Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość J.Lo74

NOWY ROK NOWE MOZLIWOŚCI-CIĄŻA NA 2008!

Polecane posty

Wróciłam kochane, ale sie dziś najeżdziłam fiu fiu :-) pozmywam tylko gary i wróce, napisze co u doktorka było :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja odprawilam już ksiedza -tego samego co udzielił nam ślubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już, więc tak juz owulację miłam pęcherzyk pękł sam :-) i prawdopodobnie trafiliśmy :-) tzn oczywiście okaże sie za jakies dwa tygodnie. Endometrium mam ładne bo 10mm wiec ma sie gdzie Ignaś albo Amelka zagnieździć. Przepisał mi duphaston i mam go zacząc brać od dziś i brać dalej jak nie dostane @. Kurcze wogóle to chyba mnie coś jednak bierze bo sie tak czuje jakby mnie ktoś przez Franie przepuścił bleeeeeee... a Gbi jeszcze taka niegrzeczna że normalnie yhhhhhhhhh. Musze poczytać o to ten duphaston, coś mi sie obiło o uszy ale poczytam. JLo BOSSIE jak zdrówko, wielkie ucho przyciąga? U mnie ksiądz był jeszcze przed BoZym Narodzeniem ;-) Jka zwykle nas zaskoczył :p DeeDee dzieki za to słonko bo u nas parasolkami zachacza sie o chmurki a na dodatek jest mgła. Ty masz tan swój Rzym a my Londyn ;-) ivonn..dzisiaj zdecydowanie weselsze wiadomości masz dla nas :-) desperate wytrzymasz, jesteś dzielna dziewczynka :-) ale potem jak dorwiesz kochana to wole nawet nie wiedzieć ;-) Tylaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz BYSIA mozesz byc nastepna w kolejce do tabelki TULI! :) Ja w objecia jeszcze nie chodzilam ale kto wie co mnie czeka :o dziś troche mi lepiej bo nie mdli mnie przez cały dzień tylko po paru łyżkach czegokolwiek ufff..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pamiętam że jak mnie tak mdliło to się nie rozstawałam z biszkoptami, przy łóżku biszkopty, w torbie biszkopty, w łazience biszkopty.....po prostu wszędzie biszkopty ale tylko po tym nie mdliło mnie i nie wy..... Hmmm zobaczymy JLo, może sie uda a jak nie to nic się nie stanie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bysiu ,ale biszkopty sa mi za słodkie i mi to chyba nie pomoze wole zjesc banana lub inny owoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B ysia....super........ale jeszcze nie gratulujemy, żeby nie zapeszyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie zapeszamy narazie ciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, bo tak naprawde to tylko była po prostu owulacja i już a do ciąąążżżżżżżży to jeszcze daleka droga ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak każda kobiet ainaczej przechodzi przez ciążę... Ja tak z doskoku tu zaglądam bo stoję przy garach wrrrrr ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sobie przez godzinke pogadałam z przyjaciółka ze stanów uwielbiam takie rozmowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babki gdzie jestescie?????????!!!!! TULA a ty gdzie sie podziewasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jem taki chleb żytni dietetyczny -jak sucharki. Zwykłe suchary tez mam ale sa za slodkie. Zreszta wszystko co słodkie to mi nie wchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis mam ochote na śledzie typu rolmops-koniecznie kwasne ma byc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, jestem....obsługiwałam teścia :o jestem tak podminowana, że lepiej żeby mnie mój sznowny teść nie wnerwiał..a wiem że będzie więc pójde spać, nie będę sobie podnosić poziomu prolaktyny niepotrzebnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się do lekcji przygotowuję...jutro pierwszy sprawdzian po feryjnych dla dzieciaków przygotowałam....zołza:D idę kolację zrobić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bysia jestem \"nauczanką\" czyli uczę klasy I-III :) więc teść chyba się nie nadaje ;) ja też zmylam spać i pomęczyć męża ;) całuski dobranocki dla Was:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JESTEM!!!!! :D Punkt pierwszy - tabelka dla Zapamiętasz ;) (swoją drogą... zawsze mi się Twój nick myli i mam ochote napisać: NIE ZAPOMNISZ zamiast ZAPAMIETASZ, he he :D) STARANKI NICK............LATKA...............MIASTO.............. ....IL CYKLI BYSIA.............30..................WAW............... ..............3 IVOON............31..................KATOWICE........... ...........1 TULA..............32..................WAW............... ..............2 DEEDEE22........26..................RZYM................ .............2 KALI84............24..................GORZOW............ ............1 JLO74.............30..................PODLASIE.......... .............2 KATHREEN28......31.................WROCLAW.............. ........6 AGLA...............???...................?????.......... ..................4 DESPERATE........22...................Q8................ ..............1 ZAPAMIETASZ.....27..................ŚLĄSKIE.........................3 FASOLINKI NICK......... LATKA.........MIASTO........IL CYKLI......TERMIN PORODU ULA122........28............DOLNOSLASK......1........... .....08.09 EMSY...........27...........WIELKOPL..........2......... .......07.09 AGA.............24...........GDANSK.............3....... .........24.09 MIKA...........????...........?????????.............??.. .................???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz punkt 2 ;) JLo - powiem Ci to, a co!!! - zazdroszczę Ci tych mdłości i tego wiszenia nad muszlą... wiem, że u mnie też to przyjdzie, ale... czasami... kłucie takie malutki poczuję i ten głosik w środku \"za późno, za późno, za późno, za stara jesteś, przegapiłaś\". Robię wtedy \"a psik mi stąd!\" ale... wiecie, o co chodzi... Bysia - nie zapeszam, ale swoje tam wiem :D JLo złej osobie pałeczkę chciała przekazywać :P Ula - będzie chłopaczek? :D Ivoon - ja bym się z chęcią cofnęła do czasów I klasy podstawówki - masz jakąś wolną ławkę, hihi :D Jak Wam się udał dzień, dziewczynki? 🌻 ja zrobiłam 100 pożytecznych rzeczy: popracowałam, dom ogarnełam, spotkanie klasowe zorganizowałam, mamę odwiedziłam, zakupy też zrobiłam -o! tyle rzeczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapamietasz
Tula_76 :-) moze byc NIE ZAPOMNISZ,bylebys nie ZAPOMNIALA bo ZAPAMIETASZ!!! ;-) Mnie minal dzien okropnie! Takie tu u siebie niskie cisnienie mialam ze wszyscy chodzili jak ztruci. Nie mialam sily nawet spac! Ale teraz juz luz. Aha,mam szlaban na laptopa :-( Moj maz ma dosc ze caly dzien na nim siedze (tak jakby sam robil cos innego,och ci faceci,pewnie za malo czasu mu poswiecam i ma nerwy...) Tula_76 - dzieki za wpisanie do tabelki!!! :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiu Fiu Tula Ty to jak mały samochodzik szalejesz :-) ja od wóch ma spadek kochana formy taka dętka ze mnie :-( A tak poza tym byle jak, zamówiła Gabi do szkoły pączki na tłusty czwartek, niech sie cieszą łobuziaki :-) Mam Tuleńko wreszcie swój samochodzik i nie jestem juzuzależniona od nikogo jupiiiiiiiiii ivoon to bardzo dobrze sie składa bo to właśnie jest poziom mojego teścia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapamietasz --> powiedz mu, że nie siedzisz NA LAPTOPIE tylko obok, niech się chłopak nie czepia! :P ale tak na poważnie to ma rację!!! Co do tabelki - cała przyjemność po mojej stronie! Bysia --> każde Twoje zdanie utwierdza mnie w przekonaniu, że mam rację! JUPI :D (a punkt 2 nadałam już o 22:00, powyżej :D) Współczuję przesiadki na manual - wiem, coś o tym! automatem to fiu fiu, śmigasz sobie niczym żelaźniaczkiem, a z tą skrzynią biegów to nagle rąk za mało, co nie? :D ale przyzwyczisz sie! i cieszę się, że już jesteś Niezależną Kobietą (tylko nie przesadź z tą niezależności, Pan Angina jeszcze Ci się kiedyś do czegoś przyda hi hi :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że już poszłyście spać! W takim razie życzę Wam snów cudownych, słodkich jak wata cukrowa i różowych jak brzuszek małego koteczka :) 🌻 a ja się zastanawiam, jak ja doczekam jeszcze godzinę do moich ukochanych Chirurgów... ech, to mi przypomina, że znamy się kolejny wtorek, Dziewczynki ;) dobrej nocy Wam życzę :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×