Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Nie uwierzycie - ale po zaz kolejny zjadło mi napisanego meila do was załączonymi zdjęciami - nie ma po nim śladu, ani w skrzynce, ani nigdzie!!!!!!! Widocznie nie był wam pisany :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naczynia dalej na nie swoim miejscu.... zamierzam wyczekać do niedzieli :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć :D Mamy sobie bumelują? To dobrze :) My mamy iś dzień rodzinny, pojechaliśmy razem po pelargonie i tata już je posadział na balkonie. Zrobiłyśmy z mamą kawę mrożoną, nawet nam wyszła dobra, jak w kawiarni, tylko, że miała chyba z 100 kalorii i teraz nie mogę się ruszać :P hehehe co tam, jak szaleć to szaleć, bez taryfy ulgowej :) Wszystkim Mamom, wszystkiego najlepsiejszego :) Majorek, tobie też ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
POPRAWKI: iś = dziś 100 kalorii = 1000 kalorii to chyba wszystko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pojawiam sie i znikam :P dzis pisze z Wwki wlasnie przyjechalam choc wczoraj wszystko stalo pod znakiem zapytania :( nie dalam sie jednak chorobie i ... zyje :D ciezko jednak bylo :0 pozdrawiam wszystkich serdecznie mała zakatarzona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyspacerowalam sie za wsze czasy... no ale drugi spacerek byl z Mr. A :D a jutro pobudka kolo 5:30... ale od razu po pracy juz sie umowilam z kolezanka na opalanie nad Wisla :) Bo bede rowerkiem smigac oczywiscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek, uważaj na to słońce bo naprawdę daje czadu...! :) Ja dziś z Kaśkiem usiadłam sobie na ławce i po godzinie moje prawe ramię i prawa połowa pleców a Kaśka lewa ręka były czerwone!! I teraz cierpię ;) Nie pamietam zebym sie kiedyś aż tak zaczerwieniła, w ogóle to rzadko sie opalam na czerwono... A Kasiek to pewnie gorzej ma przez jasną karnacje.. Airka wiesz co, nie mieli sie czego czepić to sie przyczepili ze coś jest niepotrzebne... ech.. Ale moze to taka średnia i wszystkim dają 4.. ;) A tak nawiasem to mozemy polecić wam film z N. Cage\'m \"Skarb narodów\", lekki, miły i przyjemny, coś w stylu Poszukiwaczy zaginionej arki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
CZeść :) Elles - dziękuję ci za to, że mnie tak wspierasz z tą 4 z obrony :) Ale spoko, ja się nie przejmuję, jestem zadowolona z tego wyniku :D A co do \"Skarbu narodów\" to ja to widziałam i nie podobało mi się. Nie lubię Cage\'a to po pierwsze, a po drugie ten film wydał mi się głupawy, oni tak się miotali i robili głupie błędy. \"Arka\" była 100 razy lepsza :P Taki film przygodowy, ale dla dzieci :) Chociaż przyznam, że temat fajny wymyślili, lubię takie tajemnice, które trzeba rozwiązać, ale ten Cage .... no nie lubię faceta :) Ale upał jest. Słońce daje od rana czadu, żar się leje, pogoda tylko do opalania, do leżenia na trawie, plaży, albo jak u Tygra w pracy, do siedzenia w wodzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ładnie, Tygrysku, ładnie, randki na zmiany - rano ten, potem ten - dobrze ci tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goraco..... za goraco... jak na miasto i beton... szkoda, ze moj basenik jest kryty... nawet sie tak ciezko nie wstawalo :) i bez problemu dojechalam do pracy :) faaajnie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Właśnie się dowiedziałam, że zostałam ciocią :) Moja przyjaciółka urodziła córeczkę :D wiiiiiii tak się cieszę :) Tygruń - no szkoda, że kryty basen. Ale możesz się troche popluskać, czy cały czas musisz czuwać? Pewnie możesz wskoczyć do wody dopiero jak ktoś się podtopi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air, moge sie pluskac jedynie gdy nikogo nie ma w wodzie, co dzis mialo miejsce w godz. 7:00 - 7:40 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ..nareszcie po raz pierwszy od dluzszego czasu mam troche czasu dla siebie .Mam w sobie wszystkie uczucia ktore wymyslil czlowiek ..wiec jednoczesnie ..kocham .lubie ..szanuje .tesknie ..nienawidze .nie chce ..olewam ..zartuje ..wpadam z jednego stanu w drugi ..W ciagu jednej godziny potrafie sie zaplakac na smierc a za chwile ..wlaczam muzyke i odwalam taniec \"lambada\"..( te seksowne najbardziej lubie \".)...Po tym wszystkim biore psa i ide nad jeziorko na spacer ..zamykam sie w sobie i nie chce mi sie z nikim gadac .. Nie powiem ..sama czuje ze chyba mi juz odpierd....lo na maxa ..! ..ale przyzwyczailam sie do takiego stanu rzeczy ..lepsze to jak nic ..Poznac nature drugiego czlowieka to niewykonalne do konca .. Ostatnio jeden sasiad znajomy powiedzial mi ..Pani to ma chyba jakies straszne problemy ..bo zniknal usmiech z pani twarzy ... A ja tylko sie popatrzylam i mowie ..( sobie w duchu )...Qrwa ..zebys ty czlowieku wiedzial jakie mam problemy to bys sie wiecej nie pytal ..Pokiwalam glowa i poszlam sobie .. Juz od pol godziny siedze i czytam co u was sie dzialo wiec wszystko wiem .. Airek ..dla ciebie specjalny buziak za magisterke ..👄 Tygrysek ..fajnie ze masz robote ..dorywcza to nic ale zawsze cos ..! A narazie dla pozostalych tylko pozdrowienia ...bo juz musze isc sprzatac pokoj po malowaniu okien .. Sluchajcie ..slyszalam jak trabili zeby w tym roku sie nie opalac bo powiekszyla sie \" dziura ozonowa\"..nad Europa i jest cholernie niebezpieczna ..Cos w tym jest bo po kazdym sezonie letnim wzrasta osob z nowotworami skory ..wiec uwazajcie na slonce ..!!! ..ide sprzatac ten cholerny pokoj ..🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze o odp-o co chodzi w tym topiku Diabel-pod moim lozkiem...? nic nie kumam,to topik o tak sobie zalozony,czy wy tu jakies historie piszecie itd itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio -> ja jestem mega hepi z tej roboty i chwilowo nie chce innej :D jutro co prawda 8,5 h ale pozniej chce zostac na saune i silownie... o slonce slyszalam, wiec krem z wysokim filtrem juz zakupilam. Pamietaj, ze jakbys chciala pogadac albo pomilczec to mow ❤️ Psiaki mialysmy zaprzyjaznic 🌻 Melc -> chodzi o to, ze nikt nie wie o co chodzi :) piszesz co chcesz, czujesz, na co masz ochote... to troszke jak megamultiblog :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek ..czy ty tez mialas awarie w necie czy znowu tylko Goclaw padl ..??? Na Grochowskiej od Szembeka zrywaja asfalt wiec moze jakies kable pozrywali..Mialam przerwe ze 3 godziny . O \"przyjazni \"..pamietam ..ale narazie jeszcze ze 3 tygodnie jestem wcieta ..potem bedzie luzik wiekszy i przyjedziesz do mnie ..:) melc ... wlaz i sie nie pytaj ..Tygrys juz powiedzial ..kazdy pisze co chce ..co mu slina na klawiature przyniesie .. ..chyba dzis nie usne ..juz 4 kawe wypilam i dopiero oddech mozna zlapac po tym upale ..Dzieki sloncu ..okna pieknie wyschly ..Jutro nastepne ..Nie stac mnie na plastyki wiec trzeba malowac ..Lubie jak sie swica jak psu jajca ..!!! Kachni ..gdzie ty jestes ..??? Myslisz ze jak wpadniesz i lapka pomachasz to juz cala robote zrobilas ..? Nie ma Margot ..Akary ..Kafeterii ..Mortifera i Dobry Wieczor .. Znudzonego ..Kayi i ..Aska rzadko wpada .. Amoka tez wcielo ..i wielu innych ..Ja to rozumiem ..przynajmniej jestem usprawiedliwiona ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tra la la la Wyjechali na wakacje wszyscy moi podopieczni :) więc właśnie wróciłam z klachów, objadłyśmy się sałatkami, opiłyśmy piwa i nadrobiły trochę zaleglości w gadaniu... i nikt nie dzwonił: kiedy wreszcie wrócisz? A raniutko pędzę na wieś do dzieci - pojechali dzisiaj rano pociągiem i nawet się ucieszyli, że nie będą sami cały weekend bo matka znajdzie trochę czasu żeby do nich dojehać :) Jeżeli ktoś jutro będzie przejeżdżał drogą Wrocław-Warszawa to mogę mu pomachać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz teraz jest skwar.... to co bedzie pozniej?? dzis caly dzionek na basenie... krytym ale dzieki temu bedzie chlodniej :D Gio -> to tylko Goclaw a jesli popoludniu to tylko Ty, bo kolezanka miala Net\'a ;) ❤️ Saszka -> hihi szalej zatem, szalej :) 🌻 For all 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Gio- 👄 ! Jak miło cie znowu poczytać :) O słońcu nie słyszałam, ale nie zamierzam się opalać...jakoś tak znielubiłam takie leżenie plackiem...wole raz na ruski rok iśc do solarium na 5-10 min,albo wysmarowac się jakimś dobrym samoopalaczem, bo ja to taka bladziocha jestem, że fuj! Wczoraj udało się mojemu D. po wielu perypetiach wywieźć wszystkie śmieci z naszego \"ogródka\" a dziś mimo upału montuje ogrodzenie- jest szansa, że jutro zainaugurujemy sezon grillowy u nas pod domem ;) Zaraz pędzę do Wałbrzycha albo Legnicy na poszukiwanie akcesoriów ogrodowych, bo nawet tyłka nie ma na czym posadzić :) Upałów nie znoszę! Moja ukochana temperatura, w której świetnie funkcjonuję to max 24 stopnie- jak się robi upalnie to opadam z sił....a tu jeszcze sauna w samochodzie...brrrr..... Kupiłam sobie wczoraj \"Herbatniki z Jagodami\" I. Sowy- mam zamiar dziś poczytać i polenić się troszkę....sprzątanie zaliczyłam wczoraj, a na obiad będą...TRUSKAWKI, więc za dużo roboty z tym nie ma :) Pozdrawiam was gorąco- Tygrysek sauna i siłownia fajna rzecz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znowu mi sie udało \"napocząć\" nową stronkę- tym razem 556. Jak to saszka kiedyś napisała?- aż mnie palec boli od smyrania tej myszki, by zjechać na dół na odpowiednią (X-setną) stronkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diably powinny lubic upal a tutaj tak pusto... ;) Alez ciezko bylo wytrzymac.... 30 stopni mialam na basenie a tam jeszcze nie ma okien, wiec duszno... na szczescie po srodku dnia pracy byla wolna godzinka, wiec poplywalam :D na saunie ani silowni nie bylam, bo wszystko jak basen zamyka sie o 18...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pootwierałem tu dwa okna , chciałem zrobić przeciąg ..ale i tu powietrze stoi :P ukrop na maxa w rowerze ..opony spłyneły, a piwo wypłyneło pod pachami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hejka :) Ale upał, straszliwy, bez wiatru, żar z nieba. Coś jest z tym słońcem, bo mimo kremu mnie chwyciło, a filtr mam 30. Moja mama używa 60. Zdradliwa gwiazda :P Gio - dzięki :) Możesz mi powiedzieć na czym polega tremowanie psa? Bo moja znajoma ma jamnika szorstkowłosego, ostatnio wyglądał jak włochata kulka, a teraz i i miły w dotyku, powiedziała mi że był tremowany :P (?) Idę się kąpać, bo cała jestem w działkowym kurzu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten pies był chyba trymowany, a nie tremowany :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Airek ledwo weszlam i az sie zaplulam ze smiechu ..:D..sorki ale dobrze ze sie poprawilas ..Czasem nie potrafie sie powstrzymac jak mnie cos rozsmieszy .To chyba nie za dobry objaw dobrego wychowania ..ale Ty sie nie pogniewasz 👄 Wiec tak ..trymowanie polega na tym ze bierze sie specjalny trymer ( nozyk z zabkami jak grzebien) i jadac od glowy do ogona wyciaga sie z siersci podszerstek ..zostaje wtedy sam wlasciwy wlos ..Dziwie sie tylko ze jamnik szorstkowlosy jest po trymowaniu miekki w dotyku ..bo powinien byc jak szczotka ryzowa ..Cos z ta sierscia nie tak ..ale nie wnikam .. A pozatym ..jestem ugotowana jak jaja na twardo .. Moj balkon w taki upal nie spelnia zadania i to gowno nie wypoczynek ..nawet teraz .. Dla dzisiejszych twardzieli ..Ninki ..Borewicza i Tygryska ..🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio, czy to oznacza, ze bylas na basenie i mi nie pomachalas?? znowu mi nie pomachalas.... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys ..na jakim ja basenie bylam ..?? Ja nie chodze na baseny bo tam nie mozna plywac w stingach ..:D Czy ty pracujesz na moim basenie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahahha ten upal mnie oglupia :-p na BALKONIE a nie na basenie bylas.... ja regularnie kolo Ciebie smigam... chyba zaczne to robic z okrzykiem na ustach \"GIOOOOOOO\" a u mnie mozna w stringach i w stingach tez :D UWAGA!!! Jutro chyba bede w "egzamin z zycia", na stacji scena (a jak nie bedzie tej sceny to znaczy, ze to nie ten odcinek :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bleee... fajnie ze jest ciepło ale we Wrocku nie ma już czym oddychać! :O A poza tym to wole jak pada kiedy trzeba zakuwać :P;) Przynajmniej Borewicz by się nie spotykał ze swoim narzeczonym koło kościoła :P:D:D chcą zalegalizować swój związek czy co? ;) Zostawiają nas, te biedne dziewczyny w domu i idą... Dobrze ze chociaż wracają obaj do nas, w dodatku z różami! :D Airka ;) a Julie Roberts lubisz? ;) Dziś była Mamuśka :) I jeszcze dziś jest (ale późno) jakis film Almodovara.. ;) ale nie znam go. A co do tego psa to chyba ze swoim powinnam tez tak zrobić, będzie szybciej niż miałabym tyle tego wyczesac ;) Gio czemu sierść będzie szorstka? A ile to kosztuje? Powiedz coś więcej bo wiem ze się znasz, prosze :) A nasz weekendowy kotek jest debeściarski, zwłaszcza jak biega za zabawkami albo się ganiają z Borkiem, dyszy :D:D:D i po chwili sam zaczepia :D Już się udomowił, wszędzie gdzie mógł to wlazł, nawet do lodówki (co mnie osobiście trochę dziwi, bo najpiękniej tam i tak nie pachnie, mimo róznych wysiłków :P;) ) a najbardziej lubi siedzieć na parapecie albo leżeć w chłodnej wannie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×