Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Takie przepisy. Niestety. U mnie młyn - więc spadam pracować. Miłego dnia. A o pączkach sklepowych mam pioruńską zgagę - tylko moja babacia robi takie które mi nie szkodzą. Zjadłam rano jednego i ranigast poszedł w ruch. Bleeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a bo laska z macierzynskiego wczesniej wrocila (czy z urlopu niewykorzystanego) i mnie wyrezala ;( nikt mi nie mowil ze jestem na zastepstwo, mialam normalna umowe. idootka z 2 miesiecznym dzieckiem do pracy przychodzila i sie panoszyla. Nudzilo sie pipie w domu, eh, szkoda slow na chamow, mam nadzieje ze plajtną ;)juz zle im sie powodzi, wszystcy ze starego skladu odeszli. To bylo kilka lat temu, nie ma o czy mowic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem co się dzieje??? byłam na sklepach.brrrr jak zimno a ludzie za pączkami gonią ja jeszcze nie zaliczyłam pączusia dzisiaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validosku pełen ignor:):) nie zjadłam jeszcze pączusia ani jednego szykuję się na wielkie ammmm jak pojade do rodziców:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam do domku:) zaraz moj mezus zrobi mi obiadek:P a pozniej na aero zrzucic troche paczkow ktore zjadlam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieciaki odebrane ze szkoły, jedzą obiadki ale zaraz się zacznie... czwórka dzieciaków w domu to całkiem sporo (przynajmniej jak na mnie) no ale cóż taka praca i cena za bycie z córunią w domku :) więc nie będę narzekać! Będę was tu podglądać ;) no chyba żedzieciaki dorwą się do bajek na kompie... 😘 🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł :) Dopiero weszłam do domku...ale lekturka :D Cebulka cmok za posłannictwo dziewczynki jak tam brzusie po bombach kalorycznych? P.S. widzę że tu dalej smierdzi fermentującą pomarańczą... Fisiu masz racje pełen olew-najwyzej wszystkie ciężarówki skrzykniemy i ją obrzygamy :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koug super pomysł z tym obrzyganiem pomarańczy.a jeszcze po pączkach to już nie źle by było.:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczynki jakie wy złośliwe jesteście:-) a feeeeeeee :-) :-) :-) troszkę wyrozumiałości dla chorej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cebulka żadnego marnotractwa.rzygamy na pomarańcze więc łykaj łykaj ofuuuuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja w domku juz czekam na mezusia:) ja tem zwracac pyszności nie bede na pewno nie na pomaranczową!!!!hahaha :) cóz wole to spalic z mezem a na pewno nie zwracac:) zrobiłam zurek i serek biały wymieszałam taki pyszny i czekam:) na mezusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pomarancze zjadam na sniadanie:) dzis zjadlam nawet dwie:P ide zaraz na balety:) buziaczki kochen😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, widzę, że wszystkie spicie albo staranka w toku... ;) u mnie niestety jeszcze @ ale kto wie... może i tak bedzie miło :p no to nie będę przeszkadzać ;) idę położyć małą, ale jak znam siebie to pewnie też niedługo padnę... dzieciaki dały mi w kość! stosunkowo udanej nocy :p a potem miłych snów 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pączki rozeszły się w zawrotnym tempie dzisiaj, już o 14 nie miałam nic w zapasie. Aniu ja mieszkam 20 mil od Belfastu w Ballymenie. U nas zimno, zawierucha, deszcz i okropny wiatr. Jest nieprzyjemnie i w ogóle bleee... normalnie deprecha ale już niedługo wakacje. 3 tygodnie na słońcu, jeszcze 31 dni, już kupiłam nawet duże walizki. Jedziemy sie relaksować i może zafasolkować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis wszamałam 5 paczków (przed chwila dwa) klade sie spac ale najpierw musze uładzic mojego meza bo fika tu do mnie:P miłych senkow bye bye

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nieeeeee jak ja weszłam na topik to wszystkie poszły spać.chyba tylko na koug poczekam bo ona jest nocny marek to jej potowarzysze w gaszeniu światła dziewczyny wszamałam 4 pączki na jedno posiedzenie.jakie one były pyyyszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×