Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Stonoga - zabijesz mnie :D właśnie zjadłam kremówkę :D Wiesz co ja też bardzo żle spałam i moje koleżanka też . Pewnie jakieś złe fluidy w nocy krążyły ;) Środek - i tak wszystko skupia sie na mnie . Liczę na to ,że jednak juz będzie spokój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
Dzień dobry. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
Co to, Stonogo, walnęłaś właśnie w sół? Czym walnęłaś? Kułakiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orzeszki z miodem
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
Środek Polski, ja, Psedłonim, jestem osobistością dość towarzyską. Udzielam się w różnych miejscach. Jestem znany wśród kobiet. Jedne z nich mnie uwielbiają, inne zaś z całego serca nie znoszą. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka - mam nadzieję że dobrze zrozumiałaś moje wypowiedzi, trochę chyba za wolno reaguje ale muszę wyrabiać z papierami,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
Właśnie, Stonoga. Teraz wszystko jest sztuczne i nieprawdziwe. Nie tylko nożyczki. Żyjemy w plastikowmy świecie. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj - zgubiałam wątek :) Witaj Orzeszku🌻- co u Ciebie ?:) Psełdonim - dobrze Ciebie widzieć :) Pewnie co niektórzy będą zaskoczeni tą reakcją hmmm pewnie przydało by sie dłuższe wyjaśnienie ;) Stonogo - wiem , wiem łomot za te kremówki mi się należy ;) Psełdonim oryginał jest ok .Tamten to był podszyw . Środek , sama dzisiaj nie nadążam , teraz już w ogóle pogubiłam sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
Tutaj raczej nie znoszą. Niektóre nawet próbowały mnie ignorować. Chciały mnie zmusić do zaczenienia nicka. Ale się oparłem powszechnemu naciskowi, cały czas pozostając sobą. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
Mi się tam wcale nie chce wyjaśniać, Pomorzanko. Ot, jeśli któraś z koleżanek dojdzie do wniosku, że warto ze mną rozmawiać, to zacznie ze mną rozmawiać. Jeśli zaś, jak np. kol. Makarenka uzna, że szkoda na rozmowę ze mną czasu, to jej sprawa. Nic na siłę. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomorzanuś hej 🌻 powoli zapominam o starej koszmarnej pracy :o... Zastanawiam sie, co to znaczy miec znajomych, wiesz? Po co sie ich ma, bo ja praktycznie ich nie mam....chya, ze wirtualnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gracjuś🌻...zdrowa jestem, ale nadal marudzę, ale musze sie wziac w garsc...zaczelam sobie sprawiac przyjemnosci ...zeby pamietac jak to jest jak sie ma pracę...🌻 Gdyby nie Wy to bym fisia dostala na pewno /albo juz dostalam, ale chyba nie/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×