Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

gosiek ja tez miałam jak w banku że Julek spał od 20 do 7-8 rano a tu pewnego dnia obudził się o 5 i tak juz zostało. Pranie na noc wstawiłam, odjadłam sobie truskawek i idę spać o oczy już na zapałkach trzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiek padlam jak o tym montrerze ogrzewaia pisalas moj to samo normalnie podjezdza chodakiem do kaloryfera i jak jest cieply to dotyka delikanie palcami i taka fascynacja hehehe i miesza tam byle co ta galka sie bawi itd o tych probiotykach pogoglowalam bo ani nie wiedzialam co to :-P niegdy ani ja tego nie mialam ani dzieci, tym bardziej tu w niemczech tu sie chemia i leki ograniza do minimum a przy antybiotyku wystarczy podawanie jogurtow , zreszta dorosli tez powinni wcinac jogurty jesli sa na antybiotyku i to zawsze starcza moj ma dzsiaj lekka biegunka normalnie nie wyrabiam z przewijaniem nie ma ani temp ani nie jadl nic innego chyba to od zebow bo na wirosowke tez nie wyglada lece zaras do lozka odsypiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane a ja juz jestem albo dopiero.Mam nowy internet to moge teraz szaleć hi hi hi nie stety was nienadrobie bo zaduzo tego ale tak ogólnie widze że temat rozwoju i jedzenia na tapecie to u nas tak.. Juleczka już prawie wszystkiego prubowała i nie ma żadnego uczulenia nawet daje jej już całe jajko robie jej np. omleta albo jajeczniczke na kolacje.Ostatnio bardzo duzo mi je pewnie nadrabia to co wczasie wychodzenia zabków nie jadła.Mamy własnie dwa na dole.No i jest zdrowa odpukać od urodzenia tylko raz mi zachorowała na różyczke jak miała jakieś 4 miesiące .. Co do rozwoju to super siedzi i się podpiera ale o raczkowaniu i pełzaniu jakos jeszcze nie ma mowy ,obraca się naokoło swojej osi i turkla się ale nic pozatym .pewnie przyjdzie i na nią kolej.Przy łóżku już ładnie mi stoji sama i za rączki jak trzymam ją to zrobi kilka kroczków ...Robi ładnie pa pa no i fochy stroji jak coś jej się nie da co chce to tak smiesznie marszczy nosek i syczy oraz piszczy... Dziekuje wam za miłe kometarze i do napisania jutro juz teraz jestem z wami buziaczki dla bobasków..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysalam , ze tu nikogo juz nie zastane o tej porze, a tu prosze , jaki ruch :D Gabi dostala antybiotyk, ma zapalenie gardla :( ledwo co "mowi " i plakac nawet nie moze tylko tak mialczy i mowi ma-ma Na oslone nic nie dostala, choc pytalam lekarki czy cos podawac :O Babcia zabrala Kamilke do siebie , wiec moze troche odpoczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze jak wy macie sily siedziec do polnocy?:DJa max 22 i juz padam-wczoraj na filmie odlecialam:)a pomyslec ze kiedys siedzenie do 1szej bylo norma.... Ja priobiotyk zaczelam podoawac ze wzgledu na kwasne kupy-juz po pierwszej dawce pupa zrobila sie czerwona jak po jakims odparzeniu chemicznym,do tego skora schodzila,jednym slowem wygladalo to bardzo zle.Co do maki to ja ja do tej pory stosowalam jak bylo jakies lekkie zaczerwienienie i pomagala teraz trzeba dac grubej rury zeby sie pogoilo..eh musze konczyc bo mala mi za kable ciagnie!!milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej i nas dzisiaj super, mały spał od 20:30 do 6 rano bez pobudki, dopiero o 6 wypił mleko i spał ze mną do 7. co ciekewe spał cała noc na brzuszku. ok ode zrobić śniadanko mojej królewnie a potem na zakupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć a mnie nadal boli jajnik-lekarz mi powiedział ze to wtedy gdy mam owulke i dni płodne a boli ze chodze zgięta ale to nie przeszkadza w tym bym mogła robic dzisiaj przemeblowanie potem wam napisze co i jak pozdrawiam kochane papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane a ja dzisiaj padam normalnie wczoraj jeszcze obejrzałam film wieczorem i poszłam spać o 1:30.No i jak nazłość wchodząc do sypialni zwaliłam książki z komody i mała się obudziła nie spała potem mi z dwie godziny myślałam że cholery dostane.Odzwyczaiłam się od nocnego jej łobuzowania bo już od bardzo dawna przesypia całą noc..Dzisiaj ide spać o 22 i kropka:):):) Agula dużo zdrówka dla Gabi🌼 Surfitka ale Ninka jest urocza i jak sprawnie jej to idzie .Moja łobuzica jeszcze nie wstaje może przez to że ona w łóżeczku tylko śpi a cały dzień spędza na dole na podłodze albo w kojcu... Demiluna moja mała też by tylko na brzuchu spała ale to podobnierz bardzo zdrowo dla dziecka... goba ja mam podobnie z tymi bolami tylko u mnie jak zacznie się jajeczkowanie to brzuch i jajniki bardzo mnie bolą aż dopuki nie dostane okresu...koszmar jak będe w polsce musze z tym iść do lekarza:(:(:( camomilla witaj 🖐️ Mała teraz siedzi na podłodze i ogląda teletubisie uwielbia tą bajke a jakie krzyki i ochy przytym wydaje hi hi hi... Dobra to zmykam do sprzątania a tak mi się nie chce:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki :) Demiluna ciesze się że Julianek dziś troszkę dłużej dał ci pospać :) agula dużo zdróweczka dla Gabrysi 🌻 biedna córunia jak nie katar to teraz to wstrętne choróbsko :O może troszke odpoczniej jak Kamilka u babci. Martusia witaj przeczytałam że Julci zrobiłaś jajecznicę,i ja też zaraz zrobiłam ją Erysiowi na śniadanko taką na masełku,wcinał bardzo mu smakowała :) surfitko Ninka jest boska !!!!!!!!!!! artystka wspaniała !!!!!!!!!!!!! ślicznie sie podnosi :) gratuluje !!!!!!!!!!!! gosia 29 witaj,buziaczki dla synusia i życzę dużo zdróweczka 🌻 camomilla goba miłego przemeblowania życzę ;) ja idę łebek myć i szykować się bo o 14 mamy być u teściówki,musze panie poczesać a bedzie ich sztuk 3 ;) Buziaczki dla Wszystkich,miłego wikendu życzę :)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Ewcia moja też uwielbia a jeszcze bardziej lubi omleta robie jej z 60ml mleka modefikowanego do tego półtorej łyżeczki mąki i jajko wszystko roztrzepuje i smaże na oliwie z oliwek mała zjada całego:):):) Ostatnio Julka to najeść się nie może na obiad robie jej już dwa dania najpierw koło pierwszej zjada zupke a po półgodzinie drugie danie.Dzisiaj robie jej pire ziemniaczane z marchewką ,groszkiem i kukurydzą a do tego pierś od kurczaka w panierce z mąki i jajka mała to uwielbia... Uciekam robić obiadek bo nie długo małżonek wraca zpracy a zawsze jest taki głodny.Kurcze ten mój facet ostatnio jest nieznośny nie żeby jakieś awntury robił tylko chodzi i ciągle pod nosem bełkocze normalnie jak mnie to wkurza 😡.Nie powie o co mu chodzi tylko coś mamrze pod tym nochalem.... to sie wyżaliłam he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,kawka jest????????????Ja poprosze!!!!!! Demiluna,a nie mowilam,ze Julek sie zlituje i bedzie ladnie spal!!!!!!!!!!Super!!!!!!! Moj Kubek,tak jak napisalam wczoraj ,ze bede miala jak w banku i pospi jak zwykle do 8 bez pobudki i tak bylo,hehehe tak wiec dzisiaj man znow w pracy na noc,a ja moge posiedziec znow do 2 w nocy hehehe:P Surfitka,ninka jest boska!!!!!Widzialam filmik.A nie mowilam ze Twoj nygusek ma ukryte talenty i powoli je pokazuje,poczekaj jak za kilka dni cie zaskoczy i wystartuje na czterech,to sie zdziwisz hehehehe Surfitka,mam nadzieje,ze sie nie gniewasz,ze tak \"nygusek\"pisze,ale to tak pieszcztliwie i z sympatia do ninki,bo ona zaskakuje czyms na kazdym kroku i tak mi sie skojarzylo.Ucaluj sliczna ,mala nyguske,!!!!!!!Jak o niej piszesz to od razu mam usmiech na twarzy,bo ona przeslodkA jest i taka brojnisia mala,patrzy co by tu zrobic ciekawego mamusi hehehe W ogole wszastkie szkraby sa przeslodkie👄 Moja kruszanka spi sobie.Ja tez sie ostatnio zdziwilam,bo moj zawsze spal na pleckach z glowka na prawa albo lewa strone,a teraz od 2 tygodni spi na boczku a od tygodnia prawie na brzuszku.Troche bym nie chciala by na brzchu spal w nocy,bo boje sie zeby sie nie udusil bidula,Ja to zawsze mam czarne mysli,dzisiaj do niego zagladalam,bo sie martwilam.Tez sobie zmienil pozycje,:) Cammomila,jak ja bym byla w ciazy tfu tfu tfu,to tez bym do polnocy nie wysiedziala heheheh,ale mam zlote dziecko,ktore spi pieknie i tak w weekendy sobie dluzej posiedze,szkoda mi czasu na spanie hehehe,a ogolnie to ja spioch jestem:P Goba,Kubolek superowy w tej czapie heheheheh,boski jest ,a w tej wannie jaki dumny sobie siedzi,kochany malutki. Kochane piszcie,maldowac sie!!!!!!!!!!!!!!Bo nie usprawiedliwie nieobecnosci i bedzie nagana hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusia,ten pomysl z omletem i jajecznica super,wyprobuje chyba na moim synuniu.Nie wpadlabym sama na ten pomysl,zeby dac jajecznice teraz,czy to nie za wczesnie??????????Omlet tez zrobie wedlug twojego przepisu heheheh,a Julcia widze ,ze glodomorek i takie powazne jedzonko juz je.A jak ona wcina ta piers z kurczaka w panierce,nie krztusi sie????????Chyba glupie to ,ale tak mnie to zastanowilo jak napisalas. Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :D Beja ale się uśmiałam z Twojego drugiego imienia, ale wiesz, mnie też tak można nazwać hehe. Też byłam na tych promocjach z siostrą, pojechałyśmy w pierwszy dzień z samego rana, a w czwartek zapomniałam na drugą turę :( a miał być 4-pak piwa + drugi za 1gr :p Pomarańczowa Mamo moja Kajcia też czasem się zaniesie jak właśnie się czymś uderzy, ale nie wiedziałam, że trzeba dmuchnąć. Będę musiała to spróbować, zawsze w takich chwilach patrzyłam na nią i czekałam aż złapie powietrze. Super, że Mati przybija pionę, Kajci tylko czasem się udaje. A kosi kosi to robi uderzając jedną ręką w drugą w nadgarstek, bardzo zabawnie to wygląda. Demiluna odnośnie tego zanoszenia, to dlaczego byliście z Wiki u neurologa i kardiologa? Co to ma wspólnego, proszę napisz, bo ja jestem w tej kwestii zielona, a się teraz zmartwiłam. Mierzejka moja Kajcia też waży mniej. Nasze dziewczynki zawsze najmniejsze hihi kruszynki. No i też robi 3 kupki dziennie, a śmierdzą jak od starego chłopa :D Surfitka ale mnie teraz nastraszyłaś tymi omdleniami! Mam nadzieję, że mnie to ominie. No i gratki dla Ninki, pewnie miałaś taką samą radochę jak ja jak to zobaczyłaś. Kurcze znów nie zdążyłam wszystkiego przeczytać, a muszę lecieć. Odpisałam tylko do strony 590, postaram się doczytać więcej wieczorkiem. Buziaczki od Kajci dla wszystkich maluszków papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiek ja jej robie piers od kurczaka w panierce z maki i jajka a potem ugniatam widelcem na paćke.Warzywa razem miksuje i dodaje to pokrychane mięsko wymieszam i wcina ona już nawet ładnie daje sobie rade z wiekszymi kawałkami.Co do jajek to jak byłam z Julką na bilansie 8 miesięcznym to moja połozna mi powiedziała że moge jej dawać już całe jajka to daje jej tak ze 3 razy w tygodniu. Napisze wam przepis na kisiel owocowy mozna go podawać od 6 miesiaca: Pół szklankimalin,jagod,porzeczek albo 1 jabłko 1 łyżeczka cukru (cukier jak kto uważa bo ja np.nie daje) 1 czubata łyżeczka maki ziemniaczanej 3/4 szklanki wody.. Jabłko umyj,pokrój bez obierania,zalej wodą,zagotuj i ugotowane zmiksuj lub przetrzyj przez sito.Podobnie postępować z malinami lub porzeczkami.Mąkę ziemniaczaną rozprowadz w małej ilości przegotowanej wody.Zawiesinę połącz z miksowanym owocami i dokładnie mieszając zagotuj. A tu drugi fajny deserekJulka go bardzo lubi Jabłka lub gruszki w sosie malinowym: 1 jabłko lub gruszka 1/2 szklanki mleka modyfikowanego łyzka cukru czubata łyżeczka maki ziemniaczanej 1 żółtko 1 łyżeczka cukru waniliowego Owoce obierz ze skórki i pokrój na ćwiartki.Z połowy cukru i niewielkiej ilości wody przygotuj syrop,włóż do niego owoce i ugotuj na pół miękko .Delikatnie wyjmij i włóż do miseczki.Mąke ziemniaczaną rozmieszaj z małą ilością zimnego mleka, a resztę mleka przegotuj z cukrem waniliowym.Do gotujacego wlej zawiesinę z mąki i dokładnie mieszając zagotuj.Zółtko utrzyj z pozostałym cukrem i powoli wlewaj do niego mleko zagęszczone mąką i syrop, w którym gotowały się owoce.Masę ubijaj na ogniu aż zgęstnieje.Ułożone w miseczce owoce zalej przegotowanym sosem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja sie nie pokusze o jakecznice. Po prostu sie boje jeszcze dawac cale jajko, uwazam ze to za ciezkie na taki maly brzuszek. Nawet calego zoltka mala na raz nie dostaje, wiec my z tym jeszcze poczekamy. Dzis zrobilam jej pomidorowke z koncentratu, bo ten co kupilam zawieral tylko pomidory bez przypraw. Z reszta smazone mala dostanie po roku. Deserek brzmi fajnie, ale ja nie mam czasu , a moja mama jak pisalam nic jej nie gotuje. Ja malej kupuje rozne gotowe deserki. Dziekuje za mile komentarze. Ciesze sie, ze ten moj \"nygusek\" robi postepy. Gosiek , a o coz mialabym sie gniewac ? Wszystkie dzieciaki sa kochane 😘 A nasze czerwcowe szczegolnie ;) No i majowy Erys i kwietniowy Bartus. :) Postaram sie odezwac pozniej, musze mala uspic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusia , ale smakolyki przyrzadzasz malej :) Mi nawet sie nie chce juz nic robic, bo moje dziewczyny do jedzenia to wybredne. Kamilka je tylko miesne potrawy, najchetniej bez ziemniakow czy warzyw. Nie chce budyniow, nalesnikow, deserow, jajek , paltkow . Gabi podobnie, najchetniej maleko, kasze i owoce. Co raz probuje zrobic cos nowego, ladnie podanego i co , sama musze jesc albo laduje w koszu :( Moj P tez mnie ostatnio wkurza , od czwartku nie ma go w domu i wcale za nim nie tesknie :P . Moze dobrze nam zrobi taki odpoczynek od siebie. Zrobil sie strasznie upierdliwy, wszystko mu przeszkadza i mowi mi co mam robic, jakby jakas niedorozwinieta byla . Na dodatek wydaje mu sie , ze ja chyba caly dzien na kanapie leze . Kuzwa, chore dziecko plus dwie rozwrzeszczane dwulatki w domu ( teraz 3 dni w tygodniu pilnuje kolezanki corke ) , posprzatane, ugotowane , a ten jeszcze sie czepia !!! no, to pomarudzilam :P Tabisia ( tak ja Kamusia nazywa )nadal marudna , placze Wylalam na interie pare fotek mojego chorowitka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beja zaprosiłam cie na nk a ty mnie tylko ogladasz i nic zaakceptuj mnie kochana a tu puchy wieczorkiem... ja wiem sobota wieczor.... ja niestety bez planow na wieczor przed tv siedze maciek usnal juz zjadl tylko 80 jak na zlosc....zobaczymy o ktorej pobudka... fajny przepis na ten kisiel ale maka ziemniaczana? boje sie troche bo moj taki alergik.... a od zupy pomodorowej ze słoika dostal uczulenia ale jak skonczył6miesiecy musze jeszcze raz sprobowac... ogladalam zdjecia na nk ...kubalek w tej czapie wyglada supcio i wałeczki na brzuchu tez choduje... ninka jak zwykle piekna dama a twoje dzieciaczki beja sliczne sa , kinia duza kobietka juz jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! AGULA-niech Tabisia zdrowieje szybciutko!ja czsem to bym mojego na księżyc wysłała!tez mnie wkurza! ELMIRKO!!!!!!!!!!!!!-jescze zdążysz sobie kupić piweczko z promocji-te piwa są od 2marca od pon.tak jest w gazetce z carfura podzielili te produk ja lece sie wykąpać terazty na 2 tury za grosz!ale chyba wszedzie tak samo jak gazetka jest!ja na łowy wyruszam w pon,za rana! A kniusia dała w kosc dziś nie spała cały dzieńo 18dopiero i spi nadal!cały dziń babuliła tatata,gaga,bububu,i pluła sie niemiłosiernie!ona jak mówi te swoje to tak akcentuje rza ciszej,głsniej gestykukuje!fajni eto wygląda! SURfitko-NInak cudna raz dwa i na nogach!Przynajmniej wiem jaki masz głos!!!!!!!!!!!!!!he,he!to Ty mówiłaś do Ninki?chyba co? A ja dziś posłałam Krystiana samego do sklepu pierwszy raz!za rogiem od domu po chrupki kukurydziane-ale preżywałże ma test dzielności bo juz skińczył 6lat! pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Evelona!dzieki za zaproszenie oczywiście przyjęte!ja wesłam sobie na nk czerwcówek i tak w Ciebie weszłam!he,he ale zabrzmiało!!!!!!!!!!!!!!!!!dzieki za komplementy co do dzieciaczków ale KINIA TO MAŁA WAZY NIECAŁE 8KG! lece sie kąpać-i bede oglądać mój serialna comedy central,,Diabli nadali,,uwielbiam go!pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beja ale na zdjeciach niewidac ze taka chudziutka dogoni jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobiety... gdzie wy jestescie?? post jest niewolno imprezowac...haha w tv niema nic was tez niema pije piwko... zdrowko dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem :) Tyle , ze mala wisi ciagle na recach, nawet nie da sie herbaty napic o piwku to nawet nie wspomne :P chyba jej sie nudzi samej bez Kamilki ogladamy M jak Milosc przez internet , repertual na caly wieczor, bo mam z 10 odcinkow zaleglych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agula to gabi nieprzeszło jeszcze to chorobsko wsrtetne... wspolczuje ale jutro juz bedzie lepiej pewnie.... ja juz na łózeczko ide bo wola mnie okropnie.... doberj i sopkojnej nocy wam zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i udało się nadrobić. Niestety Kaja ma katarek, więc chyba nocka ciężka mnie czeka. Położyłam jej kocyk pod podusię, żeby spała wyżej, to chyba będzie jej lepiej. Na szczęście tylko taki wodnisty i znośny, dodatkowo dziś tak się śliniła, że musiałam ją przebierać, bo ciągle mokra była. Wczoraj byłam na rozmowie do Lewiatana u nas na osiedlu, niestety przyjęli dzień wcześniej kogoś innego :( ale może się nie sprawdzi, to jestem następna na liście. Zaproponował mi gościu pracę w Opolu, po odliczeniu wszystkiego na czysto jakieś 800zł i do tego wstawać musiałabym około 3, żeby na 5,30 dojechać. Zrezygnowałam. :0 Dziś pojechałam do Oławy bo tam tworzyli galerię, okazało się, że 10 sklepów na krzyż i szkoda zachodu. Ale za to kupiłam Kajci wózek!! Spacerówkę. Teraz w środę, znalazłam ofertę na gumtree.pl we Wrocku używaną Chicco Pick Up za 150zł. Jak go zobaczyłam to stwierdziłam, że jest w lepszym stanie niż mój po 9 miesiącach. Nawet się nie zastanawiałam, wózek jak ze sklepu dosłownie, a znam ten model bo siostra ma taki dla córci. Kajkę już przesiadłam, na początku jej się średnio podobało bo mnie nie widzi, ale chyba się już do niego przekonała i bardzo dobrze jej w nim. No a ja jestem zachwycona jakością i komfortem. Agula mój mąż też taki jest odnośnie sprzętu. Laptopa nawet nie wyciągam, wolę przy tym zamulastym starym gracie kompie siedzieć, bo potem źle go schowam do pokrowca i na pewno będę miała ręce z kanapki i rozleję sok. Jak mam tego słuchać, to wolę nie. Ile się nagadał jak chciałam nowym aparatem robić zdjęcia na aukcje. W końcu jak poszedł do pracy to sama się nauczyłam robić foty i teraz tylko jęczy jak jakość przestawiam. :p Gosia29 probiotyki super sprawa. Ja np jak biorę antybiotyk to muszę brać końską dawkę Nystatyny przy tym i dużo jogurtów, bo raz mnie załatwili w szpitalu, dostawałam 9 kroplówek dziennie (same antybiotyki) i tak 5 dni, wyjałowili mi organizm, że potem leczyłam grzybicę pochwy i pleśniawki na języku. Teraz już wiem, że muszę baaaaardzo uważać. Surfitka obejrzałam Twoje filmy na YouTubie i Ninka super słodka dziewuszka. Goba wiem co czujesz z tymi jajnikami, wiem jak bolą i wcale do śmiechu wtedy nie jest. Tyle, że u mnie każdy ból to się z reguły szpitalem kończy i zapaleniem, a już 2 razy operacją :( średnio raz na rok. Beja dzięki za informacje, hehe, to piweczko to przede wszystkim dla męża, mi jeszcze po operacji nie wolno, ale może jedno mu podprowadzę :p Inne artykuły spożywcze to mnie średnio interesują, bo teściowa zakupy robi, ja tylko sobie ostatnio actimele kupiłam, bo to kupuję dla siebie, a resztę artykułów siostrze brałam. Ale w poniedziałek z rana pojadę. :) Wiecie co, dziś dawałam Kajce danonka i w połowie kubeczka znalazłam czarny włos, sztywny jak sierść. Napisałam do nich maila, ciekawe co mi odpiszą!!!!!!!!!!!! Chyba lecę spać bo nikogo nie ma, a mi zimno w stopy bo boso siedzę. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i oczywiście dla wszystkich chorowitków 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 I dla wszystkich zdolniaków za nowe osiągnięcia. ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×