Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cygaro

wesołe mamy trochę starszych dzieci-luźne pogaduchy

Polecane posty

Gość pokaż mi
Cześć. Mam nadzieję, że będzie się można do was mamuśki przyłączyć? ;) Mam na imię Julita mam 2 dzieciaków. Pierwsza Martyna w wieku 10 lat, uzdolniona plastycznie i muzycznie, najchętniej to robiłaby wszystko na raz, ale to taki słomiany zapał troszku, jest bardzo inteligentnym i dobrym dzieckiem. Następnie mam 5 letnią Igę, kochane stworzenie i bardzo niesforne :) Ja pracuję w firmie maklerskiej od kilku lat, poza tym mam eks-męża z którym dogaduję się lepiej po rozwodzie (wręcz jest super) i psa :D T.E :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokaż mi
szczęścia i zdrowia solenizantce :) P.s Czy ktoś obeznany może mi powiedzieć jak zarejestrować swój login?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam🖐️ jeśli chodzi o nick to wchodzisz forum strona główna,internautko zarezerwuj swój nick,i dalej kliknij tutaj jesli nie posiadasz nicku.Wybierasz nick,hasło i jeśli nick taki jest wolny to jest twój:0 a jeśli nie to musisz wybrać inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kanapka mama ten dom budowala z mysla o mnie i o moim bracie,niestety moj brat nie zyje,moj tato tez:( wiec mieszkam tylko z dziecmi i z mama ale jej prawie nigdy nie ma w domu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi sie ten domek podoba:D i mam swoj ogrod bez ktorego chyba bym nie dala rady:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to inna kwestia :) ja jestem skazana na mieszkanie w bloku (2 pokoje, kuchnia i łazienka) dziewczynki męczą się w tym jednym pokoju, ale już niedługo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodziło mi bardziej o to by sprzedała ten i zakupiła mniejszy, ale skoro dobrze się w nim czuję, to nie było kwestii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś marzył nam się domek, ale w związku wszystko się posypało a ja sama nie będę utrzymywała domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprzedaję to a kupuję nowe (3 pokojowe) :) Już mam różne oferty od przeróżnych agencji, więc kwestia wybrania lokalizacji tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właściwie to zastanawiam się nad tym czy sprzedawać czy zacząć wynajmować to mieszkanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj już nie przesadzajmy. Mieściliśmy się w 4 osoby w 2-pokojowym mieszkaniu i mimo wielu zgrzytów i sprzeczek nie pozabijaliśmy się, kwestia wdrożenia się i przyzwyczajenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzis beda pierogi ruskie rano wyciagnelam z zamrazalnika juz sie teraz woda gotuje:DDobrze jest czasami postac przy kuchni dluzej i potem poporcjowac i do zamrazalnika. Zostal mi tylko juz duzy pokoj i chatka bedzie posprzatana ,tylko jeszcze to drzewo :O Mam nadzieje ze zdaze zanim sie zrobi ciemno:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo... pierogi bym zjadła, ale już niebawem wigilia to się narobi na tydzień :D właśnie a jakieś pomysły na prezenty dla waszych dzieciaczków? Moje starsze stworzenie zażyczyło sobie telefon komórkowy i to taki z górnej półki, muszę jej to wybić z głowy nim za późno będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konrad na mikolaja dostanie Samochod Jamp z hot Weehelsow,pioro do pisania z Kubusiem Puchatkiem i moze jeszcze cos tam mikolaj dorzuci.Niunia dostanie piankowe ksiezniczki z Dysneya na sciane,rekawiczusie czerwone do kombinezonu,moja mamcia dostanie pizame i bluzke;) to narazie tyle mam na tego mikolaja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam kotlety z ananasem i serem, ziemniaki i surówkę z marchewki rewelacja. Rudamaxi Ty to masz krzepę no i pewnie taką linię ja mam do sprzątania parter i nie całkiem wykończone poddasze i padam a co dopiero 3 kondygnacje, ale póżniej dzieci będą miały swobodę . Witam kolejną Mamusię, Rudamaxi dużo tego drewna do wrzucenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×