Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klipsiara666

METODA CLIP ON....PLUSY I MINUSY

Polecane posty

Gość figoli
Lila 91 jak sprawuje sie twoje wlosy z cosmoshop? Ja zamowilam drugie 220 g( uzywam tylko 3 tasm bo jest tego naprawde duzo) bo pierwsze mi padly po 3 tygodniach....kolor 613 przyszedl juz nie taki jak za pierwszym razem, byl zdecydowanie bardziej zolty. Wlosy umylam wiec szamponem fioletowym do blond wlosow i nie widac juz roznicy miedzy moimi a doczepianymi. Postanowilam je umyc tylko jeden raz, nauczona doswiadczeniami.Wlosy przez 2 tyg byly ok, zadnych supelkow, koltunow po calym dniu noszenia, do spania je sciagam. Niestety zauwazylam ze na jednej tasmie zaczyna sie formowac pasmo ktore musze przeczesywac co jakis czas bo robi sie szczota....what the fuck?!! Znowu 420 zl poszlo w bloto? umylam je 1raz! Czy to wina upalow? Mieszkam w kraju gdzie 35 st w cieniu to normalka w tym okresie... nastepne wlosy kupie z hair service...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
figoli - ja mam np clipy z www.remy-hair.pl i nie polecam bo widze roznice miedzy tymi z cosmoshop. własnie tez załozylam ze umyje je tylko rz, bo wczesniej mylam czesciej i szybko zrobila sie szczota i to kuująca szczota... ale nie wiem czemu tez mi cholernie wyschly ! strasznie. nie wiem ale wydaje mi sie ze jedynie przez slonce. nawilzam je jedwabiem i wcale go nie zaluje, pryskalam tez odzywka w sprayu dove repeir i gliss kurem z jedwabiem i efekt jest tylko na chwile. nie wiem jak u Was dziewczyny ale moje clipy sa sztywne. do tego kuja mnie w szyje. oczywiscie na poczatku takie nie byly ale po jednym umyciu i sloncu wlasnie takie sie zrobily i nie mam na nie sposobu a tez nosze je codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figoli
dzwonilam do cosmo i jutro sie dowiem czy mi uznaja reklamacje....odeslalabym im te szczoty i ostatni raz podjelabym probe wlosow z cosmo. Wywalilam 850 zl w poltorej miesiaca. Opalusia mam wlasnie tak jak ty....poszlam do specjalistycznego sklepu z odzywakami do wlosow przedluzanych i praktycznie wszytskiego juz probowalam....wiec wina jest wlosow. I slonca,,,chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje clipy z cosmo mają się dobrze :). Nie myłam ich jeszcze ani razu. Troszkę tylko końcówki zaczynają być szorskie, ale wyglądają w porządku. Dbam o nie nakładając jedwab, i pryskając odżywką w sprayu Gliss Kurr czarna butelka, do włosów zniszczonych. figoli - możliwe, że wysoka temperatura tak na nie działa :O. Jak mówiłam, miałam włosy z hairservice i nie sprawowały się źle, oprócz tego że normalny zestaw 65 gram, to nie było za dużo włosków :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wandaibanda
Postanowiłam zaszaleć i kupiłam właśnie 55cm 220g z COSMO. Mam nadzieję, na burzę włosów. Mam już te 45 cm 80g i też dają u mnie radę, ale teraz to mam nadzieję wyglądać jak Roszpunka. ;) Myślicie, że do środy mi dojdą? Idę wtedy na ważną dla mnie imprezę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaclipin
no zobaczymy czy do srody to w ogle dotrwaja bo po tym co pisala figolka to to raczej sa jednorazowki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaclipin
figoli czy cosmo uznalo ci reklamacje za to siano ktore ci przyslali ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figoli
Powiedziano mi zeby wlosy odeslac i rzuca okiem co sie stalo....wyslalam poleconym i czekam na odpowiedz..... mysle,ze to powazna firma i raczej nie beda robic problemow z reklamacja, tym bardziej ze jest mnostwo zadowlonych klientek z ich wlosow....uwazam, ze dostal mi sie jakis marnie jakosciowo zestaw, ze jakis % wlosow jest po prostu zlej jakosci. Zaznaczam,ze wlosy rozczesane i NIE zalozone sa przepiekne, na glowie zachowuja sie jak wsciekle natapirowane afro,musialam wrecz rozrywac pasma przy sciaganiu bo sie ze soba plataly... sa dziewczyny, ktorym wlosy cosmoshopa sluza i 7 miesiecy, ja bylabym zadowolona gdybym przechodzila chociaz z 3.... dam znac jak mi tylko uznaja ( lub nie) reklamacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wandaibanda
Dostałam moje włoski wczoraj wieczorem. Są na prawdę super gęste! Teraz je farbuję na mój kolor. Niestety droga impreza, bo musiałam użyć 4! opakowań farby. Trochę się denerwuję, tym bardziej że to te same włosy co zamówiła figoli. No ale moje poprzednie włsoy z tej firmy służą mi już od dawne bez zarzutów, więc może i tym razem się sprawdzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja posiadam moje włoski z Cosmoshopu juz ponad miesiąc, i nie mam im nic do zarzucenia :) Na końcówki używam dosyć sporo jedwabiu, no i nie wychodzę w nich kiedy pada deszcz etc i jest wszystko ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wandaibanda
Jak na razie- po pierwszej dobie hihi - jestem zadowolona z zakupu. Włosy złapały dobrze rudą farbę i wczoraj na "tańczonej" imprezie zachowywały się super. Zobaczymy jak będzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaclipin
ja bym tam nigdy nie kupila juz raz pisalam ze zdjecia sa falszywe bo skopiowane z jakis chinskich stron MINUS 1 a teraz to http://s1.img.pl/v/1208/188543untitled-1.jpg to jakas parodia co ta Pani wyprawia, nie dosc ze zdjecia kradzione z neta to jeszcze porozciagane, ciekawe czy Pani zrobi mi zdjecie wlosow 65cm jak poprsze ciekaw jestem jak by wygladaly haha nie mowie ze firma oszukuje ale czy to jest powazne ? bo jesli na takie rzeczy przymykacie oko to moze tez inwestujecie w ambergold a wakacje to tylko ze sky club, badzmy powazni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wandaibanda
figoli i jak tam z Twoją reklamacją? Moje włoski póki co zachowują się ok, co prawda mam je krótko ale przetrwały już farbowanie, kręcenie i prostowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim odradzam zakup wlosow z DOCZEPIANE.PL ... chcialam miec piekne dlugie wlosy a mam na glowie po prostu mopa!!! tak mi sie skoltunily przy glowie podczas dyskoteki ze nie moglam ich odczepic od swoich wlasnych... wczesniej mialam camerony i przez prawie pol roku wszystko bylo dobrze... a te od poczatku byly jakies sztywne szorstkie i nawet miesiaca nie wytrzymaly... wracam jednak do cameronow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wandaibanda
A ja mam jeszcze takie pytanie, jak sobie wpinacie te włosy do kitki? Wszystkie włosy dajecie na tył? Ja nie umiem sobie ich tak zaczesać, żeby mi spinki nie wystawały, a nie mam teraz kasy na kupno oddzielnego końskiego ogona. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że konkurencja atakuje - nie dziwię się ostatnio dużo się słyszy o kiepskiej jakości cameronów więc widać właściciele ratują się w tak żałosny sposób jak poprzez oszczerstwa w kierunku konkurencji. Proszę podać nr zamówienia i inicjały a prawda wyjdzie na jaw, udowodnię że ten wpis to zwyczajna antyreklama i BUJDA. Oczywiście nic takiego się nie pojawi bo ten wpis to zwykła ściema. Pozdrawiam zazdrosną żałosną konkurencję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wandaibanda
Dzięki Lila91, po przyściu z pracy spróbuję powpinać tak jak na tym filmiku. Ogólnie jakaś nieudolna jestem i paznokcie jak maluję to też sobie wyjeżdżam. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SPRZEDAM CLIP IN 120 G,55CM
Dziewczyny mam do sprzednia zestaw clip in z wlosów naturalnych remy kolor ciemny brąz. Waga 120 gram bez spinek,dlugosc 55 cm, kupiłam je tylko w celu przedłuzenia włosów.Dziś je dostałam,ale po przymierzeniu okazało się,że nie wyglądaja dobrze na moich bardzo gęstych włosach. Ogolnie zestaw jest gęsty,po okręceniu wokół własnej osi wszytskich włosów zebranych razem mają w obwodzie ok. 8 cm,jednak moje wlosy sa naprawde BARDZOOOO gęste i mimo,że mam swoje wystopniowane to nie wygląda to dobrze,musiałabym miec na głowie 4 takie zestawy....a to bez sensu. Włosy są świetnej jakości,miękkie, gładkie,bardzo zadbane, widać,że nie powinny się plątać podczas noszenia. Zapłaciłam za nie 265 zł z przesyłką,odsprzedam za 200 zł- w tym koszt przesyłki:).Są to włosy w 100 % naturalne i na pewno nie kupicie taniej,szczegolnie,ze jest to zestaw kompletnie nie uzywany,tylko raz je przymierzyłam.jak ktos byłby zainteresowany to wrzucę zdjęcia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Venus Kleopatra
wystaw na Allegro, na pewno ktoś kupi za taką cenę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat trochę zastał :-( Jakiś czas temu zamówiłam sobie włoski clip-in, bardzo chciałam mieć długie włosy, ale niestety od pewnego momentu nie chcą mi rosnąć, swoje mam tak do połowy pleców. Początkowo zamówiłam syntetyczne - 50 com (chociaż wydaje mi się, że są trochę krótsze), aby spróbować jak się w nich będę czuła, bo jednak jak miałabym kupić naturalne i wydać kilka stów, a potem nie nosić to szkoda pieniędzy. Trafiłam akurat na fajne włosy, które nie świecą się sztucznie, ale niestety jest ich baaardzo malutko, sama mam dość cienkie włosy, ale jednak te się odznaczały ze względu na ich ilość :-( Wczoraj zamówiłam naturalne włosy o wadze 135g i długości 55cm, nie wiem czy to wystarczy, ale mam nadzieję, że tak :-) Wszystkim dziewczyną, które zastanawiają się nad tą metodą to szczerze polecam! Tania, skuteczna, prosta i najmniej niszcząca ze wszystkich metod przedłużania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajjja
dziewczyny !!! przestrzegam was nigdy nie kupujcie wlosow Long Hair . Dokonalam jednego zakupu wlosow w z tejze firmy >wlosy przyszly i byly bardzo rzadkie ale ku mojemu zaskoczenie zwytrzymaly 7 miesiecy . Ogolnie bylam zadowolona nie w 100 % ale bylam . BO 7 miesiecy to nie tak krotko.A 4 pierwsze miesiace . spoko bez zadnych zabiegow pielegnacyjnych . (sciagalam na noc) .Majac juz pewne zaufanie co do tej firmy postanowilam dokonac zakupu tych samych wloskow w tej firmie wlasnie po 7 miesiacach i okazalo sie ze przyszly do mnie wlosy zapakowane tak jak poprzednie,z logo firmy .Ale byly zdecydowanie gesciejsze i dluzsze w tej samej cenie co wczesniej . I jak sie okazalo po paru dniach zaczaly robic sie puszyste ,i w tej chwili a mam je dopiero 2 tygodnie sa sztywne i rozdzielaja sie ochydnie jak dredy. Jakos sobie radze moze jescze chwilke ponosze je ale przy pomocy wosku ,ktorym je mocno natluszczam . Takze przestrrzegam ta firma oszukuje ( moze nie kazdego) ale nie jest wiarygodna ..To kupa oszustow !!!!!!! long hair to badziewie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze zmienili dostawce? :o Albo trafilas na trefna sztuke? Napisalas do nich maila z reklamacja? Ja poki co planuje jutro badz pojutrze pofarbowac moje wlosy i oczywiscie moje wlosy clip in na ciemny braz :D. Zachcialo mi sie zmian. Wrzucilam zdjecia moich clipow wczesniej - kolor #22 , ciemny blond. Ciekawe co z tego wyjdzie i jak wloski zniosa farbowanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze zmienili dostawce? Albo trafilas na trefna sztuke? Napisalas do nich maila z reklamacja? Ja poki co planuje jutro badz pojutrze pofarbowac moje wlosy i oczywiscie moje wlosy clip in na ciemny braz . Zachcialo mi sie zmian. Wrzucilam zdjecia moich clipow wczesniej - kolor #22 , ciemny blond. Ciekawe co z tego wyjdzie i jak wloski zniosa farbowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ughugu
ooo ja też po 7 miesiacach mialam kupowac wlosy w poniedzialek od longhaira. Z poprzednich bylam zadowolona. Czy ktos inny, kto kupowal u nich ostatnio powie jak jakos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ughugu
*jakość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martucha9111
hej dziewczyny co do firmy long hair bo mnie zaciekawiło... otóż jestem klientką tej firmy od mniej więcej trzech lat zamawiam co trzy cztery miesiące..Zawsze byłam naprawdę zadowolona z włosów przede wszystkim naturalne i nie niszczyły się tak szybko ...ostatnie dwa zestawy które zamówiłam nie wiem dlaczego ale bardzo bardzo szybko się zniszczyły. użytkuje je tak jak zwykle a one po niecałym miesiacu nadają się do śmieci dredów jeszcze nie ma ale są rozdwojone kołtuny ... to już drugi taki zestaw niestety nie wiem czy będę ryzykować i wydawać kolejne 300 zł żeby mieć włosy na jeden miesiąc..Możecie polecić jakąś firmę na allegro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mogę Ci polecić włosy firmy www.cosmoshop.pl :) wczesniej wrzucilam sporo zdjęc, ze 3 strony temu. Moje obecne clipy ciemny blond juz pofarbowalam na ciemny blond i nie widzę zniszczeń, albo żeby się "rozfafluniły" :) Mogę wrzucić później zdjęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ugudfu
w cosmoshop tez bywa roznie z jakoscia. Nie kazde wloski sa dobrej jakosci. Ja mialam ze 4 komplety od nich jeden 100% swietny. 3 miesiace i wygladaly jak nowe. 3 pozostale nie byly zle ale tez nie takie jak tan pierwszy. Z long hair kupowalam 3 lata temu-fatalne. Pozniej kiedy sie przeniesli na ulice Grzybowska- bardzo, naprawde bardzo dobre. Teraz slysze ze znow jakosc im spada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venuskleopatra
Ogólnie wydaje mi się, że nie jest możliwe żeby absolutnie wszystkie włosy w jakiejś firmie były ok. Przecież to są właśnie "naturalne ludzkie włosy" - pozyskiwane są od różnych ludzi, różnie odżywiających się, różnie o te włosy dbających, w różnym wieku i ci różni ludzie mają różne włosy. Rozejrzyjcie się po głowach znajomych - każdy ma trochę inne te włosy, jednym się przetłuszczają, inni mają suche, jednym falują, inni mają proste. Na pewno przeprowadzana jest jakaś selekcja materiału, ale nie jest to produkt fabryczny i nie ma co oczekiwać, że jedne włosy będą zachowywać się identycznie do pozostałych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×