Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Czesc dziewczyny, ja mam takie samo zdanie jak Melania - najwazniejsze, ze dzieci sa zdrowe, a to, ze jedne ciut pulchniejsze a inne mniej - czy to takie wazne? Cieszyc sie powinny, bo widocznie dobra przemiane materii maja i nie beda mialay problemów z nawaga w przyszlosci. Moj Mateusz do chudzinek nie nalezy, jedzonko mu smakuje, wypija 2 razy po 210ml mleczka, kaszke no i obiadek i deserek (choc deserki ostatnio kiepsko toleruje, ale czasamai nawet caly sloiczek zje). Goba, tez w kredycie nie pomoge, bo nie orientuje sie. Musicie isc do jakiegos doradcy finansowego to on Wam wszystko wyjasni co i jak. Surfitko, ciesze sie, ze wizyta Ninki u lekarza w porządku :) Ninka rozwija sie swietnie, wiec na pewno nie masz powodów do zmartwien. Mati jeszcze nie raczkuje :( Pozycje do raczkowania opanowal juz do perfekcji, nawet bardzo dlugo juz utrzymuje te pozycje, wysoko sie podnosi, ale ruszyc do przodu nie umie jeszcze. Wywija nozkami do góry, siada na chwilkę (co mu tez juz nawet lepiej wychodzi niz jeszcze dwa dni temu), ale do przodu ni rusz. gosiek, z tego co ja czytałam to dzieci zaczynja raczkować tak okolo 8 - 9 miesiąc (tak z książek wynika). Mysle, ze ta lekarka jakas dziwna, jasne, sa dzieci, ktore raczkuja wczesniej, ale przeciez to nie jest wyznacznik, ze kazde dziecko musi. Ostatnio przegladałam na kamerze nasze filmy i mojej bratowej córeczka jak miała 8 miesiecy to raczkowała świetnie i już nawet wstawała przy łóżeczku czy meblach. Moj Mateusz do wstawania się nie rwie, chyba jeszcze ma nóżki za słabe, ale jak bedzie raczkował to je sobie wzmocni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ja ostatnio na nic czasu nie mam, nie wiem jak to się dzieje ale im więcej julek spi w dzień tym mniej mam wolnego czasu, zawsze sobie cos do roboty w domu znajdę. U nas ok, mały narazie świetnie śpi w nocy od 20 do 7 rano i w dzień 2x 2 godziny. W czasie snu w nocy wyprawia w łóżeczku takie wygibasy że szok nigdy nie wiadomo w której części łóżeczka będzie rano jego główka. Ja nie wiem ile teraz waży Julek ale jutrochyba w końcu wybiorę się na bilans to będę wiedziała. Co do mleczka toJulek wypija ok 500 ml na dobe do tego kaszka na sniadanie i na kolację,deserek i zupka. Martusia ja tez czekam na @ i narazie nic, powinnam dostać już 4 dni temu a tu noc, ale w poprzednim miesiącu też miałam 4 dni później niż powinnam ale i tak mały stresik jest. A tak pozatym ok, nie narzekam,mały ostatnio mniej marudzi i dużo więcej się śmieje, wczoraj i dzisiaj rano miał godzinne napady śmiechu, tak się śmiał że aż cały podskakiwał aż się całe łóżeczko trzęsło. Aha u nas ostatnio hitem jest basen z piłeczkami, julek potrafi tam długo się bawić, siedzi i wyrzuca piłeczki na zewnątrz i ma frajdę na całego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć alkatraz wysłane na meila laski ale się ciesze szok mój kuba zaczął pięknie przewracac się na boki bez powodu no i zaczął pełzac wokół własnej osi huraaaaaaaaaaaaaa wiecie ile to radośćo prawda tym bardziej ze on taki nygusek w tych sprawach był alkatraz czekam na zaproszenie i mierzejki zdjęcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry. Ewcia, Nina za 3 miesiace przybrala 1200, wiec tak samo jak Erys jesli rozliczysz na pojedyncze miechy - 400 gr na mies. I jak tak dalej bedzie rosla, to na roczek zawazy 10,5, czyli dokladnie 3 razy tyle co przy urodzeniu :) Gosiek, rzeczywiscie nie tego ta lekarka. Sa dzieci ktore wogole nie raczkuja przeciez :o Dziekuje za mile komentarze odnosnie Ninki 🌻 Wszystkie nasze dzieciaki sa wspaniale. Goba supcio !!! Wszystkie nyguski w koncuu rusza :) A i lekarka poradzila zebym dawala wiecej stalego jedzenia i juz stage 3 (Agula wie o czym mowa) - czyli juz duze kawalki w jedzeniu. Dzis sprobujemy. A tu mozna sobie prowadzic interaktywnie siatke dziecka http://siatkicentylowe.pl/ Na razie pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goba nie zaprosze Cie ;) bo juz jestes w moich znajomych hahaha ja jestem z Elbląga sprawdz u siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goba,dratki dla Kuby,a nie mowilam i na niego przyszedl czas,super.Nie martw sie kobieto z raczkami tez ruszy,po prostu troche obija sie chlopak:P.Ja myslalam,ze twoj kubolek juz pelza?Najwazniejsze ,ze zaczal. pom mamo,moj tez do wstatwania sie nie rwie,mysle,ze nozki ma za slabe troszke jeszcze,jak probowalam go postawic w lozeczku,to utrzyma sie chwilke,ale potem pada na pupe,nie chce go zmuszac,sam musi dojsc do tego. My po obiadku,a potem jedziemy na wizyte do naszej rehabilitantki,to ostatnia juz,a nie bylismy 4 tygodnie przez kuby chorobe.Ciekawe co powie,mam nadzieje ,ze moj pan zdazy z pracy wrocic i ze uda sie nam jechac.pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Zdjęcia w nowej fryzurce w końcu wysłałam na interie Ja co do wagi mojego dziecka to już wogóle się nie wypowiadam, bo moja to straszna drobinka jest, ale najważniejsze, że przybiera na wadze, a że mało to chyba już tak ma, i nawet nie mieści się w 3 centylu:( Surfitka ach przekichane masz z tymi hormonami, ale życzę Ci byś z tego się raz na zawsze wyleczyła i żeby Ninusia doczekała się rodzeństwa:) Goba gratuluje postępów w rozwoju Kubulka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, moja choroba jest nieuleczalna. Poki co nie wiem czy bede miala dosc sil i determinacji by walczyc o rodzenstwo dla Ninki. Na razie mam moja jedynaczke :) No i czekam az wymysla jakis lek na te jajniki. A nie tylko antyki :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrzucilam dzis malej do zupki kilka kawalkow pomidora, bez skorki i pestek. Chyba nic jej nie bedzie? Jadla juz zupke z koncentratem i bylo oki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze,surfitka to nie wesolo masz,ale dzieki Bogu ,ze ninka jest,to super,ze doczekalas sie dzidzi majac takie problemy,ale mysle ,ze jeszcze ninka bedzie sie cieszyla rodzenstwem,zycze Wam tego. Kubek poszalal,zjadl zupke 200ml i poszedl na gore do chlopakow ,a ja zamierzam odkurzyc na dole,bo gore odkurzyl moj kochany kawaler heheheh:):) Jutro moj kawaler idzie do kina ,pierwszy raz z kolezanka ze szkoly,pytal mnie czy moze hehehhe,jakos mi tak dziwnie,dziewczynka jest w jego wieku (niemka),pozwolilam mu,bo najwazniejsze ,ze mi powiedzial prawde,ze idzie z kolezanka,a mogl zakrecic ,ze z kolega,przeciez nie sledzilabym.Jakos tak wczesnie mi to wyglada,ale upewnil ze to tylko kolezanka(mam nadzieje heheheh),ostzregalam go tylko,zeby nie bral sobie wszystkiego na powaznie,bo moze sie rozczarowac.Jakos mi sie nie podoba ten pomysl kinowy hmmmmmmmm,ale to juz taki wiek nastepuje no i mam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ale sie wygadalam,bo jakos mysle o tym ciagle i juz seeeeeeeeeee dopowiadam rozne tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka__no pewnie ze nic na siłe - to przy twoich problemach i tak wielkie szczescie ze masz Ninke !! Ja pomidorów nie daje na razie, mogą uczulać - dopiero po 10 miesiącu... Mierzejka__fryzurka super tylko pewnie wymaga modelowania :( a ja nic z tych rzeczy nie potrafię - uczesac sie i wysuszyc to wszystko :P super wyglądasz !! wg siatki centylowej wzrostu mój Mikolaj jest zbyt wysoki :-) moze i tak bo juz bede kupowac ubranka na 86 bo te powoli są za małe... Goba__brawo dla Kubusia za postępy !! Demiluna__napady smiechu naszych szkrabków to nagroda za wszelkie trudy i ciężkie chwile... Oby ich było jak najwięcej :) Alkatraz__bedzie dobrze - zobaczysz ze ty tez odetchniesz innym powietrzem jak wrócisz do pracy i nie bedziesz mogla sie nacieszyc swoją pociechą po 8 godzinach !! A ja jeszcze w pracy siedze, dzis do 17 :( nie lubie tych drugich zmian bo dzień taki nieustawny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiem, ze mam szczescie, ale jak kazdakobieta marzylam i marze o byciu matka :) I chcialabym byc kiedys jeszcze raz w ciazy. No i pojde wyciagnac te pomidory z zupy ;) A na interiee za 5 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mierzejka super fryzurka :) taka podobna chcialam ja to mi fryzjerka zrobila takie nic na glowie :o Ale naprawde bardzo ladna :D i do twarzy ci w niej. Ja tylko chcialam z tylu dluzsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja już nie wiem co robic moja niunia jest potwornym niejadkiem!!!!Normalnie jak czytam ile niektóre dzieci jedzą to zazdroszcze,przed chwilką próbowałam dac mojej gwiezdzie zupkę pomidorową i zjadła kilka łyżeczek a minęło już 5 godz od poprzedniego posilku,masakra.W koncu starlam jej jablko i banana na tarce i zjadla troche.Mam nadzieje ze to przez chorobe ale w sumie ona zawsze niewiele mi je:(Zaraz do lekarza,ciekawe co powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melania no właśnie ta fryzurka nie wymaga modelowania, wystarczy wetrzeć we włosy jakis specyfik do modelowania i do przodu A ja dzisiaj dałam pierwszy raz małej coś z nabiałem - twarożek z jabłkami i winogronami(narazie tylko kilka łyżeczek) z gerbera ciekawe, czy jej po tym nie wysypie, chciałabym, żeby ta skaza minęla jej bo bardzo jej to zasmakowalo i chciała jeszcze Melania to z Miko niezły przystojniak Gosia29 twój szkrab to wypisz wymaluj Ty!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiek, moj Mati jak go chce posadzic to on nozki prostuje i chce stawac, ale tak sam z siebie, przy szczebelkach od łózeczka, to nie. goba, super, bardzo sie ciesze, ze Twoj synus takie postepy zrobil. Zobaczysz, jak teraz ruszy to nie bedziesz mogla go tak szybko złapac :) A moj Mateusz dzisiaj dostał pierwszy raz deserek z jogurtem i ku mojemu zaskoczeniu wcianl az mu sie uszy trzesly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje za miłe komentarze, nawet nie myślałam, że będę tak super się czuła w krótszych włoskach Katrina witaj wsród mam niejadków, moja jak jej daje zupke lub kaszkę to chętnie zjada ok 4-5 łyżeczek a reszte muszę w nią wmuszać, zababwiam ja i otwieram jej buźkę, choć wiem, ze nie powino się tak robić, no ale wtedy przynjamniej cos zje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mierzejko, fryzurka śliczna i bardzo Ci pasuje :) Surfitko, ale z Ninki sliczny golasek! :) A jaki ma apetyczny brzuszek :) Mniam Mniam tylko schrupac :) Martusia, Twoja coreczka tez slicznotka :) I wogole wszystkie dzieciaczki super :) Buziaki dla małych słodziaków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej my juz po 2 spacerku, ładny słoneczny dzień chociaz dośc chłodno. Julek wymyślił sobie nowy rodzaj zabawy, już mu nie wsytarcza pozycja do raczkowania, teraz staje na 4 tzn nie na kolankach tylko na stopkach i rączkach sie opiera,(wiecie o co chodzi) i tak sobie stoi i sie cieszy, nawet nie myślałam że on tyle siły ma. A ja trochę zła jestem na moją królewnę, już kolejny razkupiłam jej buty do szkoły a ona je w pierwszy dzień załatwiła tak że tylko do kosza się nadają(i tak już 4 raz w przeciągu 2 miesięcy), normalnie buty na jeden raz ma. Buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goba gratki dla Kubusia 🌻 mierzejko ślicznie wyglądasz w tej fryzurce,jak się nie myle to cięcie tak zwane na boba ;) miałam taką fryzurke tylko troszke krótszą,w zeszłym roku,też tak o tej porze ;) naprawde fajnie włoski się same układają - no też dużo zależy od umiejętności fryzjera ;) katrina,mierzejka życzę dzieciaczką aby dostały większego apetytu 🌻 pom.mamo demiluna a to spryciulek i siłacz z Julianka :) hm to córuni wina pewnie nie jest,tylko producentów obówia,teraz to wszystko takie liche jest :( agula,milka,hanio,elmirka,ewelona gdzie się podziewacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia, melduje sie na posterunku ;) Moja tez ladnie w nocy spala, pobudki co 3 h !!!! Jak na Gabi to super. NA gorze widac juz przebijajace sie dwojki i przez to chyba marudna w dzien, jak nocka spoko , to daje popalic w dzien :( Ja nie wiem , od czego ta moja taka pulchna ;) W nia, jak czegos nie chce, to nawet lyzka nie wcisnie, zacznie plakac, krecic glowa, chowac buzie . Kupilam wczoraj Danonka, moze jej zasmakuje :O , dzis jej podam . Gabi przybrala przez 2 miesiace 850 g Dzieciaczki na inrerii cuuuuuuudowne, sloooooooodziutkie :) Mierzejka super fryzurka, wybieram sie w najblizszym czasie do fryzjera zrobic sobie podobna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ! agula masz szczęście że się pojawiłaś :) super że pobudki miałaś tylko (aż) co 3 h. Eryczek próbował już danonki,bardzo mu smakują,nie wiem czy mogę mu je już podawać ? jak sądzicie,one są zdrowe,bo spotkałam się z różnymi opiniami. dawno Aisha się nie odzywała ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie, mowia roznie na temat danonkow :O ale ta moja pinda nic nie chce jesc oprocz mleka, ostatnio mawet na owocki kreci nosem przy antybiotykach powinna miec cos na oslone ulk.pokarmowego na tych co kupilam ( danonino ) pisze za sa bez dodatku sztucznych substancji smakowych , nisko slodzone , a ile w tym prawdy ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No my już po lekarzu,na szczęście to tylko infekcja gardełka ale antybiotyk musi brac,dlatego pewnie dzisiaj mi nic nie chciała jeśc bo gardełko ją bolało,bidulka moja:(Teraz śpi a jak wstanie to dostanie pierwszą dawkę pewnie jej przejdzie niedługo. Mierzejka fryzurka świetna ,a ja teraz postanowiłam trochę pozapuszczac dla odmiany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duzo zdrowia dla Vanesski 🌻 , ma to samo co moja Gabi :( kasiu , Juleczka slodziutka, mala pyza :) Gabrysia wciagnela pol danonka, przyczym 2-3 lyzeczki ze smakiem a reszta , to tak bez wiekszego zapalu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Dziekujemy za zyczenia z okazji 9 miesiecy i to samo dla innych solenizantek:)🌼za 3 miesiace bedziemy tort kroic:P:P Claudia od wczoraj ostro cwiczy \'\'pompki\'\'-tak to nazwalam,bo opiera sie na stopach i na wyciagnietych rekach,jak sie zmeczy to dopiero przechodzi na kolana:)A dzis mnie pozytywnie zaskoczyla,bo zostawilam ja bawiaca sie na kocu i poszlam rozwieszac pranie,jak skonczylam patrze a ona przy wyjsciu na taras!!Przewedrowala przez cale mieszkaie,do tej pory nie wychodzila z duzego pokoju,do tego nareszcie pozwala mi wyjsc np do wc-wczesniej byl wisk,zmiana z dnia na dzien:) Agula ja slyszalam ze danonki to sama chemia i lepiej juz na oslone probiotyki typu dicoflor czy inne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :( ja ide za 30 min do pracy , będzie dobrze trzymajcie za mnie i za mała kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alkatraz trzymam kciuki wczoraj posłałam zdjęcie rowerku dla roczniaka do którego idziemy jak wam się podoba? u nas ppobudka o 24:30 i wszystko do rana ok,a na kolacje zjadł 1 całą berlinke bo ja jadłam i wytrzymał od 20 do tej wpół1 nieźle co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki :) Camomilla gratki dla Claudusi za nowe umiejętności 🌻 spryciulka kochana,dobrze że nie wyszła ;) musisz teraz bardziej zwracać uwage na malutką przy jej szybkim tempie :) katrina dużo zdrówka dla Vanesski 🌻 Kasia Julusia śliczna pyzunia,cudny golasek,piękna dziewczynka !!!!!!!! Alkatraz trzymam kciuki,będzie dobrze agula ale Gabi wybredna :( Hej goba a to Kubuniek kiełbasoman ;),ja jeszcze mojemy Erysiowi drobiu,kiełbasek nie dawałam skosztować. rowerek śliczny,super !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×