Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

dziubassek ja nie spie tylko cięzko pracuje hehehe.obiadek mam już gotowy.w kawiatkach zrobiłam porzadek nio i posprzatałam w domku.teraz czas na relaksik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cebulka no chcesz jeszcze te maile czy nie chcesz????? bo mam chwilke to bym poprzesyłała jeszcze. ale dzisiaj ciulaty dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze,że nie potrzebny Wam ten przeklęty 23!!:-) Ja też chcę już do domu... Dziewczyny może wywalmy a Naszego kalendarza wszystkie pechowe dni.....tylko żeby coś zostało :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie spac mi tu cebulka mailiki cały czas do Ciebie ida więc odbieraj,żeby poczta sie nie zapchała. dziewczyny dajcie jakis pomysł na obiad na jutro bo nie mam koncepcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze nie zjadłam dzisiejszego obiadu a Fisia myśli już na zapas:-)) ale z Ciebie dobra Żonka;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nioooooo dobra żonka jestem więc jak mój marudzi to zaraz w ucho dostaje.Ja lubie pichcić tylko mój jest mało wymagający i co mu ugotuje to zje i jemu jest wszystko jedno a ja bym chciała,żeby on mi dał jakieś wyzwanie. jest tylko jedna rzecz której robić nie lubie w kuchni.nie nawidze piec ciast bleeeeeeeee cebulka kukaj na skrzynke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisiu Mój mąż też nie jest wymagający, jestem z nim 14 lat z czego 8 lat po ślubie a nigdy mnie nie opitolił,że nie ma obiadu w domu bo tak też się zdarza jak jestem w pracy dłuzej. Zresztą trzeba być elastycznym w związku i wzajemnie się uzupełniać. Ja najbardziej lubie wymyślać sałatki różnego rodzaju...nie lubie za to piec mięs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!Jakoś nie mam ostatnio czasu i nastroju żeby pisać...Wczoraj rozmawiałam z moją panią ginekolog.W tym mies badania hormonalne i zobaczymy,jeśli będą ok to dalsza diagnostyka ale już w centrum leczenia niepłodności...Zaczynam się trochę martwić..Czy któraś z Was robiła badania hormonalne,jeśli tak to jakie i w którym dc?Ja dziś w 5 dc zrobiłam FSH,LH i estradiol.Fajnie,że pojawiły się nowe koleżanki-witam serdecznie.To co też mnie trochę martwi-dziś mam już dość wysoką tempkę 36,75.Może ta pieprzona prolaktyna mi rośnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi witaj🌼 ja niestety nie robiłam żadnych takich badań ale się własnie zastanawiam czy nie zrobić jak dalej nie zafasolkuje.lekarz twierdzi,że jest u mnie oki no ale chyba bedą musiała go poprosić o jakieś skierowanko dziubassek co Ty już do domu????????????? myślałam ,że do 16.00 siedzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki dzięki za dobre słówka Jutro ide do gina i zobaczymy czym tyn razem mi poczaruje......ostatni raz ide do niego kolejna wizyta będzie u mojej lekarki z czasów kiedy chodziłam w ciąży z Szymkiem i mam nadzieje ze wtedy zakończe ten smutny rozdział swojego życia....Ogólnie to jestem pozytywnie nastawiona i nie mam zamiaru zasmucać swoją osobą nikogo ale czasem są takie złe dni...chyba rozumiecie;) Dziękuje za to że jesteście:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiunia trzymam kciuki jeśli czujesz że lepiej będzie zmienić lekarza to tak zró bo najwżniejsze jest teraz to co ty czujesz, przechodziłam to co ty ale ja bezpieczniej czułam się zostając pod opieką tego samego lekarza, jakoś lepiej się czułam wiedząc że on wie wszystko o tym co się wydarzyło i drugą ciąze prowadził mi majac na względzie moje przejścia i w porę zareagował gdy zaczęły się komplikacje. Teraz też czasem do niego dzwonię gdy mam jakieś wątpliwości mimo że tej ciąży nie prowadzi z wiadomych względów. Tak więc jęśli lepiej się czujesz pod opieką twojej "starej " lekarki zmianiaj i głowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anua26
jejku juz mnie boli brzuszek na wstrętną @, jejku czemu tak szybko o sobie daje znać? gdzie tam niedziela? moj cykl na straty :( , ojejku, no coż takie życie raz z górki a raz pod górkę jeszcze troszkę i kończe pracę i smigam do domku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co jest z tym netem, zjada mi literki, pomarańczowa to ja, coś mi się xle napisało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anucha chyba już jesteś przemęczona hihi:D:D:D:D:D:D:D nie spisuj na straty go jeszcze.@ nie ma to nie jest źle zaraz małżoneczek wraca z pracki a ja na kursik :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello babeczki! Muszę się zameldować, bo dawno nie pisałam. Dajecie ostro kochane. U mnie najgorszy był 21.01... ojoj, fizycznie byłam dętką. Ale! mdłości nie ma! rzygania też ! cola działa :D jutro usg - może kruszynka pokaże, czy ma coś między nóżkami ;) Patent na drętwiejące ręce w nocy - poducha między kolana do spania! narazie działa, a już mnie wybudzały te drętwienia. Jeszcze kręgosłup został :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz byłam na zakupach i teraz cos szybko pichce! na 18 na cwiczonka!!!! co do badan to ja robiłam LH, FSH, TSH i prolaktyne !! ta niesttey za wysoka zdecydowanie po obciazeniu!! ale czuje ze 4 dostane piekne sierowanie na reszte badan!! i musze kase przygotowac!!!:( oj dlaczego takie badania nie sa refundowane!!!..........co za kraj fisiu ja ma pomysł na obiad ale na weekend:) sajgonki:) mniam... ja tez lubie gotowac!! pieczenie wrrrrrr:( nie wychodzi i nie lubie! mój na szczescie tez nie wymagajacy:) basiunia:) kciuki za wizyte juz trzymam! anucha @ wyganiam:) Twoja Herbatka:) super ze wszelkie dolegliwosci mineły:) aby tak dalej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia nio robie do 15-tej:) Basiunia kazda z nas potrzebuje sie czasem wyżalic! Anucha mnie ciagle literki wcina albo zjada :O Harbatko kope lat:D nio jak juz zobaczysz co tam jest miedzy nozkami u dzizi to daj znac, koniecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOCHANE NIE MAM WASZYCH FOTEK WIEC POPROSZE OD KAZDEJ Z WAS ZEBY WYSLALA MI NA MAILA madzienka69@wp.pl Z GÓRY DZIĘKUJE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tylko ja dziewczeta... Cebulko, Validos, Dziubasku, Fisio dziekuje za wsparcie jestescie takie kochane naprawde dziekuje, wasze slowa pomagaja, cudo!!! my z mezem temperamentne charaktery mamy... przy najblizszej okazji porozmawiam, na razie potrzymam go jeszcze troche w ciszy, u nas to pomaga, kilka cichych dni - wiecej czasu na przemyslenie dla niego, bo ja swa opinie znam. Cebulko znam twoj problem z wasnej autopsji, jedziem na tym samym wozku moja droga, ale kto wie gdzie ten wozek nas zawiezie hoooo hooo hooo!!!! w pola, laczki, lasy, gory przez obloczki i chmury, ale razem kochana, razem!! to fakt 23 to niekoniecznie najlepszy dzionek, w skarpete go wlozymy i tyle! poprawil mi sie humor, zdjatka przesle tylko dajcie mi czas do jutra, bo dzis nie dam rady. ja uwielbiam robic salatki, te mniej znane na naszych polskich stolach, w ogole lubie zdrowa zywnosc, mam problemy z jelitkami, stad ten zdrowy nawyk. Dziubasek ja jak mam @ to nie jest tak najgorzej, gorzej jest tydzien przed, ojojojeeej wtedy nawet lyzka nie na swoim miejscu polozona doprowadza mnie do szalu he he :-) :-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka babeczki Titowa🌼teraz moze być tylko lepiej.napewno dacie sobie rade.musicie się wspierać nawzajem a nie obwiniać.Fajnie,że dołek mija Dziubassek moich też nie masz??????? Validos nie robiłam sajgonek jeszcze.jak masz sprawdzony przepis to proszę Harbatka🌼 daj znać jak u lekarza no i oczywiście skan zdjęcia maleństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisiu twoje juz mam dzieki😘 ale chciala bym zobaczyc twarzyczki kobietek tych ktore jeszcze nam sie nie pokazaly:) foty wylacznie do wglądu wewnetrzenego:D Titowa ja jestem bardzo charakterna babeczka(taka mała a warcze jak tygrys) moj m. kiedys byl spokojny łagodził kazda sytuacje a teraz sam naostrzył pazurki i czasem kłótnie sa wręcz włoskie:) dlatego tak jak mówisz kilka dni ciszy poskutkuje, ale po klotni moj m. zaraz sie tuli i przeprasza, naprawde sie potrafimy sie na siebie gniewac dłuzej niz 10min pod warunkiem,ze chodzilo o błachostke:) Titowa poprosze o focie bo jeszcze mi sie nie pokazywalas:) madzienka69@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pocwiczyłam:) az mi lepiej! pwoeim Wam dziewczynki ze super uspokaja taki aerobik:) polecam:) fisiu!!:) przepis na sajgonki pewnie ze moge podac:) napisze jutro w pracy ja ja robie i Wam wysle:) super na kolacje przy swiecach! dziubasek Ty chyba masz moje fotki:) hahaha a ja tez prosze nowych dziewczynek foteczki:) w zamian obiecuje swoje wysłac! Titowa 1 My zawsze słuzymy pomoca:) z dołków wyciagamy:) nawet na siłe!!! Herbatko !! zdjatka młej Herbatki poprosze:) jak beda!! zmykam sie relaksowac:) do jutra:) ja niestety szybko chodze spac wiec swiatła nie gasze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie dziewczyny.fajnie by tak zobaczyć nowe koleżanki. Do nowych dziewczyn!!!-tak się tu wymieniami zdjęciami.oczywiście One są do wzglądu własnego i nigdzie poza nasze towarzystwo one nie wędrują.więc zapraszam do wymiany fot(jak macie zyczenie).ja oczywiście swoje równiez odeśle Validosku tak mi narobiłaś smaka na te sajgonki,że ślinka mi cieknie.Ja WAm moge dac przepis na zaj***te naleśniki faszerowane i zapiekane na ostro mniam mniam dziubassek śpisz?????pewnie,że śpisz bo Ty z kurami chodzisz spać a jest tu kto? światła nie gaszę.nie będę zabierała fuchy Koug:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór:-) Kończy się juz ten okrutny 23:-( przepraszam a czy te zdjęcia to mają być w negliżu?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia ale mnie dzisiaj zasypałaś filmikami:-) ale jutro poprosze o jeszcze. Kurcze no muszę poszukać tych aktów hihihihihihi Moja Perła leży koło mnie i chrapie jak niedzwiedź. Zaraz wysyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×