Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

wspolczuje wam dziewczynki tych straconych ciaz :-( mnie to nie spotkalo wiec nawet nie wiem jak bardzo boli :-( Milka!! wygladasz zarabiscie!! i chyba sporo schudlas? no a wlosy rewelacyjne, sama bym takie chciala ale kurcze mam zbyt rzadkie :-( ja tez pokupowalam pare ciuchow, troche tez zamowilam online w katalogach wysylkowych i wlasnie czekam na przesylka :-) mam nadzieje ze beda ok i nie bede musiala odsylac :-) moj maly dzisiaj wstal o 5.00 zjadl mleko i totalnie wyspany :-O ani mysli isc spac poki co lezy w lozeczku i gada do zabawek :-) wiec stawiam poranna kawke :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milka kochana ale z ciebie laleczka-włosy figura uroda normalnie szok.a Maya słodka ja cukiereczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Mój Julek spał od 18 do 8 rano z pobudką na mleczko o 23(oczywiścied wtedy dopiero przebrałam go w piżamkę) i 5 rano. Chyba odsypiał ostatnie dni kiedy to spał bardzo mało. U nas dzisiaj pogoda przepiękna ale okropnie zimno, wręcz mroźno ale przejdę się z dzieciaczkami trochę. Wiki ma wolnew szkole i trochę się nudzi w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) U nas nocka oki. Jestem przerazona,rano wstalam poszlam do lazienki a tu....uuu patrze,a tu cholerna myszzzzz!!!!! Buuu,tak sie panicznie boje,kurde !!! co troche mam wrarzenie ze leci gdzies.:( A moja pani Emilka(moj kotek) w nosie ma myszy :( och,maz musi slapki pozakladac,ale juz widze nocki nie przespane,myszy sa okropne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! dla wszystkich malutkich aniolkow... U nas od paru dni koszmar ze spaniem. Wczoraj wstaly obie o 4 !!! i koniec spania, a tak codziennie punkt 6 , jakby mialy jakies budziki ponastawiane :( . Od 3 dni Gabi budzi sie w nocy co 1-2 h , ja chodze juz na rzesach, krew poszla mi z nosa ( ale nic nie chudne :P ) . Chcialam jej podac flaszke w nocy, moze lepiej by pospala, ale ona nie chce ssac butli !!! W dzien tez spi po 40 min , chyba ze poloze sie z nia i co raz dostanie cycka do pociapania to wtedy spimy 2-2,5 h . Pogoda do du** , zimno, wietrznie ,siedzimy w domu, male ciagle zakaterzone . Mam wizyte na 12 u lekarza z nimi, bo to zadlugo sie wlecze , boje sie zeby przeszlo na pluca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi z powodu Waszych nienarodzonych dzieciaczkow...ehh niesprawiedliwe to wszystko,te co moga miec usuwaja lub porzucaja, a tam gdzie dziecko jest dlugo oczekiwane nie dane jest mu przyjsc na swiat:( mnie cos od 3 dni boli dziaslo pod lewa dolna jedynka,cale bordowe doslownie jest:(przykladalam rumianek,przed chwila wpadlam na pomysl zeby posmarowac sie tym zelem od dziaselek Claudii i troche ulgi jest,ciekawe czy przejdzie calkowicie.wczoraj przez przypadek zauwazylam u niej gorna 4,tzn z boku dziasla widac, a dzis przyjrzalam sie lepiej i z kolei dolna lewa 2 jakby sie przebijala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochana u nas wszystko dobrze tylko zimno zresztą jak u was.Gotuje własnie zupke małej a starszy smyk lata przed domem z dziećmi od sąsiadki.Ma wolne to też sie z deka nudzi. Co do tej kaszy manny to faktyczne na poczatek kupie ten klejik ryżowy.Chociaż pamietam że mój kubuś od poczatku miał dodawaną kasze manne i nic mu nie było ale wiadomo każde dziecko inne więc lepiej dmuchać na zimne... Ale mnie mała dzisiaj zdziwiła bo że przesypia nocki to normalka ale wczoraj jak położyłam ją o 20 to dzisiaj przebudziłam się rano o 6 ale słysze że mała śpi więc przysneło mi się znowu.Nagle się budze a tu 9:20 wyskakuje z łóżka a moja królewna rozgląda się w najlepsze i ani dzwieku nie wydaje.Kurcze zdziwiłam się że wogole jeść nie wołała więc faktycznie nie chwaląc się mam cudo dziecko byle tak dalej hi hi hi Mąż wyjdzie wczesniej z pracy to musimy jechać do polskiego sklepu po herbatki bo się małej już skończyły. to do potem całuski kochane😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wczoraj bylusmy u kontroli i powiedziala ze szmerow ma zdecydowanie mniej ale jeszcze troszeczke slychac... pytalam sie o te kupy i niby wszystko ok ale dzis juz mi 4zrobil, co zje to wys..a... u nas pogoda super slonce swieci..troche wiarwrku...prawdziwa polska jesien.... a my i tak w domu siedzimy....brrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
camomilla kup sobie sachol żel albo żel stomatologiczny nie wiem czy dobrze napisalam powinien ci pomóc bo też kiedyś podobnie miałam.Jak nim smarujesz to na poczatku dziwne uczucie bo strasznie szczypie ale ulge przynosi natychmiast.. demiluna ja znalazlam tylko kalafiora z pietruszką kupilam jej ale cos jej nie smakuje..Bananka chce jej tez podać dzisiaj zobaczymy czy bedzie jej smakował..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane,u nas nocka ok,rano bylismy na zakupkach,nakupowalam glupot no i spodenki i buty dla Jasia plus sweterek dla Kuby,grzechotki i peklo prawie 100euro,ale sie wkurzylam,bo nic nie widac zebym kupila.my juz po obiadku ,a maly zaraz pewnie zasnie.Od wczoraj je mleczko dwojke,ale mniej jest miarek tzn 5na 150ml wody,pewnie to mleczko bardziej syte jest.Moj tych warzywek ze sloiczkow to nie za bardzo chce jesc,musze mu sama gotowac,owoce je lepiej. Ja tez sobie odnowilam juz troche garderobe,tzn spodenki ,kurteczke lewisa ,2 kurteczki jesienne ,spodniczke, jeszcze chce sobie kozaczki czarne kupic,ale to juz po chrzcinach bo chce do hamburga po nie jechac ,a teraz nie chce mi sie .Chrzciny 9.11,ale nienawidze takich imprez,ale bedzie juz z glowyi przynajmniej okazja kosciol odwiedzic. Wczoraj dostalam rozyczki od meza tak bez okazji,on mi czesto tak bezokazyjnie kupuje,ale czyzby cos chcial????????????????hehehehehe Mierzejka trzymam kciuki za twoja niunie,bedzie dobrze!!!!!!!!!!!!!Wiadomo,ze sie martwisz to normalne dlatego wspolczuje Ci tego czekania i niewiedzy co dalej,Ale na pewno wszastko bedzie dobrze!!!!!!!!! Milka ,masz konto na NK???????chcialabym Cie zobaczyc,bo tak dziewczyny zachwalaja,a na interii nie moge zadnych zdjec otworzyc. Co do zdrowka mojego maluszka to jest wszystko OK,tylko dziaselka bardzo go mecza,a plamki na ciele sie nie pokazuja!!!!!!!!!!!Smaruje ciagle mascia natluszczajaca,kortyzon odstawilam,ale jak sie cos zaczyna pojawiac,to przesmaruje raz kortyzonem i na drugi dzien jest Ok.POZDRAWIAM....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka nie moge znalezc twoich zdjec na interi :( Martusia corcia przeslodka, a jakie piekne , ciemne wloski ma :) Synus wyglada przerazliwie - jak przystalo na wampira :D Ja jakos nie mam natchnienia na zakupy, bo zawsze musze je robic szybko , nie ma czasu rozejzec sie za czyms. A przydaloby sie dokupic pare ciuszkow i jakies buty. Camomilla u mojej panny zabki tez chyba nie beda szly po kolei, bo najbardziej wyczuwalne sa jak na razie gorne 3, a jedynki siedza duzo wyzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puscilam posta rano i nie doszedl :( Agula , mam nadzieje, ze male szybko wyzdrowieja :) Zaraz zagladne na interie popodziwiac zdjecia :D A u mnie z jedzeniem zupek to porazka, wczoraj mamusia "zapomniala" dac Ninie zupke. I jabluszko, i herbatke malinowa :( Wieczor o 6 jej dalam slodkiego ziemniaka i zjadla cale 70 gr. A potem spac isc nie chciala :o Buziaczki dla mam i wspanialych dzidziow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma milki na interii :( A tez chce popodziwiac, a nk jestes? Dziewczyny a tak wogole to gdzie jestescie? Hanio tak myslalm, o tym mleczku co sie zepsulo..na mojej puszce tez pisze ze po otwarciu nalezy zuzyc w ciazu 30 dni. Tylko u nas sa inne mozliwosci i sie zastanawialam, ze moze w Pl tez juz na to wpadli. Pierwsza mozliwosc to zakup jednorazowych butelek z gotowym mleczkem - Nina takie dostala w szpitalu. Tylko odkrecasz, nakladasz jednorazowy smoczek i gotowe - dziecko ma zjesc w ciagu godziny po otwarciu, a jak nie otwarte to ma dluuuga date waznosci. A druga mozliwosc to u nas mozna kupic mleczko w proszku w saszetkach. Z jednej saszetki wychodzi 120 ml mleczka, moze mozna kupic inne rozmiary tez, nie wiem. W kazdym razie ja mialam takie saszetki, sa super jak gdzies wychodze, bo nie musze odmierzac miarek i przesypywac do woreczkow itp. tylko biore saszetke, butelke z woda i gotowe :) W twoim przypadku doskonale zdaloby to egzamin. Moze popytaj po sklepach - ja karmie Enfamilem, wiem, ze w Polsce tez jest dostepny. Oczywiscie na codzien nie uzywam tych rozwiazan bo sa troche drozsze niz tradycyjna puszka. Ale raz na jakis czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski :) Super rozwiazanie te butelki jednorazowe i saszetki. Ja jak Erysiowi otwarlam mleczko to moze 4 wypil i reszte wyrzucilam,teraz znow malemu otwarlam nawet raz nie pil,bo nie umie z butli,muj maly woli cycusia mamusi :) Teraz zabcia moja zasypia po kapieli i jedzonku :) A ja dzisiaj chodze taka struta,pewnie nocke tez bede miala z glowy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia , jak tam, nadal nie zlapalas myszy ??? Ja tez mam w domu saszetki z mlekiem. Tak na wszelki wypadek np. jak dzis w nocy :D . Na poczatku kupilam cala puszke , mala wypila moze 2 razy ( wtedy szlo jej picie z butelki ) , no ale u nas reszta nie zmarnowala sie, bo Kamilka wypila :P , ona wciaga mleko pod kazda postacia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny no nie mam pojecia gdzie te zdjecia sie podzialy, wysle jeszcze raz. Gosiek podaj meila to tez ci przesle. U nas ok, mala zjadla dzis zupke- pierwszy raz gotowalam- ale jej smakowalo. Podalam o 15 zamiast butli, i za 40 min placz, bo glodna, musialam mleczko przygotowac, wypila 170, i zasnela szczesliwa. Gosiek napewno 2 jest bardziej syta, gesciejsza. Uwazam, ze te mleka roznia sie nie tyle pod wzgledem skladu, co pod wzgledem gestosci. Gosiek, a jaka masz ta kurteczke? Musze tez czegos poszukac, ale z zakupem wstrzymuje sie do przecen, narazie wychodze jeszcze to co mam. Maz widze dba o ciebie, u mnie kwiaty niestety tylko okazyjnie;( Surfitka widze, ze slodki ziemniak smakuje Nince, tez zrobie, tylko nie wiem jak. Gotuje sie go w lupinie, czy obierasz? Agula biedna, dla mnie teraz taki wypad na zakupy to forma relaksu, nawet nie musze nic kupowac wystarczy, ze poogladam. Hanio byc moze w aptekach jest dostepne mleczko w buteleczkach jednorazowych, badz w saszetkach- popytaj Ewcia nie przejmuj sie myszkami, u mnie na strychu tesz jakis zwierz buszuje, gryzon maly. Jutro maz porozstawia pulapki, bo jeszcze mi sie rozmnoza cholery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agula mysza uciekla do garazu. nasz dom jest z garazem i laczy go takie przejscie.myszka nam cmychla przez drzwi z lazienki,chyba do przejscia a pozniej do garazu,moj maz mi mowil ze ja widzial jak ucieka :(:O kurcze my mieszkamy w polach,to tam myszy od licha :( jest to nasza 2 zima,w zeszlym roku sladu po myszach nie bylo,a teraz :( przynioslam kocurka od mamy moze on je upoluje,albo chociaz je odstraszy,bo moja kotka to paniusia ;) troche sie boje ze wiecej ich jest :( i ciagle nadsluchuje czy cos nie slychac :O oj jestem taka boidupa :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka, ja kupuje gotowca Gerbera ;) W sumie jak dostaje zupke to jej wtedy nie daje ziemniaczka..dostaje go w zamian zupki. No i widze, ze nie tylko Ninka po zupce glodna ;) Chociaz w sumie wczoraj po ziemniaczku godzinke dalam jej flache, zjadla tylko 70 ml i dopiero za 7 h obudzila sie na jedzonko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka ja tez poprosze fryzurke na maila,bo znajac zycie pewnie nie otworze fotek :( ewelinaorda83@o2.pl maz szybko niech zaklada te slapki,bo takie pieruny to sie mnoza jak cholera buuuu ja sie tak strasznie boie takich zwierzaczkow,a ty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na temat zupek dziewczynki sie nie wypowiadam,bo maly tylko na piersi,ale moze w koncu mu podam jakas zupke,on juz skonczyl 5 miechow,moze juz pora ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka a ile Ninka na dobe wypija butelek, moje 5,i teraz jeszcze obiadek, ale wsumie je nieiwele zupki, moze 60 ml. w kazdym razie daje jej te zupke zamiast butli, mam nadzieje, ze jak pomiesci wiecej papki, to nam butla jedna odpadnie. Chyba zaczne czyms zageszczac za jakis czas, widzalam platki owsiane. Po ryzyku z kupka u nas ciezko;( Wyslalam zdjecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to Nina dostaje teraz 6 flaszek po 130-140 ml, nie zawsze z je. Co druga zageszczona miarka kaszki ryzowej, na sniadanie dostaje z bananami, dzis tatus jej kupil z jabluszkiem i malinami. Zupka teoretycznie ma byc zamiast jednej z flaszek, ale nam to poki co nie wychodzi i ona o swoje sie upomina ;) I tak w sobote np. zjadla 120 ml zupki, ale flaszek tez 6 zjadla. Moze jak bedzie miesko i kaszka manna bedzie bardziej tresciwa i wyjdzie nam jedna flacha? No i Ninka dostaje tez deserek, 35 gr jabluszka :) Ewcia, ja mysle, ze od 6 miesiaca mozna wprowadzac juz cos ;) A erys juz zaczal. Zaczynaj od pojedynczych dan, np jabluszko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj tez tak wciaga ok 5-6 flach na dobe po ok 120-150 ml milka ja twoje foty widzialam super wygladasz szczerze!! ja dostalam dzisiaj paczke z bon prix...2 pary gaci i jedne dresy i taka koszulka...totalne szmaty :-( jedynie dresy zostawiam bo to ino tak do posprzatania okazyjnie a gacie porazka fatalne szycie materialy tez kiepskie to wszystko wyglada jak made im china bleee musze sie chyba do centrum wybrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde nie kupilam zelu, bo z glowy mi kompletnie wypadlo!!pojechalismy biegac,pozniej jeszcze szybkie zakupy i umknelo,ale lipa o 17 juz zmrok zapada:(ja teraz siedze jak glupia i ogladam 3 film z gatunku horror zamiast isc spac-jutro rano znow wstane polprzytomna:D ehh myszy to cholerne utrapienie-my mielismy te czorty na starym mieszkaniu,nawet nie wiem kiedy sie rozmnozyly!!3 zalatwilam trutka,jedna zmasakrowalam miotla juz tutaj na nowym mieszkaniu,bo udalo jej sie zabrac z nami,reszta to zginela w pralce hehe i dobrze im tak-od czasu kiedy daly mi popalic nie mam dla nich litosci:D:D mialam cudowna rodzinke chomiczkow dzungalskich 14 szt, 11 mi padlo przez myszy! pulapek nie probowalam tylko kleju i trutki.kota niestety nie mam:)wczoraj na ulicy widzialam 3 kocieta,kotka musiala zgubic,niestety poldzikie to nie mozna bylo dotknac,zreszta teraz mala jest to strach brac do domu z ulicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór Moje dzieciaczki już dawno śpią wiec posprzątałam w domku i teraz mam czas zerknąć tu do was. Mój Julek też po zupce zaraz głodny - ale on zjada narazie pół małego słoiczka choć chciałby więcej. U nas okropnie zimno ale przynajmniej słonecznie, grzejniki grzeją nieprzerwanie. W nocy nawet padał śnieg co tutaj jest rzadkością nawet w środku zimy. Brrr ja juz chce wiosnę - nie lubie zimy - jakby jeszcze normalnie śnieg był o możnaby mała na sanki zabrać to co innego a tu tylko zimno i w dodatku mroźny wiatr od morza wieje. Wysłałam zdjęcia na interię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka, no slicznie wygladasz :) I Majeczka sliczna dziewczynka :) Deminula, masz przecudowne dzieciaki - corcia przeurocza, synus przeslodki :) Sliczne zdjecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka,ja dzisiaj tak z rana,wszyscy spia a ja wstalam bo moj pan nmnie obudzil wlasnie pojechal do pracy. Milka,moj email minia@t-online.de dzieki i prosze o fotki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tak widze piszecie na temat jedzonka,moj Kuba je 4 mleczka na dobe plus do tej pory 1 deserek albo warzywka.Teraz bede dawala mu 4 mleczka i w miedzyczysie deserek i zupke.Moj bidulek to nie bardzo zajada sie tymi zupkami ze sloiczkow,ostatnio jak mu dalam to po kilku lyzeczkach zaczal bekac hehheei przestalam mu dawac bo balam sie ze zwymiotuje wszystko.Owocki je ale musi najpierw zaciagnac smaka,bo na poczatku krzywi sie. Na mleku ,ktore ja daje jest napisane na pudelku,ze w 5 miesiacu powinno podawac sie 4razy mleczko plus jeden sloiczek zamiast mleczka ,akurat u mnie tak jest. Ide zaraz szykowac Jasia do przedszkola dzisiaj ma sesje zdjeciowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ,ktore z Was podaja dzieciom swoim zupki ze sloiczkow??????????? Mam pytanie ,czy dzidzie jedza te zupki chetnie?????????I jakie zupki np? Widze ze bardziej smakuja te zupki wlasnej tworczosci,pytam tak z ciekawosci,bo moj malutki to caly nieszczesliwy jest jak ma jesc zupke sloiczkowa,a innej jeszcze nie probowalam mu dawac.Musze sama ugotowac,ale potrzebuje isc kupic warzywa BIO. Nie chcialabym go unieszczesliwiac bidulka mojego,bo tak przyznam ze dawalam mu te sloiczki troszke na sile ,bo chcialam by cos zjadl,ale nie chce tak robic.On 4 dni temu skonczyl 4 miesiace,moze jeszcze nauczy sie i ma czas poznawac smaki,bo do tej pory to malo probowal warzywek,tylko owocki i mleczko!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×