Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Stonoga -----------------tak mamuśki potrafią matkować nawet jeśli dzieci już są w związkach a w tedy to już nie za pięknie to się dzieje ale jak to one się tłumaczą-------- to z dobroci serca przecież ona chciała dobrze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja nic nie mówie co Wy tak do mnie:) dzieci unikam jak ognia.doszlo do tego,ze nie wiem jak wyglada rczny syn siostry ciotecznej i 5 miesieczna moja wnuczka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka ----------tak tak grzeczna ? wiem że lubisz głaskać drapać -----------tak a to drapanie przechodzi potem do drapania do białej kości :)a potem do nowej lodówki i obiad dla rodzinki na cały tydzień hi hi hi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonoga - to TY juz wnuczke masz ?:D Mały - za dużo chyba o mnie wiesz ;) Kreske jak mówiłam postaram sie wymazać ;) Niech tylko coś wymyślę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka -------------a faktycznie wkładasz do lodówki upolowanych facetów:( To ja na ciastka do Ciebie nie przyjadę o zgrozo masz mnie zjeść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka --------------kiedyś sama mówiłaś mi że lubisz głaskać i drapać ale ja nie skojarzyłem że możesz potem do lodówki wkładać i zjadać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały - po pierwsze nie poluję na facetów ;) , bo drugie nie jadam mięska (no chyba że gulasz) ;) - po trzecie na razie luzik od facetów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonoga -------------to drugie oblicze Pomorzanki odkryłem o zgrozo :) ok Pomorzanko to ja z bastuję bo widzę że zaraz oberwę :)poczytam sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonoga -------------kogo bym chrupał ? tylko nie nakręcajcie mnie proszę bo na kobiete to pewnie tak :)raczej na pewno offffffffffffffff już mam kosmate myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz ja mysle,ze ktos sie znajdzie:) a co bedziesz czytał? pomorzanko...kup i dla mnie jakis ferwex :) bo mnie chyba tez cos zaczyna łaamc w kosciach( no chyba,ze to starosc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy bedę czekał ? ------bedę żył to na pewno czy bede czekał tylko tyle mogę zrobić ......zraniłem już kobietę bo odreagowałem na niej złość , jaką miałem przez żonę i wiem że źle zrobiłem i boję się że jeśli pojawi się kolejna kobieta w moim życiu mogę postąpić dokładnie tak samo .:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem z powrotem :) Mały - oferuję full wypas ;) - najpierw troszkę Cię pogryzę za to moje drugie oblicze ;) - potem ostatecznie mogę pogłaskać i poprzytulać w ramach rekompensaty ;) Stonoga - o jakiej starości Ty mówisz nie zapominaj że ja tu jestem nestorką ;) a do starości jeszcze mi daleko ;) Ups .. przepraszam ... bardziej zaawansowany wiekiem jest Mały :P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smoku......... bo tak to juz jest. Widać za wczesnie było albo ty za szybko chciałes :) Dobrze,ze masz tego swiadomosc. I wydaje mi sie ze kolejny raz juz bedzies ostroznejszy w swoim postepowaniu. pomorzanko.... gryzc i drapac haha i kupic pejczyk ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanko-------------nie raz jak siadam wieczorem przed oknem patrzę w ciemność nie widzę nadziei nie chce mi się już nic do o koła cisza mrok i ja sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudno przeskoczyć mury, kiedy przeszkód tak wiele. Trudno odszukać w sobie życzliwość, kiedy na dnie serca kryje się żal. Trudno wierzyć w lepszy poranek, kiedy każdy jest taki sam. Trudno marzyć o uczuciu nieprzemijalności, kiedy przestaje się czuć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonoga - to raczej nie moje klimaty ;) :) Obawiam sie że raczej potrafiłabym zaglaskać faceta na śmierć ;) Mały - wiem o czym mówisz tyle że ja te wieczorki tak spędzam od lat .Mimo ze męzatka byłam -ale gdzieś przeszło dwa lata temu podjęłam decyzję ,żeby zmienić ten stan i byc szczęsliwą . Za mną bardzo burzliwy okres , teraz czas na uspokojenie wszystkiego - i zacznę od nowa ....aż uda mi się to co sobie postanowiłam już tak dawno temu . Nieważne że kolejny raz dostanę jeszcze po tyłku ... ale wierzę , ze spotkam kogoś kto będzie tylko dla mnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(...) Gdy fałszywych fanfar dżwięk zgaśnie w dali tak jak żagiel i wypełni głuchy lęk zakamarki duszy nagiej. Gdy już tylko walić w mur z dzika pasją pozostanie, nie przesadzaj odłuż sznur ona istnieć nie przestanie. Matką głupich cię nazwali,nadziejo, ludzie podli,ludzie mali,nadziejo. Coć się z Ciebie natrząsają, głośno śmieją ty nas jedna nie opuszczaj,nadziejo. Prowadż nas nadziejo, w ciemny czas nadziejo. W mrocznej mgle wyczaruj iskrę wiary. ja bym raczej trzymała sie tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×