Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

dopisuje sie NICK..........WIEK......MiASTO..........OST. @.......TERMIN PORODU okokokokokokoko ...22...Kraków........18.10...............? BUDGIE........29.......Wrocław...........28.10.......... ...4.08.2008 Carmelina.....32.......Warszawa.........28.10........... ... .? Julka...........24........Londyn.............9.12....... .........? sikorka112....32.......Szczecin...........01.11......... .. ....? karusia1978...29........Kraków...........24.10.......... .31.07.200 8(?) anabanana1983... 24 .....Nowa Sól...... 24.10 ...............? pola82...........25.......ok/Jeleniej Góry..3.11...............? cocaina83.......24......Wrocław..........24.11.......... .27.07. 2008 Ola8509........22.........Łódź..............29.10....... ..........? moniś............27..........Poznań..........26.10...... .....1.08.08r czekająca na cud Sylwia 23.Ełk - Gdańsk...4.11...............? anqa81…........26….......Zamość…...... ....01.11……..... 07.08.2008r evak............32......ok/Trójmiasta...... 03.11.........10.08.2008 kołderka*.......23........okWawy...........18.10........ ...koniec lipca? Katee...........20.........Radom............9.11........ .........16.08.2008(?) Gunia222.......22.....ok.Kielc...........20-11............27-sierpien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gunia222 daj spokój, lepiej szoruj do ginekologa. Zapewniam Cię że pewnie widział grubsze niż Ty, a poza tym on nie jest od oceniania Twojego wyglądu. Pozdrawiam i życzę lepszego samopoczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane. Widzę, że mimo wszystko dobre nastroje dopisują :) Ja dzisiaj dałam krew do badań, trochę się tego uzbierało. 3 fiolki, hehe, siniaka mam takiego pięknego teraz ohh. Zrobiłam zakupy. Kupiłam dzieciom prezenty :) niestety swojego dowodu nie załatwiłam, na korytarzu aż czarno było od ludzi. Umęczona jestem teraz, nic tylko spać. Nie mogę sobie poradzić z mdłościami wieczorem. Wtedy jest najgorzej, nie mogę zasnąć, boli mnie brzuch. Wogóle masakra. No ale nic, jakoś sobie muszę radzić z tym. Pozdrawiam serdecznie wszytkie mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki , ja mam ostatnio jakies trudne dni , zamieszanie w pracy , goraczka przedswiąteczna , złe samopoczucie i jeszcze dzis pokłociłam sie z moją wspólpracownicą, gdybym nie była w ciąży to chyba bym jej przywaliła, masakra, nie nawidze takich sytuacji,a tak bylo fajnie w tej pracy poki ona nie przyszla wrrrrrrrrrrr, na szczescie niedługo swieta, chociaz jak sobie pomysle o weekendowych porzadkach to az mnie mdli:( wiem ze nie powinnam sie teraz stresowac ale taka juz jestem nerwus przez duze N:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karusia1978
Ja niedawno przyczołgałam się z pracy.Mąż ma akurat nockę więc sama rządzę w domu.Ale to dobrze bo on cały dzień by wisiał na moim brzuchu.Głupio to brzmi ale...on gada do brzucha...Mówi że chciałby żebym na jutro miała termin:-) Mnie jednak sierpień bardziej odpowiada... Muszę jeszcze ugotować obiad na jutro,zagonić dzieciaki do kompania,trochę ogarnąć mieszkanie,przygotować im ubrania na jutro i sprawdzić lekcje starszemu.To taka moja codzienna normalność. Pozdrawiam Was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello dziewczyny, mam pytanie od kiedy te mldlosci sie zaczynaja ja jestem w 4/5 tygodniu i zadnych mldlosci nie mam czasami mnie brzuszek pobolewa ale tez znosnie. a jak jest u was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzies wyczytalam na forum ze jak ma sie mldlosci to dzieciatko sie swietnie rozwija etc i juz sie zaczynam martwic bo ja nie mam zadnych mldlosci. A do tego apetyt mi dopisuje i dobrze sie czuje oj juz nie moge sie doczekac tej wizyty u lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny bylam dzis wkoncu na 1 wizycie i... moja dzidzia ma 6 tyg mierzy 9mm i widzialam bijace serduszko!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karusia1978
Nie musisz mieć mdłości.Każda ciąża przebiega inaczej.Przy synu czułam się rewelacyjnie a przy córce tak sobie ,byłam senna i mnie muliło na początku.Teraz też się czuję rewelacyjnie nawet nie jestem zmęczona i żyję na takich samych obrotach jak przed ciążą .Miałam dwie inaczej przebiegające ciąże a oboje są zdrowi jak ryby.Należy się cieszyć że nie masz żadnych dolegliwośći

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carmelina--------> świetnie, że jesteś zdowiuteńka i nic Ci nie dolega:) wiktoria---------> mnie ginekolożka powiedziała, że mdłosci zaczynają się około 6 tygodnia i tak też było u mnie, ale w poniedziałek miałam je po raz ostatni:O zmartwiłam się strasznie( lecz wieczorem we wtorek u gina i wszystko było ok na usg, a ginka powiedziała mi, że mdłości mogą jeszcze wrócić i że to nic złego, że nagle ich nie ma:) wierzę, że wie co mówi i ma rację Karusia---------> Ty to dzielna kobieta jesteś:) naprawdę podziwiam Cię:) kołderka----------> łebek do góry:) już po Bożym Narodzeniu będzie z górki, bo dzień coraz dłuższy, a i pewnie odpoczniesz od pracy to Ci humor wróci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karusia1978

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karusia1978
anabanana--------------->po raz 3 usiłuję wysłać odpowiedź do ciebie.Coś to Kaffe nawala.Miałyśmy @ w tym samym czasie więc przypuszczam że moje maleństwo jest w zbliżonym wieku i wymiarze.Ja mam niestety skierowanie na 1 usg na 24 stycznia więc pozostaje mi tylko czekać.Cieszę się razem z tobą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,ja nadal mam mdłosci ale męzus mi soczków nakupił i od razu lepiej niz tylko na herbacie jechac cały czas.Własnie sie zastanawiamy czy powiedziec o ciązy w swieta?A co do mojej wagi to wiem ze są grubsze ale ja waze ok 90 kg i troche mi wstyd.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karusia1978
Gunia----------->liczy się zdrowie Twoje i dziecka a nie wygląd.Mąż ci ę kocha taką jaką jesteś i to powinno ci wystarczyć .Jakby mu się podobały chude to by się ożenił z wieszakiem.Ciesz się tym co masz.Słuchaj ja po urodzeniu drugiego dziecka ważyłam 55KG.Nawet jako 18-latka nie miałam takiej figury.Wszystko przed Tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anabanana---------> to super:) nie wyświetliła mi się wcześniej Twoja wypowiedź, dopiero teraz, coś Kafetria nawala cały czas:O mój maluszek też ma dokładnie 9 mm jak twój:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gunia---------> Karusia ma rację, zawsze mówię, że nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem;) nie myśl o wadze tylko o dziecku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----> karusia no to fajnie miec tutaj \"odpowiedniczke\" tylko ze ja mialam bardzo nieregularne @ i dlugie cykle dzis gin powiedzial ze wg ostatniej @ to 9tydzien ale wg wymairow maluszka na usg to 6 tydzien, wg mnie to tez 6 :-) ale sie ciesze naprawde!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny, chyba macie racje.Własnie wstałam,wyprawiłam męza do pracy,Córcia nadal spi,śniło mi sie że urodziłam synka i karmiłam go piersią ....ach jak bym chciała.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to i ja wkoncu sie dopisuje, chyba z Gunia mamy najpozniejszy termin :-P dopisuje sie NICK..........WIEK......MiASTO..........OST. @.......TERMIN PORODU okokokokokokoko ...22...Kraków........18.10...............? BUDGIE........29.......Wrocław...........28.10.......... ...4.08.2008 Carmelina.....32.......Warszawa.........28.10........... ... .? Julka...........24........Londyn.............9.12....... .........? sikorka112....32.......Szczecin...........01.11......... .. ....? karusia1978...29........Kraków...........24.10.......... .31.07.200 8(?) anabanana1983... 24 .....Nowa Sól...... 24.10 ...............? pola82...........25.......ok/Jeleniej Góry..3.11...............? cocaina83.......24......Wrocław..........24.11.......... .27.07. 2008 Ola8509........22.........Łódź..............29.10....... ..........? moniś............27..........Poznań..........26.10...... .....1.08.08r czekająca na cud Sylwia 23.Ełk - Gdańsk...4.11...............? anqa81…........26….......Zamość…...... ....01.11……..... 07.08.2008r evak............32......ok/Trójmiasta...... 03.11.........10.08.2008 kołderka*.......23........okWawy...........18.10........ ...koniec lipca? Katee...........20.........Radom............9.11........ .........16.08.2008(?) Gunia222.......22.....ok.Kielc...........20-11............27 -sierpien Evi_22........22.........ok.Bydgoszczy....16.11.........23.08.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carmelina to cieszę się że wszystko w porząku. Widzisz co lekarz to trochę inna teoria. Napisz bliżej na czym polega i co dokładnie bada ten test PAPPA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karusia, strasznie późno tp 1 USG - ja juz wtedy będę po tym, które ocenia wady - robi się je w 12 tygodniu. Zapisz się na 12 tydzień prywatnie, nie wiem ile to kosztuje, ale chyba ok 100 zł. Evak-wiem, że to badanie robi się z krwi i że krew trzeba pobrać w tym samym dniu co USG. Pani doktor powiedziała, że to zwiększa pewność że dziecko nie ma Downa do 90%. Robi się je standardowo bez względu na wiek, ale nie jest obowiązkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katee
Usg 100zł kosztuje? Jak na moją kieszeń to strasznie dużo, no ale czego to się nie robi dla maleństwa. Moja mama w czasie pierwszej ciąży przytyła 30kg, więc jeśli to genetyczne:-) to i ja będę wyglądać jak mały słoń:-) A wczoraj byłam z moim Kamilkiem na zakupach, nakupywał soczków i owoców dla dzidziusia, muszę przyznać że przejął się rolą tatusia, gdyby tylko mógł to nie odrywał by się od mojego brzuszka, chociaż jeszcze nie widać, żeby ktoś tam siedział. A dzisiaj byliśmy wybierać pierścionek zaręczynowy, chyba nie muszę mówić, że jest śliczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katee, przyznam że nie wiem ile kosztuje USG, tak mi się wydaje, że ok 100 zł - ja korzystam z systemu abonentowego i wszystkie wizyty i badania mam w ramach opłaconego przeze mnie raz w miesiącu abonamentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katee
wiem, że wizyta u lekarza do którego chce się zapisać kosztuje 100zł. Ciekawi mnie tylko jak często trzeba chodzić na wizyty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katee jeżeli wszystko jest ok to do 32 tygodnia chodzi się raz na 4 tygodnie, po 36 co 2 tygodnie, czy jakoś tak ;) Ja niestety końcówki nie zdążyłam tak poodwiedzac lekarza, bo się wszystko rozwiązało w 34.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najserdeczniejsze życzenia, Cudownych Świąt Bożego Narodzenia, Rodzinnego ciepła i wielkiej radości, Pod żywą choinką zaś dużo prezentów, A w Waszych pięknych duszach, wiele sentymentów. Świąt dających radość i odpoczynek, oraz nadzieję na Nowy Rok, żeby był jeszcze lepszy niż ten, co właśnie mija. dla wszytkich sierpniówek 2008 życzy... sierpniówka 2007 Myszka83

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy wy tez tak macie ze czujecie jak wam sie macica rozrasta????bo ja czuje jakby mi cos brzuch od srodka rozpychało,nie umiem tego opisac.możliwe jest to w 5 tygodniu????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gunia jak najbardziej możliwe. Macica się powiększa i wiązadła ją podtrzymujące się naciągają i to tak pobolewa. Wszystko jest ok, a jak za bardzo Ci to dokucza to weź nospe. myszka83 dziekuje za życzonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×