Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Powiedzcie co ja mam teraz robić? Bo napewno zrobię jeszcze jutro test z samego rana.....bo tak jak mówię NIE WIERZĘ!!!!!! 2 cykle starań i już....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie coś innego czułam ale nie myślalam, że to to, nigdy nie byłam w ciąży.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żadnej nie ma :( jesteście po moim mężu drugie!!!! Nie powiem na razie nikomu, tak się umówiliśmy z mężem zobaczymy jak będzie.....zrobię drugi test i pójdę na badania....ale powiedzcie mi z tego wszystkiego nie wiem progesteron mam zbadać i co jeszcze????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha dziewczyny i kiedy mam iść do lekarza? Jestem umówiona na 16 maja ale to umówilam się jeszcze w poniedzialek.......na kontrolną wizytę...czy muszę wcześniej czy ją powiadomić????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem gdzie są inne dziewczyny,ale ja Ci serdecznie gratuluję Malwina,trzymaj się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robur ;) nie dziękuję ;) mam nadzieję, że test nie kłamał zrobię jutro rano....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw się,mi lekarz powiedziała,że jak test jest dodatni to najprawdopodobniej jest ciąża.Jeśli byłby ujemny to nie byłoby do konca wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ma nadzieję, że on nie kłamie....ale słuchaj mam 31 dzień cyklu ostatnio mialam 32 @, dzisiaj zrobilam i 2 krechy, ta druga tylko trochę jaśniejsza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwina moje GRATULACJE dla kolejnej zaciążonej :) test na pewno nie kłamie, zawsze mozesz go powtórzyc jak nie dowierzasz alo zrobic bete z krwi, ja sama zrobiłam 4 testy ciązowe 26dc, 27dc, 29dc i 32dc, wiec rozumniem Twoje nie dowierzanie. jeszcze raz gratuluje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki u mnie sie troszke po komplikowało, wczoraj dostałam plamień, pojechalismy od razu do szpitala. na szczeście USG dobrze wyszło i widziałam bijące serduszko :) Lekarz powiedział ze nic bardzo groznego sie nie dzieje, troszke sie tam cos odkleiło i dlatego to lekkie plamienie. kazał leżec przynajmniej do nastepnego usg i zwiekszono mi dawke progesteronu. takze jestem pałna nadzieji choc boje sie troszke. najwazniejsze ze serduszko bije i ciąza jest zdrowa i prawidłowo dzidzia rosnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek :) Malwinka 🌻 moje gratulacje :) Uwierz uwierz, zostaniesz MAMĄ!!! Maniu kochana ❤️ oszczędzaj się, dużo leż i przede wszystkim bądź dobrej mysli, uśmiechaj się dużo żeby dzidzius rósł zdrowy i pogodony :) trzymam kciuki by to był pierwszy i ostatni stres w Twojej ciąży. 🌻 dla wszystkich moich koffanych koleżanek. Pozdrawiam i miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻NICK .........WiEK...MIEJSCOWOŚĆ..POTOMSTWO....CYKL....OSTAT.@ 🌻Dziubassek....22.....Trójmiasto...........................0 cykl....13.04 🌻Schering.......35.....Wrocław..............................3 cykl....05.04 🌻Basiunia*......29......śląsk............Szymon 4 lata.....3 cykl....01.05 🌻Yennyfer.......31.....Lublin...........Wojtek 12lat.......4 cykl....13.04 🌻Cebulka30.....30.....Piotrków Try....Nadia 6lat..........2 cykl....29.04 🌻Gooosha.......24.....Ballymena.............................3 cykl....04.03 🌻Majek123......22 ....Zakopane.............................0 cykl....28.01 🌻Titowa1........28.....Irlandia...............................3 cykl....25.03 🌻Anucha26......27.....Śląsk..................................1 cykl....09.04 🌻Ania.K_81......26....Dublin..........Weronisia 2lata.....2 cykl....02.04 🌻Wiola30........30.....Kuj.-Pom........Angela 7lat.........1 cykl....07.04 🌻Robur...........30....Zach.pom........Daniel 8 lat.........2 cykl....19.04 🌻Kołderka*.......24....Żyrardów..............................1 cykl....03.04 🌻Anna6889.......40....Kłodzko......Gosia 18l..Ola 11 l.....4 cykl....20.04 🌻Iwona+..........25....Inowrocław............................0 cykl....15.04 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻...........................ZACIĄŻONE...........................termin porodu 🌻Demiluna .......26....Anglia ............Wiki 3 lata....ciąża.....21.06.08 🌻Mar--gerita.....26....Warszawa.........................ciąża.....30.06.08 🌻Sylwia ..........29....Trójmiasto .......................ciąża.....30.06.08 🌻Harbatka .......29....Warszawa.........................ciąża.....05.07.08 🌻Agital............26.....Żywiec............................ciąża.....20.07.08 🌻Avinion..........30.....Kraków...........................ciąża.....02.08.08 🌻Wiktoria80......27........................................ciąża......22.08.08 🌻Dafodilek .......28....Wrocław..........................ciąża......12.09.08 🌻Koug.............34....Opole......Michał 11,Ola 7......ciąża......18.09.08 🌻Kasika1..........23....Rzeszów...Kacper 21m-cy......ciąża.......02.11.08 🌻Zuzita............25....Pomorskie........................ciąża......07.11.08 🌻B_eata22........22....Wielkopolska.....................ciąża......21.11.08 🌻Gargamelka.....25....Chorzów..........................ciąża......21.11.08 🌻Mania23..........23....Warszawa........................ciąża......23.12.08 🌻Validos27........28....Kraków............................ciąża......25.12.08 🌻Agi37.............37....Warszawa........................ciąża......26.12.08 🌻Fisia .............29.....śląskie........Marta 3lata......ciąża.......31.12.08 🌻Maliwina29......30....Warszawa........................ciąża................ ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwina gratki Maniu kochana ty lepiej lez w domku! bierz te swoje leki i badz dobrej mysli:)trzymam kciukaski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dziubassku u nas jest skomplikowana sprawa bo mamy po dwa imiona dla każdej z płci i jeszcze nie ustaliliśmy które wybieramy :) Dla dziewczynki mamy Magdalenę i Karolinę a dla chłopca mamy Piotra i Marka :) Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HUUUURRRRRRAAAAAAAAAA!!!!! MALWINKA SERDECZNE GRATULACJE! A NIE MÓWIŁAM ŻE ŻADNEJ WÓDKI ANI WINA NIE BEDZIESZ PIŁA ?! naprawde BARDZO sie ciesze razem z Tobą, ja test zrobie jutro ale jestem do tego sceptycznie nastawiona bo przestał mnie bolec brzuch i piersi a to charakterystyczny objaw przyjscia jutrzejszego okresu:( Maniu Ty leż i sie oszczedzaj , nie waż mi sie przeciążać, masz leżeć z nogami do góry!!! Malwinka a jaki tescik robilas? ten z rossmana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kołderko --- leże, leże cały czas, oby przetrwać ten pierwszy trymestr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kołderko jeszcze jedno musisz wiecej pisac z nami to szybciutko sie zaciązysz :) a i słuchaj póki @ nie ma to zawsze mozna miec nadzieję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Malwinko 🌼 GRATULACJE :) spokojnej ciazy i szczesliwego rozwiazania :) Ale wy tu zachodzicie ekpresem w te ciąże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubassku ale bloog jest zablokowany hasłem... nie moge go otworzyc... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻NICK .......WiEk...MIEJSCO..POTOMSTWO ..CYKL....OSTAT.@ 🌻Dziubassek...22....Pomorskie..................0 cykl....13.04 🌻Schering......35.....Wrocław....................2 cykl....05.04 🌻Basiunia*.....29.....śląsk.....Szymon 4 lata...3 cykl....01.05 🌻Yennyfer.....31.....Lublin....Wojtek 12lat....2 cykl....01.11 🌻Cebulka30....30.....Piotrków Try..Nadia 6lat.2 cykl....04.04 🌻Gooosha......24....Ballymena...................3 cykl....04.03 🌻Majek123.....22 ...Zakopane....................0 cykl....28.01 🌻Titowa1.......28....Irlandia......................3 cykl....25.03 🌻Anucha26.....27....Śląsk..........................1 cykl....09.04 🌻Ania.K_81.....26....Dublin..Weronisia 2lata...2 cykl....02.04 🌻Wiola30........30....Kuj.-Pom....Angela 7lat...1 cykl....07.04 🌻Zuza-82........25....Pomorskie...................1 cykl.......... 🌻Robur..........30...Zach.-pom...Daniel 8lat.....1 cykl....24.03 🌻Kołderka*......24...Żyrardów.....................1 cykl....03.04 🌻Anna6889.....40..Kłodzko..Gosia 18l.Ola 11 l..4 cykl....20.04 🌻Iwona+..........25..Inowrocław..................0 cykl....15.04 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻...........................ZACIĄŻONE..................ter.por. 🌻Demiluna .....26....Anglia .....Wiki 3 lata...ciąża....21.06.08 🌻Mar--gerita..26 ....Warszawa...............ciąża....30.06.08 🌻Sylwia ........29 ....Trójmiasto ..............ciąża....30.06.08 🌻Harbatka ....29......Warszawa..............ciąża....05.07.08 🌻Agital.........26.....Żywiec....................ciąża....20.07.08 🌻Avinion........30.....Kraków...................ciąża....02 .08.08 🌻Wiktoria80...27.................................ciąża...22.08.08 🌻Dafodilek ....28.....Wrocław..................ciąża....12.09.08 🌻Koug..........34...Opole...Michał 11,Ola 7..ciąża....18.09.08 🌻Kasika1......23..Rzeszów..Kacper 21m-cy..ciąża....02.11.08 🌻Gargamelka.........Chorzów...................ciąża....21.11.08 🌻Mania23.......23....Warszawa................ciąża....23.12.08 🌻Validos27 ....28 ....Kraków -..................ciąża....25.12.08 🌻Agi37..........37.....Warszawa................ciąża....26.12.08 🌻Fisia ..........29 ....śląskie...Marta 3lata ...ciąża..31.12.08 🌻Maliwina29...30.....Warszawa................ciąża ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻.........Planowane imiona dla dzidziusiów......... 🌻Demiluna.......Julianek............................... 🌻Dafodilek......Karolek................................ 🌻koug...........Agata/Asia............................ 🌻Avinion........Wiktorka/Oliwka.................... 🌻Validos........Blanka.................................. 🌻Mania23.......Patrycja/Pawełek................... 🌻Agital..........Madzia/Karolka.albo.Piotrus/Marek... ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ teraz ja jestem kierowniczna w gornej tablece i pewnie zostane do konca tam sama:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubassku.Sprawdź dane w swojej tabelce,bo Ania K.ma chyba bardziej aktulne dane np. o mnie - 2 cykl ostatnia @19.04.Nie jest wcale powiedziane,że będziesz sama w tabelce na górze,bo nic nie wiadomo,może ja będę tam razem z Tobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dziękuję Wam aby nie zapeszyć......robiłam pre-test, taki mi mąż kupił....Ale się cieszę...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro robię kolejny test z samego rana...aż się boję, że ten mógł być jakiś wadliwy ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale w brzuchu mi burzy tzn. takie przeciążenie mam...ale ogólnie się czuję ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pyatnei do zaciążonych, nie mam żadnych plamień czy to dobrze? Bo już się zaczynam denerwować? Trochę upławów...tylko... Jak to jest z tymi plamieniami może za wcześnie bo dzisiaj dopiero 31 dzień cyklu a @ mialam ostatnio w 32 dzniu cyklu....jak to jest? A na teście 2 krechy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie było mnie długo, długo. Poprosze o zmianę w tabelce ostatnia @28.04, nie wiem który to cykl, nie licze juz. Jak bedzie to bedzie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×