Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość WladcaWzgorkaWenus

I Najpiekniejsza Kobieta Nie Wszedzie Pachnie

Polecane posty

nie kupuje majtek na targu- 3 pary w cenie 5 zl- po prostu ubieram zazwyczaj białe stringi czy tzn tangi- bo \"mundurek\" mam biały, wiec raczej \"nie wypada ubrać koronkowych czarnych stringów prześwitujacych z przodu hehehhee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypada taki nosić Miśs Wamp, Blond, Wamp. Pomyśl o samopoczucia Twoje podopieczni.. jak zawita uśmiech na ich twarze.. Gorzej z cewnikiem. he..he..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak Reno jak ja sobie wyobraze pobyt w szpitalu powiedzmy po jakichs tam zlamaniach i mialbym naprzyklad biodra w gipsie i weszla by taka BlondWamp i mnie by zaczelo ubywac krwi w mozgu z wiadomych przyczyn to niewiem czy bym to przezyl, a jeszcze jak by jej cos spadlo i by sie schylila poto tylem do mnie napewno by mnie podraznic, to byla by tortura nie tam jajies bole pozlamaniowe hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech.. myslisz że nie rozsadzi gyps? Nie miałbym nic przeciwko! A potem rączkami spróbuje utrzemać i układac tych ułamki.. Znają sie w szpitalu na \"nadcisnienia\".. wąplisz że poradzą sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy to macie fantazje chlopcy hehehehhe jak sobie pomyśle, ze może tak być naprawdę....:D hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam i ochumorek pytam BlondWamp my faceci to mamy strasznie nieograniczone fantazje erotyczne, tyle ile kobiet na Swiecie to i tyle meskich fantazji:) z kadzda Kobieta mozna sobie sex inaczej wyobrazic, niby podobnie a jednak inaczeej hihii A Ty masz jakie wyobraznie ? Milego i usmiechu pelnego Poniedzialku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i cmoka posylam... Mam jedną fantazje, ale jest ona nie do spełnienia... Fakt faktem, ze mozna sobie fantazjować na różne sposoby...to takie miłe, beztroskie, niezobawiązujace, bez konsekwencji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey BlondWamp:) Moze bysmy tak razem pofantazjowali hihihi, moja fantazja niezna granic, Fantazjowanie jest super, poprawia krazenie krwi w mozgu jak jeszcze tam jest hihi a nie gdzieindziej, zmusza szare komorki do rozmnazania sie:) i przedewszystkim niesprawia bolu innam, ja lubie czasem pomazyc otym i owym Pozdrowionka z pod slonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYCIE POWIERZCHOWNE
Dziewczęta często ograniczają mycie narządów płciowych do bardzo powierzchownych ("powierzchniowych") czynności. Nie zagłębiają się w pochwę, nie penetrują pewnych miejsc, tymczasem umyć trzeba wszystko dokładnie, wszystkie zakamarki i nie zapomnieć, że łechtaczka ma też napletek. Szczególnie sumiennie i najlepiej przy każdej zmianie podpaski (pamiętać także o nie przetrzymywaniu tamponów w pochwie, bo zachodzą w nich procesy gnilne!) należy to robić podczas miesiączki. Ale... nie za często! Zbyt częste mycie narządów płciowych wysusza błony śluzowe, narusza równowagę bakteryjną i sprawia, że genitalia są bardziej podatne na uszkodzenia a także na zarażenie drobnoustrojami, zwłaszcza drożdżakami (grzybami) i dotyczy to również płci przeciwnej. Mydło obniża kwasowy odczyn, który zapobiega namnażaniu grzybów, dlatego trzeba stosować płyny do higieny intymnej, które zachowują ph fizjologiczne, najlepiej bezzapachowe. Jeśli nie ma takiej możliwości, warto od czasu do czasu przepłukać narządy płciowe wodą z odrobiną octu. Jeżeli do podmywania nie używa się prysznica (lub bidetu - to taka muszla, do której się jednak nic nie robi, tylko ma ona kranik do umycia miejsc intymnych, zwłaszcza po skorzystaniu z właściwej muszli, czyli klozetowej), należy mieć oddzielną miednicę do tego celu. Także ręcznik musi być odrębny, przypadkiem nie ten sam co do nóg (w niektórych domach stosuje się zasadę jednego ręcznika do górnych i drugiego do dolnych partii ciała - pytanie, do których należą wtedy genitalia?). Podcierać należy się od przodu do tyłu, także w przypadku używania papieru toaletowego - aby nie przenosić drobnoustrojów (zwłaszcza bakterii e.coli i grzybów) z odbytu, gdzie są obojętne dla organizmu, do pochwy i cewki moczowej, skąd mogą zawędrować dalej i być bardzo niebezpieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wykład o myciu.. Ja ciąż chcę rozwikłać moją zagadnienie.. czy tych miss w szpitalu coż mają pod.. z szwami czy bez.. Jutro sprawdzę to.. pacjenta nie zbiją przecież.. he..he..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukam Miłej Dziewczyny
Cześć. Powiem dość nietypowo... Mam 20 lat i mieszkam w Toruniu... cóż... mam takie marzenie, aby kochać się z nieznajomą dziewczyną... jestem bardzo dobry w tych sprawach i nie mam problemu z kobietami... umiem dać kobiecie rozkosz... jestem przystojnym, opalonym brunetem... ot tak po prostu mam takie marzenie... spotkania mogą być legularne, może być jeden raz... to zależy tylko od Ciebie... rozkosz gwarantowana, wiek w sumie nie jest istotny... mogę dojechać do Ciebie lub Ty do mnie... albo możemy się spotkać w pośrednim mieście... możemy być dlka siebie anonimowi jeśli chcesz... pozdrawiam Maciej moje gg: 7406697 :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam i chumorek pytam Tu sie raczej nieznajdzie kobiety na roznego rodzaju przygody erotyczne, zaduzo podszywaczy;) ale pomimo tego zycze Ci powodzenia:) milegoooooo dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do macieja
a jest to napewno twoj gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaklinaczu Humorek
!!!!!! nie "chumorek" :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeeyyy Blondi Wampie hihihi milo Cie widziec, chumor czy humor - wazne zeby byl dobry hihhi czego i Tobie Blondyneczko zycze A taka wlasnie mi sie podoba , no chyba ze klkamy o roznych innych bo ich tam jest mnustwo :) hihih paaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no....myslalam, ze to co nazywa sie \"wewnetrzne\" powinno być wewnetrzne- tzn wiadmo ze racji moich zawodów- nie jestem zaskoczona, bo sie tego \"stety niestety\" naogladalam w zyciu, ale jakbym byla facetem, to nie podobałaby mi sie:) Jak to mój kolega powiedział kiedyś \"wygladają jak liscie z kapusty\" Dziekuje za zyczenia, ale ja dzisiaj nie bede juz miała dobrego humoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey BlonWamp No tak , kazdemu sie podoba cos innego i to jest super, inaczej bylo by nudno na Swiecie:) A one to chyba sa wewnetrzne tylko tak sie wychylaja hii ;) albo? A co sie stalo z Twoim wczorajszym humorkiem, gdzie uciekl, czy cos sie stalo? mam nadzieje ze dzisiaj powrocil do Ciebie wspanialy humorek, wkoncu mamy KT zaniedlugo hihihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WladcaWzgorkaWenus
Sliczne sliczne Cipusienki i te inne tez sa ladne, na zdjeciach wszystkie jakie by niebyly sa piekne z wargami jak motyle skrzydla czy bulecezki jak u dzieciecia niewinnego, w zeczywistosci to takich chyba niema chociaz moja Pani ma ladne wargi ktorymi sie lubie rozkoszowac ale na moich zdjeciach, ktore sam robilem to one tak niewygladaja , moze musial bym podretuszowac ale ja je uwielbiam i sa moje ( jak na razie ) No dobra:) zycze wszystkim takich Ci.pek jakie lubia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubie jak cip.usia ma takie wargi na 1cm, jak sa wieksze czy mniejsze to sie nieskarze, wszystkie doceniam i respektuje, i zadnej jeszcze nieskrytykowalem, moge sobie wyobrazic jak dziewczyny by zareagowaly na krytyke ich intymnego miejsca, tak jak ja gdyby mojego przyjaciela malego zaczly krytykowac, mozna by sie nabawic depresji - a poco?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie owakie cipki rozniaste
a ja lubię ,jak laska mysli głową ,a nie cipką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noooo jasne ze powinna myslec glowa a nie tylko du.pe wysoko trzymac i nogi na boki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hochlik
moja Maniuchna mysli glowa a pracuje dupcia i calkiem jej to dobze wychodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EdwardTwardyKutas
moja Kobieta Wszedzie Pachnie , ma wspanialy podniecajacy zapach i pieknie podgolona myszke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×