Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

A tak przy okazji milej niedzieli zycze! uciekam, bo przeciez sama pisac nie bede, dam Wam pospac! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i się pośmiałam na dzień dobry :) cześć Tituś heloł all Ja od ranka w pracy,bo jak to się mówi \"...przecież trzeba rano gdzieś pójść by nie spożywać za darmo chleba powszedniego\" Leje tu juz drugi dzień...może i dobrze będzie bardziej zielono,chociaż przy takiej pogodzie to albo spać albo do baru sie chce:P Jeśli raz już pomogło to może dalej będę rozsyłać te fluidki ciooo? która jeszcze chętna:D??????? ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> Miłej niedzieli laleczki moje 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babeczki!Z wrażenia nie mogę spać ale powoli do mnie dociera,że zostanę MAMĄ!!!!!Dziewczyny myślcie pozytywnie i nie wypatrujcie objawów ciąży w swoim organizmie,u każdej z nas wygląda to inaczej,dla mnie ten cykl był najmniej ciązowy ze wszystkich do tej pory-mało śluzu w dni płodne-nawet piłam Guajazyl(syrop wykrztuśny na poprawę wydzieliny-kto wie,może pomógł),krótkie dni płodne,wcześnie owulacja,mało staranek i jakieś takie bez przekonania bo myślałam,że to nie ten dzień i prawie od razu po wstałam do toalety(świecy nie robiłam bo byłam strasznie śpiąca).Jedyne co mnie troszkę zastanowiło to to,że 5 dni po owulacji pojawiło się bardzo dużo śluzu-żółtawy,grudkowaty,w którym zauwazyłam niteczki krwi,nawet Wam o tym nie pisałam bo nie chciałam się nakręcać(te niteczki były bardzo dyskretne i zobaczyłam je dopiero po badaniu szyjki).Póżniej cisza,zero objawów-cycuszki mięciutkie,niebolesne,zero śluzu i tak jest nadal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starajcie się dziewczynki o tym wszystkim nie mysleć,bo to rzeczywiście złoty środek.Termometry niech idą w kąt,no chyba,że bierzecie duphaston bez monitoringu owulacji-wtedy trzeba sprawdzić czy był skok tempki,żeby się nie zablokować.Fisiu teraz przede wszystkim czekamy na Ciebie,oczywiście innym koleżankom też wiernie kibicuję-szczególnie bardziej dojrzałym-SPECJALNE FLUIDKI DLA SCHERING i ANNY-łapcie dziewczyny!!!!!!!!!!!Fluidki także dla młodszych koleżanek!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję jeszcze raz Wszystkim za miłe słowa-Basiuniu,Validosku,Malwinko,Titowa,Aniu K,Dziubasku,Demilunko,Sylwuś,Cebulko,Maniu,Wioluś,Roburku,Fisiuniu,Anno i specjalne podziękomania dla KOUG!mam nadzieję,że nikogo nie pominęłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki:) Agi faktycznie ja myslaam ze wszystkie objawy typu ból piersi to przed @, tez małosluzu miałam i jakos nie zaleciłam sie do wskazan lekarza ze to ma byc dzisaij:) maz był w pracy a ja nie chciałam z tego zrobic halo-kochanie przyjezdzaj czekam z jajeczkiem!!! i jak wiedac jak nie dowierzałam ze to moze sie zdazyc za 1 razem przy leczeniu! udało sie!:) Titus powtrz testa:) albo idz na bete:) caluski słoneczka:) ja ja rózniez każdej dziekuje z osobna i wszystkim razem:) aha Dziubasku żadnyc dołów - już mi wyskakiwac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się bardzo cieszę....czytam co ta Titowa napisala....A co ja mam powiedzieć skończylam 30 alt ale pocieszyło mnie to, że tutaj koleżanki zachodzą w pierwszą ciążę jeszcze później..... To mi dało na pocieszenie ;) Ale gratuluję wszystkim zaciążonycm szczerze...jejku cztam z rzadka tak jak wam pisalam ale w szoku bylam jak jedna prawie za drugą : 2 kreseczki.....normalnie szok... Przekażacie koleżanki zaciążone troszkę fluidków proszę...; Oby nam niezaciążonym w końcu się udało....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie @ w pełnym rozkwicie tak,że proszę o zmianę w tabelce na ostatnia @ 19.04 - 2 cykl.Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki , ja juz nie moge doczekac sie testowania , a tu jeszcze prawie 2 tygodnie :( jestem pełna obaw ale i nadziei że tym razem sie uda, ktoś testuje ze mną? przynajmniej sama nie bede sie stresować:) gratulacje dla wszystkich zaciążonych a za tych czekającyh trzymam mocno kciuki( i za siebie też) , pozdrawiam Was wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kołderko jeśli możesz-podaj do tabelki datę Twojej ost. @ oraz który cykl starań zaczęłaś.Twój wiek i miejscowość juz znalazłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koug -1 cykl staran, ostatnia @ 3.04. Malwina 29 - ja tez jestem w 17.d.c , cykle mam dziwne bo po zabiegu łyżeczkowania w grudniu przez 2 miesiace mialam równiutko 27g0 okres a w marcu mi sie duuuzo opoznił i dostalam dopiero 3 .04 wiec teraz nie wiem kiedy dostane i czy wogóle:) lekarz powiedział ze możemy starać sie juz od nowa jeśli tylko czuję sie na siłach psychicznie bo fizycznie jest wszystko ok, troche sie boje a nawet bardziej niz troche ale postawiłam wszystko na jedną kartę - co ma byc to bedzie, staraliśmy sie prawie przez cały osttani tydzień , to środek cyklu wiec mam nadzieje ze sie udało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz FLUIDKI!Validosku a jak teraz z seksikiem?Trochę się boję bo wczoraj dośc mocno bolało mnie podbrzusze,dziś jest ok i mam ochotę na podlanie ziarenka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi :):):) Fasolkę należy podlewać czasami,a przecież ważny jest też pierwszy dobry kontakt z tatusiem :)Tego się trzymajmy. Mi tam kiedyś mówili że od 12 tygodnia należy wręcz nawozić tj.poprawiać urodę naszych dzieci np.wydłużać paluszki,kręcić włoski poprawiać uśmiech itd. :) Jeszcze powiedz jak Pituś-szczęśliwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validosku ile bierzesz duphastonu i foliku?ja biorę 2 tabl duphastonu i 1 folik-0,4 mg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiula Ty też nie pisałaś czy Twój blondasek się cieszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczyny! kiepsko dzis spałam, wczorajsza nerwówka mnie wymęczyła. dzis jakas przygnębiona jestem i nic mi sie nie chce, do tego ta pogoda, gdyby chociaz słoneczko było to moze na spacerek bym poszła, a tu pada i wieje, moze do wieczora sie polepszy. spacer zawsze dobrze mi robi. kołderko --- trzymak kciukasy za Ciebie, powiem Ci ze ja tez sie troszke boje jak tym razem bedzie, ale mysle ze to normalne po tym co przezyłysmy. oczywiscie staram sie o tym nie myslec i sie nie zadreczac dla dobra fasolki. ale widzisz byle jaki stresik, przemęczenie sie czyms itp a ja juz sie zastanawiam czy dzidzi to nie zaszkodzi. mysle ze dopiero usg mnie uspokoi ale na to trzeba jeszcze troszke poczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieeen dobry Dziewoje! no nie wiem czy taki dobry bo czuje sie fatalne slabo! zasnelam dopiero o 3! wstalam o 8! sniadanie maz przygotowalam, zwleklam sie z wyrka, wyszpachlowalam buziunie co by cieni pod oczami nie bylo widac... 🌻 Koug, Agi 🌻 Validosiu 🌻 ❤️ ❤️ WY Moje!! laaaaaaaaaape te Wasze fluidki! oooo mam! ale sie one wierca! czy Wy je tak podlewacie?! :p ze takie niesforne! :) :) :) :) Dziubussia nie ma pewnie nadal czyta posty z nocy i sie przestraszyla :) Dziewczyny ja z dwa dni temu mialam taki bialutenki czysty sluzik a pelno go bylo ze no nie wiem, wiecie co to moze oznaczac, macie cos takiego? Malwina dzialaj dzialaj! nowe mieszkanie lozko podobno czynia cuda! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania i Kolderka rozumiem Wasze nastroje i obawy, ale ogromnie wierze, ze tym razem Wszystkim Nam sie uda! i Nasze Malenstwa beda bawic sie w tej samej piaskownicy, zabierac sobie grabki, wiaderka na glowki zakladac, ciagnac za wloski, przepychac sie, przychodzic na skarge :) (bo My tu normalne nie jestesmy, wiec nie liczmy ze Nasze dzieci beda ulozone hihihi) dzielic sie cukierkami, rabac na czas jednoczenie w pieluchy. Bedzie dobrze moje Drogie! A to kwiatuszek dla wszystkich! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam niedzielnie :) Przede wszystkim wielgachne gratulejszyn nowo-zafasolkowanym. Proszę posmerać dzidziaki przez mamusiny brzuszek i dbać o siebie :) Wysyłam też fluidków trochę kolejnym chętnym. Szeroko proszę łapki wystawiać i łapać ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> Do tabelki podaję, że mam 25 lat rocznikowo, a więc ćwierćwiecze będę świętować w tym roku :D U mnie wszystko ok. Powoli mija zmęczenie i ogromna senność. A wręcz przeciwnie mam kłopoty ze snem. Głupoty jakieś się śnią. Wiercę się setki razy. No niezafajnie jest. Bóle podbrzusza nieco się uspokoiły. Mieliśmy już pierwszą wojnę z grzybolem - szczęśliwie wygraną. :D Biust urósł na razie z rozmiaru małe B do duże C. Mąż się cieszy oczywiście jak jakiś nastolatek :D No i czekamy na USG, które za 9dni :) Niecierpliwa jestem jak diabli. To już będzie wtedy pełne 10 tygodni, więc fasolina na pewno pięknie się przedstawi :) Buziam Was i pozdrawiam Aaaaa i smutasy proszę się szeroko uśmiechnąć :D :D :D choćby na siłę :D :D :D nie ociągać się :D szerzej :D :D i mocniej zęby do przodu wystawić :D :D :D :D Będzie dobrze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ KOUG ❤️ A DZIEN DOBRY kOCHANIENKA! A gdzie Ty sie mi wybralas? do pracy w niedziele? czy to podlewanie to nazywasz praca? :p :p :) zwal jak zwal grunt, ze sprawia przyjemnosc! bylyleby fluidki byly zwrotne i dobrze zenergetyowane! :) caluski dla Malenstwa! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
titku --- dzięki, wazne sa dla mnie Twoje słowa :) po prostu innej opcji nie ma, musi byc dobrze i kropka :) spadam teraz pisac prackę mgr, ale pewnie bede tu zaglądać do Was, bo zawsze ciężko mi sie oprzec jak mam necik włączony hahah :) zajmę sie tym pisaniem, to nie bede myslec o jakis złych rzeczach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GARGAMELKA Ok lapie i od Ciebie fluidki! a tak to niezle urosly Ci bimbały!!!!!! wcale sie chlopinie nie dziwie! rosna jak na drozdzach! i niech Bambini tez tak zdrowo sie rozwija!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak poza tym ---MANIUS--- chyba powinnas juz zmienic stopke na: staranka pomyslnie zakonczone, misja w toku! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok spadam do meza bo zaraz sie na mnie obrazi chlopina, ze go zaniedbuje :) odezwe sie pozniej...jak zasnie! hihihihiii :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hellou. ja ODPOCZYWAM w pelnm tego slowa znaczeniu ;) leze i spie co chwila.Ale juz jest lepiej, nie mam juz tych skurczy. Co do imienia..hmm no kurde nadal mam dylemat ;( mojej mamie nie podoba sie Oliwia ani Liwia, przez co sama zaczelam sie zastanawiac. Moze Roksana albo Jowita? Nie wiem..poczkam az dzidzia sie urodzi. ps. od 7ego miecha zaczynam juz cos kupiwac, bo narazie nie mam nic dla dziecka, jestem bardzo przesadna i z przyjemnoscia to do porodu bym nic nie kupowala, ale tak nie mozna. Ps. chyba sie rozejde z mezem, i to szybciej niz myslalam..;( on sie kompletnie nie nadaje na meza ani ojca, moi rodzice juz to widza i coraz bardziej mi to uswiadamiaja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki:) ja postanowiłam rano uciec do przyjaciółki na kawe:) hmmm znie zjadłam nic rano i pierwszy raz mnie zemdliło:) wiec od razu u Ani sniadanko:) potem słaba kawa i torcik:) Kołuderko:) wierze zebociany niedługo do wszystkich doleca:) trzymam kciuki:) za testowanie razem z Malwinką:) Agi ja własnie jak nigdy nie mam ochoty!!::( nie zaazało mi sie to nigdy!!!!!!!!!! ale mysle ze maz obudzi we mnie swoja dawna zone:) i lwica powróci:)co duphastonu biore 2x dziennie:) i folik raz dziennie:) a pozatym ten kontakt musi byc;) przeciez:) Koug mój szlaleje:) jak nigdy :) sprzata:) nosi zakupy i wogle jakis taki tatusiowaty:) gargamelko:) ja mam poczatek dopiero a juz mi co nieco wyplywa:) a co bedzie później wole nie wiedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde no --- przykro mi ze nie układa Ci się z mężem, nie wiem o co chodzi dokładnie, ale moze jeszcze wszystko jakoś sie ułoży nie chce pisac tu o swoich roznych problemach bo moze wydzadza sie one błahe przy Twoich (nie znam Twojej sytuacji) ale np. moj dobrze wie jak sie boje o ta ciaze a mimo to mnie podku...ia i stresuje sie dodatkowo przez niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×