Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kareczka

MAJ 2008- kontynuacja

Polecane posty

U nas gościnnie ostatnio się zrobiło i czasu nie mam, w srode miałam gosci, wczoraj to samo a dzis cały dzien w kuchni zarcie szykowałam bo jutro znajomi przyjeżdżają i to taka wizyta na która musze się troche przygotowac, wiec dzis cały dzien szalałam w kuchni ale poszło mi super i na stoł będzie co postawic. Karola podziwiam cie za to podejcie do życia ale jak widac sama nie jestem, chyba nie ma tu zaradniejszej i pogodniejszej babki od ciebie. Co do podkałdów to ostatnio miałam 4 rozne z meebeline(nie pamiętam jak się pisze) ale ten dream mat muse własnie i jeszcze 2 inne teraz z nowych ale chyba nawet ten z lirene tanszy a lepszy jest jak te wszystkie meebeline. Mi się tez strasznie łuszczy skora na nosie i czole, mimo ze uzywam kremow pod te podkłady i nie wiem co z tym zrobicwyglada okropnie..Paulienk może cos poradzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zizusia witaj po długiej nieobecnosci:) ide uspic mała bo cos dzis sie zaszalała i spac nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna taka sucha skórka po nałożeniu podkładu świadczy o tym że naskórek jest przesuszony i trzeba nawilżyć naszą buźkę a spróbuj zrobić maseczkę nawilżającą nałóż krem i wtedy podkłąd i zobacz czy się coś zmieniło?? Ja też mam tego typu problem i po maseczce problem znikał. Karola tobie o tyle łatwiej będzie bo masz dzieci i tyle na głowie wiec nie będzie czasu na rozpaczanie... Silna jesteś, bo musisz i TAK TRZYMAJ ale pewnie w głebi duszy smutek jest. No i szukaj tego z "formą na dziewczynki" jak to gusika napisała. :) Cyna a u Ciebie co tam?? żadnych zmian?? Ty to masz taką cudną córcie, że szok zapodaj coś co ona mówi może się pośmiejemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj jaki ruch:P:P:P:P ja jutro do pracy, garderoba na cały tydzien naszykowana dla mnie i dzieci:P w tygodniu będziemy pranie robic a w wekend prasować:) musze wyjechać jutro o 6.15 bo nie wiem jak droga tak rano wygląda....nawet nie wiem ile będę zarabiać bo kadrowa nie wiedziala co mi szef zaproponuje...jutro sie okaże bo może to będzie pierwszy i ostatni dzień, bo za grosze nie będe pracować:P:P:P no ale mam nadzieje że będzie ok:) no właśnie paulinek na taka sucha cerę jaki krem??nawilżający tak?? a jaka firma jest dobra?????? co polecacie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej, no to Stelka bede trzymac kciuki za dobra pensyjke ;-) My z m idziemy jutro podpisac umowe przedwstepna kupna mieszkania i odrazu do banku zlozyc wniosek o kredyt i tez by nam sie przydalo abyscie trzymaly kciuki za nasze powodzenie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stelka krem nawilżający ja miałam kiedyś lirene byłam zadowolona ale teraz stosuję maść z wit A, na noc raczej, bo ona jest dość tłusta i powiem że żadnej różnicy jeśli chodzi o efekt nie widzę minuś za to że masc jest tłusta, plus- o wiele tańsza, no i na zime w sam raz. Na zime stosujemy tłuste kremy, bo one chronią przed wiatrem, mrozem, a i do lokali klimatyzowanych również krem ochronny, błędem jest sosowanie kremu nawilżającego gdy w pracy mamy klime. Ewentualnie nałożyć krem nawilż+ ochronny. Cyna jak tam twoje lasery??? Troche już jeździsz na nie, daje to jakieś efekty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :) próbowałam od 2 dni Was poczytać trochę do tyłu....ale cieniutko mi to idzie:) Doczytałam że niefajnie jest w życiu osobistym cynki i Karoli :( Przytulam Was kochane... i życzę dużo siły do podejmowania dobrych decyzji i wytrwałości....nieważne jakie one będą.. Stelka u Ciebie wieści super!!! Też trzymam kciuki za pensyjkę hehe u mnie mało czasu bo wróciłam do pracy... tylko nastąpiła pewna zmiana.. praca w banku nie spełniała już moich oczekiwań... więc się zwolniłam i przeniosłam do pośrednika w kredytach mieszkaniowych, firmowych itp.. wdrożyłam się już i jest git teraz czekam na pierwsze wypłaty kredytów moich klientów no i liczę na kolejne wnioski od znajomych zadowolonych moich klientów :D co u mnie poza tym... generalnie leci i jest ok hehe Alanek biega i rozrabia, siostra nie zostaje mu dłużną.. :D u nas odkąd wróciłam do pracy jest dużo lepiej.. jednak przebywanie ze sobą dużo czasu nie jest fajne dla związku...przyjanmniej nie było to dobre dla nas... pozdrawiam cieplutko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulinek ja niekremowa..ale jak dla mnie maść z wit A to nie za bardzo się nadaje.. no może dla mega wysuszonej skóry.. bo zatyka pory raczej i mogą się zrobić wypryski i zaskórniki u osób z cerą mieszaną... no ale ekspertem nie jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koliban ja to mam suchą cerę, wiec u mnie jest ok, może masz racje wydaje mi się że przy tłustej może tak się dziac. Każdy buziak jest indywidualny i trzeba dobrac krem do jego potrzeb, nieraz się okazuje że po skończonym słoiczku wyskakuje dopiero uczulenie no to trzymamy kciuki za was... Kupiłyście już kombinezony na zime??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulinek85 - to jaki krem na zimę polecasz? (w pracy mam klimę cały rok) dodam, ze cera mam mieszana, jak tylko jakiś zły krem to zaraz cos mu wyskakuje wiec boje sie używać tłustego, coś możesz polecić? nie lubię jak mi sie buzi świeci ja mam kurtkę na zimę i spodnie takie ciepłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie już po wszystkim :( M wczoraj oświadczył że dziś się wyprowadza, więc cóż mi pozostało... Mam nadzieję, że będzie kiedyś tego żałował... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej witaj kolibnan :) dobrze ze tak ci sie udało z praca:) eryk ma 3 kurtki zimowe, plus spodnie ocieplane ne szelkach, i nie wiem czy bede kupowac kombinezon, watpie ze maly bedzie szalal na sankach itp, bo on taki powsciagliwy, i chyba kombinezon bedzie zbedny ponuro u nas, jakie wasze dzieciaki maja teksty smieszne wlasnie ? bo moj to tak dowali nieraz : np kiedys sie pytam czy zje zupe a on " ee tam, nie chce jupy , gotuj ubache kurka mać" (czyt. kiełbache-parowke) wczoraj poszlam z M na wybory pieszo (ok 1 km) wieczorkiem, maly zostal z babcia , jak sie ubieralismy to eryk sie pyta "gdzie idziecie" ja na to ze glosowac na takiego pana, wrocilismy a on tak " mama bylas daleko? szukalas baby jagi bo jest noc?" wrocilam kiedys od gina, maly byl z sasiadka, ja wchodze, on biegnie i sie pyta "nie masz juz sie? juz nie boli? " slodki wczoraj go ochrzanilam a on do mnie "idz na putel (komputer) " robieralam sie do spania a on " mama gdzie masz siusiaka?" no i standardowo "powiedz baje o panu strazaku, lelu (lwie), wilku i babie jadze" -lubi sie bac :) chyba ma to po mnie no i " kuje bardzo mamo izio "( dziekuje ..) jak cos mu podam napiszcie cos to posmiejemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola -mocno cie przytulam kochana, wspieram itd nie wiem co jeszcze, moze zateskni za wami, moze przemysli, itp, a moze jeszcze bedzie szansa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola, ja rowniez jestem z wami no i z Cynka. Ja powiem wam, ze te chlopy to debile i tyle. Miec super zonkie, ladna, zaradna, w domu czysto, dzieci zdrowe i jeszcze i im zle, normalnie psychiczni. Najwazniesze ze to oni podjeli zla decyzje i z czasem to oni beda blagac o powrot a wy nie... Sadze, ze jeszcze sobie ulozycie zycie i bedzie wam o niebo lepiej niz z nimi. Z tekstow, to ja dziś poraz drugi (wczoraj tez) niekarmilam Kinia w nocy i jak sie obudzila poszlam do niej z predzej juz obudzona Dagmarka i mowie do Kinie: "O Kiniusia jak ładnie, że w nocy nie chcialaś mleczka, bardzo ładnie jak Dagmarka teraz bedziesz pic mleczko dopiero rano?" Na co Dagmara odpiwiedziala "Mamo przecież to nie takie trudne" normalnie bbylam rozlozona na lopadki kilka dni temu byla niegrzeczna bo ryczala ze chce bajki od samego rana, ale ja mimo wszystko wlaczylam vive i widze ze zaczyna sie dopiero teledysk szakiry, dopiero kilka nut bylo i mowie: Dagmarko a co to? A ona uslyszawszy jakies 5 sekund samej muzyki, a nawet tego muzyka nie mozna nazwac, bo pokazali tylko stadion pilkarski i taki jakby okrzyk byl, a ona na to"Łaka Łaka dla afryki" no i miala racje, choc nigdy jej nie mowilam co to za piosenka, z reszta zauwazylam ze ona ma bardzo duza pamiec do tekstow z posenek bo wie jaka to piosenka "i like", ta szakira i "na melanzu", "kiss kiss" itd az moja kolezanka sie smiala jakis czas temu, ze Dagi zna lepiej angielski niz ona sama hihi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola kuźwa ten twoj to oszalał czy jakies zacmienie dostał...co jest grane z tymi chłopami........ dasz rade kobieto, jestes twarda babka, szkoda tylko chłopakow... A jak on sobie to wyobraza, bedzie do chłopakow przyjezdzał czy co... A wiesz kto go pod dach przyjmnie???? Nie no brak słów..... Stelka za twoja pensyjke trzymam kciuki, no ciekawe ile ci sypną:P:P:P Koliban witaj po długiej nieobecnosci, widze ze odważyłas sie na zmiane pracy i nie załujesz....oj ja tez ciagle nad tym mysle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jestem dziewczyny..zadowolona i wkurzona zarazem.bo pensja ok (choc mogłoby być więcej:P:P) ale jak na budżetówkę może byc, dojda premie i będzie git, czas pracy niby super bo mogę przychodzić na 7 do 15, a często będe do sądu chodziła na 13 a po rozprawach ok 14 do domu ale te dojazdy, kuźwa mać, jak dla mnie powinien byc zakaz jeżdżenia tirów od 6 do 8 i od 14 do 16.....ale jak jutro pojadę na 7 mam nadzieję że będzie lepiej:P no a praca fajna, w moim klimacie, babka z pokoju super:) tylko te dojazdy, ale m zapenia że przez te najbliższe 3 miesiace będzie woził dzieci więc jakoś sie wdrożymy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAROLA KOCHANA TRZYMAJ SIE DZIELNIE, DASZ SOBIE RADĘ A ON BĘDZIE TEGO ŻAŁOWAŁ I TO WCZEŚNIEJ NIZ PÓŹNIEJ....ZOBACZYSZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola, Cyna, strasznie mi przykro, takie fajne babeczki jesteście ! Kibicuje Wam wirtualnie, jeszcze wszystko się ułoży. Mówią że nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło!!!!!! faceci chyba oszaleli ostatnio!!! dzieciaki takie cudne i udane, kobiety wspaniałe i zaradne, świat chyba zwariował, że takie rzeczy mają w ogóle miejsce. ehhhhhhhhh a ja jak znajdę natchnienie, to może skrobnę co u mnie. pozdrowienia ciepłe dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola na pewno będzie kiedys żałował, może mu któraś w głowie zawróciła i chłop teraz nie myśli trzeźwo, ale wytrzeźwieje i moze wróci, ach Ci meżczyźni, są jak pustaki. Emocje opadną to może wszystko wróci do normy czego Ci życze z całego serca. Jestem z Tobą i Cynka cały czas myślami, nie ma dnia bym o was nie myślała, ja to chory człowiek, za bardzo empatyczna jestem i wszystko strzasznie przezywam, szkoda mi waszych dzieci :( Karola zbierz się w sobie i kończ pokój chłopakom zapewne będą Ci wdzięczni, dla dziecięcych uśmiechów wszystko prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stelka zazdroszcze ci powiem tej roboty....mam nadzieje ze i ja kiedys taką fajna bede miała..... A tiry jakos przeżyjesz:P Nudzi mi sie i nie wiem czy kłaśc sie spac czy szukac juz nie wiadomo czego w tym necie........ No to powiem wam tylko ze jestem zakochana w swojej córce, to jest bardzo optymistycznie nastawiona do życia mała dziewczynka:) Ryjek sie ciagle jej śmieje i zna sie juz na żartach piczucha mała. Wogole to mimo ze dziecia moje czasem doprowadzają mnie do szału to ogromnie sie ciesze ze je Mam!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny znacie wyliczanke numerologiczną na płeć dziecka?? ja sprawdzałam synka i wyszedł chłopczyk, jak któraś chce sobie sprawdzić to napiszę co i jak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulinek85, dzięki:) jeden ma dobre opinie i drogi, ciekawe który lepszy, chyba ze kupie dwa i jeden potem pójdzie do rak :) Karola i co? zrobił to co mówił czy tylko gadał ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żurkowa- bardzo dziękuję za odzew i Twoje porady :) Właśnie chodzi mi o to żeby nie było pstrokato więc pomarańczowy zniknie i będą same pastelowe kolorki. Ja też uwielbiam zagladać na stronkę LM , super tam można znaleźć pomysły , moją inspiracją stał się teraz ten pokoik i ogólnie ta babka, ma fajny gust,coś co właśnie lubię :) http://inspiracje.leroymerlin.pl/czas-na-zmiany,1,25,79559.html Karola -trzymaj się kobitko, skoro juz tak to wszystko wyszło to moze takie rozstanie Wam dobrze zrobi i po jakimś czasie wszystko się ułoży i znowu będziecie tworzyć fajną rodzinkę, trzymam za to kciuki :) Koliban- fajnie że się odezwałaś :):):) Cyna - teraz jak coś kupuję z Sokołowa to myśle o Tobie :P:P:P Teksty naszych dzieciaków są bombowe , nam też nie raz wychodzą oczy z orbit jak Zuza coś palnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zjadło mój wpis :(:( więc jeszcze raz :) Żurkowa- dziękuję za odzew i Twoje porady , właśnie chodzi mi o to żeby nie było pstrokato, dla tego pomarańczowy zniknie a pokój będzie w pastelach :) Ja też uwielbiam przeglądać stronkę LM , dużo ciekawych pomysłów tam można znaleźć , dla mnie inspiracją teraz jest ten pokój , w ogóle lubię oglądać fotki tej babki, ma fajny gust, coś co ja lubię :) http://inspiracje.leroymerlin.pl/czas-na-zmiany,1,25,79559.html Karola- trzymaj się kobietko , jeżeli już doszło do tego rozstania to może wyjdzie Wam to na dobre i z czasem okaże się że nie możecie żyć bez siebie i wszystko się ułoży, za to trzymam kciuki :) Koliban - fajnie że się odezwałaś :):):) Karolinna - skrobnij skrobnij, napisz jak tam najmłodsza pociecha :) Teksty naszych dzieciaków są bombowe, nam tez czasem oczy wychodzą z orbit jak Zuza coś palnie :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kika79 - to jak zrobisz ściany? masz juz wersje ostateczna? znam to zdjęcie, nawet po nim jest mój wpis:) bardzo ładny pokój:) od wczoraj zaczęłam dukana, mam nadzieje, ze coś z tego wyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×