) Ale mi wyszło pytanie... Titowa - staram się, muszę. Mam dla kogo i tak bardzo chcę mieć dziecko. Malwinka - jak dajesz radę? Ja dzieki temu topikowi powoli dochodzę do równowagi psychicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yennyfer hehe nio nie wiem czy tak dojdziesz z nami do rownowagi psychicznej:P raczej zgłupiejesz:P wiecie co? moze i fluidki ciazowe nie przechodza na kazda z nas ale za to fluidki szczescia tak!!! jak dobrze,ze was mam❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja wolę tak zgłupieć jak Wy, niż siedzieć w takim dołku w jakim byłam. Czuję się tak jakbym wybudzała się z koszmaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czołem która się pisze na kapuśniaczek????? oj chyba to spotkanie trzeba będzie przełożyć na inny termin ale tak,zeby już każdej pasowało. dziubassek do Ciebie będziemy latem zaglądać.na rybke i morskie kąpiele kurde no kichaj na chłopa.wsiadaj w pociąg i przyjeżdzaj.:P validos po wywiadówce lanie będzie???? demiluna oj nie dosyć ,że plażę blisko masz to jeszcze pogode super.jak ja Wam tego morza zazdroszcze.ja mam niedaleko las ale i to sie moze zmienić bo juz od roku wycinke robią i jakąs trase budować będą.może zostawią troszkę drzew dla mnie yennyfer napewno wyniki bedą dobre.zobaczysz.dbaj o siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja spadowywuje do pracy-odezwę się jak zwykle na dobranoc Nie tęsknijcie za bardzo :P Papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie kochane......proszę poprawić mi w tabelce @ 22.01.08 I niestety od soboty robie przewrotkę w domu bo zginął mój wypis ze szpitala (listopad 2007) gdzie miałam wszystko rozpisane co i jak, a najgorsze jest ze miałam tam recepty na piguły...które muszę jeszcze brać dwa miesiące.....:(:( Samopoczucie tym bardziej mi opadło:( Myślę o zmianie lekarza, mimo że mój jest ok jednak cały koszmar jaki wtedy przeszłam kojarzy mi sie z nim...chce zakończyc ten rozdział...i chyba po prostu go zmienie(wiem ze to śmieszne ale to każdej wizycie łapie większego doła). Witam Nowe koleżanki na forum:) Zaciążonym tym bardziej duża bużka i zdrowych ciążowych miesięcy:) (ale wymyśliłam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiunia a recepty i paiery pewnie leża gdzieś na widoku:D:D ugadujemy się na kawe.z tego co wiem mieszkasz blisko mnie(w tym samym woj) to moze się piszesz na kawe z nami?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiuniu ja tez znieniam lekarza!! a raczej powracam na stare smieci:) z przed lat:) Fisiu 2 kawka!!! po wywiadówce czy bedzie lanie!!!!wrerrrrrr nie bede jej biła ale chyba sobie walne winko wieczorem z mezem na nerwy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiunia kochana jak najbardziej zamknij rozdzial i zmien lekarza ja co jakis czas(raz w roku) zmieniam lekarza gin. bo jakos nei mam zaufania. Jeli ktos jest nieskuteczny to warto probowac u kogos innego:) zreszta zobacz na Yennyfer i Cemulke one tez przezyly tragedie całkiem niedawno a zobcz jakie rozpromienione kobietki zyja nadzieja i tym,ze te miesiace zleca szybciutko i beda sie na nowo staraly:) i maja racje \"co sie odwlecze to nie uciecze\" ahhha i twoja fasoleczka poprostu zmienila termin przyjscia na swiat tak jak to miala ktoras w opisie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiunia Tak jak Dziubasek powiedziała, żyję nadzieją,że moja fasolka troszkę zmieniła termin przyjścia na ten światek. Ja już sie nie obwiniam bo to jest chore podejście, chce sie cieszyć i żyć bo obiecałam to mojemu aniołkowi. Jutro mija 3miesiące od zabiegu. Dzis 9dc i może już zaczne staranka... któraś mówiła o kapuśniaku (Fisia:-)?, mniam mniam, poproszę:-) najlepszy z prażokami:-) buziaki dla was dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cebulcia kapuśniaczek podany.chyba mi dobry wyszedł bo moje dziecko od wczoraj nic innego nie je tylko kapusniak :D:D dziewczynki jeżeli tylko macie taka mozliwośc to zmieniajcie lekarzy.niekiedy warto wysłuchać opini innego specjalisty. robie te testy na prawko i czym dłużej je robie tym wiekszy zamęt mam w głowie.ehhhhhhhhhhh Majek co się nie odzywasz????? naprawił Ci mąż kompa????? moje śmieszne filmiki w dalszym ciągu czekaja na wysłanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia ja poprosze jakis filmik:-) jeśli mogę oczywiście... mój adres już podałam ale dla przypomnienia: katcebula@orange.pl a dzieci jak jedzą dużo kwaśnego będą zdrowe i nie będą miały robaków:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cebulka juz się biore za wysyłanie tylko odbieraj odrazu bo Majeczce zapchałam poczte i bidulka zawiesiła kompa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cebulka cos nie teges bo raporty mi przychodzą,że nie można do Ciebie wysłać.hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fisiu ja cie zabije :) narobilas mi smaka z tym kapusniakiem ze hoohoho oj tak mi sie chce a w pracy jeszcze siedze :( a w domku kapusniaka nie ma tylko barszcz ukrainski oj tak mi sie chce tej kwasotki i chce mi sie nalesniczkow tez :) jednym slowem apetyt wraca i juz mi w gardle tak nie stoi mocno tylko ciupke:) maz mi sie biedny rozchorowal i jutro sila go zaciagne do lekarza juz od trzech dni mi mowi ze jeszcze jeden dzionek i bedzie ok a nie jest wiec trza wziasc sprawy w swoje rece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cebulka jak chcesz to jutro z rana poprzesyłam Ci jeszcze Vanilka kapuśniaczku mam cały gar więc bardzo proszę. spadam laski bo m.wraca z pracki.trza kochanemu obiadek podstawić.odezwe się wieczorem narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, jestem to nowa, czytam was od jakiegoś czasu, mam nadzieje że mnie przyjmiecie do siebie, Jestem ze śląska, mam 26 lat rocznikowo 27 czyli czas na dzidziusia P, @ mam dostać 26, mam nadzieje że nie przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Anucha! ehh co za dzien dostalam @ i to dwa dni przed terminem no ale coz chyba dzis nie pujde na aerobic:( w dodatku odpadl mi akryl w malym paluszku wiec obcielam je wszystkie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anucha26 witaj serdecznie🌼 wkońcu ktoś ze ślaska dołaczył.będzie z kim kawe na lajfie wypić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻NICK .....WiEk...MIEJSCO..POTOMSTWO ..CYKL....OSTAT.@ 🌻Validos27 ....27 ....Kraków -...................8 cykl....19.01 🌻Fisia .........29 ....śląskie.....Marta 3lata ...6 cykl...04.01 🌻Dziubassek..22.....Trójmiasto.................4 cykl....22.01 🌻Maliwina29...29.....Warszawa..................4 cykl...02.01 🌻Michelle.......21.....kuj.-pom..Daniel 1,9rok.3 cykl...27.12 🌻Agi37...........37....Warszawa.................4 cykl...19.01 🌻Millenia........25.....Katowice..................2 cykl....03.10 🌻Małgosia B....28.....Warszawa.................1cykl.....31.10 🌻Mała80.........27....Rzeszów...................1 cykl.....01.11 🌻Schering.......35....Wrocław....................2 cykl....22.01 🌻Basiunia*......28.....śląsk......Szymon 4 lata............30.12 🌻Yennyfer.......31...Lublin.....Wojtek 12lat..1 cykl....01.11 🌻Cebulka30......30..Piotrków Try.Nadia 6lat..1 cykl...14.01 🌻Gooosha........24...Ballymena...................1 cykl....03.01 🌻Kasika1........23...Rzeszów..Kacper 21m-cy..3 cykl...29.12 🌻Titowa1........28....Irlandia...............1 cykl.........27.12 🌻Wełna..........24....Warszawa...............3 cykl.........04.01 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻...........................ZACIĄŻONE.........................ter.por. 🌻Vichy .........27 ....Śląsk.......Karol 6lat ....ciąża....... 🌻Demiluna ....26.....Anglia .....Wiki 3 lata....ciąża....13.06.08 🌻Mar--gerita..26 ....Warszawa................ciąża....30.06.08 🌻Sylwia ........29 ....Trójmiasto . .............ciąża....30.06.2008 🌻Harbatka ....28.....Warszawa...............ciąża....05.07.2008 🌻Melusia80.....28................................ciąża....20.07.08 🌻Agital..........26.....Żywiec................ ..ciąża....20.07.08 🌻Madziulek81..26.....Gdańsk..................ciąża....22.07.08 🌻Avinion........29.....Kraków..................ciąża....02.08.08 🌻Wiktoria80...27.................................ciąża....22.08.08 🌻Dafodilek .....27....Wrocław..................ciąża.....11.09.08 🌻Koug..........34...Opole..Michał 11,Ola 7...ciąża... 🌻Majek123.......22 ...Zakopane...............ciąża ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Powiem Wam,ze coraz gorzej ze mna:( mdłości zaczely dokuczac.. Fisiu** poczta juz dziala, teraz wlasnie dalej wywalam maile, bo polowa z nich jest niepotrzebna a ja mam pozniej dysk zapchany:D mozesz smialo wysylac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majek obejzalam twoje foty i musze ci pozazdroscic domu!!!!! nio i zdolnosci kulinarnych twojegom. tez bym zjadla takie pysznosci!!!!!!!!!!!!!! a najlepszy jest deskorolkowiec:P ehh dziewuszki sakd wy takie domy i mieszkania piekne biezecie??? chyba tylko tu na pomorzu taka bida :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×