Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Zdiablona .. hehe.. ostatnio szperałam na starych diabłach i znalazłam te swoje stringi khaki - znów się obśmiałam :D Cycata hahaha 8D ?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe :D .. a ja se posiedze na szafie :D .. z góry widac wiecej :P:D Nie zwracajcie na mnie uwagi dziewczyny :D [mówi to popijając żołądkówke]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie czytałam, ale weszłam pod łóżko, mam nadzieję, że ktoś tu jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorku my som wprawione w rozmiarach wiec i cycata rozpracujemy:D hehe w koncu Link nam taka zagwozdke dal ze teraz mamy wprawe:D:D Cycata...nononono...byle bylo po co az po sama d***:P:D Dobry...hehehe...a bedzie co ogladac:D taaaakie rozmiary...hyhyhy Szam...my som:D tylko ja mykam lulu...bo ja z ranku musze sie powstac:( diabelki bawcie sie...w sprawdzanie..hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...qrde..mol..z wami babami ..to zakręty o 180\' to łagodne..zawijasy:D ..od ..przepychanek..łagodnym torem ..bez mieniania zwrotnicy ..przechodzicie ..do głębokirego dekoltu :D:D:D ..cze..Szamka ...nie śpimy ..rozrabiamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojejej.. sie przeze mnie namieszało.. Nie kłóćcie sie kochani...🌻 Napisałam.. bo tak jak Gio mówi.. potrzebni mi jesteście, wasze wsparcie, ciepło, a wiem ze macie i potraficie je dać.. Dziękuję Wam Wszystkim bardzo za słowa tu.. i tam.. 🌻 Ciężko mi teraz/ ale troche lżej niż tamtym razem.. Im więcej kopów tym tyłek twardszy chyba. Taki głupi dzień dzisiaj.. i znów to samo - bo w niedziele.. Nic prawie nie jadłam a spać .. to sie boje, ze znów sie zarycze jak sie tylko położe... Jak Was tu czytałam to znów sie podłamałam.. Gio.. właśnie.. powiedzcie ze zycie piękne... bo ostatnio trace wiare w wiele rzeczy.. Ale przejdzie, mam nadzieje ze w piątek.. bede mogła nie jechać zaryczana do tego Wrocka.. bo inaczej to bedzie lipa... Co sie działo, doczytam potem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień hehehe i co tam z tej szafy widzisz? a może się w dekolt Pystatej spoglądasz lubieżnie?? ;) Szam 🖐️ sporo nas tu Cycata.. no hehe blisko było :D Zdiablona a pewnie ;) Hans to nie wiesz jak to z nami bywa? ;) :) Aaaa wiecie.. w końcu się doczekałam i.... za chwilę mi 2000 postów stuknie.. - tych w czarnej koszulce (z napisem nightmare - to dla fanów napisów koszulkowych).. i już szampana chłodzę.. ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobacz Kloss co to moze Zdiablona porobić z tymi diabłami :D:D:D Elles trzym garde... bedzie słabo, a potem siła w Tobie taka, ze biada następcom, bo kopac będziesz ich sama ;):D Gdzie te dekolty, bo mi sie płyta konczy :P:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze!!!! ja nie w temacie chyba, elles what\'s up????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spadam z sieci....pozdrawiam i see u we wtorek...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z zaległości :) : Ktoś.. no jak Ty się do Bore odzywasz.. ;) :P A do reszty to już się inni poczepiali ;) jak możesz być \"nowym diabłem\" skoro, twierdzisz, że Cię znamy ? ;) Aleś Ty kobito bojowa :) Tygrysek no no.. własny prywatny bajkoczytacz.. ;) ciekawe.. co to za bajki ;) ;) A H & M to co to.. bo chyba nie chce mi się główkować ;) Znudzony dobrze, że macie tam w Kanadzie chlebek.. bo biedni zjedli po kiełbasce.. a potem suchym chlebem musieli dojadać :P ;) ;) Aaaa hehe oświadczam iż widziałam Twe oblicze ;) i jest na plus.. a tam w plecaczku, to pewnie kobylastego dźwigałeś ? ;) :) Haneczka jak musisz jechać, bo masz ważną sprawę to Twój według mnei nie ma nic do gadania..a poza tym.. to co.. to.. łańcuszka złotego na szyi nie masz? ;) :P :) :) :) Giovi a co to to Capo? bo mi się jakoś obozowo kojarzy... :P Aaaa to ja już teraz wiem czyje to buty tu u mnie stoją ... ;) ;) ;) Zosia 🌼 ja tam lubię jak się uczepiasz mnie ;) Tournee po Niemczech... no no ..:) oo to opowiedz jak tam na graniicy było unijno-unijnej :D Elles ❤️ trzym się kobitko, nie łam się, nie daj depresji, noś główkę wysoko :D Wiesz.. to przykre, że zrobił tak pisemnie.. oj słaby chłop,słaby... I mam dziwne przeczucie, że tamta go pogoni i zostanie z niczym. Ja też coś takiego przechodziłam i łudziłam się jeszcze przez miesiąc.. a potem czasem to jeszcze do mnie wracało.. aż znikło zupełnie. A wina na pewno nie jest Twoja ! I na pewno się wygrzebiesz, a jeśli nawet przyjedziesz zapłakana do Wrocka.. to przy Diabłach wariotach ;) szybko zapomnisz o smutkach :D:D Mam nadzieję, że nie zdołowałam Cię jeszcze bardziej 👄 🌼 Ewa Twoja babcia ma chłopaka :D:D:D musi być odjazdowa, powiedz co więcej o tym :) Kai .. dawno kisielku nie jadłam... Kasiek.. jak to pod wyrkiem :) Kaya 🖐️ normalnie trza tu imprezkę zastępczą zrobić ;) Air a to gdzie taakie jazdy robiłaś? pochwal się :D Hmm musiałaś z grillem na Unię czekać... ? ;) Borewicz.. ja też.. kilka razy.. zanim na dobre kompa wyłaczę ;) Dobry.. a co to za siostra bliźniaczka.. i dlaczego ją więzisz... uważaj lepiej.. bo my zaraz możemy w jej obronie z miotłami ruszyć na Ciebie - spokojnie się zrobiło, to trzeba znów atmosferę rozgrzać :) Szam na poprzedniej czytaj od początku... Hmm.. to kto tu został jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jest4em :D Ale mam BArdzo Ważną Konferencję Na Szczycie na temat dekoltów i takich tam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha ;) :) :) taaak to sprawy wagi państwowej, potem zdasz relację :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sobie film ogladam hiszpańskiej racji, a tu se dziewczyny niespiąc jeszcze po ciemku gdacie :D:D ... Dostałem zdjęcie ze szczytu... o dekoltach bede musiał też jedynie posłuchać ;):D Własnie sie dowiedziałem, ze facici z wąsami to pedały..Ufff :D Jak dobrze ze je dawno zgoliłem :D Majorek Bliźniaczki nie puszcze nawet pod groźbą miotły ... no chyba, że mnie do sprzątania zmuszać bedziecie :O ..:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry.. wiesz.. tutaj jakoś tak brudno.. danow nie sprzątane.. walają się po kątach resztki z imprez ostatnich parunastu... a miotły takie chętne, żeby ich użyć.. .;) ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorek .. Jak do mnie mówisz to ja sobie w niebo patrze ... i mioteł tam zadnych nie widze ;):D:D ... [udaje że nie słyszy, aż sie czerwony zrobił na gębie, bo i przez to oddychac zapomniał... zaraz bedzie udawał trupa] :D:D]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm... i zaczniesz śmierdzieć? ;) :) :) :) :) :) buhahahah ale mnie to rozbawiło... ten tekst mój... chyba źle ze mną :D:D To chociaz powiedz.. o co chodzi z tą Bliźniaczką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo myśla ludzie, że Dobry Wieczór jest mi siostrą. Ponieważ stała najblizej mego serca. Dobranoc Maju 🖐️ Oby sen Twój był lekki jak jedwabne piórka ze skrzydełek zakochania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łe... tak myślałam.. ;) a łe dlatego, że miałam nadzieję na trochę sensacji :) (nie musisz już sprzątać :P ;) ) Dobranoc Dzień Dobry.. niech Cię Morfeusz w swych ramionach utuli 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikogo nie ma, późno już znacznie.. więc też zmykam ku memu ukochanemu łóżeczku :D:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie ode mnie na odchodne :) (ze specjalnym przeznaczeniem dla Elles ❤️) Gabriel García Márquez Polish - nikt nie zasluguje na twoje lzy, a ten kto na nie zasluguje, na pewno nie doprowadzi cie do placzu Spanish - ninguna persona merece tus lágrimas, y quien se las merece no te hará llorar Albanian - askush nuk t\'i meriton lotët, e ai që i meriton nuk do të të bëjë kurrë të qash Aragones - denguna presona merexe as tuyas glarimas, y qui as se merexe no te ferá plorar Asturian - naide nun merez les tos llárimes, y quien les merez, nun te fadrá llorar Basque - ez dago zure malkoak merezi dituen pertsonarik, eta merezi dituenak ez dizu negarra eragingo Brazilian Portuguese - ninguém é digno de suas lágrimas, e quem o é não o fará chorar Bresciano - nisù merita le to lagrime e chi che le merita el te la fa mia versà Breton - den ne zellez da zaeloù, hag an hini o dellez ne\'z lakao ket da ouelañ Calabrese - nisciunu merita li lacrimi tue,e cu li merita nun ti farà mai chiangi Catalan - ningú mereix les teves llàgrimes, i qui les mereix no et farà plorar Danish - ingen fortjener dine tårer og den som fortjener dem kunne aldrig lade dig græde Dutch - niemand verdient jouw tranen, en wie ze verdient zal je niet aan het wenen brengen English - no person deserves your tears and who deserves them won\'t make you cry Esperanto - neniu meritas viajn larmojn kaj kiu meritas ilin ne plorigos vin Finnish - kukaan ei ole kyyneleidesi arvoinen, joka on niiden arvoinen ei tee mitään mikä saisi sinut itkemään Flemish - niemand verdient jouw tranen, en wie ze verdient zal het nooit lukken je aan het wenen te brengen French - il n\'y a personne qui mérite tes larmes, et celui qui les mérite ne te fera pas pleurer Furlan - nissun merite lis tôs lagrimis, e cui che lis merite no ti farà mai vaî Galician - ninguén non merece as túas bágoas, e quen as merece, non che fará chorar German - niemand verdient deine Tränen und derjenige, der sie verdient wird dich niemals zum Weinen bringen Griko Salentino - tispo \'mmeritèi ta dàmmia -su, ce tis ta mmeritèi è sse canni mai na clazzi Hungarian - senki nem érdemli meg a könnyeidet, aki pedig megérdemelné, az nem fog megríkatni Italian - nessuno merita le tue lacrime, e chi le merita non ti farà mai piangere Judeo Spanish - ninguna persona merese tus lagrimas i ken las merese no te azera yorar Latin - nemo meretur lacrimas tuas, et qui merentur, numquam inducent ut fleas Leonese - ninguna persona merez las tuas llárimas y quien las merez nun te fadrá chorare Limburgian - geene mins ès z\'n troëne wiëd, ên wae ze waol wiëd ès zal dich nie doên grinse Mudnés - nissùn as mèrita ch\'et zìg per lò, e chi s\'al mèrita an\'t farà mài zighèr Neapolitan - nisciuno s\'ammèreta \'e llàcreme r\'\'e ttoie, e chi s\'\'e mmèreta nun te farrà maie chiàgnere Papiamentu - ningún persona meresé bo lágrimanan i esnan ku ta meresé nan no ta hasibo yora Piemontese - a-i é gnun ch\'a merita toe lerme, e ch\'i a-j merita a të farà mai pioré Portuguese - nenhuma pessoa merece tuas lágrimas e quem as merece não te fará chorar Roman - nisuno merita che piagni pe´ lui; e si lo merita ´n te farà piagne mai Swedish - ingen människa förtjänar dina tårar och den som förtjänar dem kommer inte att få dig att gråta Zeneize - nisciun se meita e teu lagrime e chi se ê meita no te faià mai cianze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elles trafilas pechowo, zawod na calej linii, ale dobrze ze to sie stalo teraz a nie laczylo was nic oprocz uczucia. Czas leczy rany i to jest to czego ci teraz potrzeba. Zajmij sie czyms aby o nim nie myslec i w zadnym wypadku nie walcz o niego bo to sie niczym dobrym dla ciebie nie skonczy. Jest jedna dobra rada, klina klinem :) Kai faktycznie zapomnialem, przeciez kisielek jest swietny w takim wypadku. Kai zrobimy tak: ja wypuszcze wode z mojego basenu, a ty gotuj kisielek i to 80,000 tysiecy litrow :) bo tyle trzeba go, aby wypelnic basen, (na koszt Borewicza bo to wszystko jego wina : 1. po co gdzies tam w gory jezdzil na rowerku, 2. jest za dobry dla was. 3. nie wskoczyl miedzy wiedzmy aby... mysle ze to wystarczy.) Po wlaniu kisielku wrzucimy tam ktosia i Zosie na dwoch miotlach, a my bedziemy im kibicowac. :) Oczyma wyobrazni widze to wszytko i chyba z zazdrosci tez tam wskocze, ale z widlami :D Air a ja nie widzialem twojego zdjecia, :) ale pewnie niedlugo mi sie to uda :) na zywo. Gio i znowu jest wesolo na naszym topiku :) Zdiablona wreszcie cos sie dzieje, jak ja to lubie :) pyskata cycata my z toba to Wroclaw podbijemy, on nie widzial jeszcze takiego dekoltu, a gdy faceci beda probowali w niego wpadac, to my z Borewiczem jak psy ogrodnika z wywalonymi jezorami bedziemy bronic twojej niewinnosci :D Dzien Dobry to co, na glowke w kisielek :) majorek :) kobylasetgo przerobilem na surowce, bo nie moglem zdzierzyc jego bezczelnosci i wymienilem go na plaskiego i ostrzeglem aby byl cicho bo skonczy jak kobylasty. :D ktosik i Borewicz musze sie wam przyznac do czegos :D, a mianowicie moja mala prowokacja sie udala :) chociaz nie do konca. Tu nie chodzilo o ktosika ale o .... ale zdradze wam to na zjezdzie. Przynete jednak zlapal ktosik i byla hryja/chryja, a o to wlasnie chodzilo. Dzisiaj bylo tak jak powinio byc na forum, klotnie, przepychanki, wymiana argumetow, bo oprocz cukru potrzebujemy troche soli i pieprzu. :) Oczekuje gratulacji za rezyserie happeningu. :) Wasz skromny blazen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdiablona >> udowadniać nic nie muszę ;) Borewicz >> widzę, że i Ty Brutusie......no cóż także nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi, ale... chyba się odzwyczaiłam już od Kafe i mnie poniosło :P A poza tym dziękuję Ci za przypomnienie o moich dołkach.... Majorek >> Nowym, bo wcześniej na Diabłach nie bywałam...:) Elles >> mam nadzieję, że Ty jedna nie obrazilaś się za mój wpis, bo to był szczery 😘 a rozpisywać się na takie tematy nie lubię, bo wiem, ze boli i słowa nic nie dadzą...Głowa do góry :) DO WSZYSTKICH >> jeśli jeszcze któryś z Diabłów nie jest poinformowany to KTOŚ CZYLI JA = BLONDI Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Heeeeej :D Zosia ----> 10-go jak najbardziej aktualny :) Elles ---> ŻYCIE JEST PIĘKNE 🌻 Borewicz ----> jejku w Przesiece byłam kiedys na wakacjach i pieszo leźliśmy tam z Karpacza, a potem pieszo do Szklarskiej na pociąg. Rewelacyjne tereny fakt :D hmmmm ja po lesie jeździłam, nad Wartą byliśmy, ale nad dziką częścią bo ta w mieście to mało ciekawa jest :P Majorek ---> z grillem na Unię czekałam, bo wcześniej czasu nie było :) Ale pierwsze dni w Unii podobaja mi sie jak najbardziej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hmmm właśnie zauważyłam, że nowe jakieś kategorie sie pojawiły na kafeterii. Oni to zrobili żeby uporządkować, ale obawiam się, że to stworzy jeszcze większy bałagan :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yyyyy... Dajcie mineralnej, czy cóś ;) Never, witaj, dawno Cię nie było... Wyżej mój wzrok zaspany nie sięga jeszcze, więc tylko zbiorowe - 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja w ramach wietrzenia pokacowego spadam z Borewiczowskim na rower. Jak wrócę żywa to będzie dobrze :P Sie ma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieee no ..to sie normalnie w pale nie miesci ...Ja poszlam spac ..a Wy tu dopiero zescie sobie pogawedki nocne ...do bialego rana prawie ... BLONDI ..>>..jestem z siebie dumna ...!!! ..kurna ja to mam szosty zmysl i intuicje ...wiedzialam ze to ty ...normalnie wiedzialam i juz ..:)...mowilam o tym nawet do J-23...ale ..nie puscil pary ...!!! Jeszcze bralam pod uwage ..ze mozesz byc ..Be-be ..( a moze to tez Ty ..?.)....:D ...dobra ...wczoraj mnie troche ponioslo....bo juz momentami ..nudno bylo...gadaliscie tylko o spotkaniu na ktorym mnie nie bedzie ...a pozatym ...przejelam sie ..Elles ...nie dlatego ..ze jej Aniol odfrunal...w marnym stylu ..tylko dlatego...zeby ...jak najszybciej jej uswiadomic ..ze ...jak poszedl sam ..to pies Go....i male pieski ..też...!!!! Elles...👄...❤️....Uwierz ...Zycie Jest Piekne ...!!!..musisz tylko umiec ..brac z niego co najlepsze ...!!! Przestan plakac po katach ..bo nie warto ...szykuj sie na zlot ...i nie mysl o nim ...!!! W kazdej chwili mozesz poznac ..Milosc swego Zycia ..moze nawet to sie zdarzyc w pociagu ..do Wrocka...!!! :) Ja tez ide dzisiaj na rowerek ...!!! ...moze mi cos pomoze na \"figurke a la Jenifer Lopez \"...!:D (schudlam juz 2 kg.) ...moze zdąze do sezonu ..wskoczyc jeszcze w stroj kąpielowy a la ..topless-string w kolorze ghaki..! Nawet jak bede siedziala gdzies w krzakach nad Wislą pod siatka przeciwlotniczą ..to \"rybka-plum ..\"..najwazniejsze ze sie odwaze ..!!! :D ...potem to juz tylko ...plaza dla nudystow nad Swidrem ..! majorek ...zaniemowilam ...Skad zes to wytrzasnela ...!..bomba ..!!!:) Nie wymieniam ..bo za duzo was ...dla wszystkich ...🌻 ..Milego..dnia ..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×