Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Hejka ....🖐️ Tygrysku ....dzieki za pamiec ..stesknilam sie za toba Margotka ....ser ..mniam ..mniam ..kraj przypomina :D Gio ... to kiedy ja moge zapisac sie na jakies cudo z drzewa? lubie orginalne rzeczy! Elles.... jasne ..za czysto bylo pod luzkiem jak tam zajrzalam ..moje klopoty ...powazne ..maz jest chory na nerki ..obecnie ma 3 razy w tygodniu dialize ..ale juz w krotce bedzie mial transplantacje nerki ..wlasnie przygotowuja jego do tej operacji . Borewicz ..,kurcze czy ty nie powinienes przypadkiem pracowac w reklamie? nadajesz sie do tego!:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra ..wrocilam z moimi bżdziochami ze spacerku ..:D ..widze ze Tigre tez sie zapalila .. ..juz ja wam wystrugam Nokie ..to bedzie wasz najlepszy vibrator w zyciu !!!:D asia- malutka ..🖐️ Zakladamy Club Nokii ..niech kazdy pisze jaki ma model ..zobaczymy ..ktora firma wygra ..i jakie modele sa najbardziej popularne ..!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio, obecnie mam siemensa :P Poprosze zatem o honorowe czlonkowsko w klubie nokii z racji, na posiadanie tego modelu przez ostatnie 3 lata :D 3210 oczywiscie :) Kaya -> ❤️ to ja bardzo mocno zaciskam kciuki za Twojego meza 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaya..u...trzymam..kciuki ..za męża !!..a co do reklamy ..to nie dzięki ..jakos ..obawiam sie ..że skutek był by..całkowicie odwrotny:D:D..juz mi wystarczy ..że pracuje w firmie ..ktora ma badzo ambitne reklamy :D:D Tygrys...no ja nie wiem ..czy to sie liczy ..Ty masz ..tel..z aparatem ..jak jeszcze dostaniesz z vibratorem ....łomatko :D:D:D Gio ..mam nadzieje..że to będzie ..klub Nokia..a nie Vibratorek :D:D:D..ja mam 6010 m_a..no qrcze..sorki ..że nic do Ciebie nie mam ..no ale nie wiemy jaki masz model Noki...;):D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigre zostalas przyjeta ..masz honorowego czlonka ...Nokii :D Ja mialam rozne telefony nokii ..ostatnio 3510i a teraz mam 3100...wielkosc i waga super ..ze nie wspomne o vibracjach w rytm melodii dzwonkow !! Sprawe problemow Kayi znam od poszewki ..potrzeba jej teraz duzo wsparcia ..ale dziewczyna jest dzielna az do bolu ..!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio -> dziekuje :D bardzo, jestem wzruszona ;) :P :D J 23 -> alez moj siemensik ma wibratorek, jak najbardziej,,,, :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz ..nie wkrecaj ..nie ma takiego modelu Noki ..albo sie zdecydujesz na inny model albo zostaniesz odrzucony z czlonka ..:D ( moze masz 6100 )???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz ...no te ambicje zakladow pracy ..hihihi ..wiem cos o tym ..:D ale wiesz moze tak jakas prywatna incjatywa?? hmmm pomysl...Gio ..na poczatek ..z rzezbami ..nooo .....dzieki za slowa wsparcia ..naprawde tego mi trzeba teraz naprawde Gio ...ja mam Motorolle ..no nie wiem ..zakfalifikuje sie do rankingu ..czy nie?....i jeszcze 😘 ..wiesz za co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio :D :D :D :D :D jak Borewicz moze zostac odrzucony z czlonka??????????? opuscic to jeszcze zrozumiem, uciac tez.... ale myslalam, ze on jest \"straight\" :P:P:P :D :D :D :D aaaa juz wiem!! wyrzezbilas specjalny model wibrujacy z czlonkiem dla niego?? :P :P :P :D Kaya -> wez honorowe czlonkowstwo :D moge sie z Toba podzielic swoim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku ...placze ze smiechu ...:D:D:D:D:D...masz racje ..:D J-23 ..no kurcze ..i jak to jest z trym ..eeee czlonkostwem ..masz komore?...to nazwe tu prosze ..podawac ..bez owijania w bawelne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..cholera..no ..Gio ..ja Cie ..najmocniej przepraszam Ty mnie nic nie odrzucaj :D:D..to wszystko ..przez tego lotka..własnie sprawdzałem ..licząc na wygraną..no ale ..nic ..trza byc optymistą ...a nokie to mam 6310. Kaya..nie no ....wiesz.. ja to leniwa bestia jestem ..i z własnej inicjatywy....to jakoś ..nie ten teges..;) Tygrys...jak mogłas ..to podchwycić!!!...a juz myślałem ..że nikt ..tego nie złapie ..znaczy sie ..tematu :P:D..i żadnej ..rzeźby ..wsio naturalnie :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez Kaya, to Gio cos kombinuje z czlonkiem i Borewiczem :P :P :P :D :D :D :D zpychac go chce, zsadzac... ;) On sie grzecznie przyznal, ze ma nokie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J 23, jak mogles liczyc, ze JA nie zlapie takiego \"ptaszka\" :D :D :D :D :D lub \"czlonka\" jesli wolisz :P :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys...chwila przerwy ..bo nie moge sie skupić :D:D..bo własnie szukam jakieś ..noclegi na wolne dni listopadowe..w górach ..i nie moge sie zdecydować :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigre >>..nie bedziemy dzielic czlonkow Clubu na ..czlonki i ptaszki . .broszki i agrafki ..:D ..czy to meska czy to damska ..obojetna plec ..byleby sie bawic ..fest a fest ..! :D Borewicz ..zostales przyjety ..teraz twoj model jest wiarygodny ..!:D Kaya..ty tez ..pomimo ze nie potrafie do ciebie wyslac smsa ..!!:D No prosze ..ledwo do Clubu weszli a juz ..sie na ..listopadowe weekendy ..spykneli ..!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy ja cos dziele, Gio kochana?? nic, a nic :P To Ty pisalas o zdejmowaniu z czlonka :D :D :D ja tam koedukacje lubie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co.....:D..Ja to sie Was ..normalnie boje ..!!:D Napisalam tylko ze se kwiaty wyrzebilam ..a tu Borewicz tak podlapal .ze ..sami zobaczcie na czym sie skonczylo...to sie nazywa .. ....rozwiniecie tematu ..:D Pewnie jeszcze sobie dzis popiszecie ..ale ja juz spadam ..bo troche se dalam dzis czadu ..i trza zwloki rzucic na wyrko...!! Moze mi jakis pomysl wpadnie ..to dam cynk ..!! Temat ..czlonkostwa ..nadal aktualny ..im wiecej nas bedzie tym lepszy biznes bedzie sie krecil...!! Dobrej nocki ..pa pa 🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giooo... a Borewicz mówi ze nie zasłużyłam.... :(:( pacnij Ty go w łeb co? (a propos... to ja mam sony :P) ale moge sie na Nokie przestawić.. Trzeba jakieś wpisowe... w postaci członka? ;) zeby sie dostać do klubu? ;) Tygrysek.. Tobie to tylko jedno w głowie ;):D ❤️ Nie wiem kiedy tego maila napisze, własnie siedze w wordzie.. i męczę sie z planem.. Kaya ❤️ Trzymaj sie, nos do góry, będzie dobrze, jak bedziecie w to wierzyć i walczyć o to, to na pewno tak się stanie! Uściskaj swojego męza od Diabłów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, ladne szalenstwa mnie ominely... Ale cos za cos, Wy tu szaleliscie a ja znalazlam swietny coffee shop i zjaram Tygrysa na amen jak juz do mnie za niecaly miesiac przyjedzie :D, Tygrys, szykuj sie! Ide spac 🖐️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zeby w niedziele wstac o swicie to jest sadyzm... no ale czego sie nie robi dla kolezanki... :D No dobra dla bardzo przystojnych kolegow z jej firmy ;) Maja dzis finaly w noge a potem piknik :D Trzeba pokibicowac :D Akara -> :D :D :D :D :D o taaak!! bedziemy brykac, ze heeeeeeeeej :D :D :D szykuje sie!! zaczne cwiczyc palenie w faji ;) Bore -> znajdz jakeisgos ericosona i juz :D Elles -> sony tez ma w nazwie \"n\" wiec prawie jest nokia ;) :D ja tam mam wiele rzeczy w glowie .... :D Gio -> :D :D :D :D watki to my umiemy robic ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja tylko wpadam, zabieram srebro :P i lecę :) Dzień dobry wszystkim i dużo słońca zyczę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..no to jak nikt sie nie kwapi ..tio se skrobne brąz:P:D Akara..no ..a..coś więcej ..nam zdradź;) o tym coffe shopie,spokojnie ..ani pary nie puścimy Tygrysowi ...słowo!!:D Tygrys..ciekawe..czy potem będzie honorowa wymiana koszulek ;):D...a nie ma ..że jest literka\"n\"..bo jeszcze powiesz ..że stacjo\"n\"arny też ma :D:D:D:D Kluska ..oki..słońce jest ..od rana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz, u mnie ani promyczka nie ma :( Ale nazbierałam pięknych liści, część przy pomocy Hrabiego prosto z drzewa :) teraz chyba nawet pada....a mi spada poziom kawy we krwi.... Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kluska u mnie też szaro brzydko i pada ... Tygrysek :D Borewicz ja Ci jeszcze pokaże....! :P Stacjonarny też sie liczy :D:P Akara 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie było mnie parę godzinek a Wy juz tyle się opisaliscie, ze łoooo. No więc ja oczywiscie zapisuję się do clubu Nokii z moją Nokią 3410. Stara, bo stara, ale wibracje fajne ma i juz się do niej przyzwycziłam :P Gio ---> zamawiam sobie juz rzeźbę mojej Nokii :) U mnie słoneczko swieci i jest 20 stopni, co oznacza ze jest ciepło :P Gdzies się chyba dzis wybiorę, bo szkoda siedziec w taką pogodę w domu :) Borewicz ---> Ty się serio nadajesz do reklamy :P KAYA ---> jestes dzielną dziewczyną ❤️ Buziaki dla Was w ten cudowny dzien 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieprzytomna jestem :-0, chyba spac zaraz pojde. Borewicz, a co ja bede gadac, jak Tygrys przyjedzie to sobie tam zdjecia porobimy (o ile mozna) i Ci przeslemy :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale bylo superancko!!!!!!! Pogoda ladna tylko momentami potwornie wialo :( Druzyna zajela 3 miejsce :) Strzelalam z pistoletu i bardzo dobrze mi poszlo!! Musze przyznac, ze do twarzy mi z taka spluwa (Borewicz nie wiem co to bylo ale male i poreczne :D). Mam kilka fotek. robione z komorki ale sa :) Akara -> yep, bedziemy pstrykac :D :D :D Elles -> 🌻 :D J 23 -> nie bylo wymiany koszulek ale mamy zdjecia z medalami ;) Ne,ne,ne stacjoNarny to nie model, wiec sie nie liczy :P Kluska -> jak wyszlo powitanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×