Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moni pulpecik

ponad 100 kg grubaski łączcie się w diecie -

Polecane posty

Gość
moni---> wiadomo, weekend to weeekend zresztą za dużo netu to niezdrowo :) może ja też zobaczę 90 kilogramów w Sylwestra :) oby tak było :) a gdzie reszta Dziewczyn, rozmyśliły się ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruba 86
hej mam pytanie czy mogę się przyłączyć?. Mam 21 lat, 172 cm i ważę ok 100 kg nawet sama nie wiem bo damno się nie ważyłam. Ale postanowiłam coś zmienić w swoim życiu tylko nie wiem jak bo nie mam żadnego pomysłu na dietę szczerze mówiąc to nawet nie wiem jakie są. A co do jedzenie to w sumie nie jem aż tak bardzo dużo ale te słodycze mnie pogrążają i nie wiem jak sobie z nimi poradzić. Jeśli mogłabym się przyłączyć będe wdzięczna zawsze to może w grupie jakoś lepiej pójdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
witaj gruba 86 :) 🖐️ jasne, że możesz dołączyć tylko zmień nick jeśli możesz, bo ten może i prawdziwy, ale mało optymistyczny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz może mnie to bardziej zmotywuje jak zauważę postępy to wtedy napewno zmienię i to będzie zasłużone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodiwoju
dziewczyny stosowalyscie moze vitalform? mowili o tym na discavery i postanowilam sprobowac, ale dopiero 1 dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam U mnie bez rewelacji ale ok, mniej jem tylko ze chyba nie za bardzo chudne :( W dodatku chyba jeszcze i w tym tyg nie pojde na basen :( Mam nadzieje ze u Was lepiej z tym odchudzaniem :) Pozniej cos jeszcze napisze a tym czasem lece cos posprzatac w domku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zasady diety „MM Shane”: • Magiczna 6; ZERO CUKRU PIECZYWA, MAKARONU ZIMNIAKÓW RYZU I PR. MĄCZNYCH • Unikać jedzenia produktów węglowodanowych powyżej 25 g /100 g w produkcie CZYTAC ETYKIETY PRODUKTÓW! Kaloryczność nie ma większego znaczenia. • Wyeliminowanie z diety cukru (sacharozę), • Jeść chleb WASA i tylko 2 kromki na śniadanie, • Wyeliminowanie z diety ziemniaków pod każdą postacią, • Wyeliminowanie z diety białego ryżu, • Makaron dozwolony (aldente). –TU osobisty wybór osoby odchudzającej się . Ja makaron eliminuje w 100%. • Owoce jeść oddzielnie • Alkohol dozwolony raz na X czasu. • kawa i herbata OK nawet z mlekiem, dużo wody mineralnej najlepiej ok. 2 litry dziennie, • Jeść co najmniej trzy razy dziennie, nie omijać posiłków, ustalić STAŁE PORY posiłków- ja nie jestem zwolennikiem zasady „mało ale często”. Żołądkowi też należy się odpoczynek. Ja np. jadam 3 posiłki o godz. 6.30 12.30 i 17.30 • Ograniczenie spożywania tłuszczów. Ja nie jadam masła i margaryny w ogóle. • W czasie posiłku nie pić wody, nie pić też bezpośrednio przed posiłkiem, • soki owocowe jak najbardziej najlepiej te z napisem „100% soku. Bez dodatku cukru.” • Jeść warzywa bogate w błonnik. Najlepiej by obiad (u mnie kolacja z racji pracy) był ciepły i by na talerzu było 75% warzyw niezależnie od tego czy a surowe czy gotowane i czy jest to surówka czy sałatka. • Ograniczyć marchew gotowana z uwagi na wysoki IG. Nie bać się stosować śmietany. I najważniejsze: CZYTAC ETYKIETY PRODUKTÓW! ILOSC węglowodanowych do max 25 g /100 g w produkcie! Kaloryczność nie ma większego znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki, zagoniona jestem ostatnio, ale cieszę się że dzisiaj się nieco na naszym topiku ruszyło Ale po kolei: INNA JA - owszem, dużo netu to nie zdrowo, ale czasami trzeba zobaczyć co w wirtualnym świecie słychać :-) a te 90 kg w sylwestra - damy radę!! bo w GRUPIE RAŹNIEJ GRUBA 86 - serdecznei witam 🌼 i cieszę się że do nas dołączylaś. I rzeczywiście ten nick do optymistycznych nei należy ale większość z nas takie ma hihihi GRUBA MAŁA - ja też ostatnio stoję w miejscu wagowo, nawet z tendencja ciut zwyzkową. I musze się ostro wziąść za steperek, ale ciagle nie mam czasu.... i ochoty też :( SHANE - jesteś wielka duchem :-) bo ciałem........ Ciągle nie mogę się nadziwić 40 kg!! to nie lada wyczyn. I serdecznie dziękuje w imieniu wszystkich za wytyczne. A ten 🌼 dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ależ jestem, jestem :D jak zwykle rano, mam czas w pracy :P Shane---> dzięki za porady muszę przyznać, że masz baaaardzo silną wolę, prawdziwa kobieta z marmuru z Ciebie !!! podziwiam i kłaniam sie nisko :D muszę sobie gdzieś zapisać to o węglowodanach, by mieć pod ręką na zakupach tylko jak wyrzucić pieczywo z jadłospisu, ja nie potrafię 😭 Dziewczyny jedzą te tekturki, a ja ciągle buły :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Moni, też bym chciała taki suwaczek, ale nie umiem zrobić? skąd go masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki Inna ja---------> bedzie ostro ale oficjalnie Cie ochrzaniam za te buły :P Jak juz musisz miec pieczywo to jedz jakies razowce z ziarnami, ale buły definitywnie odstaw !! ( no chyba musialam nakrzyczec ) :) Ja chyba zaczynam skok ku ketozie i wyeliminuje wszelkie weglowodany z menu. Jak juz pokaze sie ketoza to uderzam ostro na basen :) a wczoraj znowu zdrzeszylam i zjadlam pare placuszkow z jablkim :( buu Dzis poki co jestem silniejsza i jeszcze nie dalam sie zadnym pokusom. :) Lece na miasto sprawy pozalatwiac a potem mam troche prac domowych i niestety gotowanie ( ktore od razu mi negatywnie wplywa na postanowienia odchudzania ) Fajnie ze topik zyje i mozna sie wami wesprzec :) buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
gruba mała---> dzięki, że nakrzyczałaś :D staram się wywalić te buły z jadłospisu, a jakże tylko nie zawsze wychodzi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też dzisiaj zgrzeszyłam i ciężko się do tego przyznać ah te słodycze ale to wszystko dlatego że mam cały dzień wolny i nudów tak podjadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
INNA JA - ode mnie Ci się też oberwie za te buły!! Chociaż grahamki byś jadła lub jeszcze lepeij zamien na chlebek pełnoziarnisty z ziarnami. a ten suwaczek zrobiłam tutaj http://tickers.tickerfactory.com szkoda tylko że jakoś nie mogę go zmienić bo waga stoi ciagle w miejscu i mnie to dobija ;( GRUBA MAŁA - powiedz mi coś więcej o tej ketozie?? Co to jest i z \"czym się to je\" :) ja sobie już mieszkanko posprzatałam, córeczka spi więc mam chwilkę aby tu zajrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
oj chciałbym mieć wolny dzień urlopik mi się marzy, ale póki co odpada :O nie ma szans jak siedzę w domu to też mnie kusi, ale wtedy staram sie wymyślać sobie jakieś prace domowe i ma podwójną korzyść - nie jem i porządek mam :D no ale to nie zawsze się udaje, nie jestem ideałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i wracam z propozycją aby codziennie zapisywać co się zjadło - taka spowiedź :) wtedy o grzechy będzie trudniej, bo zanim się sięgnie po ten grzeszek to się zastanowimy jak się poźnej do tego przyznamy tu na forum!! A przeciez oszukiwanie nas to oszukiwanie samej siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja to dzis mocno zgrzeszylam bo zjadlam frytki :( Cholera, ale wstyd sie teraz przyznac :( Moni pulpecik - ketoza to stan fizjologiczny, gdy w organizmie nie ma cukrow, wtedy energia jest pozyskiwana z tłuszczu i szybciej chudniemy. Fachowo: Dieta ketogeniczna polega na wyeliminowaniu z diety wszystkich węglowodanów. Posiłki muszą się składać tylko z białek i tłuszczów. Taki sposób żywienia prowadzi do ketozy - stanu, w którym organizm jako źródła energii używa wyłącznie własnych tłuszczów zapasowych. Wymaga to dyscypliny, bo nie wolno jeść produktów, które zawierają choć śladowe ilości węglowodanów, Tak wiec zapomnij o np owocach, ktore maja sporo weglowodanow, zapomnij o pieczywie, makaronach, ziemniakach, piwie :). Mozesz za to w duzej ilosci spozywac jajka, sery, wedline, kielbase, ryby, mieso... przykładowe menu : sniadanie: jajecznica na masle, kawa bez cukru z bita smietana obiad : smazone miesko ( bez panierki ) pol pomidorka kolacja : parowki na goraca, herbata bez cukru w miedzyczasie woda, woda woda, moze byc cola light 2 dzien sniadanie : \"kanapka\" grupszy plaster sera zoltego na to plaster szynki, ogoreczek konserwowy, czerwona herbata bez cukru. obiad : ryba, surowka (niestety ograniczona ilosc ) kolacja: jajka na twardo w majonezie, herbata to przykladowe menu, ale wlasciwie dieta powinna sie opierac na tluszczach i bialkach, na opakowaniach produktow przewaznie znajdziecie informacje ile co ma weglowodanow, na dobe nie mozecie przyjac wiecej niz 20 g, wtedy w kilka dni wejdzie sie w ketozie ( tłuszcz rozbija sie na ciala ketonowe i szybciej sie spala ) Kazdy nasz ruch wymaga energi w zwiazku z tym ze w organizmie nie ma glukozy ( ktory na co dzien jest zrodlem energi ) energia wtedy jest czerpana z tluszczu, ktorego mamy w nadmiarze :P to tak w skrocie. acha to czy jestesmy w ketozie mozemy sprawdzac przez paski do mierzenia ketozy ( kupicie je w aptece ) im wyzsza ketoza tym wieksze spalanie tłuszczow ( no i przy tym jakis sporcik, basenik, spacerki, biegi, rowerki itp to wtedy szybko mozna schudnac ) ale sie rozpisalam hihiji pappapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Ja się nadal odchudzam,jakby co:).Było trochę grzechów ale na wadze 85kg a było 89 więc bądż co bądż 4 mniej. Jednak myślę ,że to była niestety też i woda a nie sam tłuszczyk:(. Dobre i to. gruba mała..,też chciałabym sie wybrać na basen ale przeraża mnie wizja wystąpienia w kostiumie kąpielowym😭.Muszę chyba jednak zacisnąć zęby i sie przemóc. Jestem pewna ,że mój masakryczny cellulit by się zmniejszył przez to. Dobrze ,że napisałaś o tej ketozie ,chyba spróbuję w nią wejść.I serio pepsi light można pić? To by mnie pocieszyło ,bo choć odrobina czegoś słodkiego;). Shane,mój podziw dla ciebie jest wielki i sprawia ,że zaczynam wierzyć,że wszystko jest możliwe ,jak się bardzo chce. Naprawdę czapki z głów ,Twój wynik w odchudzaniu jest rewelacyjny. Tylko my osoby z nadwagą wiemy tak naprawdę ,jak trudno jest zrzucić kilogramy. Moni,też sprzątam,jak mi się jeść chce.Będziemy szczupłe z błyszczącymi mieszkankami;). Pozdrawiam.Ja nie rezygnuję .Wy też się nie dajcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duzy tygrysku------> mozna pic i cole i pepsi light bo te napoje nie maja wiecej niz 1,5g wegli :) Ja dalej tylko mysle o tym basenie bo narazie mi praca nie pozwala, ale od przyszlego tyg luzik, wiec wtedy na bank zaczne chodzic na maxa. Mam zamiar chodzic codziennie oprocz weekendow ( czas dla rodziny ) i tak az do konca roku. Mysle ze przy dobrej ketozie spale z 10 kg :) Moze ktos chetny ze mna? Ja bede chodzila na Inflandzka bo tam najtaniej wychodzi ( karnet na 24 wejscia 140 zl ) Jak zobacze ze ladnie ze mnie leci i złapie kondycje to moze dodam do tego ranne bieganie ( trudno bedzie bo jestem spiochem :P ) pappaptki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha Abyście nie myślały, ze to zarty to proponuje 30 pazdziernika wpis z aktualna waga :P Zawsze to jakas mobilizacja do zacisniecia pasa i omijania lodowki :) milej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duzy tygrysku---------> znajdziesz w tej diecie i slodkosci bez weglowodanow np bezcukrowa galaretka + bita smietana. O ironio przewaznie najtlusciejsze, kalorystyczne smietany i sery maja malo weglowodanow ( przy jakies okazji popatrz sobie w sklepie ile co ma weglowodanow, nie jestem nawet pewna czy nie ma specjalnych batonikow bez cukrow :) Przy ketozie nie musisz patrzec na kcal ale tylko na zawartosc wegli. Z calego dnia nie moze Ci ich wyjsc wiecej niz 20 g, a najlepiej im mniej tym lepiej, jeszcze 1 zaleta to to ze nie chodzisz przy niej glodna, bo w koncu mieso, ryby i kielbasy sa raczej sycace. Po za tym po tyg bycia w ketozie zaczynasz nie odczuwac wogole glodu. Wada to niestety brak owocow i duze ograniczenie warzyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej, dziewczynki gdzie Wy wszystkie jestesie??? Tyle nas było, a teraz do siebie pisze...... Ja sie staram o ketoze wiec na sniadanie zjadlam tylko 2 jajka na twardo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gruba mała, dziękuję za informacje odnoście tego wchodzenia w ketozę. Najbardziej podoba mi się zdanie ,że po tygodniu nie czuje się głodu:) Wierzę w to ,bo wiem po samej sobie ,że jak czekolady ,czy innych tego typu rzeczy nie jadłam i zastępowałam je np.rybą z warzywami, jakiś czas ,to w ogóle przechodziła mi ochota na słodkie. Ja oczywiście stawię się na ważenie pod koniec miesiąca:). Mam nadzieję ,że waga poleci w dół.Może chociaż pójdzie a nie poleci;). A reszta dziewczyn ,gdzie? Dziewczyny ,mam nadzieję ,że nadal się odchudzacie i dołączycie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duzy tygrysku-------> miło ze jestes :) Zeby ci poprawic humorek to dodam ze w styczniu w niecalay miesiac schudlam 7 kg przy ketozie, niestety wyjechalam do Niemiec na karnawal i tam sie polalo piwko, ktore zniszczylo mi ketoze jak i cala diete :P Tak wiec teraz powtorka z rozrywki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 kilo-rewelacja! Ja też poproszę 7 mniej;) A ćwiczyłaś coś wtedy? Najbardziej chciałabym pożegnać tą ósemkę z przodu:O. Ważyć choćby i 79kg ale zawsze to taki psychiczny komfort ,jak przeskoczy się jedną cyfrę. Piwo,powiadasz....no,to okropne ,jak się ze znajomymi wychodzi i pije wodę mineralną albo soczek.Jednak teraz wyjścia mi się żadne nie szykują więc jest nadzieja,że i pokus nie będzie. Mykam trochę popracować,pózniej jeszcze sobie w Googlach poszukam coś o ketozie ,żeby już do końca mieć świadomość ,czego jeść a czego nie. Wpadnę jeszcze póżniej ,może jakieś dziewczyny się odezwą.Trzeba im przypomnieć ,że topik nadal działa i trzymać go na pierwszej stronce;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala gruba
dla chetnych do zapoznania sie :) Tabela prodyktów bez węglowodanów, lub produktów zawierających do 1g węglowodanów na 100g. Baleron gotowany - 0.9 Baranina - 0 Benecol margaryna - 0 Boczek wieprzowy - 0 Brandy - 0 Cielęcina - 0 Coca Cola light - 0 Delma margaryna - 0,2 Dorsz świeży + wędzony - 0 Flaki wołowe suche - 0 Flądra świeża - 0 Gęś tusza - 0 Gin - 0 Halibut świeży - 0 Herbata - 0 Homary - 0.5 Indyk (mięso bez skóry) - 0 Jajka sadzone - 0,9 Jajecznica - 0.8 Jajko bialko - 0.8 Jajko cale - 1 Jajko żółtko - 0,7 Jałówcówka wódka - 0 Kabanosy - 0 Kaczka tuszka - 0 Karkówka wieprzowa - 0 Karp świeży - 0 Kawa bez cukru - 0,3 Kielbasa krakowska parzona/sucha - 0 Kielbasa myśliwska - 0 Kielbasa parówkowa - 0,1 Kielbasa podwawelska - 0,9 Kielbasa szynkowa - 0 Kielbasa szynkowa z indyka - 0,2 Kielbasa szynkowa z kurczaka - 0 Kielbasa toruńska - 0 Kielbasa zwyczajna - 0,1 Kielbasa żywiecka - 0 Kurczak ze skórą/bez skóry - 0 Łopatka - 0 Łosoś świeży - 0 Makrela wędzona - 0 Maslo roslinne - 0 Morlinki parówki - 0,4 Pepsi Light - 0 Oleje - 0 Oliwa z oliwek - 0,2 Parówki popularne - 0 Poledwica wolowa - 0 Salceson czarny = 0 Sardynki w oleju - 0 Schab wędzony/surowy - 0 Ser feta - 1 Ser plesniowy brie - 0 Gouda - 1 Mozarella - 0 Serca wieprzowe - 0 Smalec - 0 Szprot wędzony - 0 Szynka surowa/wędzona/gotowana - 0 Śledź solony/ w oleju - 0 Tuńczyk - 0 Węgorz wędzony - 0 Whisky - 0 Wieprzowina golonka/karkówka/łopatka/boczek/schab - 0 Wołowina - wszystko - 0 Wódka - 0 Żeberka - 0 Oprócz tego rzeczy, ktore lubię i będę je jeść, żeby nie przegiąć z powyższymi: Bigos - 3,8 Brokuły - 5,5 Fasola szparagowa konswerwa - 4,5 Flaki na rosole - 3,7 Jogurt naturalny 0% i 2% - 6,2 Kalafior - 5 Kapusta kiszona - 3,4 Kefir 2% - 3,8 Kiszone ogórki - 1,9 Krewetki - 1,5 Majonez - 4,2 Mielonka - 2,5 Mleko 2% - 4,3 Ogórek - 2,9 Papryka czerwona - 6,9 Pasztet popularny - 2 Piwo jasne pelne - 3,8 Pomidor - 5,2 Rzodkiewka - 3,6 Sałata - 2,9 Ser topiony - 1,6 Serek ziarnisty - 3,3 Sok pomidorowy - 2,6 Szparagi - 3,7 Szpinak - 3 Śmietana 18% - 3,6 Wino czerwone polslodkie - 5,5 Wino polwytrawne biale - 3,7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×