Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cygaro

wesołe mamy trochę starszych dzieci-luźne pogaduchy

Polecane posty

czesc dziewczyny właśnie dotarłam od rana do domu i padam na ryj:( Zaraz muszę napić się kawki bo zdechnę chyba.Wykańczają mnie te sklepy,wszędzie pełno ludzi a kogo nie zapytasz to biadolą,że pieniędzy nie ma....To na kredyt targaja te siaty czy co????? Ja choinke ubieram rano w wigilię,tez żywą hb--- jak ma kogoś sobie znaleźć to na miejscu zrobi to szybciej niż tam.I tak nie upilnujesz dorosłego człowieka.Mądry tak nie zrobi a na głupiego to czasu szkoda:)Może kiedyś znajdzie się tam mieszkanie dla was czupurek nie zazdroszczę ci.Dziecko chore to pikuś ale chłop to tragedia:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiotajcie,,,,,ja zaraz jede do lekazra z mlodym znowu ma katar i kaszel ,wyniotuje blee czekam az maz mi przyprowadzi auto z garazu ja mam juz chionke bo stuczna hehhehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam miłe Panie! 🌻 🌻 Wpadłem tu przypadkowo, ale widzę że macie fajny topik. Ja jestem wesołym tatą dwóch troche starszych córek. Może zajrzę do Was czasem jeśli nie macie nic na przeciw. Pozdrawiam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejjjj Babeczki witaj Koneserd u nas po staremu , choinkę będę dziś ubierać , stoi już w stojaku na podwórku , teraz małż ją wciągnie przez balkon do góry , mam taką kościelną ok 3,5 m zobaczymy jak długo postoi , ale do ubierania choinki to zaciągnę moja mamę , ona jest fanatykiem strojenia choinek , cieszy sie jak dziecko , a ma na czym sie wyżywać , ok 400 światełek jest co okręcać , ... to tyle chwalenia :P zaraz ruszam do miasta na ostatnie zakupki i do kościoła do spowiedzi jak mnie tchnie a mam blisko kościół w którym idzie expresem bez zbędnego nawijania ble ble ble , to można się skusić , miałam inne słowa na ustach , ale jakoś ich nie użyję , uduchawiam sie :P młody dał czadu w nocy to mi sie pace plączą na klawiaturze , i cały czas poprawiam , kulerstwo , pije kawkę to może mnie obudzi . to narazinek babeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuuuuuuuuuuu jakiś facet nas czyta???? jestem przerażona hehehehe.Tylko co u nas fajnego??? katar,bigos czy choinki???:)Nie mamy teraz czasu na pierdoły:) CYGARO CHOLERKA!!!!!!!!!!!!!jAK MI SIĘ BIGOS SKWASI TO TWOJA WINA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!WEŹ TE SWOJE 4 LITERY I USIĄDŹ DO KOMPA NA 5 MIN:) A tak poza tym to jak zwykle robota:( Już mam dosyć świąt a jeszcze się nie zaczęły!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhee ale jajka facet na naszym topiku...ciekawe gdize jeszce zawendrował? my juz po lekazru....mamy antybiotyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja mam taki maly problemik-pieklam dzis placek i troche za szybko mi stepiał krem położyłam na wierzchu biszkopt i sie teraz zastanawiam czy ta wierzchnia częśc to sie przyczepi do tego kremu czy nie bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my jeszcze nie mamy choinki będzie żywa ale na razie te które widziałam takie łysolce że tragedia. My też zawsze mamy taką ogromniastą, wczoraj byłam u siostry kupili jodłę kaukaską superową ale dali ponad 200 zł a mi szkoda kasy za tę kwotę mam choinkę i kolację wigilijną, ale zobaczymy bo mój M zawsze kupuje drzewka i wczoraj ze Szwagrem się nabijali że żony nie muszą o wszystkich wydatkach wiedzieć bo co to za facet bez zaskurniaków :D , Oj dzisiaj muszę porobić końcową listę zakupów przed świątecznych. Wczoraj przywiozłam warzywka od Mamy takie prawdziwe bez sztuczych dodatków, pisałam wam że moja Mama to fanatyczka ogrodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kanapeczko..ja mam pierwszy raz antybioty dla michaska!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale hb mi się wydaje,że on jest ciągle chory:( może mi się tak wydaje tylko bo dużo tych dzieci:oZdrówka życzę benitko---ja o plackach to nie wiem nic!!!:D tylko jak się je w cukierni kupuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhe ja poprostu robie ,,latajace kremy,, tak michas jest ciagle chory katar ma od 2 miesiecy ale podawalli mu tylko syropki a dzis antybiotyk az sie bije robic makowca[1 raz]ja mi nie wylezie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja makowca wydębie od mamy i kawałek sernika też:) No i wiecej nam nie potrzeba.Nie biorę się za wypieki bo talentu do tego chyba nie mam.Zresztą nnie wiem,ale dla swojej wygody nie będę tego sprawdzała:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe gdzie cygaro??????????????? Może dzisiaj dzika jakiegoś do zamrażarki pakuje:D:D:D CYGARO MÓJ BIGOS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A MOŻE KTOS INNY WIE JAK GO ZAPAKOWAĆ DO SŁOIKÓW???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za miłe przyjęcie :) W sprawach kulinarnych pewnie wiele nie wniosę bo moje umiejętności kończą się na zrobieniu jajecznicy :o. W sprawach zdrowia i wychowania dzieci - może więcej. Fajne jest to, że rozmawiacie ze sobą zyczliwie o sprawach dnia codziennego. Nie obiecuję że będę częstym gościem, ale będę tu zglądał. Mam nadzieję, ze nie będę intruzem :) Gdybyście potrzebowały czasem męskiego spojrzenia na jakiś problem - chętnie podzielę się swoją opinią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już się tłumaczę robiłam poszukiwania rożka dla maluszka i pościeli do łóżeczka w końcu zamówiłam, ciekawe o czym ja jeszce zapomniałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie Dziewczyny dzisiaj robimy zakup drugiego komputera ten na którym jestem jest za słaby wg M a ja się zgadzam bo będe mogła wejść na kafee na swoim starym on niech lepiej kupi nowy komputer niż stół do bilarda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze nie czuję świąt dzisiaj mam luzik, ale jutro coś zacznę robić wiecie jaka ochotę mam na pepsi wiem wiem mi nie wolno, ten nasz mały to pewnie będzie łobuziak bo mam takie dziwne \"zachcianki\" ostatnio, codziennie wypijam litr maślanki wiem że to trochę nienormalne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tak sobie sama ze sobą gadam gdzie się podziałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę ale narobiłaś mi ochotę na gołąbki, będę robić po świętach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×