Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Majek to mam nadzieję, że ędzie tak jak u Ciebie. Dzięki kochana, że trzymasz kciuki, ja Tobie też ostro kibicuje. Zazdroszcze kupowania skarpetek..:) Fisiu napisałaś do mnie, a miałaś na mysli Majek, ale to nic, rozumiem obie jeasteśmy nowe:) Anucha26 u mnie dziś 37,1 i narazie żadnych objawów. I śluz tez mam białawy, ale nie jestem ekspertem, bo dopiero zaczynam go obserwować. Dzięki za wykresy, łudzę się, że mam podobny:) Ale dopóki @ nie ma, dopoty można mieć nadzieje:) Yennyfer to zrozumiałe, że tego unikasz, moja koleżanka jest w identycznej sytuacji jak ty, bardzo jej współczuje, nie martw się, z czasem wszystko się ułóży. Kiedy bedziesz znała przyczynę tego co się stałó?/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yennyfer!! cóz mam napisac! sama nie wiem jak bym sie zachowała!!! po tym co przeszłas!!! cóz mzoe uda Ci sie wyluzowac:) lampka wina!:) kolacja i seksik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yennyfer Twoje kłopoty to wypisz wymaluj moje ......czytając to mam swoja sytuacje przed oczyma chyba tylko jednyna zmiana ze ja juz @ dwie mam za sobą (druga w trakcie)....ale wiesz....wszystko sie zmieni......bedzie jeszcze dziczenie i szaleństwo..zobaczysz:) A ja dzis pocałowałam klameczke u mojego gina bo wybrał sie na urlopik...a ja sie tylko zwolniłam wczesniej z pracy, gnałam przez miasto aby zdążyć do niego przed basenem szymka ...ale to nic:( teraz to juz nic nie wiem czy mam brac tablety- na które nie mam recepty....a zresztą i tak chciałam mu powiedziec ze niechce ich brac....wnerwiają mnie i tyle.. Pozdrawiam pozytywnie nastawionych:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuję dziewczynki, lzej mi ze nie uwazacie mnie za wariatkę. Basiunia - ja miałam zabieg 22 grudnia, dopiero miesiąc temu, jeszcze nie umiem całkowicie spokojnie o tym mysleć. Pierwszego lutego idę do lekarza, ma być juz wynik histo. Podobno juz jest,ale sama wolę nie odbierać, lekarz obiecał mi,ze weźmie ze szpitala i da mi na wizycie. I omówimy taktyklę, mozliwe przyczyny... Wtedy ew, zrobię badania - toxoplazmoza, cytomegalia, hormony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co starszne mgłości mnie złapały, jak zwykle psychika dziala na maxa, szok co ten organizm czlowieka moze zdzialać, @ ma być w sobote niedzielę a chyba przyjdzie wcześniej bo mam juz bole od paru dni a od wczoraj takie mocniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validos, jak się napiłam przed sexem, to całkowicie odeszła mi ochota... Wszystko się poprzestawiało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yennifer Ja jestem 3 miesiace po zabiegu i też nie mam zbyt wielkiej ochoty na sex...pierwszy raz kochałam się ok 5tyg po zabiegu. Do dziś dnia siedzi w mojej psychice jakaś obawa sama nie wiem przed czym. Ale jest lepiej....daj sobie troszke czasu:-) Ja w ten weekend będę sie starać zafasolkować:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alocha ja sie zerwalam troche wczesniej do domku:) ide teraz na zakupki a pozniej na gimnastyczke:D moj misiak ma wielka ochote ale ja mam @ wiec moze sobie tylko pomarzyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yennyfer - nie możesz się przede wszystkim bać.Spróbuj może ze swoim księciem pogadać tak szczerze jakie masz obawy. Może umówcie się na jakis sexik w nieco \"lajtowej\" wersji i juz po owulce bez gumki.Przeciez nie każde zbliżenie musi się zakonczyć ciążą.Najważniejsze to szukac wspólnych rozwiązań a co tu ukrywać - sex jest najlepszy na stres :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zamówiłam dziś frytki z jajeczkiem sadzonym (albo dwoma) i kapustką kiszoną :D mięsa mam dosyć narazie, znów kwasota górą. Oj sexiku i u mnie jakoś parę dni nie było... pewnie to się niebawem zmieni ;) jakoś tak wyszło. Przed usg i przed lekarzem się powstrzymuję 2-3 dni. Validosku -- wyślę nowe foty dzidzi napewno :D A z wózkiem to się wścieknę! Za duży wybór !!!! Pozdrawiam, życzę smacznego i uciekam do domu robić fryty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwinka nio ja tez niby miałam(mam?) nadżerke ale jakos juz lekarz mi nic nie mówi, wiec sama nie wiem, to nic przyjemnego ale co sie nie robi dla zdrowia dlatego głowa do góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babeczki!Dziś znów mnie pokłuto-myślałam,że prolaktynę zrobię w 2 poł cyklu,ale ginka powiedziała,że lepiej teraz.Te badanka co robiłam wczoraj wyszły dobrze-na szczęście to nie pre-menopauza-tego bałam się najbardziej!Mam nadzieję,że jutro też będę miała dobre wiadomości..A dlaczego mam wysoką tempkę?Dziś 36,9.Może coś wiecie na ten temat?W poprzednich cyklach w tym czasie było max 36,7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babeczki, fisiu te nalesniczki ahh znow narobilas mi ochoty :):0 a u mnie dzisiaj na obiadzik placki ziemniaczane beda pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i cisza wszystkie poszły spać.... gaszę światło-Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobrencja dzień dobrencja dziubassku Ty mój ja Ci wysłałam zdjęcia cebulci.sprawdź POBUDKA!!!!WSTAWAĆ ŻOŁNIERZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ja też wczoraj jadłam jaja:D Miałam dziś robić test, (28dc) ale stchórzyłam. MOże jutro.. Lece na zajęcia, miłego weeckendu i trzymajcie za mnie kciuki na zaliczeniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika:) a my tu czekamy na kolejne 2 kreseczki!! powiem Wam ze dzis wyjatkowy nastrój:) kierownik na urlopie, młoda jedzie na ferie:) dzis sobie posprzatam:) i wieczór mój z mezem:) normalnie zyc nie umierac:) KAWE?? >>>>> dzis podaje z ekspressu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×