Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

Ana to faktycznie nieźle Wam się rok zaczął:( A co się zepsuło w tym aucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenny, Lady, Naturalna, Jula i inne dziewcyzny od kilku dni jestesmy na facebooku , tam mamy male prywatne forum i tam piszemy wiec zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, widze, ze z was to juz taka "zgrana paczka" pozwolicie, ze sie dolacze...bede raczej czytac, niz pisac...bo zbieram materialy na moja strone: www.poradymamy.com.pl pisze o ciąży, o dzieciach, o mamach... bede sie wami inspirowala...i czekam na wasze pomysly, o czym by tu jeszcze ciekawym napisac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z miłą chęcią dołączę do Was na facebooku :D Jeśli mnie przyjmiecie oczywiście :P Mój zapał do pisania na kafe dawno się wypalił :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mama sierpniowa 2008
drogie mamy, czy mogłybyście napisać ile wzrostu mają dzisiaj Wasze dzieci? martwię się, że mój synek jest niski, bo ma tylko 93 cm:( pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też sierpniówka 2008
moja ma 92 cm. 93 cm to nie jest mało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mama sierpniowa 2008
ale dla chłopca? dziewczynki chyba są na ogół drobniejsze i dodam, że gdy urodził się miał 55 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i część się widze dołącza do Fb :D. Ja stosuję 1000 kcal, teraz już trochę więcej. W sumie schudłam 12 kg. W ciąży przytyłam 17, przed ciążą ważyłam w najlepszym momencie 66, teraz ważę 60. Do tego ćwiczę. Co do wielkości dziecka, nie masz się co martwić, mój syn tez jest niewielki, nosi ubranka od 80-86, czasami w porywach 92.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Nie bylo mnie, mieliśmy bardzo stresujący tydzień, ale nie chcę o tym tu pisac, sprawa zbyt charakterystyczna. dajcie namiar na stronkę z FB na @ - mam konto od kilku lat, ale nie używam, odkurzę i jak tam piszecie to popiszę z Wami - o ile będę umiała. Buziole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yenny, naturalna wyslalam na naszego maila wiadomosc, do mamy sierpniowej mysle ze twoj syn jak najbardziej rosnie normalnie moja gwiazda jest dosc duza bo nosi ubrania na 98-104, wazy jakies 15.5kg a buty nosi rozm 24-25 ale my jestesmy oboje wysocy wiec to po nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mama sierpniowa 2008
dzięki za odzew:) my też z mężem za niscy nie jesteśmy, bo ja mam 169 cm, a mąż 191 cm dlatego tak trochę martwię się:( może jeszcze jakaś mama sierpniowa napisze ile wzrostu ma jej dziecko?;) byłabym wdzięczna:) i jeszcze pytanie o ząbki - czy Wasze dzieci mają już wszystkie 20 zębów? bo mojemu synkowi nie wyszła jeszcze żadna 5:O założyłam taki temat, ale nikt nie zwrócił uwagi więc może Wy się wypowiecie?;) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja ma wszystkie 20 zebow ale np kolezanki corka ktora ma ponad 3 lata jeszcze nie ma ani jednej piatki. wzrost, zeby, waga to naprawde cechy b.indywodulane i nie ma co porownywac z innymi a napewno zamartwiac sie o to :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja ma wszystkie 20 zebow ale np kolezanki corka ktora ma ponad 3 lata jeszcze nie ma ani jednej piatki. wzrost, zeby, waga to naprawde cechy b.indywodulane i nie ma co porownywac z innymi a napewno zamartwiac sie o to :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja Mała ma ok. 86 cm wzrostu, waży 12 kg. a zębów ma 16, z tym, że dwie trójki jeszcze nie wyszły w całości. u nas pierwszy ząb pojawił się na pierwsze urodzinki dopiero :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja córcia ma 20 ząbków. Ostatnie dwie piątki wyszły może z miesiąc temu. Waży coś ok. 13,5 kg i ma 92 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laski kopę lat:-) robiłam porządek w zakładkach i wygrzebałam temat:-) pozdrowienia dla wszystkich całuski dla dziaciaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo karusia kope lat :)))))))))))) wpadnij na FB, Julka ---> na ciebie czekamy fb jest zamkniety nikt poza nami nie widzi postów :) brakuje Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hop do gory ...
odswiezam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny🌻piszecie tutaj cos jeszcze czy juz tylko na fb?? Troche mnie nie bylo ale nie mialam co pisac bo u mnie bez zmian:)Mała zdrowa,zima sie znowu zaczęła jest ok:)Pozdrowionka🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🌻 czyli tu juz raczej zadna z Was pisac nie bedzie szkoda. No to ja sie żegnam bo na fb konta nie mam i nie chce miec:) Dzieki za mile spedzony czas:) Pozdrowionka:*papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Nie wiem o co chodzi z tym fb. Ja sporadycznie zaglądam, a jak już to z komórki i nie pisze. Także jak tu nikogo nie ma to i ja spadam :) Musieliśmy wymienić małemu fotelik na ten już największy, zapina się pasem. Lipa straszna, bo się nie rozkłada i dziecko przysypia na siedząco, ale wyjścia nie było bo w poprzedni już nie wchodził, tzn wchodził ale nie mógł się zbytnio ruszać:D Ładnie mówi, trochę przekręca wyrazy, ale śmieszek jest niesamowity, i pocieszny bardzo. Nie mam czasu na więcej, odezwe się później. okoko gratuluje ubytku wagi, na pewno lepiej się czujesz. Ja chyba też na 1000 kcal przejdę bo mi się przytyło przez zimę. Chociaż nie chce mi się liczyć, mówiłam już tyle razy, że ja to leń jestem :P Uwielbiam herbatę z miodem i takie 3-4 wielkie łychy dziennie zjadałam . I mam kilka kilo. Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem, czytam kafe codziennie, więc i sprawdzam czy coś tu się dzieje. Dziewczyny piszcie tu, może cos się jeszcze da uratować. U mnie Miki zaczął rozpinać sobie w jednym z fotelików pasy, i nie wiem co z nim zrobić. Chyba po prostu obczaił system. Ja jestem zawalona jak cholera, chociaż dzisiaj już jest dużo lepiej, ale za to ledwo mówię, mąż pewnie przeszczęśliwy. W końcu zrobiliśmy Mikołajowi ta barierkę o któej wam pisałam, w formie pociągu, matko super wyszło. A Moje dziecię podeszło dzisiaj do mnie z pudrem i fluidem , podało mi móiwąc żebym się pomalowała, bo brzydka jestem :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śmieszne są dzieciaki, ja się dzisiaj ubierałam i młody zaskoczony mówi: oj mamusia nie ma siusiaka" On się kąpie z tatusiem zawsze, razem się myją, ubierają. Wyglądają podobnie :) Ja jakoś naga mu się nie pokazuje. Ja uczę się na egzamin, siły już nie mam. Mówię Wam, mam dość nauki, za stara już na to jestem, naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hellol, a ja nie pisze bo mam meza w domu.. Jula dolacz do nas na fb.. Yenny a ty??? K.C.to ty? tam widze ze sie ruszylo i dziewczyny ktore tylko podczywtywaly tutaj zaczely tam pisac no i tam jest full dyskrecja bo to prywatna grupa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jula a jaki fotelik kupiliscie Filipowi? ja tez rozgladam sie za tym najwiekszym bo malej malo brakuje zeby z tego wyrosnac choc nie ukrywam ze wolalabym zeby jezdzila nadal w tym co ma.. u tesciow jezdzila w tym duzym no i jak piszesz kicha bo dziecko spi na siedzaco a glowka lata..masakra.. myslalam zeby dokupic jej do takiego fotela ewent. "rogala" na szyjke ze wzgledu na ta glowke a moje dziecie wstalo dzis o 7mej..od kiedy jest tata w domu w nasze dziecko jakby diabelk wstapial, wczoraj zrobila afere w sklepie bo chciala jakies chrupki oczywiscie wyprowazilm ja, nie kupilam i wytlumaczylam ale wstydu sie najadlam.. dotychczas jak cos chcialam ja mowilam nie to na tym sie konczylo, a wczoraj.. zroilam wczoraj farsz i ciasto na ruskie pierogi i bede dzis lepic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anabanana my kupiliśmy taki, z isofixem, głowa w nim nie lata az tak bardzo. Minus, że śpi na siedząco. Musieliśmy wymienić bo jak stary się rozkładało do spania czy nawet już tylko w pozycji siedzącej Filipowi nogi się nie mieściły i kopał mnie w fotel jak prowadziłam. Mamy brązowo pomarańczowy http://www.ceneo.pl/showPicture.aspx?productID=1227382

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala wlasnie tez nam kopie siedzenia tym bardziej jak cos jej nie pasuje.. ja patrzylam wlasnie za romerem albo maxi cosi bo uznalam ze na tym foteliku nie bede oszczedzala bo nam posluzy bardzo dlugo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×