Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 100 kilowa

100 kg! masakra. Szukam motywacji. Chętnych do walki o lepsze jutro...

Polecane posty

Basiuczek dzięki ale patrzcie na zdjęcia z 2007 bo reszta to przykład jak kiedyś wygladałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój Krzysikek ma 190 a byłam wieksza od niego tego lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no już jestem. wpadła koleżanka na kawusię i wspominałyśmy szkolne lata. u mnie dietka ok, nastawienie ok, motywacja ok- czyli wszystko pasi. a co u was kobietki????? lody??? bardzo chętnie, może tak w wakacje byśmy się wszystkie gdzieś skumały:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczynki:) Ja dzis dietkowo, ale psychicznie fatalo:(, po 1. wściekła jestem sama nie wiem na co po 2. moje dziecię jeszcze dziś nie spało, i nie ma zamiaru po3. wrzeszczę na wszystkich ( tu czytaj mąż, dziecko) i o wszystko wrzuciłam moje ćwiczenia na skrzynkę pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no już jestem. wpadła koleżanka na kawusię i wspominałyśmy szkolne lata. u mnie dietka ok, nastawienie ok, motywacja ok- czyli wszystko pasi. a co u was kobietki????? lody??? bardzo chętnie, może tak w wakacje byśmy się wszystkie gdzieś skumały:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś się ta kafe zacięła, bo od godziny próbuję coś napisać a tu nic, a teraz patrzę a tu widzę że zdublowało. widziałam ćwiczenia- może i ja spróbuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaaa fajny pomysl ze spotkaniem hehe. noo moze kiedys faktycznie sie na lody wybierzemy:) oooj ja mialam o tego tygodnia biegac ale jak dla mnie jest za zimno. moze jak sie ociepli. jak tam zblizający sie wieczór?? ja mam zamiar dzis oglądnąc laleczke czaki :p pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no na troche jestem, z Julcią na kolanach, :) jak tam setka było? opowiadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100 kilowa i jak waga spadła? uzupełnij tabelkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
było super! dużo spacerków i wiadomo jak to z ukochanym. ie jadłam słodyczy, starałam się nie złamać w swoim postanowieniu a co najważniejsze on zauważył że jest mnie mniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m_1982.......... 26......92,2......87,7........164.........14.01.20 08 zaba25.......... 26...... 91........91.......... 165.........15.02.2008 taka taka....... 25......95........95...........170..........31.01.2008 carolima........ 27.......96........87,9.........159.........02.01.2008 wioluszka1w....32.......94........94...........166...... ...01.02.2008 love*me*tender.25.......87........85..........170....... ..15.01.2008 100kilowa.......22......100.........?*...........166.... . ...?? ?* PatkaP.......... 28...... 82,2... ..73,8......... 173 ......15.01.2008 basiuczekk.....22.......97........94,5..........167..... ...29.01.2008 j azapomnialam zmienic wczoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiuczek, a mi się wydaje czy ty mówiłaś kiedyś o fryjerze:) i na fotce masz chyba już nową fryzurę i kolor:) i chyba setka była u fryzjera?? Setka podeslij nowe zdjecia na skrzynke:) bedziemy wdzięczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są, są, pewnie u Ciebie też, weź no wejdź na wagę i zobacz czy wogóle działa :P wioluszka coś nie zagląda ostatnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowilam, mowilam, zaraz wrzuce jedno zdjecie gdzie widac ladnie moj new kolorek wlosow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100 kilowa jeszcze na ciebie i carolime czekamy:) ze zdjęciami w najgorszym waszym okresie:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na poczatku byl bardzo wyrazny, czyli taki jakis lekko wisniowy, teraz wpada w braz i taki mi najlepiej pasuje. :) choc chcialabym miec kolor golebi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po 10 latach farbowania doszłam do wniosku że wolę swoje naturalne włosy :), są najpiekniejsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej już jestem. widzę że znów jesteśmy prawie w komplecie- aż miło popatrzeć. a ja wreszcie kupiłam baterie- musiałam na liście zakupów zapisać. tak więc jak dobrze pójdzie to zrobię zdjęcia- może nawet dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jestem juz:) Już mi przeszło trochę bo dzieciątko zasnęło:) ale dziś zgrzeszyłam i zjadłam grzeska bez polewy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bój żaby, od jednego wafelka nie przytyjesz. u mnie wszystko zgodnie z zasadami. jestem nawet z siebie dumna, myślałam że będzie gorzej. acha, jeszcze jedno. niektóre zdjęcia nie są podpisane i ciężko stwierdzić kto jest kto, więc albo podpisujmy każde zdjęcie, albo chociaż tytuł e-maila np. zdjęcia zaba25 waga 91kg. i już wiadomo o kogo chodzi, a tak JPG672389 I NADAWCA STOKILOWA - o kogo chodzi??? ja sie gubię:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo lepiej by bylo jakbysmy ze swoich prywatnych emaili wysylali zdjecia, wtedy wszytsko bylo by jasne, ew. podpisujmy tak jak mowisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz swoje poprawilam:) a to że z corcią przy kompie wiadomo, bo tylko ja mam córcie :) chyba?!?!? no i carolima, ale jej nie ma w galerii jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie, oglądam zdjęcie i jest jakaś dziewczyna ok, ale kto to jest. zdjęcia są z różnych okresów 2006, 2007, 2005, inny kolor włosów, fryzura, figura itd i tak naprawdę nie wiadomo kto to. może ja jestem taka niekumata ale się już trochę pogubiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×