Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Gosiek, ja dzis nie gotuje;p otworzylam wlasnie paprykaz, i nakladam na kanapke, i wyciagnelam taaaki kawak cebuli;p, az boje sie dalej w tym grzebac, nie wiadomo jakie niespodzianki jeszcze tam sie kryja ha ha katrina gratuluje zabka!!! Zycze lepszej nocki dzis! A gdzie Ewcia? Agula tez sie nie pokazywala. Aisha co tam u was? Choroby przeszly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ja jestem u nas nocki jak zwykle 2 pobudki albo mleko albo herbatka katrina pociesze cię ze moja kolezanka wstaje w nocy do bliźniaczek czasem co 15 min a mają juz prawie 18 miesięcy. ja mam krupnik od wczoraj mały jadł z nami i nawet mu smakował. kubuś siedzi sam ale ja z tyłu za nim zawsze kłade poduszki bo nawet na siedząco czasem robi dylu dylu jak słyszy muzyke i wtedy jak za mocno to leci ale tak to siedzi cudo.nie pełza nie raczkuje za to uwielbia chodzić za ręce wiec bedzie taki jak szwagierki syn nie raczkował do 10 miesiąca a teraz 11.03 skończy rok i juz chodzi:-) tym się pocieszam ze mamy jeszcze na raczkowanie 2 miesiące. byłam z wiki u dermatologa z tym cycusiem bo jak juz pisałam jakis pryszczyk jej wyszedł no i narazie mamy maść przepisaną a jak nie pomoze to do chirurga naciąć-jest to prosak luz zatkane gruczoł potowy albo łojotokowy czy jakoś tak :-) wiec pozostaje mi obserwacja. co do szczepienia nie pomoge bo na pneumo nie szczepiłam ale po ostatnom chyba DTP przez dobra 4 tyg.miał grudke na nóżce i masowałam delikatnie i zeszło ale tez się martwiłam ale powiedziano mi ze tak moze być. ale wam dobrze z tym basenem my chcemy isc teraz na łżwy bo juz prawie koniec zimy-ale szybko co hihi. pozdrawiam was serdecznie i wasze dzieci tez do potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba nie pocieszaj mnie z tymi nockami,ja mam wciąż nadzieje że będzie lepiej,jestem dobrej myśli:) Moja mała to już raczkuje jak mały perszing,teraz czekam aż ruszy sama,pediatra mi powiedziała jak byłam w Polsce że to już niedługo nastąpi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mierzejka__a gdzie zdjecia w nowej fryzurce ?? Super ze Ania juz sama siada - zobaczysz ze do raczkowania jej niewiele brakuje - z dnia na dzien zrobi ci niespodzianke... Katrina__wspolczuje ciezkiej nocki - moze akurat córci sie odmieni jak Ani Mierzejki - z dnia na dzien zaczela spac w nocy :) gratulacje z okazji nowego ząbka !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Milka dzięki za pamięć 👄 Fajnie ma Maya,ja też bardzo bym chciała iść z dzieciaczkami na basen,muszę się w koncu wybrać :) katrina gratulacje z okazji kolejnego ząbka 🌻 wszystkiego najlepszego dla wszystkich chorowitków 🌻 U nas ok,tylko ja mam katar :( Eryś też zapiernicza jak mała wyścigówka :) Jak stoi to się już puszcza,ale zaraz bach i siedzi na dupci :) Mam pytanko do mam dziewczynek,czy wasze córeńki mają odstające,takie spore cycusie ? Mojej szwagierki córa ma takie duże piersiątka,troszkę się tym niepokoi bo wyczytała,że to coś nie tak,dodam że Julusia jest dość pulchniutka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Melania Mierzejko gratki dla Anulki super że sama już potrafi siąść 🌻👄 tak,tak poprosimy fotki nowej fryzurki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. dzis bylam na kontroli z Bartusiem,jest wszystko ok,powiedziala ,ze niedlugo bedzie startowal:)))bo kolyske robi:)no i sprezynkuje na nozkach mamy sie zglosic w 13miesiacu na szczepienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Gratki za wszystkie nowe zabki, umiejetnosci i wogole buziaki dla slicznych i cudownych dzieciakow :) Ninie tez raz sie zdarzylo tylko usiasc samej z lezenia, ze dwa razy z pozycji na raczki i stala sie super wygodna..jak chce zmienic pozycje to krzyczy. Nawet przekrecac z plecow na brzuch to juz dosc dawno nie zrobila, bo przeciez mozna mame zawolac to pomoze :o tak sobie ostatnio wymyslila . Melania, sorki za to okreslenie :) No i spoznoione zyczenia dla Erysia na 9 miesiecy i wszystkiego najlepszego dla Oli i Claudii 🌻 Ewcia, na interii ostatnim razem przeslalm Ninke bez bluzeczki, mozesz tam podgladnac jakie ma cycuszki. Tez nie sa plaskie. No i chudzina to ona tez nie jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam :) w końcu zadzowniłam do taty żeby po nas przyjechał. nic po drodze nie załatwiłam, ale za to nie zmokłam :P teraz Rubi już śpi, a ja biorę się za prasowanie - brrr! nie cierpię tego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i byłam z Kubusiem u lekarza dostał antybiotyk.do końca tygodnia zostanie w domu... Basen super my też chodzimy jestem super zadowolona kupiliśmy jej takie super koło do pływania dla bobasów... milka na mojego łobuziaka ten syrop nie działa ale dzięki🌼 Melania mąż naprzywoził mi już gotowe od kolegi bo pracuje w firmie co produkują te naleśniki.więc kilka paczek mam do obrobienia hi hihi mirzejka moja mała też nie raczkuje i się nie podnosi ale nie ma się czym martwić często dzieciaczki raczkuja dopiero na 10 miesięcy.Na każdego bobaska przyjdzie kolej... Katrina ja z małą mam zawsze taki rytuał jak ją umyje i przebiore w pirzamke myjemy razem ząbki i czeszemy włoski w formie zabawy potem czytamy książeczki.Potem wcina mleczko.Jak skończy biore na chwilke ją na ręce kołysząc śpiewam kołysanke a potem kłade ją do łóżeczka.Mała od 8 śpi do 7 rano u mnie to działa.no czasem się budzi jak ząbki idą ale takto jest ok... Ewcia moja ma normalne chyba jej tam zbytnio nie wystaja .Zaraz ci wyśle jej sesje fotograficzną na golasa na interie to sobie poruwnasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusia muszę spróbowac twojego sposobu na usypianie małej,może ja robię błąd bo po kąpieli pozwalam się jej jeszcze pobawic i połazic i może ona pózniej to przeżywa w nocy,sama nie wiem ale twój sposób na pewno wypróbuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak,tak urocze nasze maluszki !!!!!!!!!! surfitko,martusia fajne cycusie mają wasze kochane córunie !!!!!!!! przesłodkie,pięknusie golaski - wspaniałe dziewczynki malinki 👄 ...hm ale wydaje mi się że Julusia szwagierki ma większe cycusie,teraz pójdą z nią na bilans bo skończyła roczek,więc lekarz starannie musi malutką obejrzeć fachowym okiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki mam pytanko robiłyście pomidorówkę dla waszych szkrabów?Jeśli tak to dajcie przepis proszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robilam tak kawalek piersi z kurczaka, marchewka , piertuszka , cebulka ugotowalam razem, pod koniec dodalam ryz, koncentrat pomidorowy, koperek , oliwa, ciut soli morskiej piers siekam nozem, a warzywa rozgnialam widelcem Gabi zjadla 2-3 lyzeczki i koniec :O dzis tez robie pomidorowa dla nas i jak chce to niech je a jak nie to niech sobie mleko pije, bo juz nie mam sily na jej grymasy co do jedzenia,bedzie na udku kurczaka z makaronem i ziemniakami , odleje dla niej takiej niedoprawionej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam was dziewczynki,ale nie mam weny do pisania Gabi nadal marudna i chora, ida jej chyba dwojki , nocki takie jak u Kartiny, plus Kamilka ma znowu bole wzrostowe . Budza sie w nocy na zmiane, i spie z obiema w lozku, jak sardynka w puszce Na dodatek mala wstaje wszedzie, gdzie tylko ma sie czego zlapac, przy kanapach , przy regale i musze na nia ciagle uwazac, bo raz sie jej uda a raz poleci . A jak stanie, to nie wie jak wrocic na ziemie w bezpieczny sposob . Jakby tego bylo malo to z P coraz gorzej. Na dzien dzisiejszy, to gdybym miala tu rodzine , to pewnie spakowalabym dzieci i wyniosla sie od niego na jakis czas :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katrino ja miałam taka sama nocke z moja Juleczka co chwilke sie budziła masakra pociesze cie tylko ze ja tez nie przespałam całej nocy tez juz marze zeby urosła a teraz sie zmagam szczxepic czy nie szczepic sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki wybaczcie, ale chyba dziś już nie dam rady wysłać tych zdjęć, bo muszę umyć włoski, teraz są takie nie za bardzo do zdjęcia Dziś byliśmy po spacerówkę, ale jakos tak żadna nam nie wpadła w oko, chyba jednak będziemy zamawiać przez allegro. Agula to widzę, że twoja Gabi idento jak moja z tym jedzeniem, co jej ugotuje to je nasza suczka i kończy się na tym, że robię jej mleko, niemam już siły z tym jej jedzeniem, jak tak czytam ile i co już wasze maluszki jedzą to normalnie Wam zazdroszczę, bo dieta ani jest bardzo uboga:( Chyba umówię się prywatnie do pediatry-alergologa może ona coś mi poradzi, bo już ręce mi opadają Ania dziś w nocy chciała dwa razy mleczko(zawsze budziłą sie raz)mam nadzieję, że to wyjątek. Niech w dzień je inne jedzenie a nie wciąż mleko. Katrina dobrze, ze poznałałaś już przyczynę pobudek Venesski. Milka o ile się nie mylę to dzisiaj MaYa kończy 9 miesięcy, Wszystkiego naj dla Twojej księżniczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Ewcia🌼 Katrina mojej małej własnie dzisiaj gotowałam to tak. pierś od kurczaka, marchewka kawałek pietruszki,kawałek selera,por natka pietruszki wszystko zagotowałam do miękkości potem wszystko wyciągłam z wywaru marchewke ugniotłam widelcem.Do wywaru wrzuciłam koncentrat pomidorowy z bazylią(u nas jest taki z firmy HEINZ przeznaczony specjalnie dla dzieci od 7 miesiąca).Potem dodałam marchewke i zagęściłam to kaszką manną wcześniej rozrobioną w małej ilości wody.Jak się chwilke pogotowało na koniec wlałam troche oliwy z oliwek dodałam żółtko i dodałam makaron..mała wszamała całą miske 200ml... Ja nie dodałam reszty warzyw i mięsa bo zostawiłam jej na drugie danie do potrawki.. Ale możesz po ugotowaniu wszystkiego wyjąć warzywa i rozdrobnić z mięskiem do wywaru dodać koncentratu i dołożyć rozdrobnione produkty dodać oliwy z oliwek albo masełka oraz ryż albo ugotowane wczesniej kluseczki zagotować i gotowe SMACZNEGO:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mierzejko, no wlasnie, pije samo mleko, a jak czegos sprobuje to najwyzej 1-2 lyzeczke .Teraz jeszcze przy antybiotykach, boje sie , ze wyjalowi sobie flore bakteryjna ukladu pokarmowego. Kasiu, jak nie przespalam calej nocki od prawie 3 lat !!!!! 🌻 dla Mayi , Claudi i Oli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! na miesiecznice :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula wszystkiego dobrego dla twoich małych gwiazdeczek żeby te dolegliwości im szybko przeszły a z P jak to z facetami czasem z nimi mozna na głowe dostać.Ja jak się z moim czasem pokuce to też bym najchętniej gdzieś wybyła ale oczywiście podobnie jak ty nie mam tu rodziny i to są negatywne uroki życia w obcym kraju... U nas dzisiaj straszna pogoda nie byłam z małą nawet na spacerze ciągle leje i wiatr wieje jak cholera.Dzisiaj mężulek będzie pierwszy raz wykonywał mój rytuał wieczorny i kład małą do spania .Nigdy tego sam nie robił bo wraca bardzo pózno z pracy to tylko mi pomaga przy kąpieli...A ja zapisałam się na jeszcze jedne zajęcia z aquafitu i są troche wcześniej więc wtorki są dla nich i tatuś sie musi wkońcu popisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a czy u nas w polsce są przeciery dla dzieci????bo jakoś nigdy mi nie wpadło. pytałam juz alkatraz czy jest jest na nk i ni:-( mierzejka nie martw się tym jedzeniem dawaj najwyzej kaszki jak nie chce nic innego czasmi.ale jaką ona ma dietke? agula dasz rade kochana ja ostatnio z mioim R tez nie miałam lekko myślałam ze go ....i juz go postraszyłam separacją itd hihi lekko podziałało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego naj,naj dla naszych solenizantek ❤️🌻👄 agula bidulko współczuje całej waszej trójeczce - biedne dziewczynki dużo,dużo zdróweczka 🌻 i życę aby mąż zrozumiał jak jest tobie ciężko. Martusia dużo zdróweczka dla synusia 🌻 Mierzejko to czekamy jutro na fotki :) Mój Eryś niby wszystko je,ale taki drobniutki. dziś go ważyłam - waży 8,5 kg. rodzinka mojego męża ciągle porównuje go do Julci i mówią że on taki drobniutki,chudziutki :( hmm jak myślicie czy dobrą ma wage,czy za mało waży ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dziekuje za slowa wsparcia, dobrze was miec ... 😘 moja wazy 10kg a nie je duzo wypija 180 ml mleka na raz , je co 4-5 h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ja napisałam że wszystko je (oczywiście je to co w tym wieku dziecko może)bo wszystko mu smakuje,ale je bardzo małe porcje :( a mleczko pije 3 x po 120 ml. może powinnam iść z nim do lekarza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia, nie sadze aby potrzebna byla wizyta lekarza, ale oczywiscie jak to ma cie uspokoi to czemu ,nie Eryczek jest bardzo aktywnym, dzieckiem, szybko sie rozwija , a i rodzice drobnej budowy :) , taki chyba juz jego urok ja bym chciala , zeby Gabi byla troszke chudsza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My dzis do szczepienia. Po tym artykule mam obawy , nie wiem co mi sie dzieje :o Ciekawe ile moja kropka wazy. Ale mysle ze 9kg na pewno. Chyba wczorajsza wizyta u gina mnie przytloczyla :( Ale nie o tym chcialam pisac. Agula, ty masz tak zlote dziewczynki, sliczne, sama slodycz !!! A Gabi od poczatku byla taki maly paczus, mimo, ze na cycusiu. Z reszta Kamilka tez pulchniutka :) A Erys na mamusie sie wdal i ma dobra przemiane . Wazne ze jest zdrowy i sie slicznie rozwija. Stawiam, ze to on pierwszy bedzie gonil sam na topiku :) Nadmienie, ze Ninka tez nie zje wiecej mleczka czy kaszki niz 120 ml. Jedynie zupki wtryni wiecej, bo lubi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i ogladnelam zdjecia Julci - sliczna sesja ona jest przerozkoszna :) A cycusie ma mniejsze od mojej. Ja zartuje, ze sie mala w mamusie wdala i od malegoo ma czym oddychac. Jak siedzi to jej sie takie faldki robia. Zapytam dzis o to lekarki, ale mysle, ze ten typ tak ma po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczynki,ja też tak przypuszczam że on jest taki drobniutki po nas,chodz Oskarek to taki pączuś był i teraz też niczego sobie.Narazie może nie będe ryzykować z wizytą u lekarza,bo się boje tych wirusów w ośrodku zdrowia,bardzo bym chciała żeby on jednak troszkę przytył.Teraz przed spaniem wciągnął 180 ml. mleczka :) - chyba dobrze że ponarzekałam na jego apetyt :) Surfitko a czemu jesteś taka zmartwiona ?? co u gina ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×