Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość J.Lo74

NOWY ROK NOWE MOZLIWOŚCI-CIĄŻA NA 2008!

Polecane posty

Natalie, dziekuje za pytanie o moje samopoczucie ;) juz znacznie lepiej i wcinam ptasie mleczko hehe i czasem popijam coca- cola..troszeczke :) nie przejmuj sie ciuchami! niedlugo przywykniesz Co do ciuchow to tylko spodnie kupowalam ciążowe, bluzki normalne tuniki , sa obcislejsze i lepiej leza no i kosztuja odpowiednia mniej! nie wiem dlaczego tyle sobie licza za ciazowe!!! Ubranka na chlopcow pewnie,ze sa ladne :P No i chlopcy sa tak samo slodcy jak dziewczynki..tego mojego malucha wczoraj wszystkie osoby napotkane na spacerze zaczepialy :D i wcale sie nie dziwie, bo jest slodziutki :) Tula-bezstresowego powrotu do pracy zycze :) Co do wagi to sie nie przejmuj i jedz duzo i zdrowo!! utrata wagi o ile mi wiadomo wcale nie jest wskazana, po ciazy bedziesz dbac o linie, teraz to dbaj o Jagodke ;) Dosc szybko wyznacza Ci ta cesarke! Desperate...Twoj mąż pewnie wrócil jak dowiedzial sie o Twoich wojazach samotnych hehee..Jestem ciekawa jak wygladaja te Twoje tatuaze :) ja bardzo lubie u kogos..sama mam jeden na stałe, no ale mały :D JLo- co Ty taka cichutka ostatnio :) czyzby przedporodowy stresik?;) buziaki dla Ciebie i Reszty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello Dziewczyneczki :) wczoraj wieczorem doszłam do siebie, ale jakoś nie miałam siły cosik napisać :) wybawiliśmy się doszkonale, było to jedno z udanymch wesel -oczywiście zaraz po naszym :) teraz zakupki i pakowanko bo wieczorkiem wybywamy :) miłego dnia brzychatki i staraczki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniaj faktycznie mniej piszę, bo ciężko mi siedzieć przed kompem. Stres też mnie powoli dopada zwłaszcza, ze wczoraj dopadł wczesniejszy poród moją kuzynkę. Miała termin na 1 września a wczoraj nagle jej wody odeszły. Tula to faktycznie bardzo wcześnie ustalacie termin cesarki. Ja mam nadzieję, że jutro coś ustale z moim ginem. Ale kilka razy na dzień zagladam na kafe i czytam Wasze posty wiec piszcie :) Ok lece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JLo- bedzie co ma byc :) musimy poddac sie losowi, dbaj o siebie i duzo wypoczywaj to ryzyko porodu szybszego bedzie znacznie mniejsze.. Ja na razie jeszcze chodze jak torpeda..bo wiem co mnie czeka juz calkiem niedlugo! ale juz mi sie daje we znaki noszenie np po schodach 15kilogramowego kloca-mego synka! nie mowiac o kąpieli i normalnych zabiegach przy nim :) ale jak na razie jest ok, potem zastrajkuje.. w 9 m-cu :) Jutro od rana ide zrobic morfologie, potem szczepienie synka i tak mam caly dzien zaplanowany :) A ciekawe jak tam wesele naszej \"Przyszlej mamusi\"?:) gdzie sie podziewasz Kobieto? Ivoon- odpoczywaj i szalej ile wlezie :P i zróbcie nam malenstwo :D Dobranoc :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZesc Lejdis! :) .............................................:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane 🌻 Powakacyjne całusy slę ❤️ Było wspaniale, dwa tygodnie siedzielismy u rodziców M...prawie 6 tys kilosów zrobilismy, była na prawdę przemiło. Wrócilismy troszkę wczesniej i plany nam się zminiły, bo zmarł mój wujek i chciałam koniecznie na jego pogrzeb iść. To był przyjaciel domu, czyli taki wujek przyszywany, ale bardzo go lubiliśmy... :O Mój M skonczył brać leki i w nastepnym cyklu zaczynamy działać...jakoś to będzie koniec sierpnia..pierwsze starcie :P Nadrobię zaległości w czytaniu, ale z tego co widze to czas tak śmiga...jeju już tyle z was Kochabiutkie jest prawie na ostatnim zkrcie :P że hoho...zaraz topki się zdeaktualizuje... jak dzidzie się zaczną pojawiać na świecie jedna po drugiej ...:D całusy for ALL ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Miumiumiu :) Zjadlam gorącą zupke warzywna i odpadam z goraca.........:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie wrocilam od lekarza ❤️Gabrys ❤️rosnie jak na drozdzach bo wazy juz 2600kg :)kolejna wizyte mam za 2tyg.i mamy ustalic termin cc. Miumiumiu witaj po urlopie:) Ied jesc bo glodna jestem ze SZOK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to moze teraz... jak nie wyjdzie, to ide testowac gdzies indziej, zeby Wam tu nie zasmiecac :-) Czesc Miumiu, fajnie ze juz jestes :-) A jesli chodzi o cesarke, to ciekawa jestem, ile wczesniej przed terminem ja robia? Tydzien, dwa? Pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki! Natali-pytalam lekarza i planowana cesarke robi sie w 39tc. wczesniej jesli dzidzia sam sie spieszy i jest ew.zle ulozony lub z innych wskazan medycznych. Wstajemy i stawiamy..................................................:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hellou ;) Ja mialam termin porodu na 5 stycznia- ciecie zrobiono mi 28 grudnia. Wiec trzeba liczyc tydzien przd terminem. Zaraz ide zbadac poziom cukru po obciazeniu glukoza...i pewnie znow cukrzyca :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Dziewczyny za info. No to bede miala Swieta - albo w szpitalu, albo w domu bede trzesla tylkiem, zeby jeszcze nie zaczac rodzic, hehehe :-D No nic, bede sie martwic i stresowac pozniej :-) Milego dzionka wszystkim zycze 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane ja na szybko, bo z pracy! byłyśmy wczoraj na USG. Jagódka zdrowa, wszystko dobrze, szalała po monitorze jak szalona :) Waży w 28 tygodniu ponad 1700. Kolejny raz usłyszałam, że będzie duża i to od innego lekarza.... taaa :) termin cesarki ustalam za tydzien, i od poniedziału zasuwam do szkoły rodzenia :) mam nadzieje, ze bedzie fajnie! całuję Was wszystkie i zmykam z powrotem do pracy! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tula- po co Ci szkola rodzenia - skoro bedziesz miala cesarke?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę isc do szkoły rodzenia, żeby rodzic w tym szpitalu, w ktorym chce, bo pierwszenstwo maja absolwentki przyszpitalnej szkoły rodzenia. Tak jest w Warszawie :( Mogą Ci odmówić przyjęcia i odeslać nawet poza Warszawę. A ja - z całym szacunkiem - nie chcę rodzić w Sochaczewie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! wow szefowo duzy ten twoj skarb :) tula-trzymam kciuki za ciebie i jagodke miuiumu-fajnie tak pojezdzic i pozwiedzac! jadlas to bidzi bidzi? natalie ❤️ aniaj❤️ u mnie nic nowego ;) takze stawiam.........................i lece robic kolacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to niezle sobie pogrywają w stolicy ;) ja mysle, ze mam ten problem z głowy, bo w moim miescie tylko jeden szpital matki i dziecka i mam zamiar tam rodzic. A moze jednak Tula urodzisz naturalnie i lekcje sie przydadza :) Moj cukier dzis wypadl dosc nisko, bo tylko 127 po 2 godzinach. Ostatnio mialam 141 i musialam przechodzic przez diete i wizyty w szpitalu..Ten tez jest wysoki ale nie az tak i czekam na decyzje gina :) No i co tu tak cichutko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie sobie sprawdzilam i imieniny Dawida wypadaja w urodziny mojego meza! na pewno sie ucieszy jak wroci z pracy i mu powiem :P oczywiscie jak to bedzie synek :) Buziaki dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc DZiewczynki! stawiam i uciekam pozniej zajrze..........................................:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniaj, super imie - Dawidek! Niestety mojemu mezowi sie nie podoba i jest na nie :-( :-( :-( A ja sie glowie, dwoje i troje i narazie nie mam zadnej opcji na imie dla synka - nic mi nie pasuje, a jak juz, to mezus protestuje :-O No ale mam jeszcze troche czasu - moze pewnego pieknego dnia mnie oswieci :-D Buziaki zostawiam i zmykam na polowanie czegos normalnego na moja pupe. Juz sie chyba wykoncze z tymi ciuchami :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Natalie ..:) chyba juz zostanie Dawidek, bo nawet prababci sie podoba ;) i ja juz wiem co to znaczy walka z mezem o imie!!! Proponuje Wam jeszcze Mikolajka i Filipka :D jak moi synowie :D moj znajomy ma Doriana, tez ladnie ! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Natalie ..:) chyba juz zostanie Dawidek, bo nawet prababci sie podoba ;) i ja juz wiem co to znaczy walka z mezem o imie!!! Proponuje Wam jeszcze Mikolajka i Filipka :D jak moi synowie :D moj znajomy ma Doriana, tez ladnie ! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki! Wiecie,kazde imie jest piekne gdy sie szanuje drugiego czlowieka:) stawiam pare...............................................:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak JLo74, masz racje, ale cos trzeba jednak wybrac :-D A moj mezus nadal na nie: Mikolajek, Filipek, Dorianek odpada :-( Ja juz nie wiem - dalam mu liste chyba z 200 imion i d... blada - nic nie wybral. Az strach, z czym mi wyskoczy, jak sie w koncu zdecyduje, hehehe :-D No nic, zmykam narazie do garow :-) Moze po pysznym obiadku bedzie bardziej sklonny na ustepstwa, hihi :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, przez szacunek dla naszych dzieci wybierzmy im imiona takie, jakich sami bysmy sie nie wstydzili ;) Natalie, odpusc temat :D Niech mąż sam poda propozycje ;) Ja jutro ide na wesele..echhhhhh A ciekawe co tam u Uli? Ula jest chyba naszą pierwszą rodzącą ? :) a reszta cichutko siedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak,akceptacja obydwojga rodzicow jest jak najbardziej wskazana.Mysle,ze dojdziecie do porozumienia i wybierzecie imie dla malego:) Tulka jak tam uzgodnienie terminu cc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje sie!!! wczoraj caly dzien bylam u rodzinki :) dalej goraco przeokropnie! aby do grudnia- wtedy sie ochlodzi :) dzis po raz pierwszy wyprobuje moj ruszt w piekarniku ciekawe jak mi sie uda? :P ale teraz w czasach zyjemy- wystarczy na guzik nacisnac i sam sie obraca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny Jeszcze sie kulam:) Ostatni u znajomych i ich znajomych zaczely się same porody. Dziś dostała Smsa że kuzynowi koleżanki urodził sie syn 60 cm, 4250 wagi. Miała cesarake bo soś jej nerki szwankowały i w 37 tyg ją robili. Ale wielkolud i jak się zdziwili że taki duży. Aż się boje co w pon powie mi lekarz. ALe mam nadzieję że usłyszę że mogę chodzić i mały nie jest aż taki wielki. I powiem wam że zaczynam mieć stresa co do porodu. Cała ciąża luzik a teraz wszyscy się pytają czy się boję i mówię że nie ale cykora troche mam. W sumie to bardziej się boję tego co będzie po. Jak ja dojdę do siebie i czy dam radę opiekować się maluszkiem. Aha i urosły mi chyba stopy. Kupiłam wiosną buty i dziś było trochę pochmurno i chłodno więc je ubrałam jak jechaliśmy rano do mamy i są jakieś wąskie i trochę za krótkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×