Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Gość malgonia80
Cześć Dziewczynki, ja też mam problemy z kompem i nie mogłam nic pisać. Dzisiaj w nocy masakra - dostawałam skurcze w łydkach tak że do tej pory bolą, a co do bólu żeber to mnie też męczy. Co wy takie pracowite ja mróweczki, chyba ja tylko się ś lenię, no a na koniec dnia jestem wściekła na siebie, że nic nie zrobiłam. PM ta twoja teściowa no nieobliczalana jest, aż strach. Muszę Was trochę podgonić z tymi zakupami, bo ja tylu rzeczy jeszcze nie mam. Ile bierzecie koszul do szpitala? i czy wszystkie rozpinane z przodu czy do porodu jakąś inną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrin0408
Hej dziewczynki:) Martusia śliczne opowiadanko,aż mi łzy w oczach stanęły:) PM może ja bez słodkiego tyle wytrzymuje bo przed ciążą też słodkości mogły dla mnie nie istniec,potrafię się czasami powstrzymac zwłaszcza że ja już tyle przytyłam że masakra:(20 kg!!!!!I też miałam nadwage przed ciążą conajmniej z 10 kg także naprawde strach pomyslec jak ja to wszystko zrzucę...ale będe się martwic jak urodzę. Goba fajny filmik:) Merana nie martw się na pewno wszystko będzie dobrze i tak jak piszą dziewczyny może lekarz się lekko pomylił:) Ja dzisiaj na obiad robię schabowe, ziemniaczki i jakieś warzywka do tego mrożone,mniam:) Dziewczyny poradzcie mi co do wanienki ,jakie wy macie?Lepiej kupic na stelażu czy bez,cały czas się zastanawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrin0408
Małgoniu ja też się strasznie lenię oprócz obiadku naprawde niewiele robie a to dlatego że bardzo szybko sie męcze i nie mam siły,zresztą mąż mnie naprawde w wielu rzeczach wyręcza:)Ja podziwiam was wszystkie że macie tyle siły na sprzątanie,tez z chęcią bym coś porobiła ale nie daje rady już wielu rzeczy zrobic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
merana nie martw się waga dzidzi.ja w 1 ciąży z wiki to miała ciągle niedowage,lekarz zawsze mówił ze nie mam sie martwić bo ogólnie przybiera na wadze ale mało.dużo zależy ile rodzie ważyli przy urodzeniu podobno,ja i mój m,ąż mieliśmy mała wage urodzeniową i wiki w 42 tygodniu urodziła się z wagą 2920.więc myśle że nie jest żle u ciebie. u mnie też słonko.ciemne rzeczy kubusiowe już się susz ą na balkonie,następne w pralce:rożek,powłoczki od poduch,ręczniki i to co wczoraj siora przywoizła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a porządki musze dokończyć bo mąż w domu teraz śpi po badaniach a ma wynieść tapczanik z pokoju wiki i wtedy dokończe odkurzaczem ja już zjadłam pół kalafiora a miałam mięć na obiad,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie odebralam wynik z glukozy,na czco mam 72 a po wypiciu 50g 151:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no my z kubulkiem zaliczylismy plac zabaw a teraz wcinamy truskaweczki pycha takie slodkie... ja jak pisalam juz wczesniej to mnie energia rozpiera sprzątala bym naokrąglo tylko kondycja juz nie taka cochwila zadyszke mam i czuje sie jak stara babcia hi hi hi Merana nie martw sie bo moj kubus np.na poczatku gdzies do 32 tc malo nabieral a potem zaczol szybciej i wiecej moze to od dziecka tez zależy.no i te sprzety lekarskie też się bardzo czesto mylą więc na pewno bedzie dobrze.No i niektore dzieci poprostu rodzą się mniejsze bo taka ich natura...ja np wolala bym miec troche mniejsza dzidzie niz np 4,5 kg.Ja urodzilam sie z wagą 2,5kg a jaka dorodna dziewucha zamnie wyrosla i po porodzie nie bylo zemna żadnych problemow... malgonia ja do szpitala biore dwie koszule jedna do porodu drugą potem na zmiane jak by sie okazało że musze zostac dużej(bo tutaj wypuszczaja po 24 h jak wszystko w pożądku) to mąż mi dowiezie.No i koszule kupuje teraz wszystkie z rozpięciem żebym juz miala bez problemu do karmienia... Katrina ja ma juz wanienke w kaplecie z przewijakiwm na stolarzu i osobiscie polecam waniwnki ze stolarzem są wygodniejsze i plecy nie bolą przy kapieli z maluchem.Ja prz malym mialam zwykła bez stolarza i wanienke kladlismy na krzesle sporo sie nameczylam przytym no i po tygodniu kupilismy stolarz nie bylo poruwnania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tu jeszcze jeden sprosny na poprawienie humorka Młoda para tuż po ślubie (albo w realiach polskich: tydzień po ślubie jak > już odpoczęli od zgiełku załatwiania weselnych spraw) jedzie pociągiem na > wymarzoną podróż. > Ponieważ była to para z tradycyjnymi zasadami (kąśliwi mówią, że > staromodna) > ta noc miała być tą pierwszą. > Świeżo upieczony mąż dopiero teraz zamierza się przyznać do tego, że nie > ma > jednej nogi i nosi drewnianą protezę. > Gasi światło i pół-mróczącym głosem mówi do lubej: > - Kochanie, nie powiedziałem Ci pewnej rzeczy. > - Wiesz, że przyjmę wszystko? > - Tak, ale ponieważ trochę mi głupio, to chciałbym, żebyś sama dotknęła - > i > w tym momencie dał jej potrzymać protezę. > - Ekhm - mówi nieco zmieszana i zaskoczona - No trudno, spróbuj. Może > wejdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katrina ja mam cos w podobie tylko na drewnianym stolarzu i tez z dwoma puleczkami.No to gdzieś wanienka bedzie do 6 miesiecy a ja potem planuje kupic wieksza i kwkładac ja do normalnej wanny i tam kapac maluszka bo wtedy dzidzia już prawie siedzi.Będzie wtedy się przyzeyczajac do kapieli w dużej wannie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrin0408
hahahahahaha martusia dobre;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i to tez dobre hi hi hi Małgosia pierwszy raz w życiu dostała miesiączkę. Ponieważ ją to zmartwiło > postanowiła spytać o poradę Jasia. Jasiu ogląda, dziwi się i mówi: "Nie > wiem > jak to się stało, ale na mój gust to ci siusiaka urwało"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrin0408
To ja chyba też taką kupie,wydaje mi się to bardzo przydatne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrin0408
Fajne dowcipy,dobrze jest się pośmiac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to juz ostatnie: 1 Jaki jest najlepszy środek antykoncepcyjny? > > Wódka z piaskiem: jak sie plemniki spiją, to sie kamieniami pozabijają. :) > 2 Pewna pani wyjeżdża na wakacje do Egiptu. Koleżanka chciała jej zrobić > psikusa i "ostrzegła" przed latającymi nad pustynią wielkimi czarnymi > ptakami, które wydziobują mózg. Gdy się taki pojawi, należy szybko schować > głowę w piasek, żeby chronić mózg przed wydziobaniem. Pani uwierzyła. > Pojechała. Pewnego dnia idzie sobie przez pustynię, a tam - na > horyzoncie - > pojawiło się coś czarnego. Pani sobie myśli - to pewnie ten straszny > ptak - > i schowała głowę w piasek. Tymczasem to nie był żaden ptak, tylko Murzyn. > Patrzy, a tu na pustyni wystawiona biała pupa (i to do tego żadna > fatamorgana) i skorzystał z niepowtarzalnej okazji. Na co z piachu wyciąga > głowę owa pani i mówi: dziób sobie dziób, do mózgu i tak daleko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrin0408
te są najlepsze ale się uśmiałam,zwłaszcza o tych plemnikach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanko do \"słodkich\"dziewczyn,ile miałyscie po wypiciu glukozy ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc i czolem:) Ale naskrobalyscie od rana;) Bylam u lekarza, mialam ktg, a potem pomiary, i wszystko ok, mala wazy nieco ponad norme bo 1, 760gr, takze zobaczymy jak dalej bedzie. Sama tez niezle waze bo juz nieco ponad 70 kg:( W poniedzialek mialam szkole rodzenia tym razem z partnerami, ale w sumie polozna omowila znowu fazy porodu, wlaczyla film z porodami, i to wszystko. Lece chate ogarnac, bo czas leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Iza, ja na czczo 80, po 50 gr za 1h - 156. Potem wyslali mnie na potrojny i pilam 100 gr - na czczo tez dobrze, ale po 1 h - 210, po 2 h - 206, a po 3 h 108 :( I na tej podstawie stwierdzono cukrzyce, bo teraz glukoza w normie. Diabetolog wytlumaczyla mi, ze po prostu moja cukrzyca objawia sie tym, ze trzustka nie jest w stanie nagle wyrzucic duzej dawki insuliny, i podniesiony poziom za dlugo pozostaje we krwi. Ale zbadano mi tez srednia z 3 miesiecy i byla na poziomie 90, wiec dobrze. Za 2 tyg kontrolne usg i zobacze ile wazy moja corcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli to moje 151 jeszcze nic nie oznacza,tak surfitko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie, ale wynik jest juz powyzej normy. Teraz powinni cie skierowac na 2 lub 3 godzinny test pod wiekszym obciazeniem. I wtedy rozwiac watpliwosci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki surfitko:)))dziwne,ze mam tak mało cukru na czczo biorac pod uwage ze dzien wczesniej pol czekolady zjadlam:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza, ja z wykryta cukrzyca potrafie zjesc na wieczor po kolacji gofra z bita smietana i wypic kubek mleka a na czczo mam 70 :) W koncu cala noc na spalenie :) Kawaly super :P Melania, glowa do gory. Tak naprawde to kazda moze sobie dopasowac do siebie jakas straszna przypadlosc, wiec wcale nikogo nie dolujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka nudzi mi sie w domu przeokrutnie sprzatac mi sie nie chce za to wole dla melenstwa poszykowac hihi poslalam na interie foto :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia super kołyska a do ilu dzidzia w niej pośpi? ja naciągnęłam męża na przemeblowanie w pokoju u wiki.jest super.mam teraz miejsce na łóżeczko,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie ze wam sie podoba :-) ja ja dostalam , jakbym miala kupic to nie wiem czy bym kupila bo za dlugo dzieciak pewnie w niej nie pospi nie wiem do ilu moze do ok 4 miesiaca? jesli chodzi o jej wymiary to ma wewnatrz 100x55 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz ogladalam w sklepach i zawsze podaja ze te kolyski to od 0-3 miesiecy. Ale to pewnie zalezy od dziecka, jakie duze i jak szybko sie kreci..zeby nie wypadlo. Rozmiary tez sa rozne, sa malutkie ale tez i troche wieksze i glebsze...ja jeszcze zobacze jaka kupie :) Ale bede miec na pewno :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi pozostaje łóżeczko aczkolwiek coś by się przydało na pierwsze 4 miesiące jak mały bedzie u nas ,a u wiki w pokoju postawiłbym wtedy łóżeczko.a tak to łóżeczko bedzie u nas.wiecie o co chodzi nie? no i nadal nie mam wózka.i nie wiem jaki kupić?podoba mi si ę ten graco quattro ale boje się że za sztywne ma koła i mało amortyzacji.marta jaki jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×