Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Gość
Olala dawno tu nie było takiego ruchu i takiej wymiany :) I postów takich długaśnych :P Nina ---> tak, to ten sam reżyser. Elles ---> o czym jest \"Przełamując fale\"? Hmmm o miłości, szaleństwie, poświęceniu. Ale filmy von Triera trzeba zobaczyć, niesamowita poetyka, zaskakujące, szokujące zakończenia. Jak gdzieś przeczytałam, ten reżyser dokonuje \"nadużyć emocjonalnych\" na widzach i to jest święta prawda :) Jak u ciebie dzisiaj pada śnieg, to jutro pewnie będzie śnieżyło u mnie :o Tygrysek ---> widziałam twoje wczorajsze dzieła ze sznaucerem w roli głównej :) hehe ciekawe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ell...spakowac sie i wyjechać na drugi kraniec tego popieprzonego świata...tego mi sie własnie chce! nie mam humoru, wiec tylko pozdrawiam. 🌼 ciao 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisze do Was Przypadek Kliniczny. Komputerka w domu nie mam, bo awaria - a dzieci wyjechały, więc brak nacisku zewnętrznego na szybki remont. W pracy chciałam sie wpisać - ale jak widać, posta pisałam trzy godziny, i to jeszcze tak ładnie :) zdanie do Amoka mi się gdzieś zgubiło... więc napisałam jeszcze raz :) Wyszłam sobie na spacer do banku i po drodze weszłam do kawiarenki internetowej żeby sobie w spokoju poczytać coście poposali - ale tu tak klną, że też się nie skoncentruję... A skupic się nie dam rady, dopóki z Wami nie pogadam..... Idę sobie pobiegać......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) ..i weekend :D No!! i śniegi puściły ..a z nimi wylazło gówno z chodnika..slalom Gigant :0 Saszka ..hihi..wiem jak to jest ..też wczoraj ..mialem iśc do cafe net w Jeleniej jak byłem, zobaczyć co tam u Was..ale tak się objadłem w knajpie i opiłem piwska..że potem zapomniałem :D A_M..no ale ja nic nie dostałem ..na wymiane ..a widzę ..że dziewczynom cos wysyłałas :P..więc ..dalej czekam ;) Tygrys..no!!qrde ..bo i ja jeszcze zaczne te dziwne serjale oglądać M jak Migdały ;):) Kasiek ..a może trzeba kogos kopnąć w kostkę, by wrócil na ziemię !? Gio..solidarność jajników, solidarnością..ale weź pod uwagę, że ja teraz ..częściej będe w wawce:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz >>..a Ty ..wez pod uwage ze ja ..dziewczynka jestem i ..jader nie posiadam ..wiec z kim powinnam sie solidaryzowac ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enigma16-83
witam mam taka mala prosbe:jak znalezc piersza czesc tego tematu bo nie bardzo wiem o co chodz? moze ktos z Was bedzie tak uprzejmy i zrobi to dla mnie? z gory dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio ..ekchem:D ale cos tam święcić będziesz :D:D ..jeszcze pare takich tekstow ..i qpawka ..gotowa:D:D enigma ..niestety ale pierwsza część redakcyja wykasowała, było tam zbyt wiele obelżywych tekstów pod ich adresem :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz >> nie siej wrogiej propagandy i popeliny ..Wcale w pierwszej czesci nie rzucalismy miesem w ..zadna strone ..:D Wykasowali nas bo ..nie wiedzieli o co chodzilo w temacie ..!:D A co do jaek ..to do swieconki mam zawwsze co roku te same ..dwa co sie ni gniotsa ..ni lamiotsa ..i dwa co sie gdzies po chalupie szwendaja ..:D enigma16 >> ..my tam nie zalujemy w sumie tamtej czesci .Mysle zae nawet jakby byla i tak bys sie zorientowal/la ..o co chodzi .. Bo tego nie wie NIKT ..!:D kasiek ..dawno temu odpisalam i czekam ..dzis jestem na nocnej zmianie ( jak zwykle )..to pogadamy ..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Taraaaaaa :) Już tydzień minął od rozpoczęcia przeze mnie ćwiczeń na mięśnie brzucha. Drabinki, kaloryferka, czy jak to tam się nazywa, jeszcze nie mam, ale nabrałam wprawy w tych wszystkich brzuszkowych układach i robię je prawie płynnie :) Jeszcze kilka dni i przejdę do ćwiczeń dla zaawansowanych, a tam są dopiero cuda niewidy :P Gio ---> solidarność musi być :) Borewicz ---> musimy się poświęcić dla dobra sprawy i oglądać \"M jak Miłość\", bo ja muszę Tygrysa wypatrzyć, to stawiam sobie jako priorytet :P Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AIRek >>..hahaha :D..swietne ..rewelka !!! Jasne ze jak nie wiadomo co ...to znaczy ze cichy byznesik ..:D Bo inaczej ktos z boku by se pomyslal ..C z u b y ..jakies ..tyle lat w jednym temacie siedza ..dla I D E I !!Ale czy wszyscy musza wiedziec ze MY tutaj ..Cichociemne Lody ..krecimy ..incognito !!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enigma16-83
dzieki J23-NewBorewicz i Giovinetta:) W takim razie nie pozostaje mi nic innego jak poczytac i przekonac sie czy cos zrozumiem;) ...pozdrawiam:) DIABELKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakto o co chodzi??? no o to,zeby tak zaciemnic sytuacje zeby nigd nie wiedzial o co chodzi... :D do tego bijemy rekodr guinessa (jest za to jakas kasa?? ;) ) Air -> gratuluje samodyscypliny :) taki ladny brzuszek to kaloryferek.... uwielbiam u faceta takowy, ale rzadko sie zdarza naprawde ladny... :P Borek -> mysle, ze mimo wszystko nie warto ogladac tego chlamu :P bedziesz w Wawie to sie bedziemy spotykac i sie napatrzysz :P hihihihihihi tak sobie mysle.... moze jakbys sie czegos pozbyl, to bys mogl sie z Gio solidaryzowac.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helou- to znowu ja :) Skonczylam tancowac po domu, bo moj slubny wrocil i .... mi wena ujszla :) Nagotowalam za to na jutro gulaszu bo moj tatulo jest u nas na obiedzie, a on sam sobie nie gotuje takich dlugofalowych dan ;) Borewicz- toz ty wczoraj w mojej miescinie imprezowal? A gdzie to takie dobre zarelko jadles i piwko piles? U nas stan alarmowy- rzeka za oknem huczy jak stado samolotow, poziom na innej sie tak podniosl, ze po poludniu zalalo droge wylotowa z Jeleniej..... Mam nadzieje ze te zapowiadane weekendowe przymrozki nadejda, bo cienko to widze.... Nafutrowalam sie salatki po grecku i z czystym sumieniem moge sie isc kapac :) AIR- zazdroszcze dyscypliny- ja tak nie umiem...:( dzis w ramach nadrabiania zaleglosci w ogladaniu filmow obejrzalam sobie \"Adaptacje\" ...dziwny.....ale podobal mi sie.... Sporo w glownym bohaterze z naszego Amoka.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio..no jak ..to mówisz ..że ściemniam,popelina i te sprawy..no normalnie ..wykasowali ..bo tam same przewałki były np.Szamanka ..podawała przepisy ..jak zrobić od PIT-u odpisy,Znudzony..wyrywał panienki z netu ..na wize do USA,..to mało ?;):D Airka..no wiesz co ..ja to mam alergie..na takie serjale,normalnie ..aż mna trzęsie..brrr..co do ćwiczeń..no to ja też się biorę za siebie ..i od dzis ..ćwicze kciuka,na pilocie:D ale ..tylko czekam ..az pogoda sie ustabilizuje ..bt rowerek wyciągnąć:):) a ..we wtorek i środe jestem w Poznaniu ..jakaś kawka,ploty ? Tygrys..mimo wszystko ..i tak bym sie nie załapał ..jak kończe prace to juz tylko pogode na jutro moge zobaczyć :D;) Nina...no w sphinxsie siedziałem ..to niedalako hotelu europa, wiesz ..trzeba potem jakos dotrzeć do noclegowni :D ..no ..woda sie leje ..i będzie sie lac ..za oknem ..leje jak z wiadra..ta ulewa ..z nad łodzi doszła i tu :( pewnie i do Ciebie dojdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D Milo sie Was czyta, od razu widac ze idzie wiosna, bo Diabelstwo siakies takie ozywione :D:D:D A co do pierwszej czesci - sama bym chetnie poczytala co tam wypisywalismy swego czasu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pada i pada...a miała być piękna wiosna :( dla ducha też by się przydała, nie ma to jak słońce.... Nina...mam nadzieje że nie bedzie tak źle z tą wodą... Tajger...ja sie przyznam że lekkie kino nie jest mi obce...w związku z tym zaczne cie wypatrywać w serialu który oglądam kiedy tylko moge :) Borewicz...myśle że obędzie się bez kopania...chociaż czasami mam ochote...to jednak trzeba najpierw pedagogicznie podejśc ;) Gio...dzięki, zjebki nie było ale też dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kachni >>.. jak to nie pamietasz o czym tam bylo ..? Tam to sie tylko ..chlejalo ..i w Twoich michach chipsy nosilo ..NIC ..wiecej ..!!:D Tajger ..a co Ty za smieszne rzeczy Borewiczowi proponyjesz zeby sie pozbyl ..czegos tam ..a potem zemna solidaryzowal.. :) Ja sie z ..homonieiwiadomo ..nie zadaje ..!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiosna, chyba takze zrobila sobie wolny weekend... -1 i wietrzysko straszne..... Uwielbiam Wesley Snipes\'a, szczegolnie jako Blade, takze ja ciagle przed TV ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio ok, to zeskanuj... :) Ciekawe ile z tego będzie prawdą a ile nie :) A co do mnie.. to naprawde jestem taka okropna?? ;) Borewicz pewnie i tak jest już załamany ale trzyma przed wami fason :P:D A ja żałuje tamtej częsci :( Airek, nadużyć emocjonalnych? :D No to ja nie wiem czy moge oglądać, ja się chyba na to nie nadaję, jestem wrażliwiec i mam emocjonalne jazdy... a potem problemy filozoficzne.. ;) zresztą Borewicz na bank nie bedzie chciał tego ze mną oglądac :P;) to zapodaj nam też jakieś ćwiczenia, to sie zmobilizujemy wszyscy :D Kasiek, to zacznij już od dziś zbierać na podróz do Nowej Zelandii :D Potrzebne Ci dłuuugie wakacje :) Prawda ze M jak Muller jest fajniaste? :D tez lubie :D:P Eee tam pedagogicznie.. trzeba wychowywać troche stresowo, a nie :P;):D Weź go za fraki i powiedz ze jak sie nie uspokoi to... ;) Tygrys Ty no!! Nie namawiaj mi faceta na usuwanie narządów.... :D:D:D Jeszcze podchwyci i co?? :P A Snipes\'a też lubie ale jakoś mnie ten film nie rajcuje... Borewicz Znudzony wyrywał panienki na wizy haha Szamanka z pitami.. :D:D Oj, uważaj zebys się nie przemęczył :):P A Ty zaraz w ucho dostaniesz za ten Poznań beze mnie! Nie mozesz tego przełożyć na piątek? :P:P:P Tez sie chce z Airką zobaczyć, nie tylko Ty :P😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.... wszyscy uciekli jak tylko przyszłam... ?? co jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elles ..>>..mnie nie bylo bo ..prowadzilam rozmowe prywaciarska z twoim Borkiem ..HA HA HA ...:D ale na wysokim szczeblu .! musielismy cie pomimo ze jestem z toba zjajnikowana ..z deka cie obrobic ..takie tam male wskazowki ..i inne pierdolki ..:D On ci przekaze co dalej ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, wiem... szkoda ze nam łącze się rwie... :( No.. a co to za wskazówki.....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nico nie oglądają tylko uczyć sie muszą :0 Ell...a czrmu ci żal tamtej częsci? długie wakacje jak najbardziej,wystarczy gdzies gdzie ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enigma --> czyzbys zamierzała do nas dołączyc ? :P Tygrys --> a pewnie, ze bijemy rekord. I mozliwe ze pobijemy. A nagroda to chyba jest. Elles ---> czekam na zdjęcia :) a moje nie uciekną i będą sobie grzecznie czekac na serwerze, az je zobaczysz. Borek ----> no dobra... jak chcesz wymiany, to niedługo spodziewaj się maila ode mnie :P AIR ---> tez chcę miec ładny brzuszek, a nie taki flak jaki posiadam:/ Cwiczę i cwiczę i nic z tego. Moze podeslesz mi jakis zestaw cwiczen ? Nina ---> zdjęcia poszły. Slicznie wyglądałas w sukni slubnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no..takie co i jak robić w sytuacji zawałowej :D;) jak robic uniki ..kiedy kaczki lecą ;) i takie tam porady techniczne ..jak nakręcać zegarki ..by wskazówki dobrze wskazywały ;);) hm...Kasiek .. nocna warta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elles >>..no wiadomo ..wskazowki dotyczyly jak . ...zrobic z Barana- Piatki , Baranka -Piateczke ..!!!:D Wedlug starego cyganskiego przepisu ..:D I jeszcze troche innych drobnych porad ..ale jakby ci w razie nie chcial powiedziec to za bardzo nie molestuj ..bo moze bedzie chcial zachowac dla siebie :) P.S.. ale nie miej za zle ..to tylko przyjacielskie rady ..w ramach wspolpracy wielokropkow .!:D A ty sie wez pstrykaj gdzies bo chce zobaczyc fryzurke ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz...nocne warty mam od kilku dni...na co komu sen ;) Ell...no, pstrykaj tego fryza nim odrośnie bo bedzie po ptokach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz ..wez tak publicznie nie sciemniaj ..:D..wcale o tym nie gadalismy ..! Mam swiadkow w domu ze o czym innym ..glosnik byl rozkrecony na maxa ..!:D aska>> maila dostalam ..odpisze w wolnej chwili ..:) A enigma to ..facet ..!:) ale juz sama nie wiem czy 16 to wiek ? ..czy 83 to rocznik ..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×