Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cygaro

wesołe mamy trochę starszych dzieci-luźne pogaduchy

Polecane posty

benitko to o to te awanturki?heheheheheh Jezu każdy chłop chyba taki sam:o No niestety jakbym miała wybierać albo sex i internet albo niet interneta to zadzieram kiecę i lecę:) Trzeba coś wybrać benitko:DZamkniesz oczy i jakos pódzie:D hihihihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benitko a jak to jest mo powiedz.Podobno kobiety po 30 to demony sexu?hihihihi Ja tam nie zauważyłam żeby mi coś wzrosło w tej materii:o Zapotrzebowanie raczej na stałym poziomie hehehe Czyli ksiażki kłamią:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje zapotrzebowanie nigdy nie bylo na wysokim poziomie ale teraz to juz spadlo do zera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on sie czepia bo ma za malo ja nie chce bo mnie wku..a on sie znow czepia wiec ja nie chce....i tak wkolo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierdziulę o czym my gadamy??????:D:D:D to sie z nas posmieją:o ja to myślałam,że ty masz jakieś poważne problemy a to takie nic heheheh Troszkę poświęcenia i będzie drugi miesiąc miodowy:D A może ci się spodoba??hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla faceta to jest powazny problem (jak ma kobite raz w miesiacu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurna benita!!!!!!!!!!!!!!!!!! śpisz z dzieckiem ,nie z mężem????no to co ty sie dziwisz,że on sie wkurwia???też bym cie gnała:o Oj chyba jakiś wyjadz by sie wam przydał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kłotnie sa na rozne tematy-mam sie wynosić z domu ,ze jestem leniem bo nie chodze do pracy itp ale on gada ze jest taki wlasnie przez ten brak (poprostu sperma uderza mu do glowy :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robie tu sobie zakazany temat -moj chlop.I juz nie bede sobie psuc z rana humoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wiesz,że to prawda?? przez to są kłótnie na wszystkie tematy!!!Jakby na to wszystko nie spojrzeć sex nie jest moze najważniejszy ale jest wazny.Ja sie nie dziwię,że facet chodzi naładowany i sfrustrowany.Tylko tobie też sie nie dziwię,że na takiego faceta nie masz ochoty:) Trochę zamknięte koło się zrobiło:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamy tu sobie wesolo plotkowac jak nazwa topiku bo inaczej musze zalozyc topik zżędliwych mamus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wlasciwie kanapcia to co ty robisz tak wczesnie na kompie????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja dawniej bylam MEGA wesola a teraz taka maruda.Ale to chyba dobrze ze zdaje sobie z tego sprawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojemu dziecku sie coś przestawiło:o idzie spać o 19 i wstaje o 8.No to ja wstaję przed nią i teraz jesteśmy po śniadaniu i po ogarnięciu chałupki.Za obiad za wcześnie sie brać no to siadłam tutaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ide poogarniac troche bo jutro chyba kupimy wypoczynek i jak chlopaki tu wejda i odsuną ławe i fotele to znjda tam kota kurzowego z resztkami kolacji z 3 dni i bedzie wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×