Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

mama dzidka prosz http://www.rewa.biz/2prez.htm pensjonat sprawdzony bo w mojej rodzinie wszyscy komunie swiete tam robili, jeden chrzest byl. Naprawde wszystko super, na placu domki sa ale mozna spac i w pensjonacie. A po drugiej stronie ulicy morze. Rewa byla kiedys wioska rybacka, taka dzika plaza, ale ratownicy sa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki. wybieramy sie w tym roku na początku czerwca nad morze, ale nie mam jeszcze konkretnie obranego kierunku :) póki co zbieram namiary na fajne miejsca, najlepiej gdyby były sprawdzone i polecane. no i przede wszystkim z dobrymi warunkami dla dzieci - jedziemy z naszą Małą i znajomi z 3-latkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to miejsce jest akurat fajne, jak dzieci bede marudzic, przechodzisz przez ulice i jestes w pokoju :) Tak sobie pomyslalam, ze ja praktycznie cale zycie mieszkam nad morzem i z tego malo korzystalam. Tutaj to mam z buta kilometr do morza i bylam tylko kilka razy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak to już jest, że to co mamy blisko jest niedoceniane. dla mnie z kolei góry to żadna atrakcja, ale może hmmm.... no ale gdybym miała na miejscu to też by mi spowszedniało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj rany, morze przez "ż" - chyba ta pogoda mi sie już rzuca na palce hihi tragedia dzisiaj, tak u mnie deszczowo i ponuro, że tylko spać. a mi tu w pracy trzeba siedzieć jeszcze godzinę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jestem zła Emilka wyrzygała mi całą zupę którą zjadła przy ostatniej łyżeczce, a drugą którą jej podgrzałam wywaliła na siebie:( :( :( Musiałam siebie prać, małą całą przebrać, a teraz pocycała i usnęła... co jest? Gorączki nie ma, innych objawów też brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mały gorączkował w zeszłą niedziele(pisałam Wam)w poniedziałek był zdrowiutki a we wtorek wymiotował całą noc...teraz jakiś wirus panuje.Pozarażał i mnie i córkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karusia czy ja dobrze widziałam że Misia na zdjęciu ma na rączce bransoletkę? :D Patrząc na nią uśmiech sam maluje się na twarzy :) Pocieszna bardzo dziewczynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ma bransoletkę ze swoim imieniem i datą urodzin:-)od urodzenia ją nosi,jest regulowana więc spoko pampersy kupuję w rossmanie za 26zł za 50sztuk od 9kg do 18kg.Nic jej po nich nie jest,nie przeciekają to nie szaleję,te z tesco też są dobre. teraz jest faktycznie wirus,a więc uważajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karusia a Miska nie ciaga sie za uszka? Bo moj maly sie za uszy ciaga, czasami za wlosy... a widze, ze Miska ma kolczyki? Nie boisz sie? a Emilka faktycznie ladna dziewczynka, poza tym ma piekna karnacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej wieczorowa pora, no wlasnie wiadomo co to za zlosliwa pomarancza??? ja tez teraz uzywam ieluch z rosmana tych co/karusia tylko u nas sa po 32zl ale uwazam ze sa o niebolepsze niz pampersy i hugissy!!! sa miekkie mile w dotyku i baaardzo chlonne! naprawde polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie nie odpisał i muszę go ponaglić.zaraz to zrobię ciągnie się ,jeszcze ma takie miękkie te uszy,ma już odstające ale to hehehe po tatusiu,o kolczyki się nie boję,bo emilka też miała jako niemowlę i nigdy nie maiłam przebojów z tym.Kolczykow sobie nie rusza,a choćby nawet to dawno zagojone ma i nie bolało by ją to a jakby zabolało to już by nie pociągła więcej:-)i tak za górę ucha sobie ciągnie:-) wysłałam wam jeszcze zdjęcia na maila tam jest mój Paweł na treningu:-)w zwyż sobie skacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa Eudaiomonia szok jaki Twoj Miki wielki!!!! a moze bys nam go , zreszta siebie tez?????? Gunia, Bromba,Plisza gdzie wy???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eudaiomonia polknelam"pokazala" :-) Karusia hmm a mozewyprobuje bo narazie kupuje takie ciemno rozowe-bordowe dzieciaki super, ja tez mydle przekluc uszy malej ale gdzies w kwietniu jak zmienimy czapki na lzejsze , hehemoja ma chyba po mnie uszy bo malzon tez ma odstajace :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ogladam spacerowki no i najbardziej podoba mi sie ten graco co wam pokazywalam, ma wszystko czego potrzebuje no i swietna cene, no nic napisalam na forum o opinie moze ktos odpisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___chimerka___
Heloł Laski! Karusia - Twoj synus jest po prostu boski! Jaki ma usmiech fajny! A Miska jest tak pulchniutka, ze az jej ten tluszczyk na dloniach tworzy takaą fałdkę:) Nieziemska jest!. Daj znac oficjalnie na forum czyj byl ten wpis! Lejdi tez ma odstające uszy, urodzila sie miala moze nie najmniejsze ale ladnie przylegające, ale jak sie kreci to to ucho tak zagina. Jak mi sie przypomina to zakladam jej taka opaske na uszka:) Uszy niestety ma po mamie:( Moze nie mam teraz jakichs mega odstających, ale jak ogladalam swoje zdjecia z roczku to mialam takie odstające giganty:) Jezu, my mamy w mieszkaniu mega imprezę zakrapiana w piatek, za zakupy zaplacilismy 5 stow, az sie boje kurde, ale mimo 3 dych na karku chyba zostalo cos jeszcze w mojej naturze ze starych czasow Julka - mimo, ze byl malenki byl calkiem tlusciutki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jest ludzik z opon Michellin:-) cóż jej zrobisz taka jest i tyle.jest po czym całować. a Paweł,fakt,dziewuchy za nim latają:-)starsze dzieci mają bardzo ciemną skórę,NIERAZ MNIE PYTALI CZY TATA NIE MULAT CZASEM:-)a misia też do białasów nie należy ale jak będzie zobaczymy latem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___chimerka___
Naturalna - Twoja Natalia ma przesliczne usta! No po prostu idealna, piękny kształt i jeszcze sliczny kolor!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam nianię oczko:-)na zmianę z teściówką. czemu masz go zostawić na noc??????acha,wesele:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdulka cieszę się, że juz taka poprawa. LadyMia dziecię już dobrze sie czuje? Może faktycznie jakiś wirus skoro wymiotowała? Mój P też ma fioła na punkcie motorów i najchętniej to byu zamieszkał ze swoim w garażu i całymi dniami przy nim majstrował. ;) Czy sinlac robisz zgodnie z przepisem czy gęstszy? Dziś podawałam małej pierwszy raz. Straszna rzadzizna, bo zrobiłam tak jak pisali - na początek 1 ł na 4 ł proszku i lura wyszła. Nie sądzisz, że za słodkie to zrobili? Skoro dzieci nie znaja jeszcze słodkiego to i mniej słodkie by łyknęły. Podawałm w dzień aby wychwycić ew reakcję alergiczną, niby jest ok. Jeszcze 2 dni tak posprawdzam i zacznę podawać na wieczór. Mówicie, że te pieluchy takie gites? Może się skuszę! Yennyfer trzymam kciuki! 🌻 Próbowałaś się wspomóc farmakologicznie? Znajoma nie mogła zaciążyć a po tabsach szybciutko jej się udało. :) Karusia śliczne te Twoje dzieciaki. Młody niezły amant! ;) Tak, tak zgadzam się z Chimerką - usta Natakli są prześliczne! oko u mnie też płaczliwy dzień a raczej wieczór! Co u ciebie nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko, d... zbita z pożyczką, ciasto mi nie wyszło, nie mieszczę się w sukienkę, ktoś mnie próbuje wychowywać, moje dziecie jest terrorystą, jestem zmęczona bo pół dnia sprzątałam i piekłam i blehhhh. A jeszcze tyle zostało, bo chałupa mi się sypie itd. I ogólnie dzisiaj jestem na nie. No i do tego czuję się rozdarta i tak trochę nadal nie u siebie. No i dalej na pudłach. Karuśka, niby laska z polecenia i w ogóle, ale jakoś się tak boję. Nim się nawet nie musi zajmować. Bo pojedziemy na wesele, potem mąż przywiezie małego, wykąpie, nakarmi i uśpi. Tak żeby nie miał żadnego wybicia z rytmu. I tyle. Jej zadanie będzie polegało na oglądaniu tv i w razie czego słuchaniu czy nie popłakuje. Jeśli zapłacze to trzeba będzie wsadzić smoczka do otworu gębowego i tyle. Ehhhhh, ale jakoś mi tak ciężko. Znowu to samo i boję się o tego mojego skarba. Muszę wam powiedzieć, że oba szczepienia pięknie zniósł. Dzisiaj też nic się nie działo. Jedynie po WZW ma trochę siniaczka. A tak to ani senny, ani markotny nic a nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka chimerka, emi dzięki 🌻 Natalka ma usta chyba po tatusiu bo moje to raczej mniejsze :-) Martwi mnie jednak to, że nadal zezuje a okulistka stwierdziła, że to na pewno zez normalny dla niemowląt :-0 ale czuję, że to może być zezik wrodzony bo ja też mam zeza ukrytego. oko ja myślałam, że to parametry 6 miesięcznego Mikego i dlatego wydały mi się spore. A ty wpisałaś aktualne? Dlaczego? W sumie to i tak masz dużego chłopaka :-) 80 cm! A przecież wygląda dobrze, je ładnie, przybywa na wadze-nie ma powodu do zmartwień ;-) U nas z kolei masakra ze sprzętami domowymi, parę nowych rzeczy już się popsuło :-0 pliszka skrobnij coś :-D bardzo lubię twoje wpisy czytać 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×