Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

akara... ja też chcę zdjęcia...:) herbatkę oczywiście Ci zaparzę.... nawet dwie...:):) a na procenty zapraszam wieczorkiem...;) blazen forum....chętnie wypije kawę po grecku bo tez uwielbiam kawę... pije po 3-4 kawusie dziennie...:):).... szarlotka juz ukrojona... taaaaki duuuuuży kaaaawał!!:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm cos mi sie wydaje, ze nasz naczelny Diabel popada w rozmnozenie jasni :P Diable nasz wodzu, chyba Ci sie nudzi odrobine, cio?? ;) 33+vat ---> witaj :D oczywiscie, ze mozesz wejsc i porzuc niesmialosc a pokaz tego diabelka co w Tobie siedzi ;) Szarlotke chcem, bo mi juz w brzuszku burczy a nie chce mi sie robic kanapeczki ;) Za procenty dziekuje, w pracy, to tak jakos nie bardzo ... :P Akara ----> tak to zabrzmialo o tych wykastrowanych facetach, ze ja na miejscu Twoeg Aniola mila bym sie na bacznosci ;) Gio ---> tia jest!!! Nie budzilam, bo przede mna pod lozkiem byla Seniorita ale obiecuje, ze sie poprawie i jutro w ramach pobudki zaspiewam Wam pioseneczke :D Znudzony -----> oczywiscie, ze mi sie uda :D Spojrz na moja stopke :D Jak sie upre, zapre to dokonam wszystkiego :D W koncu skorpion jestem :D Pole bys zaoral?? Hmm, a ogrod prezkopania nie potrzebuje??? ;) Aha, a jaka to jest kawa po grecku?? Z checia bym sprobowala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akara... ja też chcę zdjęcia...:) herbatkę oczywiście Ci zaparzę.... nawet dwie...:):) a na procenty zapraszam wieczorkiem...;) blazen forum....chętnie wypije kawę po grecku bo tez uwielbiam kawę... pije po 3-4 kawusie dziennie...:):).... szarlotka juz ukrojona... taaaaki duuuuuży kaaaawał!!:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akara... ja też chcę zdjęcia...:) herbatkę oczywiście Ci zaparzę.... nawet dwie...:):) a na procenty zapraszam wieczorkiem...;) blazen forum....chętnie wypije kawę po grecku bo tez uwielbiam kawę... pije po 3-4 kawusie dziennie...:):).... szarlotka juz ukrojona... taaaaki duuuuuży kaaaawał!!:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALE JAJA.... :):):) ale mnie dużo ...... MOCNE WEJSCIE... nie ma co......;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znudzony, cóż to były za balety !!!...do białego rańca :D a tańce były...w kazdym razie nie-baletowe ;) Tajger, ja juz odpoczywam. w każdym razie już mnie troche nudzi to odpoczywanie...;) a budzika faktycznie pilnuj, gupio mi tak do 12 spac :) Gio, nio ty mnie nie przezywaj od magistrów :P do tego to mi jeszcze 1,5 roczka brakuje całe szczescie, tak szybko to ja grona bezrobotnych nie zasile. 33+Vat...nio i pominełaś mnie :P ;) ale wybaczone, widze że sie dogadamy przy Warce Strong :) Margot, ja tez malowidła twarzowe raczej kolekcjonuje, to by sie przy mnie Akarka pewnie narobiła :) Kaya :D 🌼 nie no, sama władza na diabłach sie zebrała: i moderator i redakcja ;) no a kto mnie pominął przy zdjeciach?! przyznać sie i wysłać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku.... szarlotka już czeka na Ciebie :) ... procenty będą wieczorkiem bo ja w pracy też nie piję...;);) dzisiaj mam wolne więc zawładnęłam komputerem :) kasiek....duuuuża buźka w ramach przeprosin za pominięcie....:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znudzony vel cala-reszta-Twoich-nickow, ales sie naprodukowal! ;-) I jeszcze sam ze soba gadasz i mnie kazesz gadac z roznym Twoimi wcieleniami ;). Kawy nie pijam bo w przeciwienstwie do seksu jest niezdrowa :D. Tygrys, Aniol agresywny nie jest i nie sika po katach, wiec moze spac spokojnie :D. vat, zdjecia wieczorkiem, ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Diaboły :D :D :D Widzę Tygrysek, że masz mocną konkurencję w budzeniu :D Seniorita witam, bośmy się chyba jeszcze nie widziały :) strasznie ranny ptaszek z Ciebie 33 + vat , Ciebie też miło poznać :) Jesli można to poproszę herbatkę (kasiasty -----> ja tu nie widzę żadnych analogii między kawą a sexem... ciiii... mamo! a ona powiedziała słowo na s ;) ) i 33 ---> kawałeczek szarlotki jakbyś mi ukroiła :) Znudzony, bo ja się już pogubiłam, Ty znowu wakacjujesz czy jak? :D akara 🌻 Gio 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akara...będę czekała na zdjęcia... wielkie dzięki :):):) dakota... nie ma sprawy... herbatka już zaparzona...może być z rumem?? ;) :) .... zimno dzisiaj więc na rozgrzewkę...;) na szarlotkę też jeszcze się załapałaś.... ciach... i jest całkiem jeszcze spory kawałek...:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dakota ...specjalny buziak ..👄 Znudzony ...:D:D:D...Ty ..Ty....lepiej nie bądz taki ..znudzony ...:D ..ledwo wyszlam na chwilke po zakupy ...a ty tu jakies breweryje. odstawiasz...!......bozszz...i wysłac takiego ..znudzonego na ..urlop ..to potem GO..energia diabelska ..rozpiera..!:D Akara >>>..wlasnie mi chodzi o te z lat 20-tych ..nie mam nic ..przeciez .. mnie nie bylo ..14dni..a to prawie ..dwa tygodnie ..!:) 33+vat ..>>> nooo..to dopiero było ..wejście ..smoka ...tyle .postow ..za jednym zamachem..!:D...nawet Nasz ..nieobecny ..KingBruceLeeKarateMistrz.....tak nie potrafi...!!!:D Tigre..???..hahaha:D ..to jak z tym ..trójkolorowym ..Słońcem ..?:D...nie zgadłas..!:D..już ty mi lepiej rano nie spiewaj ..bo ja od piosenek ..to na drugi bok...a nie z wyra..!:D kasiek ...to jak to...to ty nie ..mgr.inz..?...to co ja opijalam ..jakie tytuty..?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komu, komu jeszcze coś podać??? :):) Musze na chwilę zniknąć bo facetów muszę swoich nakarmić obiadkiem.... strasznie są żercze więc mam kupę roboty... ;) to na.. ra..zie.. 🌻 jak zostanie coś z obiadku to też Was poczęstuję....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi... rzeczywiście Znudzony się namnożył, a ja żem zapomniała i gadam z duchami ;) jeszczem mało biegła w tym temacie, muszę się poprawić :D Zdiablona-------> :O jak rany julek!!!!!!!!!!!!!!! ja miałam straszne zaległości w czytaniu. Dopiero teraz zobaczyłam, czemu Ty tak o ten Szczecin wypytujesz. A ja myślałam, że w radiu powiedzieli, że w Sz. ładna pogoda albo co... O kurczaki!!! Tak blisko byłaś i ja o tym nic nie wiedziałam... buuu... 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara ----> boshe, Ty mi takich textow nie pisz, gdy ja w pracy jestem ;) jak ryknelam smiechem na mysl o sikajacym po katach Aniele to powszechna uwage zwrocilam na siebie (znow ;)) :D :D :D :D Dakota ----> konkurencja moze i jest ale i tak to ja mam funckje budzika :D Gio ----> kwestie trojkolorowego slonca juz Ci wyjasnilam na tamtym topiku :P Tym razem nie zgadlam ale Twoja zagadke znalam :P :D A jak Ci zaspiewam z przytupem i bebenkiem oraz perkusja?? :D Kasiek ----> jak Ci glupio to sie zmienmy, nie mam nic przeciwko spaniu do 12 :D Vat ----> dziekuje, juz sie ruszylam i kanakpe zrobilam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio, ja tylko inż. :D (bo narazie jeden stopień zrobilam) co tam szczegóły jakie tytuły, ważne że opijałaś ;) :D Tygrys, no...a jak sie zamienimy to kto bedzie budził?? bo mnie to trza wołami wyciagać z betów i jeszcze sie uzbroić, żeby czymś nie dostać :) a jak ty nas chcesz budzic pioseneczka to moze być ciężko...chyba że jesteś Tygryskiem który umie spiewać :P 33+vat ...toż mówie,że już dawno wybaczone, w koncu ziomek do Warki jesteś ;) Znudzony, Kasiasty, Błazen...wszystkich was razem i z osobna pozdrawiam ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 ----> ślicznie dziękuję za hebatkę i ciasto, pychotka :D Kasiek :) ja co prawda nie załapałam się na oblewanie Twoich tytułów, ale i tak szczerze gratuluję 🌻👄 :D Gio -----> dobra kobieto, mącisz naszej nowej koleżance w głowie :D Skąd ona ma biedna wiedzieć czego nie potrafi nasz KingBruceLeeKarateMiszcz ;P w dodatku jeśli jest nieobecny ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajce Diabły Rogate! Witam nowa Diablice - Witaj Vacik - 🌻 Nadrobię zaległości wieczorkirm i napiszę więcej. Akarka slysze , ze foty rozsylasz..a ja to cio? Darkuś napiszę maila...👄 A Seniorita jeśli Ty cos wysylalas (nie doczytalam jeszcze) to prosze takze. W koncu bylam pierwsza witajaca szanowna Pania...w Diabełkowie... ;) Do wieczorka wszystkim...papatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co... właśnie byłam pod naszym starym łóżkiem... chlip, chlip... taki mnie sentyment ogarnął... chlip... Znudzony -------------> już dawno Ci to chciałam powiedzieć... Ta opowieść o znalezieniu pierwszego Diabła... powinni Ci za to Pulitzera dać jakiegoś albo najlepiej Nobla w dziedzinie literatury :) Najlepszy wstęp do topiku, jaki widziałam. Jeszcze jak się nie znałam z Diabłami, to i tak raz na jakiś czas, kiedy chciałam sobie poprawić nastrój, wpadałam na pierwszą stronę coby jeszcze raz sprawdzić, czy Diabełek aby na pewno tam siedzi.... (siedział ;) ) chlip, chlip...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dakota jak przeczytalem twoja wypowiedz to malo ze stolka nie spadlem, no takiego komplementu to sie nie spodziewalem:D ha ha Wy to znacie moje numery i trudno mi was czyms nowym zaskoczyc. :) od razu sie zorientowaliscie ze to ja w kilku wcieleniach. REDAKTOR FORUM witamy pod lozkiem, Dakota usmiechnij sie do pana redaktora :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i o zdrowie pytam :) dawno mnie tu nie było, a tymczasem nowy topik powstał i już taki duży urósł :) gratuluję :) pozdrawiam wszystkich, widzę tu kilka nowych nicków ;) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dakota, uwazaj na znudzonego, bo on strasznie podpuszcza ;). Pan Redaktor, he? Oj, znam ja tego redaktora :D. Zosia, tak sie rodza plotki :D. Zdjecia owszem, ale rozsylac dopiero BEDE za jakies 2 tygodnie, jak klisze wywolam :-). Gio i vat sie upominaja o te ktore juz masz (te a la lata 20ste). a tak w ogole to: SKONCZYLAM! Ponad 2400 adresow (z czego polowe musialam wprowadzic do systemu, bo polowa juz byla, ale i tak musialam sprawdzic czy jest), ponad 70 godzin pracy (czesc spedzona na Kafe, ale ciiiiiiii) i ponad 500 euro w kieszeni :) (nieduzo w sumie, ale najwiecej ile udalo mi sie do tej pory w zyciu zarobic - sami wiecie ile placa nauczycielom, a jedyna moja praca do tej pory to bylo nauczanie na zastepstwie). Czyli od jutra laba :-), prawie 3 tygodnie wakacji. Lece do domu obiadek ugotowac 🖐️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet więcej
dziabeł ten mnie opanował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobry diabel
Tu tylko dobre diabelki panuja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorową porą..... Wieczorynkę oglądacie....... ? że... nie ma nikogo....??? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim! Dopiero wylazłam spod łóżka ze wstydu po tej wpadce z piwem :-) Dakota, 33+ Vat>> witam serdecznie! I małe sprostowanie - nic takiego nie wysyłam, bo nie mam jeszcze swoich zdjęć w kompie :-) Tylko odpisywałam Akarce na maila. Może komuś zielonej herbatki? Właśnie kupiłam, oj, muszę się przyzwyczaić do tego smaku, ale czego się nie robi dla zdrowia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.... zły diabeł opętał mój komputer!!!!! nigdzie nie mogę wejść.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..... nie mogę nic wysłać.... ......nic nie chodzi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×