Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Gość Psedłonim
:-) zauważyliśmy, Pomorzanko, ale było nam głupio zwraciac Ci uwagę. Ale skoro sama się zająknęłaś, to cóż - uważamy, że dość już narobiłaś świadomych pomyłek. Teraz pora na dobry wybór... Jeszcze raz stawiam się do Twojej dyspozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psełdonimie - znasz moją decyzję odnośnie Twojej osoby :) Czasami umiem podejmować konkretne wybory ;) No chyba ,że serce za bardzo szaleje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
Pozwól sobie, Pomorzanko, na odrobinę szaleństwa. A potem będziesz sobie odpoczywać w samotności choćby do końca życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
No dobrze, Pomorzanko. To ja Ci zapewnię ten spokój. Będę Twoją Oazą Spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
A jeśli Ty nią będziesz, Pomorzanko? A może ja Cię kocham nad życie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psełdonimie , na pewno nie będę , bo ja już nie chcę wychodzić za mąż :) Kochać mnie nie kochasz - bo nawet mnie nie znasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba sobie radzić moja droga :) stonoga wpadłam na wspaniały pomysł - zrób sobie pasemka korektorem - będziesz bardzo oryginalna :D pomorzanka - zakazuję Ci czarnomyślenia i nakazuję poprowadzenie jakiejś pasjonującej i bardzo optymistycznej dyskusji na kafe - w ostateczności może być z pseudo :D byle nie o miłości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to co 2 herbatke:) mam zwykla i jakis susz zimowy :) ale wirtualnie to mam co tylko dusza zparagnie i jestes w stanie przełknac :) heh no ja nie moge narzekac na rady mojej mamy :) zreszta ona nie podwaza moich decyzji i wspiera jak umie,nie wtraca sie i to chyba to ale zawse gotowa jest udzielic rady jesli o nia poprosze. takich mam zycze:) kotre pozwalaja dzieicm na zycie ich wlasnym zyciem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebiśnieg jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma :) - znajdziesz inną zieloną i tez ja polubisz hihihi widac tamta nie była Ci pisana :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze można uparcie iść w zaparte podczytująca i pojechać do innego sklepu :D:D:D strasznie przyjemny pogodowo dzień dzisiaj :) i w dodatku piątek ... :) pomijam fakt, że moje dzisiejsze obijactwo poskutkuje pracą w weeka, ale co tam - zawsze to jednak w domu :) podczytująca będziesz miała jakieś sprawdziany do poprawiania? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebisnieg nie bede miała sprawdzianów wkoncu weeknd miałam miec taki piękny ze nie mogłam sobie sprawdzianów robić zeby to potem poprawiać :):) no ale sie plany posypały i teraz to by sie cos przydało do poprawiania :):) ale dzionek rzeczywiscie piękny słoneczko no i piątek czego chciec więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta jest liptona wykiełkowało mówisz:) to dobrze, wiosna, wszystko sie rodzi do zycia:) a i przyjemniej sie zrobilo rzeczywiscie :) po poludniu mi zaglada sloneczko w okienko:) i juz tylko 2.5 h i do domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×