Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kareczka

MAJ 2008- kontynuacja

Polecane posty

Malwa spała na takiej cinkiej podusi do 2 lat, potem jej kupiliśmy nową poduszkę. Dziewczyny czy wy tez takie poddenerwowane jesteście?Ciągle mnie cos denerwje, ciagle mnie kotś rani, jestem wrazliwa, przewrażliwiona, ciągle mi sie płakac chce ... mam tego dość ... czuję się taka słaba, niezaradna i do dupy !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikitka dokładnie opisałaś mój nastrój, zachowuje sie dokładnie tak jak ty i już mam tego dosyć, ale co ja to poradze:( w przyszłym tyg wybieram się na zakupy i myśle że one mi poprawią nastrój:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
franceska------ 27-----monachium-----------25.04--C/Daria Mickey----------32--------Gdynia-------------28.04---S/J eremy-Julien Liliankas--------28------Warszawa-----------30.04--C/ Klaudia 447-----21-----Starogard Gd.------- 01.05---C/Dagmarka/Kubuś coral bay------ 33--------nowy sącz--------- 01.05---C/ wiolaj----------- 28-------warszawa---------- 01.05---C/ mała82--------- 25-------Skierniewice--------01.05--- to ja CC-------- 25------Szczecin-------------01.05--S/Rufin arniga---------- 31------Warszawa-----------01.05---S/ inez_82-------- 26-------Elbląg----------------03.05--- Żurkowa------- 24-------Wrocław------------03.05---S/Nikodem plusia-----------31-------Szwecja-------------04.05---C/ Weronika Monia79--------28------Wejherowo----------04.05---C/ Milena malagorzalka---33-------Poznań--------------04.05-- - Grzybiara-------34-------Przemyśl-----------04.05---S/Sebastianek marzenie31---- 31-------Słupsk---------------05.05---C/Magdalenka kareczka------ -26--------Łódź----------------05.05---S/Filipek magmal----------26---------Opole--------------05.05---S/ Sloneczko5050--23---------Konin-------------05.05-- nikitka5---------32--------Wrocław-----------06.05--S/Michał , Mikołaj paulinek85------??----------????????-------------07.05-- S/Szymonek kathi81--------- 26---------Łódź---------------08.05-- zizusia--------- 24--------rzeszów------------10.05--S/ agulcia----------30--------Poznań-------------10.05--C/Michalinka peletka--------- 31-------nowy targ----------12.05---C/Hania Maja czarna---------- 25----------Konin-------------12.05---S/ Kubuś bajabaja--------29----śląsk-cieszyński------13.05 --S/Piotruś sysunia27--------28-------ok. Gliwic----------13.05---C/Karolinka Alexxxandra-----28--- ------Śląsk-------------14.05-- iskierka----------27----------wlkp-------------15.05--S/ Adaś madeline80------27---------kraków-----------15.05-- weronikx-------- 33------Wrocław------------15.05--C/ olinkaka----------28------Wrocław------------15.05--S/ renka07----------31------wielkopolska-------22.05--S/ stelka------------ 27------brzeg----------------22.05--C /Julka? Mirellka84--------24------Gdańsk--------------22 .05--S/Sebastian madamagda------23------Wrocław. ----------24.05--- JoannaWM------ 34------Wrocław------------24 .05--S/ gusika------------28--------Rzeszów-----------24.05---S/ Szymonek bibi2--------------29------DąbrowaGórn---- --26.05--C/Michalinka soczek37--------27-------Ostrowiec św.-----29.05--

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak wy ale ja często myśle o coral, nie wiem czemu ale bardzo dawno sie nie odzywała, większość od czasu do czasu daje znać o sobie a coral milczy......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna ja czasem ją podczytuje ale nie wiem jak się odezwać, już jest lepiej u niej, wiadomo nigdy nie zapomni o tym co ją spotkało, ale najważniejsze że się ciągle nie zadręcza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikitka5: moje nastroje sa bardzoooooo zmienne, nieraz jak wstane lewa noga to lepiej sie nie zblizac....wczoraj byla piekna pogoda wiec i czulam sie super co zdarza sie bardzoo rzadko i humor mialam. Nie mam ochoty wyhcodzic z domu, wkurza mnie jak ktos sie ze mna wita i pierwsze cos, patrzy JAKI WIELKI mam brzuch i powiem szczerze ze juz mam dosyc pytan JAK SIE CZUJESZ... a mamy maila do corala? moze by do niej cos skrobnac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikitka5: moje nastroje sa bardzoooooo zmienne, nieraz jak wstane lewa noga to lepiej sie nie zblizac....wczoraj byla piekna pogoda wiec i czulam sie super co zdarza sie bardzoo rzadko i humor mialam. Nie mam ochoty wyhcodzic z domu, wkurza mnie jak ktos sie ze mna wita i pierwsze cos, patrzy JAKI WIELKI mam brzuch i powiem szczerze ze juz mam dosyc pytan JAK SIE CZUJESZ... a mamy maila do corala? moze by do niej cos skrobnac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mamy do niej maila, bo ona jak była akcja z naszą klasą to już się nie odzywała... a ja dzisiaj znowu nad pracą siedze ale ciągle na kafe zagladam i słabo mi pisanie idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie z nastrojem podobnie, moze to przez ta pogode, bo u mnie pochmurno i wietrznie i bardzo nieprzyjemnie, do tego sie nie wyspalam, nad ranem zasnelam na chwile, ale co to za sen jak chce sie przewrocic na drugi bok to sie budze, teraz myslalam, ze chwilke sie zdrzemne ale nic z tego, snuje sie po domu jak cien, nie chce mi e nic, psychicznie mam juz dosc ciazy:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy któraś z Was kupiła już łóżeczko? podoba mi się radek VII kolor słomka. Jest na allegro http://www.allegro.pl/item312972060_lozeczko_radek_vii_slomka_materac.html sprzedają razem z materacem \"Zdrowotno - rehabilitacyjny z podkładem z naturalnej łuski gryczanej\" - nie wiem co to za metarac, zazwyczaj polecane są gryczano-piankowo-kokosowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzemie łóżeczko bardzo ładne, tylko na obrazku jest z szufladą, a tam piszą że bez szuflady, także ciekawe jak wygląda to bez szuflady..a materac jakiś inny..nie słyszałam nigdy o takim...... ja kupie łóżeczko w sklepie, właśnie wkrótce musze sobie zamówić w kolorze teak albo miodowym bo mi sie takie ciemniejsze podobają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ale wy sie rozpisujecie !!! witam nowe majowki, no widze ze gadalyscie o cesarce itp, mam znajoma co ponad rok urodzila temu po cesarce i rana jej sie paprze do dzis, ma takie powrozy na brzuchu, jakies zrosty brrr, widac nie u kazdego tak samo, a znowu meza siosterze po nacieciu krocza pekly szwy i dop po tygodniu sie kapnela ze ma chodzi z dziurą, musiala chodzic na zabiegi laserem, a ja glupia tylko slucham o tych najgorszych rzeczach, szczerze wali mi to jak urodze i czy bedzie rana blizna itp, bo tak juz bym chciala dzidka na swiecie ze hej, no i wazne zeby bylo zdrowe a my kobietki wszystko przezyjemy :) no i oczywiscie mam kolejne zmartwienie, boli mnie strasznie noga prawa w lydce, tak jakby wzdluz zyly, porazka, nie spalam cala noc! tak rwie , oby to nie byl jakis zator czy zapalenie zyl, ja to juz mam pecha wszystkie dolegliowsci juz przerabialam chyba, moze porod bede miala lekki w rekompensacie powiedzcie mi jakie wy majty nosice, bo co bym nie kupila to mi nie pasuja!! oczywiscie wole takie pod brzuchem, ale jak sa tam dobre to znowu wrzynaja mi sie w cialo i robia sie waleczki, pfff,buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do zakupów, widze ze juz wszystko macie , ja prawie wszystko a i tak moje otoczenie, rodzina, znajomi uwazaja ze to za wczesnie, ale kiedy bedzie w sam raz, wtedy co sie juz nie rusze? bo juz mi zle chodzic, a wole sama wszystko kupic i to namacalnie, bo przez neta nie mam jakos zaufania, pewnie drozej mnie wyjdzie ale coz..., czujecie pod reka swoje malenstwa jak sie wypna, bo ja czesto ale nie wiem czy to noga czy reka czy glowa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzenie31: ja kupilam i wlasnie od tej osoby na allegro, jestem zadowowolna, mam wlasnie takie same tylko ze kolor TEAK, ja mam z szuflada a materac to jest taki: http://www.allegro.pl/item317776406_materac_zdrowot_rechabili_120x60_grykosen_.html (taki mi przyslali) ja nosze canopla pod brzuch, bawelniane sa bardzo wygodne ja czuje jak sie wypina ale nie wiem czym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak wy czujecie ruchy swoich maluszkow? bo ja czasem czuje ze moj tak strasznie szybko sie rusza jakby cos trezpotało w bruchu, myslicie ze to normalne?? ja tez wyczuwam malego jak sie wypnie i zgadujemy z mezem co to jest, zdania oczywiscie zawsze sa odmienne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żurkowa: u tego sprzedawcy podany jest kontakt tel. przed wpłatą, po co? potwierdzają czy mają je na stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, widze ze zakupy i remonty na topie. Ja remontów mam już dośc a jeszcze sporo do zrobienia i ciągły bałagan masakra. Co do zakupów to już troszke kupiłam, ale nie za wiele, większość zakupów robie na allegro, fajna sprawa i cenowo jest taniej.Dziewczyny co do dolegliwości o których piszecie nie mam z nich zadnych, chociaz od tygodnia nogi mam spuchniete wieczorami w kostkach, a tak wodule to czuje sie całkiem niezle. Przytyłam 5kg od początku ciązy, z czego jestem zadowolona. Bardzo prosze dopiszcie mi imie córci do tabelki Adrianna. Pozdrawiam wszystkie stare i nowe majóweczki, zycze miłego popołudnia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kareczka ja też mam takie ruchy jakby coś trzepotało :) i też się zastanawiałam czy to normalne...ale chyba tak :) czasami dzidzia się wypina, a czasami mam wrażenie jakby pełzała...czasami wyczuwam czkawkę (przynajmniej tak myślę) takie rytmiczne wewnątrz pulsowanie, które po krótkiej chwili ustaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn bo chodzi pewnie o to zeby dobrze wpisac w przelewie co sie chce, bo mimo ze on nie pisze tam sa 2 czy 3 rozne materace do wyboru, jakies 10 cm i wlasnie ten co dalam linka jakies 7 cm ma (ponoc najlepszy). Ja gadalam z tym facetem przez tel i bardzo mily, fajny kontakt. Polecam Najlepiej zadzwon i wszytsko Ci wytlumacza czego nie jestes pewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna ...ja też już od dłuższego czasu myślę o coral...i strasznie się niepokoję....może któraś wie co u niej słychać....coral odezwij się jeśli nas podczytujesz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sysunia moze przejrzyj posty ktoe pisala coral czasem bezwiednie wkleja sie tam adres mailowy, tak jak mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przewertowalam wszystkie posty od poczatku i nie znalazlam, moze na starym topiku cos jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PLOP
coral pisała dzisiaj na topiku, "wierzymy............" wszystko u niej oki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój brzdac tez sie starsznie wypina głównie jak siedze przed kompem.Do tego mam nerwa podobnie jak Czarna i reszta-strasznie mi to dokucza bo wybucham czasem jakby bez swojej wiedzy. U nas ładna pogoda to i ja sie dobrze czuje. U mnie tez mówili w pierwszej ciazy że wszytsko za wczesnie kupuje to potem juz nic rodzinie nie mówiłam tylko z kolezankami ogladałysmy co kupiłam teraz z perspektywy czasu wiem że 7 miesiac to wcale nie jest za wczesnie.A wszystkiego na raz tez nie kupisz ze wzgledó chociazby finansowych wiec lepiej sobie to rozłozyc i kupowac po trochu a wczesniej. Co do tych butelek TT to mi sie podobaja ale ja juz ku[piłam aventa.Wiemze sa teraz bardzo modne ale czy wygodne lub skuteczne to opini nie znam. Podziwiam was za te remonty ja juz mam dosc na sama mysl i chyba teraz nic nie bede robic dopiero jak dzidzius podrosnie moze na jesien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PLOP
tutaj pisała coral i minimonia odzywa się też :) "Wierzymy w cuda- na wiosne sie uda- topik staraczkowo-testowo-ziołowy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×