Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cygaro

wesołe mamy trochę starszych dzieci-luźne pogaduchy

Polecane posty

no wyczytałam ,że jest taka opcja, ale ona to chyba tego plaskiego nie miała. zresztą jest tyle gatunków tego dziadostwa, że nie mam pojęcia jaki to jest typ i czy rodzice go nie leczą, nie moja sprawa, ale paskudnie to wyglądało:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fakt............jak nikt nie prosi o pomoc to chyba nie trzeba się wpierniczać. siedzę pół dnia na allegro i wydałam prawie 500 zł:o A to jeszcze nie wszystko:o Święta mnie rujnują.Ale dzisiaj dostałam 3000 od chłopa na święta.Jutro jadę po kurtkę i buty hihihi.Przecież jak kupię to nie każe mi chyba oddawać co?:)Tylko nie myślcie,że ja jakaś kasiasta może jestem.NIE NIE NIE Tak się tylko trafiło:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja obstawiam, że net rudej wysiadł, pisała, ze coś ma popsute i ciągnie na jakimś tam słabym. pewnie jej wysiadło, bo nie ma jej też na gg i na skypie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tu tak cicho? Mikolaje jeszcze u Was siedzą? Czupurek jak tam ząbek? Ja wczoraj w mojej mieścinie próbowałam dojrzeć jakiegoś Mikołaja i nie znalazłam.Co za dziura szara i ponura.Żadnej radości dla dzieciaków.Rozpoczełam porządki przedświateczne .Co jedno zrobie to odpalam kompa.Zgłupiałam.Żeby M to widział.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benitko nie tylko ty tak robisz:D ja dziś gotuję bigos, potem go włoże w słoiki:) a sprzątanie zacznę od poniedziałku, tzn. zacznę od okien;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strasznie u nas pada i wieje:( maja ma się lepiej, katar prawie znikł, w nocy jeszcze kaszlała, ale odkąd wstała to nie słyszałam:) za to wyskoczyło jej parę krostek wokół ust, dziewczyna czy nystatyna jest na receptę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja od rana prasuję, a za moment muszę pojechać na zakupy, ale mi się niechce. Co do sprzątania świątecznego u mnie już tak fajnie okna umyte, firanki zawieszone. Nawet dekoracje świąteczne wystawiłam żeby było czuć już ten nastrój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hEJJJJ Kosiane Babeczki u nas leje , dramat , ja żyje po wyrwaniu , jakoś było , on ma dobre znieczulenia rach ciachu i po strachu , mój m ma gorzej ma korzenie haczykowate wyrywanko u niego trwa minimum 1,5h ale kiedyś przedłużyło sie do 5h , dentystka w połowie , mówiła do m może pojedziemy do szpitala na chirurgię ja tego nie wyrwę , m zakrwawiony do niej rwij pani gdzie ja tak pojadę i trwało to chyba od 18.00 do 24h , ja już siedziałam w korytarzu i myślałam że on odjechał . teraz tylko wybieramy chirurgów szczękowych . to tak tylko lekkim wspomnieniem z dnia poprzedniego dziś pije kawke i zabieram sie do roboty i zabrać się nie mogę , co do sprzątania to będę jak mój ojciec wyjdzie z paneli o je kładzie , to chyba koło środy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiki zazdroszczę , ja umyłam okna ale po płytkarzach to ma pyłu tyle w domu że mogę sprzątanie zaczynać od nowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak po za wszystkim Kanapka to Twój Małż ma gest , mój nigdy nie dał mi do rozporządzania forsy , zawsze ścipie , skruczy , , ja go nie wychowałam , kurcze chyba od mikołaja poproszę poradnik jak wychować męża krok po kroku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cygaro, Czupurku i dla Kanapki jak wróci z łowów 👄 i reszty Kobitek 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIKI , Cygaro 👄 Kanapka 👄 tez mam lenia , kurczę a obiecałam podciągnąć się z robota , no cóż , komu w droge do pracy temu wrotki , ach ta robota bleeeeeeee ale pogoda , leje , a ja jutro do miasta muszę i to z młodym , mam Aleksandry imieniny i trzeba coś kupić , jakiś puder z loreala wymyśliła , niby sypki a robi się jak fluid , ciekawostka . i prezenty bym kupiła , ale jak tak będzie lało ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się wybieram a nie mogę wyjść, pogoda paskudna!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po zakupach, ale pogoda paskudna, kupiłam rybkę na oboad i szybko do domku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cygarko wyczytałam,że Maja lepiej:) no to się cieszę.I wiesz już co robić następnym razem:)tfu tfu tfu a na co ci na boga nystatyna???????? na parę krostek? Masz sudokrem może? to posmaruj to nie tylko jest do dupci:) albo lipobase albo nonobase albo cokolwiek czym smarowałaś dupsko?:D A może to opryszczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My z Karolcią po obiadku a na kafee jakaś cisza. Kanapka kurteczka kupiona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×