Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

O martini :D nie ma to jak drink z rana :D Mala -> 👄 👄 👄 🌻 🌻 🌻 :D :D :D 100 lat, 100 lat i jeszcze dluzej!!! :D :D :D :D Akara -> a, zapomnialam dodac ta herbatka jest jeszcze z pedem bambusa :) Majorek -> no moze ta \"Laweczka\" nie byla az taka straszne, ale widzialam ja jako drugi film, wiec to tez ma wplyw. To jest niby sztuka a nie zwykly film. BYlo pare fajnych textow ale bohater ktorego gral Zmijewski dzialal mi na nerwy... ;) Catwowamn nudne?? powiem tak, na pewno nie jest to ambitny film :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sto lat, sto lat!!!!niech zyyyyyyyjeeeeeeeee naaaaaam!!!!! i powodzenia w spelnianiu marzen!!!! a ja szczesliwie zakonczylam pisanie sprawozdan :):):), komputera mialam juz tak dosc, ze sobie zrobilam wczoraj wolne...a dzis juz moge usiasc dla przyjemnosci a nie z obowiazku :):):) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ [pozytywne fluidy dla wszystkich] 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ..ledwo weszlam a tu juz jakas imprezka sie szykuje ..:D mała >>.. Wszystkiego najlepszego ..👄 Nie chce cie martwic ale ..dopiero wrzucilas 4-ty krzyzyk ..na plecy ! Jeszcze tą dyche musisz zatem poczekac ..bo prawdziwe zycie zaczyna sie niestety po ..40-tce !!!:D Duzo zdrowka i spelnienia marzen ! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam na spotkanku z moim poprzednim szefem, od zajec basenowych z dzieciakami i dostalam pare godzin. umowa jest luzna, tzn jak dostane jakas inna robote (w Amsterdamie np :D) to oddaje swoje godziny komus innemu. Mnie to pasuje, mam czas na szukanie, a kilka groszy chociaz wpadnie. Malutko ale bedzie na rachunek za net i na karte do komory :) Biedronka -> wstret do komputera powiadasz?? ale nie do nas ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie piękny to dzien ;) :D no i moze Aniol jutro jednak przyjedzie :) - jedzie do Wiednia w sobote, to na noc w piatek zatrzyma sie u mnie :D ale jeszcze nic nei wiadomo dostawiam martini, jakby co no i stawiam serniczek i takiei pyszne francuskie ciasteczka z jabluszkami w srodku :P no to pijmy :P (a ja ide posprzatac po gosciach :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serniczek :D :D :D :D :D :D :D mniam, pychotka!! :D :D :D i jeszcze martini :D :D :D :D co za wieczor :D No to Mala, za Ciebie 100 lat z Aniolem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pewnie :D :D patrze co ja moge na stol postawic..... maliny mam :D duuuuuzo pysznych malin :D A!! Mam oliwki :D w sam raz do martini, cytrynke tez mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie po najezdzie najblizszej rodzinki pozostaly jeszcze winogronka :D i salatka warzywna zwykla i ... kolacyjka dla Aniola na jutro czyli indyk w sosie grzybowo - pieprzowym :D (podobno pycha :D - to slowa mojego Taty, a Jemu trudno dogodzic :D) jak ktos chce taka ciezka kolacyjke, to zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śpiochy, a ja jeszcze tu :) Uff.. napisałam podsumowanie :) ciężko było ;) zostało mi jeszcze opisanie celu zawartości pracy (we wstępie) i jeszcze dodanie paru tabelek i cos jakby rysunków ;) itp itd kosmetyczne ;) i mam nadzieję, stracić na to tylko pół dnia :D i skończyć :D:D:D i wysłać hehe i czekać na szybką i pozytywną odpowiedź: TAK kochana, jesteś genialna, dawaj drukuj i zapraszam na obronę :D:D hiehieheie (późno jest.. :P dlatego może bredzę :D) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem pierwsza? niemozliwe :D wczoraj padlam jak kawka :D zycze Wam dzisiaj pieknego dnia i wszystkim dziekuje za zyczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Mala, spili sie wczoraj tym martini, to jeszcze spia....:) Tygrysku, no oczywiscie ze wstret TYLKO i wylacznie do komputera :) glownie dlatego ze wywijal takie numery....troche stresow przez to mialam... Majorku, trzymaj sie, poprawki sa wedlug mnie najgorsze, w dodatku jak juz mi sie wydawalo ze wszystko w porzadku, znajdywalam jakis blad....i tak kilka razy... dobrze, ze mam to za soba...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć braci diabelska:-D mała, dla Ciebie: 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼❤️❤️🌼🌼🌼❤️❤️🌼🌼🌼 🌼🌼❤️❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️❤️🌼🌼 🌼❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🌼 🌼❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🌼 🌼❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🌼 🌼🌼❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🌼🌼 🌼🌼🌼❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼❤️❤️❤️❤️❤️🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼❤️❤️❤️🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼❤️🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼 mam nadzieję, że wyjdzie dla Wszystkich - miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Net mi sie wczoraj zbuntowal i odmowil wspolpracy 😠 Majorek -> jestes cudowna, genialna, praca jest wspaniala, obrona jeszcze we wrzesniu :D :D: D :D Mala -> 🖐️ :D 🌻 :D Szamcia -> WOW!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostalam pierwsza odpowiedz na moje CV, odmowna ale co tam zyczyly all the best w szukaniu pracy hihihihihi Pedze zaraz na basen Ciekawe jakie dzieciaczki mi sie trafia Najbardziej lubie te najmniejsze 3,4 letnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostalam pierwsza odpowiedz na moje CV, odmowna ale co tam zyczyly all the best w szukaniu pracy hihihihihi Pedze zaraz na basen Ciekawe jakie dzieciaczki mi sie trafia Najbardziej lubie te najmniejsze 3,4 letnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AIRku - dziekuje za fotki! Ladne :) Masz identyczne wlosy jak ja!!! :D:D:D Bylam wczoraj na \"Zlym wychowaniu\" Almodovara. Szczerze mowiac spodziewalam sie czegos ambitniejszego. Bardzo lubie Almodovara i do tego filmu jego srodki przekazu jakos mi nie przszkadzaly. Wczoraj jednak poczulam niesmak, i autentycznie po raz pierwszy mialam szczera ochote wyjsc z kina przed zakonczeniem filmu. Tak jak po \"Porozmawiaj z nia\" bylam oczarowana, tak teraz - raczej zniesmaczona i zawiedziona. Ale coz. Dlatego jesli ktoras z Was jest wyjatkowo wyczulona na sceny milosci pedalskiej (przedstawionej w najoblesniejszy z dotychczas widzianych przeze mnie sposbow) - odradzam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekam i czekam ... ciekawe, czy spoczne w ramionach? nie mam jeszcze zadnego sygnalu od Aniola skonczylam papierki nadprogramowe i ... po raz pierwszy od 2 wrzesnia zaczynam sie nudzic :D dobrego popoludnia i super weekendu Wam zycze :) jesli Aniol przyjedzie, to odezwe sie pewnie dopiero w niedzielke (jutro spiewam na slubie kolezanki, wiec jade na nocleg do rodzicow)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostalam najmniejsze dzieciaki :D To ma takze ta zalete, ze zajecia sa w malym baseniku z ciepla woda :D :D Air -> jakie zdjecie?? tez chce!! :D Kachni -> hmm glos na nie na \"Zle wychowanie\" hmmm nadal jednak chce to sama obejrzec i ocenic :) Mala -> juz w ramionach toniesz?? ;) Zapamietaj to uczucie \"nudy\", bo pewnie szybko sie nie powtorzy ;) spiewasz na weselu?? jakto?? w kosciele, czy podczas imprezy?? co spiewasz?? z kim??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tygrysek ---> wysłałam Kachni zdjęcia moje, które już widziałaś :) Ona chciała mnie tylko zobaczyć z włosami wyprostowanymi prostownicą to jej wysłałam a dla porównania jedno naturalne moje fale :D Co do \"Złego wychowania\" idź i sama zobacz, mówię ci. Mnie jakoś te sceny nie zobrzydziły, chyba nie jestem zbyt na to wrażliwa. A poza tym główny bohater jest przepiękny. Ach te oczy... Kachni co myślisz? :) Dzisiaj miałam dwie ostatnie lekcje na praktykach. W poniedziałek idę na ostanią hospitację i żegnam szkołę podstawową i już mi przykro. Przez te dwa tygodnie się bardzo przyzwyczaiłam do dzieciaków i dobrze mi sie z nimi pracowało. Nie spodziewałam się, że tak mi sie spodoba. Poszłam na te praktyki traktując je jako zło konieczne, a sprawiły mi kupę radości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tygrysek ---> wysłałam Kachni zdjęcia moje, które już widziałaś :) Ona chciała mnie tylko zobaczyć z włosami wyprostowanymi prostownicą to jej wysłałam a dla porównania jedno naturalne moje fale :D Co do \"Złego wychowania\" idź i sama zobacz, mówię ci. Mnie jakoś te sceny nie zobrzydziły, chyba nie jestem zbyt na to wrażliwa. A poza tym główny bohater jest przepiękny. Ach te oczy... Kachni co myślisz? :) Dzisiaj miałam dwie ostatnie lekcje na praktykach. W poniedziałek idę na ostanią hospitację i żegnam szkołę podstawową i już mi przykro. Przez te dwa tygodnie się bardzo przyzwyczaiłam do dzieciaków i dobrze mi sie z nimi pracowało. Nie spodziewałam się, że tak mi sie spodoba. Poszłam na te praktyki traktując je jako zło konieczne, a sprawiły mi kupę radości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air\'ka, no skoro widzialam to oki :) A gdzie opis lekcji?? bardzo je polubilam!! Czyli teraz co?? gimnazjum czy LO??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko na chwilke w ramionach utonelam Aniol sie wlasnie kapie, wiec pisze :) Tigre - na slubie spiewam Ave Maria Bacha - Gunoda solo :) no to dobrej nocy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko na chwilke w ramionach utonelam Aniol sie wlasnie kapie, wiec pisze :) Tigre - na slubie spiewam Ave Maria Bacha - Gunoda solo :) no to dobrej nocy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×