Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Juz nie spicie prawda??? Wspominalam, ze mam juz dosyc Szczytu?? Centrum wyglada starsznie... sklepy maja naprawde okna wystawowe zabite dechami... zdjeli kolorowe reklamy z Domow Centrum i beda na nie jakas ochydna ciatke klasc... Poliscji pelno wszedzie... Ciekawe czy dojade dzis na basen, czy tez VIPowie cholerni bede akurat w tym czasie jechac.... (jade kolo lotniska) grrr Air --> nie zaryzkowalas obacasu?? ja ostatnio kupilam podobne do tych co Ty opisujesz ale z obcasem, suuuper :D Akara --> pewnie, ze Lwice pamietam, krotko bo krotko ale pod lozkiem byla :D Gio --> bierz malucha i sama zrob raportaz :P plssssss pociagiem to ja chyba nie dam rady.. :( Mala --> ❤️ :D Jak Ty pieknie piszesz :) RDS --> rekomendacja od Gio to powazna sprawa, wiec Witaj Diable Wcielony :D Vacik --> jak napisalas o rupieciu to juz wiedzialasm, zes Ty Ufka :D To jak tez jestem madra?? :D ;) Pozdrow Aniola :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba miałam wczoraj nastrojowy dzień :) życie lubi płatać figle i ciągle stawia przed nami jakieś niespodzianki długi weekend to dla mnie czas spotkania z przyjaciółmi z forum o2 mieliśmy tam jechać razem - niestety nie wyszło i dlatego napisałam, że spotkamy się dopiero za 3 tygodnie ale... najlepsze połączenie do Olsztyna mam przez Warszawę (pod warunkiem, że będą pociągi tam dowoziły) a to oznacza, że zobaczę sie z Nim w piątek :) a następne dwa tygodnie jakoś przetrwam i będzie weekend dla nas :) a dziisaj wyjątkowo wstaję późno i dlatego piszę :D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hej siup :D Tygrysek ----> haha z obcasów rezygnuję :) poza tym zależało mi na butach, w których będę mogła chodzić na codzień, wygodne, żebym mogła autobus gonić :P Gio ----> a słyszałaś pewnie, że \"każda miłość jest pierwsza\" :) Oba powoedzenia wydają mi się prawdziwe, to zapewne bardzo indywidualna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
💤 Witam śpiąco, na stojąco... Jak wyjeżdżałem rano, spojrzałem w lewo i zobaczyłem drogę do pracy. Obróciłem leniwie głowę (mam coś takiego) w prawo i zobaczyłem góry... i miałem chwilę zawahania. Zwyciężyło poczucie obowiązku :-D i odpowiedzialności. Jestem w tzw. robocie... Cześć mała,... Cześć Tygrysku, ... Cześć Air... ranne diabły...😘 znudzony jest ciekawy, co widzę z okna biura... Widzę dach budynku, po drugiej stronie ulicy (dachówka karpiówka, podwójna...), na tle bardzo nieeeeebieskiego nieba. Wstawaj znudzony... nie można tak długo spać. W podróży się wyśpisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Diabły!!!! oczywiście ja na nogach już od 6.:-O:-O ale dopiero teraz poczytałam co tam sobie skrobaliście:-) po pierwsze Zuzia już jedzie właśnie pociągiem z ojcem po drugie jestem na tego drania zła, bo powiedział że wysłał kase , ale jak zwykle kłamał i co ja takiemu dupkowi mogę zrobić??? NIC😡 Tiger, ten szczyt to szczyt głupoty polskiej:-( całą noc zakładali blokady w strefach i cała noc wyły policyjne syreny...glin więcej niż ludziów, karetki jeżdżą w te i z powrotem, niebiesko od tego w mieście, sklepy, firmy dechami zabite na głucho...w tramwajach ogłoszenia o zagrożeniach... ale może lepiej do mnie wpadniesz zamiast do knajpy? Zuzi nie będzie, mój I. wyjeżdza na urlop i tylko ja i teściowa będziemy;-) co Ty na to? Akara, posyłam C zdjęcie Dudusia i to jak ją umalowano naŚwięcie XZiemi w niedziele - Super!! coś mi się pomieszało i za dużo razy kliknęłam, mam nadzieje że nie wyświetlę sie na całej stronie Znudzony, cóż poczekamy zobaczymy Linky, hmm, góry mówisz;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air --> a ja sie juz nauczylam chodzic na moich obcasach :D i nawet biegac do autobusu umiem :D hihi Link --> dzielny jestes nieslychanie :) zatem masz tu w nagrode :D Mala --> poczekaj, poczekaj... bedziesz w Wawie?? kiedy?? jak?? na ile?? :D Szamcia ---> to wstalas 25 minut wczesniej niz ja ;) nic nie mow o Szczycie... mnie tez wylo nocke cala... grrrrrr moge wpadac do Ciebie, ale kiedy?? na razie wolna mam: srode i sob. lub ndz. :) z tymze chcialabym tez przez te wolne dni popracowac nad mgr, wiec do pozna bym sie zasiedziec nie chciala :) ja tez chce zdjecie Zuzi, plsss :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema z rana .. Tigre ...mala ..AIR..Linking ..🖐️ Tygrysku...czy ty nie moglabys ..mnie budzic tak bardziej z wdziekiem ..Kotka Pregowanego??? ...pomruczec ..polasic sie ..podrapac za uszkiem ..przytulic sie ..?!!! Nieeeee,,,Ty musisz ryczec na cale ...gardlo...!!! To ja juz wole kubel zimnej wody ...!!!:D Tigre .. RDS ...pojawia sie i znika z predkościa swiatła ...!!!...nawet moja \"miotła\" z turbodoladowaniem ...za nim nie nadąza .. Myslalam ..ze polecial wczoraj po jakies procenty ...i wroci ,a On ... ...pewnie wypil sam ..!!!! 😭 i ..zapomnial..! Ja tam jednak bede dla niego trzymala miejsce pod wyrkiem ..moze wroci ...i zostanie z Nami...! On to potrafi robic ..imprezki.. ..Hulaj Dusza ..Piekła NIE MA..!!!:D Pozdrawiam Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć \"cicho sza-m\"... :-) 😘 Góry, to była podpowiedź... ;-) Dzięki za kawę i pochwałę dzielności \"pasiasta\"... :-D W biurze mnie tak nie doceniają... Nie biegaj na obcasach, bo dziury na drogach robisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio --> :D :D :D oki doki, jutro pomrucze, polaszcze sie a potem... kubel zimnej wody :D :D :D No i ja sie nie wydzieram a spiewam pieknie ;) Link --> spokojnie, nie martw sie o drogo, z racji aktywnego -sportowego trybu zycia obcasy mam na nozkach od swieta :P Zatrudnij sie u mnie, moge Cie co rano, dowartosciowywac mowiac, jaki to dzielny jestes, ze dotarles :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio, zignorowawszy, jak zwykle, chciałam do kurnika, ona nie widziała...dobra...ale ja sie nie martwie... Tiger zdjęcie zaraz Ci podeślę, w środę I. będzie, ale to nie problem, a w sobotę szczytu niet. Słuchaj, popołudina mam wolne, jak się zdecydujesz to daj znać!!! A może jakieś nowe filmy masz dla dzieciów??co???? bo Zuzia zaoglądała wszystkie na śmierć;-) Linky, przecież mówiłam \"hmm\", nie?;-) aluzja i te sprawy;-) może załaduj kawkę czy inną kofeinę, a może oczka przetrzyj???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szamcia --> Dobra, jeszcze sie jakos zgadamy. jak nie ten tydzien, to nastepny :) Mam Krecika, Rumcajsa i Sasiadow jak bys chciala :) Filmow pelnometrazowych nie... ale bede sie widziala z qmplem co ma duuuzo filmikow, moze bajeczki jakies sie znajda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linky, ale wiesz, spodobało mi się jak do mnie mówisz:-D co prawda trwa to parę liter dłużej, ale jak brzmi🌻 cholera, prawie przez ścianę mam ambasadę Izraela, tam to dopiero jest niebiesko, z samego rana naliczyłam 10 mundurowych. o, a teraz jeszcze helikopter lata. NIemożliwe!!! a biedny podatnik nie ma co odliczać potem i tak siedzi i stuka główką w ścianę;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szamanka ..Ja to mam pecha ..!!!! ( PH 5.5 )...wzgledem ciebie ..!!!👄 Jak pisalam wczesniej to ciebie jeszcze nie bylo...! jak odczytalam ...patrze ..Szam wskoczyla ..Potem Margotka mnie zagadala na GG...i tak zostalo...!... ja juz sama nie wiem ..czy ty chcesz grac zemna w kurniku ...w szachy ??...bo chyba cos nie zrozumialam ..1 Dzisiaj gram z margot do 13 ...potem moge z toba ..jeszcze z godzinke ..albo w innym terminie ..! Tylko powiedz o co chodzi ... ..por favor conchita..!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Gio wyskakujący diabełku z pudełka... :-) A ja myślałem, że szam się rozmarzyła:...\"hmm, góry mówisz...\" :-D Moja naiwność mnie kiedyś zabije... Tajger, ... a co miałbym robić u Ciebie? ;-) Wysłać CV?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ble ble ble
Nudzicie tu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Link ---> ja juz bym Ci zajecia powymyslala :D :D :D Np wczoraj bylo mi zimno... ;) hihihi Szamcia --> uuu to rzeczywiscie za ciekawie nie masz... u mnie jakos spokojnie jest... chwilowo.... ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie mi zeżarło to co pisałam, wrrrr, grrrr Air, jak się czujesz???? ostatnio jak ubrałam swoje buty na obcasie - po zimie - to sie prawie wywaliłam na tych koszmarnych dziurach w chodniku...a kiedyś sie martensy nosiło, ehhh Tigerku, bajeczki i owszem - Sąsiedzi!!! bardziej dla nas pewnie niż dla Zuzi;-) ale jak będziesz u tego kulegi, to puść pszczółkę a ja zadzwonię, bo może ma coś czego Zuzia jeszcze nie ma i bardzo chętnie bym chciała wtedy chcieć te filmy:-D pliiiz o tak się szczerze szczerzę do Cię:-D Gio, spoko żaby, się nie przejmuj:-) w szachy niestety nie umiem grać...zazdraszczam wam tego gadania na komunikatorach, ja niestety odcieta jestem. poczekam za to az sie kiedys w realu zetkniemy, ok? Linky, sie nie martw:-) jakbym się chciała rozmarzyć, to bym napisała: hmm, morze...;-) bo choć w stolycy na razie, to nad polskim morzem zrodzonam:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szamciu --> kolega to do mnie przybywa :D A filmy ma w domq, wiec Ci napisze mailem co on ma, gdy on to mnie bowie,,, Na razie wydobylam z niego tylko kilka tytulow ale to same filmy fabularne. Wiecej nie podal, bo stwierdzil, ze mu sie juz pisac nie chce :P Dzis go o bajki spytam :D Oki doki \"Sasiadow\" Wam zgram ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opalać, Linky, w biurze? mamy saune i siłownię, ale solarium??? ja jedynie widzę promienie słońca na liściach drzew za oknem, ale w środku jest zimno (w moim pokoju). i się nudzę:-( a Ty co porabiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebijam się przez 2 tony przepisów i ustaw... ale bym się nie ponudził... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miało być: \"Ale bym się ponudził\"... :-D :-D :-D A myslałem, że mam podzielność uwagi...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz to strona wisi:-( do zobaczyska jutro, miłego popołudnia dla wszystkich Diabełków!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry, czesc i czolem, nie pytajcie skad sie wziolem :) Tygrysek ha ha po wysluchaniu twojej pobudki obrocilem sie na drugi bok i dalej spalem. Jednak po kilkugodzinnym namysle wstalem. :) mala trzy tygodnie sama, dla mnie jestes bochaterka. :) linking nie draznij lwa :) co to za gory widzisz idac do pracy? Tatry, Karkonosze ? no i co w biurze wyprawiasz, :D Tam gdzie ja mieszkam, to o gorach to zapomnij, no chyba ze ktos ma samolot. :) A kiedys tyle po nich lazilismy, niekiedy bywalo ze i dwa razy w miesiacu. szam 🖐️ do nastepnej wizyty. :D Gio pozdrowienia dla RDS :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj chyba posiadam dola :( wszystko mnie boli pic mi sie ciagle chce zaczyna pobolewac brzuszek glowe mi rozsadza wirus?? oby nie !!!! mam nadzieje, ze jutro bedzie lepiej caluski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akarko, sprawdziłam ceny, bilet z Torunia do Wrocka (cały, p. pospieszny, druga klasa) kosztuje niecałe 42 złote. Jeśli coś pokręciłam z trasą (a dzisiaj mam wariacki dzień, wsio mozliwe) daj mi znać na tlen, sprawdze jeszcze raz jutro. Będe we Wrocku na 99,9%, :D Pewnie nie wszyscy sie ucieszą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tak, wsciekla jestem z powodu szczytu cholernego!!!!! nie tylko policja sprowadzone z innych miast mieszkaja gdzies w mojej okolicy i przed 6 na sygnale w miasto wyjezdziaja.... rano nawet CZOLG jechal... Na dodatek jak wracalam do domu to 40 minut stracilam, bo caly ruch zatrzymali!!! Nie tylko samochody, autobusy ale nawet ludziom przez pasy przejsc nie pozwalali!!! Paranoja!!!! Helikopter nam nad glowami latal... a wszystko to, bo jeden glupi jakis vip sobie przejechac musial!!! a obstawe mial, ze ho ho ho... Grrr az sie boje pomyslec, co bedzie jutro.... dobrze, ze czw. i pt mam wolne :D Ale za to dzis sobie poplywalam :D Wiec nie mialam sie sily wsciekac na to wszystko a tylko stalam i sie smialam, nie wiedziec czemu ludzie i policja dziwnie sie na mnie patrzyli :D Kai --> ja sie ciesze i mam nadzieje, ze mnie tez uda sie jednak jakos dotrzec :D Link --> mam nadzieje, ze sie zbyt nie przepracowales a w domq porzadnie zrelaksowales :D Mala --> to nie wirussss ;) to tesknota :D a z dolkami co robimy??? zasypujemy :P :D Szamcia --> saune masz?? moge wpasc :D ahaś, mail doszedl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×