Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Gość Dzieńdobry
Ja jak to zniszczyłem ja jestem grzeczny a do łóżka to mi sęnie chce za leniwy jestem raczej sobie dalej posiedzę przed kompem i posłucham muzy przynajmniej to mogę robić trzym się ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie;) Przebiśniegu - na początku nie wiedziałam o co chodzi:D Dzień dobry o tej porze ;) Masz pomysły dziewczyno :) ... No nic dzisiaj jak zwykle ja jestem pierwsza i krzyczę pobudka śpioch,y!!!;) Miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Przebiśniegu ----------ach długo by trzeba było opowiadać . Praca i trochę spraw z przeszłości (rodzinne). Ale myślę że zacznę już normalnie funkcjonować :) Przebiśniegu a co tak Cie boli :(, bo nie jestem w temacie coś się Tobie stało ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że wszyscy zapracowani strasznie :) więc ja ponarzekam na pogodę :)znowu pada czy nie mogło być tak jak wczoraj słoneczko pięknie świeciło choć po południu burza przeszła ale było ciepło a dzisiaj co od rana pada fuj :( kiedy to bsię skończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze muszę wam się po chwalić :) ha ha ha stary wariat ze mnie kupiłem sobie korki do grania i zamierzam poprawić sobie kondycję grając w piłkę :)wariat ze mnie co :) .Już miałem pierwsze wejście poganiałem sobie chyba 20 min. i co dętka ze mnie padłem:)ale myślę że z czasem bedzie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Mały - masz @ na skrzynce . Niestety nie popiszę z Tobą , bo praca czeka :) Przebiśniegu - kurcze coś mi sie wydaje ,ze jeszcze za mało tych masaży ;) Kurcze , nie myslałam ze kregosłup może sprawić tyle problemów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomorzanka warzysz coś ciekawego? znowu jestem głodna... e tam od razu wariat :) zauważyłam na przykładzie znajomych, że w pewnym wieku nasila się potrzeba czynnego uprawiania sportów - na zdrowie Ci wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Pomorzankotylko nie przepracowuj się :) A właściwie wiedzy zasięgnęłaś po kursie to teraz zaimponujesz nowościami:) Przebiśniegu -----kręgosłup to podstawa pamiętaj a ból jest bardzo dokuczliwy ale chyba nie wielu jest ludzi którym on nie dokucza a to pewnie za sprawą ,obecnego trybu życia niestety teraz więcej siedzimy ,kobietki buty na obcasie noszą , no i praca .:)Sam mam kłopoty ale pewnie to jest związane z dzwiganiem ale spoko:) przyjedz to Ci taki masaż zafunduję że bedziesz jak nówka :)śmigać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani, oj te wasze naleśniczki :) ja tylko na chwilkę ( normalne) żeby się przywitać ja w domciu to tylko wieczór mi zostanie bo mały nauczony że mama się z nim bawi, jeszcze w chorobie to dzieci marudne że aż strach, pozdrowionka,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebiśnieg---------- to masz rację z tym że ludzie teraz zaczynają bardziej przykładać się do różnych sportów ale pewnie jest to spowodowane przełamaniem stereotypów i wstydu bo moda na uprawianie sportu przyszła również z zachodu tak jak i większość innych rzeczy .W naszym narodzie było przekonanie że w pewnym wieku zasiada się w domu przed telewizorem lub spacer a widok osoby w średnim wieku budził u nie których uśmiech że stary wariat biega i po co :) ale dobrze że to się zmienia ja jestem za tym :)no no pociągnąłem wywód ale ciekawe na ile jest to zrozumiałe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ środek :) ale to miło, że możesz z synkiem trochę więcej czasu spędzić :) a\'propos naleśników to właśnie znalazłam nowy przepis - po tajsku :) smoku bardzo dziękuję, ale masażystę już mam zaprzyjaźnionego :) i wiesz kręgosłup dokuczający to jedno a uniemożliwiający normalne funkcjonowanie drugie, ale fakt mnóstwo ludzi się skarży i to coraz młodszych - ciekawe jaki wpływ na to ma komputer hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Srodek Polski -------no wiesz jeśli tak się dziecko na uczy to potem tak jest ale nie martw się za kilkanaście latek już nie bedzie potrzebowało mamusi do zabawy :)a teraz ciesz się tym :)miłej zabawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środek -witaj a jak czyje sie synek ? Zdrowy jest czy okazało się to jakimś choróbskiem ? Przebiśniegu - Ty wiesz że jest szlaban na gatki o jedzeniu ;) Dalej umieram 😭;) z głodu , pierwsze dni są cieżkie do opanowania ;) Ale przepisik poproszę :) Mały - szkolenie w sumie w dużej mierze było z czegoś innego . W pracy dalej dzień jak co dzień ;) A ja od wczoraj mam treningi na rowerku ;) Zawsze to też jakaś namastka sportu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebiśniegu -------komputer pewnie ma i to duży ale powiedz jakie zajęcia W-Fu są w szkole . Bynajmniej tyle co ja się orientuję to bardzo mizernie to wygląda polega to na rzuceniu dziecię piłki i biegajcie , a rozgrzewka to już zapomnij . Przepraszam z masażem to miał być żart :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebiśniegu ------------ja już nie pamiętam takich słów więc dla mnie to chyba nowość więc wybacz moje nie zrozumienie :) Dzięki za poprawę :) Pomorzanko ------to w jakiej dziedzinie było to szkolenie czy zmieniasz fach ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanko ----------pewnie masz rację jakiś to jest sport ,ale ja myślę że to raczej przyjemność tyłek zawsze się wiezie :)a jedynie uda pracują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały - fachu nie zmieniam :) ale zakład pracy stwierdził ze musimy sie rozwijać ;) Jak na razie jestem głupsza niż byłam;) - choć pewnie szkolenie miało poszerzyć mą wiedzę :D Rowerek niestety stacjonarny :) Nie ma tak łatwo żebym mogła sobie pojeżdżc codziennie na powietrzu . Choć pewnie w weekendy jak nie będzie młodszego synka z przyjaciółmi bedziemy buszowali po okolicach ;) Teraz staram się nabrać formy ;) - i przygotować tyłeczek do wysiłku :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanko ---------dzięki za @ postaram sie odpisać ale to co w nim zawarłaś nie jest takie proste jak by sie wydawało :)miłego dni . Dziewczyny teraz już będę uciekał było miło małe sprostowanie od Przebiśniega -------ale przeżyję chyba :)no chyba że odwyk tak na maksa mnie czeka . Miłego dnia dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały smoczek - do ciebie również było kochani!! tak wiem że kiedyś będzie mi tego brakowało ale teraz juz czasami nie mam siły po raz setny układać autek w korku :) Przebiśnieg - też się cieszę że trochę z małym ponadczasowo posiedzę, ale do komputera to rzadko pozwoli mi podejść, no i to marudzenie - tego nie tamto tak, tak jak chory facet:) Pomorzanka - wirus jakiś, leki te same co zawsze więc nawet do apteki nie musiałam lecieć bo zostało od ostatniego razu, odpoczynek i czekać czy coś gorszego sie nie wykluje,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środek-------------tak to już jest z facetami chyba tak na prawdę nie dorastają nigdy zawsze chcą być w centrum zainteresowania i oczekują troski no cóż tak nas natura stworzyła ?:) a może wygodnictwo :).Baw sie dobrze samochodziki to fajna sprawa .Ale ciesz się że jeszcze nie patrzy co mają w środku bo bedziesz wydawała majątek na nowe:) miłej zabawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina pol-------------głupia ta modlitwa A faceci nie tylko myślą o dużych biustach kobiecych .Liczy sie dusza a nie" powłoka" :(:)nie odczytajcie --wywłoka --:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pa Mały -Tobie również miłego dnia :) Czasami sprawy trudne są łatwiejsze niż by nam się wydawało :) Ale ok ,pewnie nie jestem za bardzo w temacie :) Środek - to już pewnie jesteś troszkę spokojniejsza .Mały na pewno szybciutko wróci do formy :) Ty szalejesz z samochodzikami - ja ze swoim namiętnie gramy w karty ;) Czasami też juz wysiadam , do tego ta mała bestyjka już nauczyła się z deko omijać zasady ;) Karolina - dobre :D Choć modlić sie o faceta na pewno nie zamierzam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały - przecież to żart :) A to co napisałeś - to święta racja . Choć często meżczyżni też zwracają przede wszystkim na nas z tylko i w powodu wyłacznie urody .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×