Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Zosiu .. Jako żyje twoja dusza rozpromieniona w świecie baśniowych marzeń o czułych myślach, zdjęcia Twojego nie mam, albo nie dostałem :( Nie wiem jak to wyszło [wzrusza ramionami] .. ale prawde mówia moje usta :) adres mót to: moja.dusza@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosia >> Ten wpis dotyczył wyłącznie MOJEJ osoby i MOJEGO \"wpieprzania się\", więc się odczep. :P nie wiem nadal co Cię obchodzi MOJA OSOBISTA wypowiedź skierowana TYLKO I WYŁĄCZNIE DO Elles...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry Wieczor! Przeczytac, przeczytalam i owszem ale i tak jestem kompletnie nie w temacie :-D. Elles, pozwolisz, ze zacytuje Ci moja babcie \"tego kwiatu jest pol swiatu\". Uwierz mi, ze kobieta wie co mowi, bo w wieku 80 lat ma chlopaka, serio :-D. Tymczasem trzymaj sie jakos, a koparka zawsze jest w pogotowiu. No i jeszcze (kwiat) -uszek dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, ze co niektórym woda sodowa uderza do głowy. Zebym sie uczepiła kogoś musiałby na to zasłuzyc... Nie mam tego w zwyczaju ale o tym wiedzą tylko osoby, które mnie znają. Piszę ogólnie na forum. Powtarzam na forum a nie na gg np. do Ciebie Ktosia. Nikt jeszcze nie uzył wobec mnie sformułowanie \"odzczep sie\", gdyz ten, którego wyróznie i uczepię się chce jeszcze i jeszcze...;) Chiałabyś ...ale pudło... Mozesz juz nie zwracać sie do mnie...bo nie mam w zwyczaju uzywania Twoich ulubionych sformułowań i nie dogadamy sie. Hej, hej..miłego wieczoru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosia >> \"02.05] 19:19 Zosia Ktoś czyli ja.... \"wpieprzać się\" też nie lubie nie bedąc w temacie...dlatego prosilam o przejście na prive. Ale \"wpieprzanie sie\" jak to nazywasz - to nie to o czym myślisz. Forum jest forum. \" Jasne to nie bylo do mnie tylko do ogółu ...czepiam się, stronniczość?? nieeee :P No to miłego nawzajem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawac miotly bo sie wiedzmy poklucily i nie maja sie czym po glowach pobic :) ja tam mam jedna zapasowa, ktora trzymam w piwnicy, to wysle expresem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he he, i tym razem to nie ja, grzeczna byłam :P Znudzony - miotły? Nieeee... to się inaczej załatwia ;) Wstawic wode na kisielek? :P Zosia - zagadałabys kiedys na priv ;) Ciekawią mnie te Twoje mgliste przypuszczenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam diabelkowo 🖐️ ..ja ciagle nie w temacie ..wiec moze poczytam sobie co pisaliscie i wowczas 3 grosze doloze .. Wiem ze spotykacie sie we Wroclawiu ...buuu ..no nic nie bede wam zazdroscic za rok i ja lece do kraju ...wiec na ktorys zlot napewno sie zalapie, a w to wierze ze tak bedzie .Bawcie sie dobrze na zlocie i pifko za nas prosze wypic/ci ktorzy z jakichs powodow nie moga sie stawic we Wroclawiu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mi sie nie chce :P Napisalam 3/4 jendego referatu na 3 :P I to by bylo tyle na dzis, bo znow zapowiada sie wieczor rozmowy glosowej :D :D :D Elles --> ❤️ 🤗 trzymaj sie dzielnie!!!!!!!! Haneczka --> yep, ucieknij z domu :D :D :D :D W klotnie Diabelskie nie wnikam, bowiem wlasnie pysznego drinka sacze i nie za bardzo kojarze co sie dzieje :P Znow sie nie wyspalam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaya....kope lat :D no ja juz mysle że za rok to sie dopiero bedzie działo ;) Tigre...noooo, a o czym te bajeczki? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Elles ----> kochany Dziabągu :) uszka i nosek do góry. Jedno jest pewne, ma facet czego żałować, takie wesołe i ładniutkie diablę stracił ❤️ Zostałam oświecona przez zdjęcie naszego Błazenka :D za pośrednictwem Borewicza :D chłopaki :D Tyłek mnie boli od jeżdżenia na rowerze. Kawał drogi zrobiliśmy dzisiaj :) A jutro grillowanie na działce. Podoba mi sie w tej Unii :D hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...zjadlam kolacyjke i teraz ...czkawke mam ...jak se czytam ... ...normalnie wyszla z tego .\".kaszana - podgarlana..\":D..czyli ..kicha..! Chyba jednak nie bede sie nikogo pytala tylko ..sie sama \" wpieprze \"..i mala rozpierduche pod wyrkiem zrobie ...!!!! Zara ..musze se luknąć w podgląd zeby nie bylo ze pomylilam ..kto do kogo sie wpieprzyl...!!!! Wedlug mnie ..co nastepuje ...Elles przedstawila oficjalnie swoj problem .. ja pisze z nia juz od kilku dni ..probujac go rozwiazac najlepiej jak umiem ...i mysle ze skoro ..Elles ..byla na tyle odwazna ze sie nam zwierzyla ..to znaczy ze nam zaufala , ze potrzebuje wsparcia .. przynajmniej duchowego..! Ktosia ...>>..wiec przeczytalas nawet mimo woli i poznalas sedno tematu ... ..na wszelki wypadek przeslalas Elles buziaka ..ale ..slowem ..\"wpieprzac sie nie lubie \'..dalas jej do zrozumienia ..ze tak naprawde ..dynda ci i powiewa ...co jej w sercu gra ...! nie zrozum mnie zle ...bo ja do ciebie nic nie mam ..Boze bron .!.tylko wyjasniam ..znaczenie ...slow ktore powiedzialas ... Ja tez podobnie jak ..wszyscy z nas ...mowilam o swoich problemach ..chociazby ..nagla smierc mojego ojca ...Uwierz mi ze gdyby mi ktos tutaj ..powiedzial...wtedy ...podobnie ...byloby mi troche przykro...! Tutaj ..wszyscy sie ..ostro \"wpieprzaja ..\'..jeden do drugiego...a juz najbardziej to chyba ...Ja...!!!:D Wiekszość to mnie nawet prosi... zebym ...wlazla z butami ..i dokopala .....albo ..kublem zimnej wody potraktowala..wiec ..bede to robic nadal...Luuubie to....! Znasz juz ..co Elles spotkalo...\" wpieprz sie \"..i ...powiedz jej ..ze zycie jest piekne ...mimo wszystko...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio >> no ja rozum iem, że ja sznownym TWA na odcisk ...więc się trzeba czepić. Więc wyobraź siobie, że nie wiesz o co mi chodziło i już się nie będę trudzić, bo widzę, że wiecie lepiej. Poza tym widzę, że się \"wpieprzam\" jednak już samym pojawieniem się na tym topiku, bo przecież ja jestem \"nowym diabłem\" Więc żegnam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś, do jasnej cholery, nie unoś sie honorem!!! Wyobraź sobie, że ja mniej więcej wiem, o co szło, ale wiem też, czemu Zosia i Gio odebrały to tak, jak odebrały. Dogryzanie Tobie bardzo lubie, nie przeczę, ale poważne kłótnie to tak nie teges... No nie prześlę Ci przeca serducha, bo Cie zatchnie i sie zadławisz, ale wracaj, i już! 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktosia ..>>..nie ma podzialu na \"nowych i starych \"..diablow ...wiec ...jesli wchodzisz na diably stajesz sie automatycznie ..kolejnym diablem ...i ..egzystujesz na zasadzie .\".wchodzisz miedzy wrony - kraczesz jak i one ..!:) Ty sie nie obrazaj bo ..rozmowy polegaja nie na tym zeby sobie slodzic ..tylko ..mowic o wszystkim...to by zadnego wygladu nie mialo..! ..jeszcze nie widzialam ..przyjaciol ..ktorzy tylko mowia sobie mile rzeczy ... ...to by bylo za piekne ..zeby moglo byc prawdziwe ..(taka przyjazn)...!:) Chcesz ..to tez mozesz mi dowalic ...lubie takie akcje ..gdzie sie krew leje ..! Kto sie lubi ..ten sie czubi...stare jak świat ..!:) Niedlugo bedzie pelnia ...dlatego ...adrenalina wszystkim idzie w gore ..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Airek...poniedzialek 10 - tego aktualny? Kai namiary poprosze zatem... bo ja straciłam stare gg i kontakty jednoczeście. A moj nr powinnaś miec. Odezwij się więc, chociazby teraz. Nie pamiętam zeby kiedykolwiek na tym topiku zrobiło się tyle zamieszania... Ale cóz... W najlepszej rodzinie sie zdarza :) Moi mali tancerze wracaja własnie z tournee (hahahaha) po Niemczech. Zaraz bedą w domku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiek --> hmm cos o ksiezniczkach chyba... nie wiem dokladnie przysypialam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej, ale sie porobilo! Elles, przesylam ci diabelski uscisk na dobranoc i trzymaj sie! I jeszcze raz 🌻 - uszek, bo ostatni sie zbuntowal. Dobranoc Wszystkim Diablom !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam podwyrkowcow:D no prosze jakie mile walenie miotlami;):D to ja zaczne od tego:) Haneczko...hehe...cos w meskim powietrzu wisi...meski PMS cy cóś??:O:D i tak masz cos zalatwiac...wiec choduuuuuuuuuuu:D a za popracowanie nad niepokornym mysle ze wszystkie diably ogonki trzymiaja:D Elles popatrz z innej perspektywy na sytuacje...mozesz do wrocka bez stresu co pomysli pojechac :) i niech zaluje bo nie wie co stracil...a ty zyskalas...bedzie lepszy...wierz mi...nic nas nie spotyka bez powodu:) Zosia...a jak w takim razie kopnac zeby sie urazu nie nabawic? prosze o instrukcje:D nie bede wypominac ze fotek dalej od ciebie nie mam...ale ja cierpliwa jestem:) Kai...co do kisielku...to juz dawno Znudzonemu wyciekl...hehe...nie wiem czy uratujesz cos:P:D hehehe...chcialabym kiedys zobaczyc jak wysylasz serducho:P:D Ktos...no co ty...a kto udowodni mi i Tygryskowi ze jest lepszy od nas?;):D Dobry...wypusc w koncu te blizniaczke:D:D:D piwnica to nie podlozko:P:D Znudzony...hehe...a masz jakis zapasowy widelec? trz mi kogos dziabnąć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UPS! :D:D:D:D:D:D:D:D Nadmiar piffa mi szkodzi :D:D:D:D:D:D Prosze zignorowac powyższą wypowiedź :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam :)...własnie niedawno wrócilem z rowerka ..byliśmy ze znajomymi w Przesiece ,Szklarskiej i Karpaczu ....normalnie rewelacja !!! cały czas jeździliśmy górskimi szlakami ..czasem było łagodnie ..ale częściej ..bardzo ostro ..pod góre i z góry :).......nie mam siły ..nawet trafiać w klawe ...dzis to sie chyba faktycznie zaplątam w kołdre:)pedałując przez sen :D Majorek..masz racje ..zawsze jeszcze przed snem odświerzam ..strone ;) Ktoś..no tak ...masz argument do wymówki :) Tygrysek... taaaa ...to teraz sie bajki nazywaja ..ładne bajki nam opowiadasz ;) :D :P:D.. Znudzony ...qrde..koszulka miała byc niespodziewajka na zlocie ..no ale juz po ptokach ..ale i ta mi sie bardzo podoba :)..Haneczka..nie za ma co :)..ale było to tylko, na polecenie w/w:D Ktos ,Kai ..Zosia ..Gio ..ciesze sie że byłem dzis tematem przewodnim :D:D:Dwaszych ..posunięc..szyfrowych:D...ale ...że Elles..i to jeszcze w takiej chwili ...a tak ..nawiasem ..Ktoś ...jak twój wpis zwał ..i czytał ...widze że zapomniałas już jak i Ty mialaś :O Elles...wiesz...bo to było gówno nie facet..w które wdepnełaś ..na spacerku..........🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no taaaa:D zebym nie wiedziala pyskata z innych zrodel ktos ty...to nie pojelabym tego serducha:P:D zes pyskata...to wiem:D a czy cycata to pewnie zobacze:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wam :D właśnie czytam zaległości, więc nie bardzo jestem w temacie :) Pyskata.. taki do ziemi ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cycata...no jasne:D walory odkryjesz :D ja wprawdzie niewrazliwa ale sa inni;):D tylko stringow nie zakladaj...hehew...Majorek ma lepsze;):D Majorku..a cio ty tak po cichutku dzis???:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×