Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

witam wieczorkiem :) ja tez porozdaje troche całusów 😘 😘 kto ma ochote niech łapie hihi humor mi dopisuje wkoncu ja juz dzis weekend rozpoczynam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprzednio trafilam 3razy kiepsko z psychologiem, lacznie a ta pania za 100zl/h ...moze teraz bedzie lepiej no nic, koniec tematu, dziekuje, ze mnie i mojego klopotu nie zlekcewazylas pomorzanko, bo 3-4kolezanki w pzeciagu 3lat mnie potraktowaly tak, ze zwyczajnie zerwaly kontakty ja nie potrzebnie spedzalam zycie na nauce, pracy i spelnianiu wymagan rodzicow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytująca- mi też coś sie polepszyło ;) Też nie ide juz do pracy . Dopiero po świetach . Ale zabalowałam ;) Maly - strzelam focha ;) A ja Ci i tak z dobroci buziaczka już dałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orzeszku - w którymś momencie trzeba sobie odpuscić rodziców . Wiem co mowię bo sama tak miałam . Teraz juz zaczęłam sobie radzić nawet z moją mamą terminatorką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podczytujaca-dziekuje rany, nie moge przestac mowic o sobie, to chore, wiem postaram sie przestac ...zwyczajnie jestem nie wysluchana :/ widze pomorzanko ze nie Ty jedna masz mame terminatorke...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orzeszku niestety ... to skorpionica , bardzo trudny charakter . Jak dowiedzieła sie o tym że zdecydowałam się na rozwód to zaczął sie horror . Ale tylko do pewnego czasu dałam sobie w kaszę dmuchać , teraz w końcu zaczęła sie liczyć z moim zdaniem . To forum po to jest ... można się wypłakać , wygadać a kiedy trzeba to i nieżle pośmiać . Po to tu wszyscy jesteśmy . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Przebiśniegu - jedynie właśnie mama skorpionica - Ogólnie bardzo ciężki charakter , ale nie wiem jak to jest z facetami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przez to zwolnienie to nawet wyrobiłam sie z porządkami świątecznymi :) Przebiśniegu - do końca tygodnia pracujecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebiśniegu - i tak jest już wysłużony :) Tak czy inaczej na następną zimę musiałabym kupić nowy a teraz są fajne przeceny . Mam kurtkę zimową , moglabym jeszcze w niej pobiegać , ale wolę płaszcz bo mi za bardzo marżnie tyłeczek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonoga - bo wiecej nas się w końcu tutaj zebrało .. Ale Podczytująca , Mały i Orzeszek coś nam zamilkli nieboracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzaneczko---------przepraszam Was ale strasznie zmęczony jestem miałem zwariowany dzień:(i teraz jedynie czytam Was nie chciałbym popsuć nastroju więc pozwólcie że posiedzę jedyni z Wami :) mogę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zima wszędzie juz chyba zawitała :) Dzisiaj z powrotem wyciagnęłam kozaczki bo już w półbutach biegałam ;) Mały - smutno będzie bez Ciebie :( .... ale jesteś usprwiedliwony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×