Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Cześć dziewczyny.Jestem w domu w przelocie tylko przez 1 dzień.Nie bardzo miałam czas wszystko czytać,ale dowiedziałam się,że nasz Dziubassek w końcu zostanie mamą. Dziubassku - GRATULACJE Jeśli chodzi o mnie jest lepiej.Co prawda bolał mnie brzuch prawie przez 2 tygodnie i miałam znikome plamienia.Dziś dobrze się już czuję,brzuch nie boli i plamień też nie mam.Nawet byłam na wyjeździe u lekarki,powiedziała,że wszystko w porządku.Za tydzien mam zrobić USG.Pozdrawiam Was wszystkie i pa,bo pędzę dalej załatwiać sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) Cześć u mnie dzisiaj cały dzień sprzątanko ;) Oczywiście ja nie przesadzam bo nawet mąz mi nie pozwala cały czas mówi \"idx się połóż\" - kochany jest ;) Nawet okna sam dzisiaj pomył....bo jak mowilam u nas ciągle sie kurzy z zewnątrz na balkonach od remontów pracujących sąsiadów..... Ale ogólnie jest fantastycznie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robur dziekuje:) odpoczywaj kochana:) ja dzis spedzilam pol dnia łazac po centrum,pozniej poszlam do cioteczki posiedziec i wlasnie wrociulam u mnie brzudka pogoda chyba bedzie padalo wiec xzaraz ide sie kapac i obejze sobie \"rozmowy noca\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaaa własnie spojzalam na moj suwaczek TOPIKOWY dziewczyny dzis swietujemy 9 m-cy istnienia:) hehe powinnysmy wszystkie dzis rodzic:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hełoł! ja wlasnie wrocilam z zakupow, po drodze wstapilam do tesco po kurczaczka, cieple bagietunie i domowej roboty malosolne... zmeczona nie mialam ochoty prychcic dzis obiados. Validosku ale ten Wasz mezczyzna duzy! i siusiorek widze ze proporcjonalny! :p zachowaj zdjecie z usg najlepiej zeskanuj i zachowaj w kompie...pokazesz mu kiedys jak podgladalas jego instrumenta! HIHIIIHIH A zapytam Ciebie o kregloslup... jaka masz wade? bo ja tez mam lekkie skrzywionko w partii ledzwiowej... to chyba od podgladania przez dziurke od klucza kolegow z klasy gdy sie przebierali przed W-F :D :D :D Mania no ja sie naogladalam i sram w gacie... Majeczku ja uwazam ze to wola tego najwyzszego... jak ma byc zdrowe to i tak bedzie,ile kobiet nie wie ze jest w ciazy i robi rozne roznosci a rodzi piekne zdrowe dzieci. A z ta woda w akwarium to tez nam sie zkraplala ale malo, moze pokrywe macie zle polozona... u nas dzialo sie to tylko przy jej zdejmowaniu, wtedy wszystko splywalo... ale tak bylo w porzadku, sucho...jak ulejecie troche wody nie powinno sie tak dziac. A ja mam do Was takie pytanko... jak sie przebieracie w jakies nowo kupione fatałaszki to Wasi mezowie na pytanie: no i jak wygladam, zwracaja na Was uwage? mowia cos? Bo moj mnie i wkurzyl i zasmucil jednoczesnie, ma facet te 37l a w ogole nie wie co kobieta potrzebuje najbardziej!... ja tu paraduje w nowych rzeczach (w bikini wlacznie) a on nawet nie spojrzy!!!!!! tylko galy w komputer wpatrzone! normalnie zalamka! chyba musze w tej Francji dac mu powody do \"szalu\" flirtujac z nieznajomymi... po kurcze jak on nie potrafi łba odkrecic to ja mu pokaze jeszcze! Majus 🌻 potrzebuje kilka lekcji z podkurwiania slubnego!!!!! prosze psiapsiolo daj mi kilka rad bo chcialabym se pograc po pianinie! :) pleeeeaseeeee! :D Fisia jak TY wynalazlas ta reklame? normalnie fajusia! 😘 pozdrawiam cala reszta, leniaca sie gdzies tam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robur ciesze sie ze wszystko w porzadku, nie przemeczaj sie mimo ze nastapila poprawa, i zagladaj czesciej! bo sie opuscilas troszke! :p Majus aaaaa wiesz co pomyslalam sobie jeszcze raz o tym akwarium... a rowno macie ustawiony stolik pod akwarium? bo jak krzywo to sila grawitacji sprawia ze Wam sie skrapla po szybie. ide na loda! z bita smietana i polewa czekoladowo-truskawkowa, swieze truskawki tez mam, no to bedzie czyste slodkie szalensto! mniam mniam! :p wiec uciekam pobuszowac do zamrazalnika... hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titowa Nie opuszczam się w pisaniu tylko nie ma mnie w domu.Przebywam obecnie u męża w Koszalinie ale tylko dziś wróciłam do domu,bo trzeba było zawieźć psa teściów do weterynarza (miał wylew i paraliż,trzeba go codziennie wozić do weterynarza,już na szczęście z psem lepiej).W Koszalinie mieszkam w internacie a tam nie ma internetu.Jutro rano znowu jadę do Koszalina i znowu nie będę się udzielała. Dziś co prawda plamień zero i nawet nie bolał mnie dół brzucha,za to żołądek tak napierniczał,że myślałam,że nie wyrobię.A tu nic nie można brać bez wiedzy lekarza, po prostu poleżałam trochę i było ciupkę lepiej.Mam nadzieję,że po prostu coś mi zaszkodziło po obiedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roburku oj to psinka sie wycierpi... wybaczam Ci chwilowa niedyspozycje... :) aaaaaaaaaaa DZIEWCZYNY ZNALAZŁAM SPRAWCE WIELU CIĄZ!!!!!!!! przede wszystkim tu naszych! dodam ze sa w roznych kolorach! hihihih zielony, niebieski... no ale nie wiem jakie po nim dzieci by wyszly! hihihi http://www.buteleczki.opole.pl/okno.php?zdj=./img_bottles/doacposgoykocslbuwsqzhya.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj i zapomnialam dodac przed jego linkiem, czy pamietacie chiwle spedzone z nim sam na sam??? :p :p hihhiih i jaki slawny ten nasz kolega!!!!!!!! nawet w necie fotoski swe publikuje!!! :D :D Dobrze ze ❤️ Koug 🌻nasza wspaniala podala nam go ze tak powiem na tacy!!!! bo jak bysmy byly zacofane gdyby nie ona! chwala i czesc! amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titunia faceci już tacy są niestety i rzadko zauważają,że nabyłyśmy sobie nową rzecz:( ja z moim zawsze chodzę na zakupy i tylko słyszę \"a po co ci tyle tego\", \" w tym na pewno nie pójdziesz do pracy\".. ale i tak go kocham:) dzisiaj zabrał mnie po pracy do zoologicznego i kupiliśmy rybunie i roślinki:D o rety, cały czas mam nos przyklejony do szyby:D przed chwilką 2 gupiczki zrobiły kupkę:D glonojad wlazł do zamka i 10 min go szukałam:D a on napalił się na glonojada za 160 zł takiego dużego..mam już 4 gupiki (2 samce i 2 samiczki), 5 danio, 5 kardynałków, 2 karaski, 3 szczupo coś tam:D i glonojadka:D jeszcze kupimy neonki i mieczyki:) Co do wkurzania to mój jest zazdrosny jak cholera, więc nie mam z tym problemów. Jeśli Twój Krzychu też tak ma no to już mu naściemniaj,że jakiś tam Cię zaczepił i pochwalił jaką to masz super bluzkę, albo że świetnie wyglądasz w tych spodniach:D i że np. Twój mąż jest szczęściarzem:D a niech wie jaki ma Skarb:) Akwarium jest na tej komodzie sypialnianej, więc jest prosto. Nie wiem czy świetlówki nie grzeją za bardzo i może dlatego? wodę już odlaliśmy i teraz mamy jakieś 10cm od góry. klapka jest uchylona,żeby jakiś przewiew był. Zmykam na szaszłyczka:D mniamciu:D dobranocka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór, Na zewnątrz gorąco, ale tu u Was nie mniej :) Dziubasku ja też gratuluję Wam szczęśliwego upragnionego poczęcia 🌼 Koug, bardzo Ci dziękuję, że o mnie pamiętasz. W skrzynce znalazłam kolejne awizo, więc w poniedziałek po pracy sprawdzę co to jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my cały dzien wczoraj nad woda:) lezałam na materecu i lezaczku a wieczorem był grill:) ale mi dobrze:) Tituś:) hmm mój na nowe o ciuchy jakos reaguje :) ale to jakos to czasem jest strasznie wkuzajace:( ale jak bielizne kupuje i mierze to odziwo jakos zaineteresowanie wzrasta:) a co do kregosłupa to hmmm -zniesienie lordozy szyjnej, zwyrodnienia na całym odcinku kregosłupa, skolioza:( a teraz mnie boli krzyzowy którego nie robiłam zdjecia wiec nie wiem co mu jest i dlaczego boli:( aa i podejzewaja ucisk na rdzen! a moze lepiej bedzie jak nie bede dalej piesac:) a mi sie wczoraj wydawało ze czuje mojego chłopaka:) tak o 21 lekkie pukania:) hmmm moze to to:) Dziubasku:) całsuki dla ciebie i melenstwa:) dbaj o Was:) HAHAHAH 9 MIESIECY NAM MINEŁO:) ALE TO LECI:) Majek mam nadzieje ze zabek szybko wykeczysz i juz nie bedzie bolał:) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~>>>>>>>>> i fluidki:) musi sie udac:) robur ciesze sie ze dzidzia zdrowa:) i zadnych plamien wiecej i bólów;) najblizsze to prodowe:) a ja zaraz znowu pedze nad wode:) bede lezec pod parasolem i nic nie robic:) a co :) miłego dzionka słoneczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! no nie moj tez byl ze mna na zakupach, ja jakos umiem mu doradzic co lepiej mu pasuje...ale to nie dziala w druga strone... a nawet jak przymierzam bielizne to tez nie ma zainteresowania... :( przeciez az taka brzydula nie jestem, co by mu galy wykrecalo na moj widok... a te chlopy... kij im w oko! VALIDKU to pewnie synus sie rozpycha :) odpoczywaj, piszesz ze bedziesz nad woda, sluchaj to moze zarzuc ten materac na tafle soczek z parasolka wez do reki i zaspiewaj ... chalupy welcome tu talala i nie wiem jak to szlo dalej :p Dziubuss fakt 9mcy minelo sporo...ino patrzec a stuknie pierwsza rocznica!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majus widze ze niezle rozbujalas sie z tymi rybkami :p a powiedz mi kochana ile litrow ma akwarium?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki!Ale nowiny!Dziubassku gratulacje!!!!!!!Validosku gratuluję syneczka!!!!!U mnie wszystko ok,czekam na wyniki amnio-jeszcze min półtora tygodnia.Brzuszka nadal nie mam...Waga ledwo drgnęła+0,5 kg.Też mi się wydaje,że zaczynam czuć dzidziunię,szczególnie wczoraj podczas seksiku i po,a może mi się zdaje?Validosku bierzesz jeszcze Duphaston,jeśli tak to do kiedy masz brać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validosku, ale Ci zazdroszczę tego pukania:) już nie mogę się doczekać kiedy znowu to poczuje i będę patrzeć jak brzuch mi skacze..Ząbek dzisiaj prawie w ogóle nie boli, może mnie w końcu popuści. Mam nadzieję,że fluidki poskutkują i za tydzień i ja się pochwalę 2 krechami 🌼 Tituś akwarium jest na 112 litrów. Największą frajdę mam z glonka, bo ciągle gdzieś się chowa i nie mogę go znaleźć:D wczoraj jak już się wyseksiliśmy to szamaliśmy w łóżku chrupki i oglądaliśmy akwariowe kino:D:D ale rybki szalały:D szczególnie kiryski:D jeden chyba molestował drugiego:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa:> byłabym zapomniała:D macie może pościel z satyny? jestem na kupnie i nie wiem jak się sprawdza w praktyce czy zjeżdża czy nie?:> pod flanelą strasznie mi gorąco a z kory po kilku praniach robi się szmata:( bawełny nie cierpię, bo taka sztywna jest i jeszcze zostaje satyna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto ma ochote zgarniać nagrody
kto ma ochote zgarniać nagrody??, wystarczy się zarejstrować -www.look4win.pl/rejestracja.php?polec=anek11 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy ja mogę prosić eliksirek, prosze, prosze, bardzo proszę!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam pojecia dlaczego sie zmienil Malwinko, zapytal mnie lekarz kiedy ostatnia @, ja mu mowie, a on: \"19.01\". i tak już wpisał w kartę ciąży. w pt byłam w szczecinie w klinice genetycznej, robiłam badanka. wszystko jest super, fasolka coraz większa, zdrowa, serduszko jak dzwoneczek, kark prawidlowy, w brzuszku wszystkie narzady ok, raczki i stopki prawidlowe, bez ryzyka chorob wrodzonych:))) lekarze baaardzo mili i uczynni, czuje sie tam czlowiek jak u siebie:) polecam wszystkim takie prenatalne badania. nie sa moze tanie i troche stresu, ale naprawde warto:)) 🌼pozdrawiam kochane 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy piersi bolą was
cały czas, ja jestem w 9tc i raz mnie bola a innego dnia nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validosku u mnie też krew taka sobie-czerwone krwinki na dolnej granicy normy,też blisko do anemii.Też nie mam chęci na mięso,dobrzr,że już od ryb mnie nie odrzuca to spróbuję pojeść.Apetyt w ogóle mam bardzo umiarkowany.Dzieciaczki nas zjadają,mamusiom ubywa czerwonych krwinek!Ja z kręgosłupem też mam problemy,niestety lędżwiowym.Mam jakąś kregoszczelinę,najprawdopodobniej po urazie,więc nie mogę przytyc więcej niż 10-15kg bo będzie kiepsko.Też już chciałabym wiedzieć jakiej płci jest moja dzidziunia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majek:) juz niedługo małe bedzie i Ciebie kopac:) trzymam kciuki:) a posciel z satyny :) na lato nie znam lepszej:) chłodna:) miekka:) polecam:) banitko ja na uSG genetyczne ide za 2-3 tygodnie :) wiec na pewno dokładnie poogladaja moje malenstwo:) Agi:) hahah zjadaja nas małe:) cóz ja nawet ryb nie moge:( bede jutro buraczki kisisc:) dla malenstwa wszystko:) a płec niedługo poznasz;) mój tato ma 2 wnuczki ale jak sie dowiedział ze chłopak i bedzie dziadkiem poszalał i jakies ciuszki juz nakupił:) mama tez szleje:) oj za chwile to bede miała rzeczy na trojaczki:) kocani dziadkowie:) miłego wieczorka:) słoneczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tylko na chwile Majus satyna moze dobra to fakt, ale tylko na lato... ja dostalam jedna jedwabna w prezencie slubnym (a bralam go w grudni) i moze ze dwa razy zalozylam, slisgala sie i mnie odkrywala a ja lubie ciepluto! :) i duupsko z plecami bylo na wierzchu...przeziebilam pecherzyk zaraz szybko, normalnie cyrk!!!!!! :D :D :D ja osobiscie wole dobrej jakosci bawelne... naturalne tkaniny jak len, bawelna najblizsze cialu, tylko pieruny szybko sie gniota... akwarium macie bycze! to tak jak plazma 42cale! :p no fajne musicie miec widoczki... ja tez moglabym na zwierzeta patrzec i patrzec... Wiecie - przygarnelismy kotke ze 3tyg temu i taka nienazarta ze lo matko!!!! i gruby brzuch dostala, dzis jej tak podskakiwal ze ho ho! mnie to sie zdaje ze ona w ciazy jest... fajnie jeszcze malych kotkow nie nianczylam! :) ja nie wiem...wszysto mi zaciaza...jak nie rybki to kotka tylko ja mam problemy :( uciekam i zycze dobrej spokojnej bez natretnych owadow nocy, bo mnie cos zeszlej upierdzielilo... 😭 ale babelek juz zszedl...uffffffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helołłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłł Validosku gratulejsztn kopniaczków mnie już 2 dzień tak głowa boli,że chyba się wykoncze zaraz:(:(:( odezwe się jak mi troszkę minie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×