Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość WladcaWzgorkaWenus

I Najpiekniejsza Kobieta Nie Wszedzie Pachnie

Polecane posty

hello u mnie nic nowego....chora jestem:/ poza tym...dbam o higiene tak jak się należy, wiec generalnie nic się nie zmieniło a co u Ciebie? równiez zyczę milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey BlondiWampie No kT minol spokojnie hihi i juz Swiatecznie 1szy Adwent lampki w oknach ina tarasie juz swieca jest fajnie , tylko sniegu niema ;( A jak Tobie minelo KT mam nadzieje ze na wesolo Okitoki do pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SlicznyChloptas
lubie jak cipusienka na cipusienke pachnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaklinaczu mnóstwo
nie mnustwo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaklinaczu minął
nie minol :O kolejny "dyslektyk"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapach Kobiety jest jednym z najpiekniejszych zapachow jakie wogule sa, okey dobze przyprawiony kurczak z rozna natarty roznymi przyprawami i czosnkiem tez zaje....scie pachnie ale to nie tosamo hehehe, kobieta tak jakas chwila po kapieli , podczas rozgrzewki lozkowej zaczyna sie lekko pocic i wydziela ten wlasnie zapach MMMMmmmMMmMmmMmmmmMMMM nic tylko sie rozkoszowac, uwielbiam je za to i nigdy niemam dosyc, oczywiscie ze jak sie jakis dluzszy czas niepodmyje to capi jej z pod pachy i z pochwy , ale o tych nieklikam, Pozdrawiam i zawsze swiezych, pachnacych Lasek zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaklinaczu minął
Donhuan a ty co? W ogóle, nie wogule, dobrze, nie dobże, "nie" z czasownikami pisze sie osobno, spod, nie z pod. Ale czemu sie dziwic, zwazywszy na slownictwo "Laski":O Czemu mnie nie dziwi, ze nie udaje ci sie podrywac dziewczyn i przychodzisz z tym problemem na forum dla kobiet... Gdzie wyscie sie obaj uchowali?????? Zdaje mi sie, ze oswiata i szkoly od kilkunastu lat sa darmowe i powszechne, a uczyc sie moze kazdy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaklinaczu...weekend minał cudownie....zrelaksowałam się na maxa....:) jak tylko można najlepiej:) - nie pytaj o szczegóły;P I znów tydzień pracy i nauki ehh.....zycie jest niesprawiedliwe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heyyy Blondi :) Witaj , cieszy mnie niezmiernie ze Ci sie KT udal i ze sie wyrelaksowalas, spaniale :) o szczegoly niebede pytal - choc niepowiem, ciekawosc mnie zzera hiihi Pracujesz w szkolnictwie czy uczysz sie pracowac hihihi:) Milego Wtorku Ci zycze Myslal by kto ze DonH to ja , tez tyle bledow wali jak ja heheheh, heyy kumpel , chyba zesmy oboje na szkole kamieniami ciepali hihihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XYZPL
Dziendobry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 15cm
Zadbane kobiety wszedzie ladnie pachna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja a tu nikogo
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozdziewiczacz
Dziendobry, Dziewczyny - lubie wasz zapach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wy dalej o smrodkach
? chcecie poczuc preawdziwy odór ? powąchajcie miejsce na ktorym aktualnie siedzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm Blond Wamp jeszcze kusi tutaj.. oj..oj..oj.. I Sir Zaklinacz dotrzyma krok.. Krok? Już? Pozdrawiam i nie trącam się.. Bawcie się dobrze.. R.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bIond wamp
POWĄCHAŁAM,śmierdzi jak cholera :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie czuję.. Za staranie się myłasz Miss wamp.. lubię kiedy zostaję taką swoistą nute..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do reno
a Tobie pewnie stamtąd pachnie różami ...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do reno
czyli gównianie ?:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×