Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tośka_28

PAŹDZIERNIK 2008

Polecane posty

Ale sie rozpisalyscie :) paula - jak to naciaga? tzn powieksza? bo jak tak to tak samo i mi sie wydaje. a jesli chodzi o ruchy dziecka to ja niestety tez nie czuje jeszcze (termin mam na 20.10). mysle ze jeszcze czas na to! :) potem tak nam sie bedzie dzidzia wiercila ze nie bedziemy mogly spac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jeszcze nie czuje ruchow . To dopiero 15 tydzien , wiec troche na to za szybko . Ale juz sie nie moge doczekac :) jeszcze z miesiac musze pocierpiec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a brzuszek tez srednio widac tzn ja go tylko widze :( nawet jak ubiore cos " przy ciele " to wyglada to tak jakbym miala troche wiekszy brzuch , bo jestem troszke przy ciele hehehe . Ale dwie pary spodni juz mi odpadly . Oby te nastepne szybko sie za ciasne zrobily , bo juz sie brzuszka doczekac nie moge !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od 2 miesiecy w sumie chodze w ciązowych spodniach... strasznie mnie wywaliło.... smiesznie to wygląda - wszystko chude i tylko piłka z przodu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam taka dziewczyne ktora przez cala ciaze przytyla tylko 5 kilo, i wlasnie tak wygladala przez 9 miesiecy : cala szczuplutka i jakby pilke nozna schowala pod sweter :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mi tez się pępek uwypuklił i czasami tak ciągnie dziwnie. A Nadzieja jest takie imie. Moja pani doktor tak ma .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przed zeszłą ciążą ważyłam 43kg. W ostatnim miesiącu 64kg. Brzuch miałam wieeeelki :) już do wagi chudziny nie wróciłam i przed tą ciążą ważyłam 51kg. Na ostatniej wizycie było już 54. Brzuszek widać gołym okiem, ale w spodniach ciażowych jeszcze nie chodzę, bo są dla mnie jakby za wielkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzagusia84s nie ma mnie w tabelce bo przesuneli mi termina na koniec września ale i tak zostaje z wami ;) milianna 31 l termin 28.09 :) a co do ruchów dziecka ja już czułam od 16 tc a mam łożysko umiejscowione na przedniej ściance macicy, super uczucie długo wyczekiwane samo przyszło znienacka a teraz jak za długo śpi to mi tego brakuje :) życze wam jak najszybciej no ja jestem pierwsza to nic dziwnego że jeszcze nie czujecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milianna - no i co ze termin ci przesuneli, i tak cos czuje ze te terminy same sie za kilka miesiecy poprzesuwaja ;) wpisze cie : 1. milianna............31..................................29.09 2. paula01............30.........Gdańsk.................01. 10 3. gandziulka........22.........wawa...................04.1 0 4. Natalie86.........22.........Poznan.................05.10 5. 78aga78...........29.........podkarpackie.........05.10 6. oliwkabambino...28.........kalisz...................06.10 7. goga78............29..........waw...................07.1 0 8. mlodaMAMUSIA .....21.......SieradzBielefeld........07.10 9. future.............30......pomorskie.................09. 10 10. PrEsTiDiGiTAtOrkA...28....wroclaw..................10.10 11. emi81..............27.......warm.maz................10.10 12. wisienka2_3......23..........słupsk.................11.1 0 13. ProVitamina......24.........Białystok..............11.10 14.deli256.............26........zach.pomorskie.......12 .10 15. Klm..................26........Wawa..................13. 10 16. Martha1977......31.........SZCZECIN.............15.10 17. cioteczka-kloteczka..23.....Legionowo..........15.10 18. Marceli123.......25..........W-wa..................15.10 19. Cassandra.........25..........Gdańsk................16.10 20. mamamalwiny......30.........Warszawa.............16.10 21. Karo91............24..........Fr......................19 .10 22. Kmai25..............25..........Słupsk................19.10< br /> 23. justa150..........28..........Piekary Śląskie......20.10 24. nisia128..........28...........Oświęcim.............20.10 25. lillen................24..........wawa.................. 21.10 26. Dżagusia84s......24..........Bielsko-Biała..........22.10 27. artigiana..........25..........mlp....................25 .10 28 .kitka76.............31.........Gdynia................ 25.10 29.26.10.2008.........29.........Wschowa..............26 .10 30. nefre .tete.........22........ Aleksandria, Egy....27.10 31. usana..............27.........Boston.................28. 10 32. anioleczek.........26........Warszawa.............28.10 33. goja27.10..........26.........Wrocław..............28.10 34. falsa...............26.........Cardiff................30.10< br />

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamamalwiny --> przecudny brzuszek :) u mnie jeszcze nie widać tak bardzo, choć już znajomi twierdzą że coraz większy jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki ponownie! Śliczne brzuszki i ładne dziewczynki :) Mamamalwiny ten twój brzusio jak na fotkę z przed 2 tygodni to nie taki malutki acz kolwiek słodziutki i bardzo ci pasuje 26.10.2008- ten twój link mi nie wchodzi sprawdź czy wszystko dobrze wpisałaś i pochwal się co tam powinno być :) Kami 25 rzeczywiście zdecydowanie lepiej widać z przodu ale też śliczniutki i powiedz mi skarbie czy to ty jesteś wpisana w tabelkę Kmai25 zamiast Kaim25 czy to jakas inna kobietka Pozdrowionka i miłych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ale żeście się wczoraj rozpisały! mamalwiny, kami - śliczne brzuszki:) Ja to mam taki pomiędzy. Tzn. w dzień taki jak Kami a wieczorem jak mnie wywali to jak mamamalwiny:D Muszę poprosić mojego męza żeby zrobił kilka fotek. Narazie mam takie że brzucha w ogóle nie widać, więc urządzimy małe pozowanie:) Z tym ciągnięciem to ja czasem czuję, że ciągnie mi po bokach. Wczuwam się co wieczór w mój brzuch i nic nie czuję, żeby się jakiś lokator poruszał:( Ale za miesiąc to już bedziemy razem hulać! Pogoda nam sie dzisiaj zepsuła ale mam nadzieję, że jutro będzie ładnie, bo robimy majowego grilla na ogródku. Zaprosiliśmy najbliższych znajomych i kurcze wyszło ze 20 osób!! Muszę popołudniu jechac na zakupy po kiełbaskę i jakieś warzywka. Ale ciesze się, że będzie tyle osób, bo będę mogła zamęczać każdego moim błogosławionym stanem, hehe. W dodatku będa poza mną jeszcze 2 ciężarówki to sobie pogadamy:) Miłego dzionka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja-milej impreski.Zazdroszcze hi hi .Ja mam w prawdzie dzis wolne ale moj kochany musi pracowac!!!Mam pytanie dziewczyny czy ktoras z was pali?A jak palila to jak udalo wam sie zucic?Ja przed ciaza palilam 2 paczki dziennie i teraz staram sie ograniczac do 5 papierosow.Ale jest strasznie ciezko a przy tym mam ogromne wyrzuty sumienia.Tu mi polozna powiedziala ze jest ok -zeby tylko tak zostalo...ale dla mnie nie jest ok..Chce nie palic...ale...latwo mowic-ciezej zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26.10.2008 - bardzi ci współczuję tych dylematów z paleniem, bo wiem co czujesz. Ja paliłam od liceum i dopiero ok. 2 latat temu udało mi się przestać. Próbowałam bardzo długo ale się udało. Właściwie to dzięki mojemu mężowi, który mnie scigał, bo nienawidzi papierosów. Popalałam jeszcze trochę przed ślubem, ale od czasu ślubu zero fajek. Teraz to bardzo doceniam i ciesze się, że nie mam takich dylematów będa c w ciąży. Spróbuj jednak w ogóle nie palić, bo dziecko jest najważniejsze. Wyobraź sobie, jak ono się czuje zamknięte w małym inkubatorze pełnym dymu z papierosów. Nie chcę cię straszyć, albo pouczać ale tak byłoby i tobie i dziecku łatwiej. A uwierz mi, że to jest możliwe! Mi się udało to tobie też się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Di\zieki goja ze we mnie wierzysz....Moj tez mnie sciga za fajki...Wiem ze dla dzidziusia to jest nie zdrowe...2 maj to taka data ktora sobie wyznaczylam na 1 dzien niepalewnia.Obiecalam sobie ze jak przetrwam pierwsze 3 -mc to przestane palic.Kilka lat temu bylam w ciazy i poronilam.Dlatego przez te pierwsze 3 m-ce milalam ogromy stres.Za kazdym razem gdy bylam w wc sprawdzalam bielizne i papier toaletowy.Zostalo mi to do teraz....Ale jak do tej pory jest ok...i wierze ze tak zostanie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dasz radę na pewno, trzymam kciuki! Tylko mam taką małą radę z doświadczenia... Nie postanawiaj sobie od kiedy rzucisz tylko poprostu zrób to teraz. Bo jak się ustala, ze od jutra albo od pierwszego, albo jeszcze tylko ta paczka i koniec, to nie wróży dobrze. Ten termin się zawsze odsuwa. Ja to zawsze mówiłam sobie właśnie, że to ostatnia paczka. No i zawsze była okazja do następnej, a bo to koleżanka przyjechała, bo idziemy na piwko, itp. Pomyśl, że to dla dziecka. a ono będzie ci za to wdzięczne jak nikt inny na świecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) jaka straszna pogoda u mnie od wczoraj... :( ale na week end ma sie poprawic.. trzymajmy kciuki.. Ja na szczescie nie mam problemu z paleniem, ale wspolczuje tym ktory taki maja, nie musi byc latwo.. jejku dziewczyny dzisiaj wieczor to juz week end :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×