Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP..... TC......IMIE przyszla mamuska/22...Wiesbaden..............syn...28.05...29...Elias karka81............Stalowa Wola.......synek........01.06...28......x Ewcia24..............śląsk................synus....... ....02.06..28....Eryk aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....27....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..27.......x Merana/25 .........ZielonaGóra ....synek.......05.06...27..Aleksander *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...28...Mikołaj Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...27.....X kirysek...........Bialystok.....................x..... .......08.06.....27...x AnetkaG27.......Siedlce......córunia....10.06....26..... ..Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....26.....x Milka/31..............Bremen.........coreczka.......12.0 6....26.....Zosia goba1/ 26............ Poznań............ synek.......13.06......27. Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka....14. 06..26..Michalina Iza_/27............Świętochłowice.............x......... ..15.06.....25...x majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....26..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... . . .16.06.....25.x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....26..Franek kasia08/27..........Dabrowa Górnicza.......X......... .18.06.....10....x kasia78/29.............łodz..............córunia.......1 9.06....23.....Julia świdniczanka/25.....Świdnik.................X.......... .19.06.......11..X gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......25....X Demiluna..27..........Anglia...............syn........ ..21.06....25...Julian ilse_el/30.............Wroclaw...............syn....... ...21.06....12.....X beja1981..........Toruń.............córcia.............. .21.06............x perłakrynicy 31......Pajęczno............syn....... ..23.06....19.....Jaś Kika27/29..............Kraków.................x........ ...26.06.....14....x Shamanka08/23...... Lublin................. x .............28.06 ...20 ... x Monika82...............Kraków..............X.......... 29.06......23......X el-mir-ka/22...........Brzeg..........córeczka......02.0 7.......24...Kaja martusia 82/24....Kalisz/WB........X.......29.06....19...Julia,Wiktor ania p/30...............Toruń..................X.........30.06... ....9.....X Lilka / 27..............Gdynia...........córeczka......30.06......19 .....x mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka.......0 6.07.......22....Hania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z ochota napije sie goracej czekoladki i skusze sie na ciacho:) no dobrze byc z kims w domku,ja sama wiem jaka pustka otacza mnie jak meza,albo synusia nie ma ze mna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie doje cappucinko a potem mam zamiar sie do wanny na godzine polozyc z ksiazka taki relaksik :-) kurcze ales sie obkupila ja tez szukam kurtki cienkiej wiosennej ale nie znalazlam nic na siebie buuu a ceny tez wredne :-( musze w koncu jakas kupic bo nie mam nawet takiej od bidy :-P no i potrzebuje cos elegantszego na komunie syna ale kurcze co :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Ja też mam szalony apetyt. Jestem już 10kg na plusie. Masakra kiedy ja to zrzucę. Widziałam śliczne bojówki dla ciężarnych. Tylko troszkę drogie są. Jestem strasznie zmęczona. Dzisiaj zrobiłam ponad 200 km. Padam na twarz. Zaraz kładę spać małego i sama też legnę. Znów mam samotny weekend bo mężuś pojechał na studia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez dziewczynki zaraz spadam do łozeczka trzeba troche odpoczac dzis miałam wielkie porzasdki w szafach wyrzucilismy cztery ogromne worki z ciuhami i stare komplety poscielowego alez tego było duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia24 NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP..... TC......IMIE przyszla mamuska/22...Wiesbaden..............syn...28.05...29...Elias karka81............Stalowa Wola.......synek........01.06...28......x Ewcia24..............śląsk................synus....... ....02.06..28....Eryk aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....27....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..27.......x Merana/25 .........ZielonaGóra ....synek.......05.06...27..Aleksander *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...28...Mikołaj Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...27.....X kirysek...........Bialystok.....................x..... .......08.06.....27...x AnetkaG27.......Siedlce......córunia....10.06....26..... ..Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....26.....x Milka/31..............Bremen.........coreczka.......12.0 6....26.....Zosia goba1/ 26............ Poznań............ synek.......13.06......27. Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka....14. 06..26..Michalina Iza_/27............Świętochłowice.............x......... ..15.06.....25...x majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....26..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... . . .16.06.....25.x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....26..Franek kasia08/27..........Dabrowa Górnicza.......X......... .18.06.....10....x kasia78/29.............łodz..............córunia.......1 9.06....25.....Julia świdniczanka/25.....Świdnik.................X.......... .19.06.......11..X gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......25....X Demiluna..27..........Anglia...............syn........ ..21.06....25...Julian ilse_el/30.............Wroclaw...............syn....... ...21.06....12.....X beja1981..........Toruń.............córcia.............. .21.06............x perłakrynicy 31......Pajęczno............syn....... ..23.06....19.....Jaś Kika27/29..............Kraków.................x........ ...26.06.....14....x Shamanka08/23...... Lublin................. x .............28.06 ...20 ... x Monika82...............Kraków..............X.......... 29.06......23......X el-mir-ka/22...........Brzeg..........córeczka......02.0 7.......24...Kaja martusia 82/24....Kalisz/WB........X.......29.06....19...Julia,Wiktor ania p/30...............Toruń..................X.........30.06... ....9.....X Lilka / 27..............Gdynia...........córeczka......30.06......19 .....x mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka.......0 6.07.......22....Hania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O,jak tu dzis spokojnie. Moj maly Eryczek juz ma tyle sily,ze czasami jak kopa walnie to ja podskocze.i zauwazylam jak wypycha glowke,albo raczke czy tez nozke.normalnie pod powloka brzuszna wyczuwalne sa jego malenkie czesci cialka-dziewczynki cos pieknego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja od wczoraj mam zgage-nie wiedziałam wczoraj że to jest to ale dzisiaj jestem pewna. mały śpi-tradycyjnie w ciągu dnia,zacznie się dopiero za ok.godzinke.a ja teraz ide pod pysznic i do wyrka takapropo to moja córa ogląda jeszcze u siebie bajki-nie za pózno?wiem ja zawsze jejpozwalam przy piątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze co Was tak na porzadki wzielo? Mala mi--10kg to jeszcze norma, gorzej jakby Ci 20 przybylo do tej pory gosia----ja nie kupuje ciuchow dla ciezarnych,bo sa strasznie drogie, brzydkie i i po porodzie nie moge ich nosic, kupilam kurtke tylko w duzo wiekszym rozmarze 38, wiec wisi mi na rekach, ale chociaz w brzuchu sie dopne i jest na gumce , wiec jeszcze 8 mc zalicze a potem sie moze na jakies wakacje jeszcze przyda :p A ja teraz pije herbatke, jem chlebek z almette

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane mamuski :) Goba, dziekuje za pamiec..otoz wrocilam do pracy i mialam kupe zaleglosci. Wlasciwie tylko praca i w domu spanie:P Ale czytaalm was na biezaco i tak jak Melania nie mam mozliwosci takiego kuchcenia jak wy...a jesc by sie jadlo :D Dzisiaj skonczylismy wazny projekt i szef kupil pyszne ciasto z truskawkami i pizze :D Wiec mala skakala po ciasteczku :D:D:D Tez czuje jak sie przewraca w brzuchu i przybiera on rozne dziwne ksztalty :) Aczkowiek nie jestem w stanie powiedziec czy wlasnie wypchala glowke czy pupe :P Co do zakupow, to w sumie to co kupilam na poczatku ciazy wciaz jest na mnie dobre, brzuszek jakos niespecjalnie mi rosnie, chociaz ciaza jest juz zdecydowanie zauwazalna nawet przez kurtke ;) Mysle o dokupieniu sobie jakies spodnicy na swieta. Kupilam sobie juz wiosenny zielony komplecik - spodnie bojwki i kurteczke taka marszczona na brzuszek. PM nie zgodze sie ze rzeczy dla ciezarnych sa brzydkie. Ja uwazam ze sa cudowne i kobieta nie wyglada nigdy tak pieknie jak wlasnie w ciazy. A w dzisiejszych czasach kiedy wlasnie podkresla sie brzuszek ubraniem jeszcze piekniej mamusie wygladaja...oczywiscie bez przesady i przepraszam jesli kogos urazam, ale nie podba mi sie wystawianie golego brzucha w ciazy na widok publiczny. A wspolczesne tuniczki, sukienki i topy super podkreslaja urode przyszlych mamus. :) Dobranoc i kolorowych snow zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Popijam sobie kawusię Ricore i wcinam śniadanko. Miałam kiepską noc, koło 2 w nocy była pobudka i dwie godziny czuwania. Moja Hania dośc mocno dała mi się we znaki. Ale bardzo mnie to cieszy bo lubię czuć maleńką. Surfitka owszem zdarzają się ładne ubrania ciążowe.Jednak większość z nich jest bura i nijaka. Przynajmniej w Polsce i te które są większe niż rozmiar 42. A ja niestety muszę nosić większy. Mam też poważny problem z kupieniem stanika.Piersi urosły mi o ponad 2 numery. Jeszcze przed ciążą kupowałam dość duże rozmiary a teraz to już nawet w Triumphie nie ma takich. Jedyne co dobre to że już przestały mnie boleć. Co robicie dziewczyny na obiad? Mi brak weny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karka81
ja robię barszczyk czerwony, zaraz muszę wyskoczyć po buraczki, ale narazie popijam kawkę z mlekiem i wcinam ciacho, które wczoraj upichcilam- krówkę,pycha:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia78 ja podobnie ja Ty od tygodnia mam nerwy na wszystko i na wszystkich, cały czas chce mi sie płakać i ze wszystkiego jestem niezadowolona szkoda gadać i fizycznie znoszę tą ciążę dobrze ale psychicznie nie bardzo ale to chyba wpływ hormonów. Już chciałbym żeby był czerwieć i mieć to wszystko za sobą choć bardzo się boję. Ja pzrytyłam 10 kg lekarka powiedziała żebym się pilnowała bo to trochę dużo tez tak myślę. Ale łatwo powiedzieć pilnować się a gorzej zrobić staram się jak mogę. U mnie jak zawsze w sobotę i w niedzielę obiadek robi mąż więc mam z głowy. Śniadanko zjedzone więc zabieram się za sprzątanie a pogoda śliczna więc dobrze będzie się pracowało. Miłego dzionka wam życzę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI DNIA KOBIET!!! Mój mężulek dzisiaj mnie mile zaskoczył, gdy tylko otworzyłam oczy wręczył mi prezencik-srebrną bransoletke i kolczyki (w kształcie serduszka, bransoletka też zresztą ma oczka w kształcie serduszek), ależ on jest kochany. Teraz pojechał na sytudia i wróci dopiero ok. 19, a później idzie na noc do pracy i jutro znowu studia. Tak więc weekend spędze samotnie, ale nie jest mi z tym ciężko, bo mój mężuś ma taki system pracy, że w tygodniu ma bardzo dużo wolnego. Troszkę dziś już zdążyłam sie narobić, zrobiłam pranie, zmieniłam pościel, przygotowałam wszystko do obidku, a teraz musiałm usiąść, bo to chyba dla mnie za dużo jak na jeden raz. Ciągle dokuczają mi te ciągątki po prawej stronie brzucha, troszkę się tym martwię, w poniedziałek będę w przychodni na pobraniu krwi, więc może zajdę do gina. Mam nadzieję, że z tą moja szyjką jest w szystko w porządku i już się nie skraca. Zazdroszczę wam, że w wiekszości tak tobrze znosicie ciążę i możecie się wybrać na zakupy, bo ja już od dwóch tygodni nigdzie nie byłam, wszystkie zakupy robi mój mąż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Mamuski!! Ja tez wlasnie po sniadanku, pije herbatke rumiankowa. Surfitka-------jeszcze nie udalo mi sie znalesc ladnej bluzki w sklepie dla ciezarnych, wszystko wyglada jak worek na kartofle, rozmiary sa strasznie duze, S wyglada jak L i nic na mnie nie pasuje, przynajmniej u mnie tak jest, dlatego wole kupowac ciuchy normalne,co nie znaczy, ze chodze z pepkiem na wierzchu, w tej chwili jest duzy wybor dlugich swetrow i bluzek, wiec nie ma problemu ;) Mala Mi----- Hania ma cos wspolnego z Eliasem, on tez lubi w nocy mnie kopac, spolczuje z doborem stanika, ja wczoraj chcialam sobie kupic i tez nic fajnego nie znalazlam, moze wykupione wszystko a triumph sie ceni... Karka-------------podrzuc troche barszczu:), a co to za ciacho, ta krowka? perlakrynicy-------- nie denerwuj sie, wiem , ze hormony szaleja,tez to przechodzilam, teraz juz troche sie uspokoilam. myslalam, ze 10kg to norma, bez przesady. Zazdroszcze Ci, ze maz ci gotuje, moj jeszcze nic nie ugotowal procz wody na herbate :p Mierzejka-----------ale masz kochanego meza :D, moj jeszcze spi, pewnie zapomnial, ze dzis dzien kobiet, zobaczymy pozniej. Ale sie dzis urobilas, az mi wstyd bo ja nic nie robie od rana :p w sumie wstalam o 10 :D, i wiedz mnie boli cala prawa strona okropnie, nie moge spac na lewej bo ciagnie mi prawa, ale wiesz to teraz taki etap, juz ostatni i macica sie rozciaga, kosci sie rozchodza. Bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej dziewczyny widze że i was dopadły ciążowe humorki, ja ostatnio zrobiłam sie strasznie płaczliwa-wszystko mnie albo denerwuje a wzrusza i poprostu płaczę. Mój mąż się śmieje że to jak na filmach siedzę sobie normalnie, rozmawiam a zaraz w płacz, stwierdził nawet że to musi być chłopak bo zupełnieinaczej się zachowuje w tej ciąży niż w ciąży z córeczką. Ja tam juz sama nie wiem, ale gdybym mogła to wogóle nie wychodziłabym z łóżka. Ale na szczęście córeczka zmusza mnie do normalnego funkcjonowania. A może mam poprostu doła związanego z tym że ciągle siedzę w domu z nikim się nie spotykam, rodzice daleko. Byłam wczoraj na zakupach ale nic nie kupiłam, nic mi sie nie podobało albo jakieś takie krótkie było. Chyba kupie sobie jakies fajne ogrodniczki-wiem ze niezbyt modne ale za to bardzo wygodne i nawet bluzki z przed ciąży będe mogła nosić i nie będzie przeszkadzać mi to że są za krótkie.Poprzednio całą ciążę chodziłam w ogrodniczkach, dla mnie super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkiego naj w dniu kobiet dla wszustkich brzuchatek i tych w brzuszkach(życzenia od kubusia co to ciągle śpi). ja mam już posprzątaną całą chatke -jeszcze na mokro mi zostały podłogi.obiad mam od wczoraj a co do chumorków to masakra ciągle bym ryczała i wyrzywam się na mężu jak mam zły dzień, my dzisiaj pójdziemy paczką do kina-nie wiem na co?mój mąz tak apropo nawet nam nie dał buzi na dzień kobiet (mi i córce)ale zmieni to popołudniu-powiedziałam ze ma zabrać nas do mcdonalda(ze względu na crke-jej sież coś należy). a ciuchy ciążowe są drogie więc staram się kupować normalne ale większe(za same spodnie dałam 140zł). a teraz dalej do roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupiłam sobie fajne bojówki i wcale nie takie drogie, uważam że w sklepach dla brzuszatków są ładne ciuszki i wcale nie takie szare trzeba troszke poszukać. Ja obiad mam dziś z głowy idziemy do moich rodziców na wyżerke ;) też miałam ciężką noc ale nie z powodu mojej malutkiej tylko przez mojego męża byliśmy wczoraj u znajomych- wypił o jedno piwko zadużo i tak strasznie chrapał że zasnęłam dopiero jak poszedł do pracy. Ale pamiętał o dniu kobiet rano jak wstałam na stoliku stała czerwona róża a obok małe pudełeczo w którym były złote kolczyki :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za zyczenia i nawzajem :D 🌻 ale wy humorzaste :) moj mezus dalej spi.----aaaaaaaaaaaaa chyba zaraz do obudze, jedziemy do fryzjera, musi sobie wlasy sciac :Dja wlasnie wcinam moje ciacho wczorajsze, pyyycha przez was posprzatalam chalupe, wjechalyscie mi na ambicje :p a na obiad nie wiem, mam zapiekane warzywa od wczoraj i w sb to maz je sniadanie o 15 i potem nie chce nic wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alkatraz------- wiem o czym mowisz , moj tez ja wpije to chrapie ale ja nie mam z tym problemu, bo jestem nauczona przez mojego tate..tego nikt nie pobije :D ja nie znalazlam jeszcze ciuchow,ktore by mi sie podobaly ,ale to kwestia gustu :), wydalam juz chyba z ponad 300euro na jakies szmatki i mimo wszystko nie widza mi sie :/ spodnie obciskaja mi brzuch, ta guma nie jest elastyczna, dlatego postawilam na normalne ciuchy, najlepiej spodnie dresowe, nie uciskaja malego i ja sie czuje swobodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PM ja jakoś nie moge tego przeżyć a nie moge iść do spać do innego pokoju bo mieszkamy w jednym. Jesteśmy przed remontem (adoptujemy strych) i jak już się z tym uporamy to będe miała jeden pokoik więcej więc zawsze bebe mogła iść spać gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lklkklk
witam Was dziewczyny! czytam posty niektórych z Was i zazdroszcze tego błogosławionego stanu :)) ale o czym innym chce napisac. u mnie sprawa wyglada tak, chcialabym abyscie mi odpisaly na kilka pytan z góry przepraszam jesli kogos urażą. czy w ciąże mozna zajsc bedąc zabezpieczonym tylko gumką? i jesli facet nie konczy w srodku tylko szybko wyciąga członka oczywiscie dodam ze caly czas jest zalozony kondon. bolą mnie piersi przy dotyku tak jak miesnie po cwiczeniach sa ciepłe i lekko nabrzmiałe, moj problem polega na tym ze mialam okres 15 stycznia trwal 5 dni jak zwykle,w lutym dostałam plamienia w dniu spodziewanego okresu +lekki ból brzucha tak jak zwykle przy oktresie.6 marca bylam u lekarza robil usg bo zaciekawiło go ze to moze ciaza skoro byl okres potem plamienie teraz czekam w marcu na @... usg nic nie wykazało i tu moje pytanie -CZY GIN JEST W STANIE JUZ WYKRYC CIĄŻE W TAKIM CZASIE JAK U MNIE WYSTĄPIŁ? według moich obliczen byłby to juz 5 tydzien.. od stycznia do dzis... kazal sie zglosic jak okresu nie bedzie i zapisal tabletki anty na regulacje ale oczywiscie mam brac jak dostane okres, a czy ja go dostane? lekarz twierdzi ze to zaburzenia hormonalne, a ja nie wiem.... inaczej czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lklkklk
ponawiam pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lk... Najlepiej w takiej sytuaci zrobić sobie test. Ja bylam pierwszy raz u gina ok 6 tgodnia ciąży, stwierdził, że na razie nic nie widać, ale robił mi wtedy usg przez brzuch, więc to pewnie dlatego. W siódmym tygodniu ciąży (ku mojej wielkiej uciesze) na usg dopochwoowym widać juz było bijące serduszko mojej małej kruszynki. Czego tobie też z całego serca życzę! Miałam podobne objawy(plamienie w terminie spodziewanej miesiączki, ból piersi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×