Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość J.Lo74

NOWY ROK NOWE MOZLIWOŚCI-CIĄŻA NA 2008!

Polecane posty

witaski:) wróciłam ze szpitala - szwy zdjęte, wypis odebrany, jesio tylko ta histopatologia za 2 tygodnie:) oczywiście z wypisu nic nie kumam bo wszystko po łacinie pisze:( mam nadzieję, że w czwartek moja gin mi wszystko wyjaśni, bo się troszkę martwię:( Desperatka, Kamcia działajcie kochane a wszystko będzie dobrze:) ani się obejrzycie, a będą małe szkraby:) dziewczyny grunt to pozytywne myślenie!! i przytulanki ;) Miumiumiu bardzo się cieszę, że u Ciebie coraz fajniej i Twój M. wreszcie mądrzeje:) będzie dobrze - zobaczysz:) perspektywa wspólnego weekendu dobrze wróży:D ciekawe co reszta naszych Dziewczątek porabia? :D lecę coś wszamać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki bedzie dobrze zobaczycie :) Miumiumiu tak ja w pisence kochana -...jeszcze bedzie przepieknie jeszcze bedzie.... Ivoon po lacinie brzmi groznie,ale pewnie nic zlego nie powie Ci twoja gin:) Mysle sobie co by tu zjesc nie mam pomyslu..............................................moze kisielek a potem zapiekaneczki zrobie:) Wyprawie meza po pieczarki,bagietke itp:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Działajcie dziewczyny. Ja też czekałam na plodne, bo mierzyłam temp i doszłam do wniosku że juz koniec- nici w tym miesiącu i dopiero 23 dnia cyklu temp mi skoczyła. A starac zaczeliśmy się od 8 dnia cyklu. A teraz już 22 tydzień idzie:) Czasami coś się poprzestawiw i tyle. POgoda śliczna:) Na obiad gotuje szczawiową. W czoraj byłam u znajomych i robilyśmy ognisko z kiełbaskami i pieczonymi ziemniakami.- pycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiosna to dobry czas na... ;-) wiec te bociany i do reszty przybeda wkrotce :) ja juz doszlam do siebie, mdlosci mam coraz slabsze no i jutro zaczynam 11 tydzien :) pozdrawiam Was! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam zrobic taki zeby bylo widac caly czas razem ze zdjeciem w stopce bo teraz mam tylko link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki! Aniaj jak tam gardelko? A ja od dzis mam polmetek szybko zlecialo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł Dziewczynki ja dzisiaj leniuszek w domku sobie siedzę. Znowu urodziny mam :(:(:( niestety :P nie ciesze się, bo dla staranek to nic dobrego, hehe, ale co tam najważniejsze, że jest wiara i optymizm. No właśnie min dlatego wyłamzałam u mojego M to spotkanie z terapeutą, że nic nie chcę tylko tą wizytę :):) No i nie miał wyjścia.... Zobaczymy jak będzie...opowiem Wam. znając siebie to przepłaczę całe spotkanie, bo już ten typa tak ma ...tzn JA :D Ivoon to dobrze Kochanie, że już po szpitalnej wizycie 🤗 🌻 teraz jużbędzie tylko coraz lepiej... Bardzo mnie cieszy twoje podjeście, jesteś kobiałka na medal :D:D Tulcia..napisałamCi co nie co, trzymaj się Kochanie i się nie daj :P Zawsze trzeba walczyć o swoje...👄 Desperate 👄 no toteraz tylko porządne przytulanko :):) i będa efekty... Bardzo trzymam kciuki za Ciebie ❤️ JLO...piosenka super...bardzo jąlubię, bo pasuje niemal do każdej życiowej sytulacji... anjabardziej lubię...jeszcze będzie NORMALNIE :):):) Przeciez o nic innego nam nie chozi jak o fajne, normalne życie...cmok 👄 Ula :) AniaJ :) ❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Laseczki, podpisuję listę obecności i lecę dalej! Generalnie to znowu mam mdłości - żesz kurde, no! MIUMIU - dziękuję! mailka dzisiaj przeczytam!!! 🌻 buziaczki dla naszej całej paczki :* 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejoooo lejdis byłam dzis na usg bo nie wytrzymywałam ...strasznie sie martwiłam że ten drugi też sie wchłonie tak jak ten pierwszy i musiałam pójść. Mój doktorek śmieje się ze mnie ale i rozumie. robił mi usg i synuś ma już 7,71 cm , zbadał mi jeszcze raz przezierność i też ok Ale ten mój brzdąc ruszła sie fajnie i bużke otwierał chyba sie zraz porycze bo on jest taki sliczny :-) Już sie uspokoiłam i mogę spokojnie wyjechać sobie na maurki :D Ja już nie mam mdłości i nie burtuje mam już chyba spokój....zaczełam jesć wszystko i po niczym mmnie nie mdli :-) Odezwe sie wieczorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bysia, cudownie ze maluszek rośnie i że wszytsko wporządku. Ja od rana na nogach, wstałam już o 5,30 i tak dopiero teraz naprawdę siadłam, pomagałam bratu w pracy, teraz kosiłam chwaściory pod domem, i jest ładnie wiosennie i gorąco!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! wstyd dopiero co sie z pizamki przebralam- u mnie juz po 2 :p ale jakos lenia mam! w domu posprzatane, specjalnie roboty nie ma to dzisiaj leniuchuje- a co! no i znowu nie wiem co jest dzisiaj rano mierzylam temperaturke i jest 36.3! no a dzisiaj/jutro owulacja! czyli musi mi jutro skoczyc! tulcia- jak juz dopadniesz kapustke kiszona- to przeslij ciut dla mnie! bysia- swietnie, ze maluch rosnie i wreszcie daje ci cos zjesc! miumiumiu-🌻 ivoon 🌻 kamcia 🌻 jlo 🌻 ula🌻 aniaj🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane! Ja tylko na momencik. Bede pare dni nieobecna, bo mam gosci z zagranicy i sie trzeba nimi zajac. Nie mam nawet pieciu minut dla siebie. Wiec tez nie bede czytac, co napiszecie :-( Ale obiecuje, ze nadrobie pozniej :-) Poki co zycze wszystkim duzo radosci, zdrowka i pieknej pogody. Caluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello Dziewczyneczki:) piszę dopiero teraz bo rano byłam w szkole a teraz wpadła psipsióła i sobie klachamy:D zrobiłam pyszną pizzę:D ma ktoś ochotkę? Miumiumiu Kochana sto latek i jeszcze więcej i wiadomo czego Ci życzę:) 🌼 Bysiu cieszę się, że wszystko z bejbikiem ok-od razu było wiadomo, że tak będzie:) Kamcia ale z Ciebie pracuś nononono :) Desperatka nic się nie martw owu napewno będzie i dzidzia też:) Natalie dbaj o gości i o siebie też:) Aniaj jak zdróweczko? JLo a jak u Ciebie zdróweczko Kochana? wszystkie naj z okazji półmetka - ale to zleciało!!!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desperate rozśmieszyłaś mnie tym \"jajko zniosłam\" hehehe trzymam kciuki zeby coś się wykluło!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane :) Ja przechodze proces rehabilitacji ;) wychodze i z bólu gardła i mdlosci- a na wszystko najlepsza jest herbata z cytrynką i miodem :-) jLo- zgodnie ze wskazowka raz nawet podczas kryzysu zjadlam lyzke miodu od razu- pychotka ktora pomaga!! a kiedys nie znosilam miodu..jak to sie pozmienialo! Dla Miumiumiu- 100 lat!!! 🌼 Bysia- zazdroszcze Ci tej swiadomosci, ze z dzidzia wszystko ok :) Ja niestety wciaz czekam na porzadne usg (za 2 tygodnie) moj lekarz zdołał tylko ciaze wykryc ostatnio ale z powodu przestarzałego sprzętu nawet dzidziola nie zmierzyl, ani serduszka nie posłuchał i nic a nic nie wiem :( wkurzona jestem, ale tak to jest z panstwowymi wizytami. wrrr.. lekarza nie chce zmieniac, bo prowadzil moją ostatnią ciążę, ale na usg to sie na pewno przejde prywatnie (jak dzidzia podrosnie) Poza tym to brzuszek mi rosnie w zawrotnym tempie :D Moja druga pociecha poszla dzis slicznie spac- mam mieszkanko na poddaszu i w sypialni mam nad lozkiem okno i widok na niebo :) jest pieknie a juz sam widok usypia mojego malucha slodkiego.. Dobrej nocki dziewczynki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MIUMIU - stooooolat!!! przegapiłam jakoś tę informację w ferworze walki o przetrwanie dzisiaj rano ;) spełnienia wszystkich marzeń, a zwłaszcza tego jedynego :D i chciałam Wam powiedzieć, że moj wlasny odkurzacz doprowadził mnie do łez, bo mu sie kabel cholercia zaciął, i ani wte, ani wewte .... wrrrr.... normalnie aż z widelca mu przyłożyłam!!!! dziad jeden... ale tak to jest, jak chłopa nie ma w domu! BYSŁAWA - to do Ciebie na chwile słabości, jak Cie będzie stary wkurzał: szanuj starego swego, możesz nie mieć żadnego. howk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstałam i pije kakao !!! :P Dzisiaj moj małzonek ma wolne i mamy wielka wyprawe m.in. do mcdonalda (ze wzgledu na malucha :D ) no i buty sobie musze kupic jakies sportowe! milego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek! moj dzisiaj tez ma wolne, bo idzie na badania! takie wiecie wszystko mu sprawdza :P no ale od czasu do czasu trzeba sprawdzac czy wszystko w porzadku w tym naszym skomplikowanym organizmie ;) a ja wlasnie wyskoczylam z lozka, po mierzeniu temperaturki i dzis jest 36,4!!! :o juz nic nie rozumiem kurcze! :o myslalam, ze ma byc podwyzszona juz do konca cyklu??? help!!! dzis jest 3 dzien burzy piaskowej! jejciu ani na spacer ani nic! :( a szkoda bo nie jest tak goraco! lece zjesc sniadanko pa pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyneczki DZIENKS za życzonka, bardzo mi miło Kochane ❤️❤️❤️ Wcxzoraj miałam super romantczyny dzionek z moim M :P Chyba wrócę do gry, hihi A jutro jedziemy na łikendzik sobie..objazdowo Berli i Praga :) Wam Kochaniutkie zyczę milutkiego i cieplutkiego dłuuuuuuuuuuuugiego łikendziku :) Bez dolegliwości dla Brzuchatek a dla Niebrzuchatek życze brzuszków :P:P:P CMOK Desperate ❤️🌻 👄 :):):):) Kamcia ❤️🌻 👄 :):):):) Ivoon ❤️🌻 👄 :):):):) JLO❤️🌻 👄 :):):):) Ula ❤️🌻 👄 :):):):) AniaJ ❤️🌻 👄 :):):):) Tulcia ❤️🌻 👄 :):):):) Bysiunia ❤️🌻 👄 :):):):) Natalie ❤️🌻 👄 :):):):) Deedee ❤️🌻 👄 :):):):) Maryam ❤️🌻 👄 :):):):) I dla wszystkich o których sorrki zapomniałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×