Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostania niedziela

mąż na kontrakcie za granicą a ja sama, kto się przyłączy?

Polecane posty

Witajcie a no jak wczoraj tu wdepłam to było coś na pół stronki az zdębiałam :0 tak dzieciaczki i od nowj przyszywanej też cmokane :) pracowałaam i zakupy i załatwienia ganiane na maksa co ci w te plecki albo kto ;) Miłych senków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kurde dziś miałam dzień odwiedzionowy , rano sobie zasiadłam do kompa z kawką ,najpierw podlałam drzewko;) itp. :p już miałam do was zacząć skrobać ,a tu M siostra z mężem ,na kawkę zachciało im się przyjechać :) odjechali to ja znowu buch do kompa :D a tu zonk , kuzynka szła ze sklepu i zaszła sobie na kawę :) a później to obiad trza było wymodzić,no a jeszcze później ,sąsiadka wpadła na ploty :o żygać mi się chce od tej kawy już :p mówią ,, jaki piątek taki świątek ,, A później to ja się wybrałam :D ale do kościoła :classic_cool: No to by było na tyle :p raport pogodowy : nawet ciepło dziś było i śnieg topnieje w mgnieniu oka :classic_cool: Tak mi się cholernie mocno dziś zatęskniło za michem 😭 ja już chcę żeby to był już 26 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki już jesteśmy z synkiem w Polsce,wczoraj przylecieliśmy. Kurcze było tak fajnie,że aż się nie chciało wracać:( ale w połowie maja mój mężuś przylatuje na wakacje na miesiąc także teraz to się liczy dla mnie:) No a w październiku my palujemy lecieć ;) także wszystko zmierza ku dobrej drodze:) serdecznie Was pozdrawiam no i do usłyszonka. Teraz na pewno częściej się będę odzywać;) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłego dzionka :) u mnie dziś szaro buro i zimno brrr a wczoraj miałam fatalny dzień ale dziś już lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej🖐️ co tam dziewczyny ciekawego? śnieg topnieje? U nas ferie się kończą, czas wracać do rzeczywistości szarej....ech... Matusia, fajnie ze wszystko się tak fajnie poukładało...no widzisz, jak mężulek zobaczy jak fajnie razem się mieszka to zmieni nastawienie i zdanie teściowej nie będzie takie wazne.! 3mam kciuki! Dziewczynki, pisać pisać bo ciekawa jestem co porabiacie. A i Gocha ucz się tego komputera, bo nk czeka! ps i ja sprawdzę tę nową metodę z kodami, podobno uciążliwa lekko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ah witam wieczorową porą :) i znikam .... coś nie chce mi sie dziś gadać ani pisać .....LENIA jakieś mam ... więc buziam wszystkich na dobranoc 👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ał ,ała ,ałć jak mnie boli szyja i plecy 😭 😭 😭 przewiało mnie jak nic ,trochę słońca się pokazało to się leci w bluzeczce do garażu, albo ze śmieciami :o to teraz kuźwa mam ,smaruje się maściami i w szalu łażę po domu .Trzeba było słuchać się M :o A wam jak mija niedziela hyyy Słońce na horyzoncie macie ???? ja mam ale wiatr taki zimny buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i kurcze znów szara codzienność,pogoda na dodatek jest fatalna bo leży pełno śniegu który w dodatku jest brudny i topnieje:/ nie ma jak iść po chodnikach bo wszędzie pełno wody. Ogólnie wróciłam do swojej małej dziupli a właściwie do dziupli rodziców i zonk znowu ciasnota,ale lubię ten swój pokoik :) Mały ogólnie jest co raz fajniejszy zaczyna mądrować po swojemu i podłapuje wszystko co się mówi,także trzeba mieć język za zębami i uważać co się mówi;) stęskniony za swoimi zabawkami teraz łapie jedną za drugą nie mogąc się nacieszyć. Ogólnie jest dobrze jak na razie tylko pierwszą nockę z czwartku na piątek jak przylecieliśmy wołał przez sen tata a teraz jest ok i mam nadzieję,że tak zostanie. Mąż przylatuje 20 maja już sobie zabukował bilety także jestem happy!!!:) Dziewczyny normalnie już tak dawno nie stukałam w klawiaturę,że muszę znowu nadrobić wszystko;) ale damy radę:) Bardzo Was serdecznie pozdrawiam i do usłyszonka:) PS; Justynko kochana trzymaj się i uważaj na siebie bo takie przewianie to paskudna sprawa także trzymaj się ciepło słońce:) buziole dla Was:*****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo... Justys!!! zyjesz??? jak cos to mazasyk oferuje :) 3maj sie Misiulko!!! Kasiulko jak tam feriie??? Dychasz jeszcze??? Buziole dla twojej ekipy 👄 Olus jak tam u Was, zdrowka duzo zdrowka zycze 👄 Asiu jak tam mieszkanko, kiedy ta parapetowa wkoncu, hy???? :P Gosiu a co u Ciebie??? Jak leci??? Jolus jak przygotowania do egzaminow, uczysz sie cos czy w kulki lecisz??? buziam mocno i trzymamy kciuki tylko powiedz kiedy :D Angelinko i super ze wrocilam i powiem ci ze i tak Twoj Maly lekko przeszedl rozstanie z tatuskiem, bo moja Siksa codziennie chodzi do zdjecia tatusia i sie w niego wpatruje, czasem placze i wola tate, teraz jak sie widza codziennie na skypa to tylko otworze komputer a ta juz leci i wola tata!!!! w sklepach zaczepia chlopow i wszedzie widzi tate, samolot leci na niebie a ona ze tam tata do niej leci... no ciezko na to patrzec ale jak my damy rade to i nasz dzieci tez :D 3maj sie kochana i fajnie ze juz z nami jestes :* a u mnie chorobsko, tak sie rozlozylam ze ide po proszki i herbatke i kurowac sie bo mala spi wiec mam godzinke dla siebie, buziam albo nie buziam zeby nie pozarażac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Andzia masażyk tu chyba nic nie da :o boli jak cholera jasna ! byłam u lekarza (tata mnie zawiuz bo sama bym nie dała radę) ,korzonki :o i przy okazji stwierdziła że mam tarczycę ,mam skierowanie na badania buuuuu ,muszę łykać leki co do soboty wydobrzeje :) a ja z braniem tabletek to gorzej jak dzieciak :o Młody też chory , krtań .... paaa miłego dnia i wszystkim chorowitkom DUŻO ZDRÓWKA 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie u mnie tak zwyczajnie praca ,dom i kościol z racji komunii małej ,wczoraj normalnie byłam na gorzkich żalach bo zbierają obrazki i od siedzenia na kazaniu aż mi tyłek zcierpł ;) trwały 1.20 :/ Justyś było ganiać po wietrze hmm,kuruj kochana znam to jak mi nieraz szyję chwyciło to musiałam się cała obracać bo inaczej nie dało moja młodsza też wszędzie widziała tate i na wszystkie chłopy wołała tata;) pozdrawiam i byle do wiosny :)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to niedobrze :( kurujcie się i trzymaj ciepło🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a właśnie lecę w kulki, nic mi się nie chce...głowa mnie boli, pogoda dziś paskudna taka... buziaczki dziewczynki, lecę obiad wyczarować jakiś, bo normalnie jeszcze głodni będziemy do tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki my wreszcie w domku... to była jakaś masakra. nawet nie przypuszczałam, że taki rotawirus może tak bardzo osłabić mojego Brzdąca :( był taki słabiutki :( :( :( teraz juz oki.. później jeszcze do Was zaglądne.. a drzewko jak ładnie juz podskoczyło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) Jestem tu nowa...śledzę ten wątek od jakiegoś czasu, bo jest bliski mojej sytuacji, dziś postanowiłam skrobnąć kilka słów od siebie:) Mój mąż pracuje na kontrakktach zagranicznych od kilku lat. Widzimy się jakieś 4-5dni w miesiącu, na początku było bardzo ciężko, nie ukrywam nasz związek był poddany próbie, z której wyszliśmy obronną ręką! Cieszę się ,że nie mieszkam sama-inaczej zwariowałabym po pół roku!!!:D Niektóre dziewczyny pisały,że boją się o zdradę..otóż w naszym związku, nam obojgu nawet to przez myśl nie przeszło...bardziej baliśmy się o nas, ja o męża aby mu się nic nie stało i on o mnie( zaczęłam wówczas prace daleko od miejsca zamieszkania, zdałam prawko i jako świeży kierowca dojeżdżałam do pracy). Czasem bywa ciężko nawet teraz nachodza mnie dni nostalgii, przygnębinia, przyzwyczaiłam się już do tego,że jesteśmy weekendowym małżeństwem... Zawsze patrze na to z innej strony-jemu też jest tam bardzo ciężko, robi to dla nas, dla naszej lepszej-wspólnej przyszłości!!! Trzymajcie się ciepło i trwajcie w cierpliwości na swoich ukochanych. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He Jolcia od kiedy ty przeklinasz :D nie piszą to ja napiszę :p szczerze to mi też nie chciało się pisać ...jakoś tak ehhhh Gosiaczku to oba dwa latamy do kościoła :D to się wysiedziałaś w kościółku :) tyle co trwały te twoje gorzkie żale to u mnie trwa niedzielna msza ...1,5 godz :o a w taki dzień równa godzina ....jutro muszę iść na zebranie do kościoła ,i co wymarznę znowu i się kuźwa nie wyleczę a tu lada dzień M zawita !!!!!! Olcia jak malutki wracają mu siły hyy..... buziaczek od cioci 👄 Andzia wyleczona już jesteś czy jeszcze cię trzyma ;) 👄 Kasiula czemu się nie odzywasz :o co tam u ciebie hyyy mam nadzieję że nie jesteś na mnie zła że tak latam z tym twoim drzewkiem żeby klikali hyyy ale ja już się uzależniłam chyba :D Asiczka meble dotarły ,zrobione już hyyy ,tylko nie rób parapetówy w następnym tygodniu bo się kuźwa nie załapię :) Angela jak tam ? co tam nowego ? czarna Ah witamy ,witamy ......nie podczytuj tylko gadaj tu z nami ;) kogoś ominęłam ,chyba nie .... A ja jadę na tabletkach przeciw bólowych ,ale już dużo ,dużo lepiej :) badania po niedzieli se zrobię i się okaże wsio . No to herbatkę jak by co ,albo kawkę hyyy taką malutką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gapiszon 76
Cześc laski :-D Nie nie obraziłam sie na nikogo tylko komp mi padł i nigdzie mnie nie było ...dobrze że to nie kilka miesięcy wcześniej jak uzależnienie od kurnika miałam:-P...bo czarno bym to widziała:-P Buziam wszystkie chorowitki 😘 i po kfiotku też dam 🌻 Czarną witam :-D popisz z nami długggoooooo;) Andzia moje dzieci też tatę poznawały w każdym chłopie z długimi włosami---raz synio nawet się wyrwał i gnał przed siebie do faceta jakiegoś:-P.O losie co se gośc musiał pomyślec:-O,ale co tam dawno było ,teraz to juz raczej nie pomyla tatunia z nikim innym;) Jolcia nie klnij tylko za naukę sie weź i wiesz co....... dałabyś przepis taki dokładny na twój bigos co taki ci pyszny wychodzi ;) Justynko toś sie nalatała z gołem doopalem:-P,się ubieraj ciepło laska i do kościoła majtki z golfem zakładaj ...eby nie było ze zaś cie coś łupnie;) Justa czekamy na ta parapetówkę i nawet nie myśl ze się wymigasz----a co tam u ciebie???? Angela fajnie e juz z nami klikasz:-D,maluszek przywyknie ,czasu mu trzeba,wykorzystaj to jego zainteresowanie i opowiadaj o tatusiu jaki to z niego super tako i facet i w ogóle ....wiesz o co chodzi:-D Olus buziak dla niuńka,niech sił nabiera szybciutko!!!!A co tam u ciebie jeszcze kochana? Gocha ja sie spodziewałam co najmniej odwiedzin na NK TWOICH ---A TU CO----NO NIC DOOPA ,działaj z ta klasa bom niecierpliwwa jak smoczyca:-O Nie minęłam nikogo chyba---jak tak to zaraz dopiszę;) Ferie jeszcze do niedzieli----BOZE niech to zleci bo ja wykorkuję juz chyba:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaki moje Kochane idzie wiosna... ptaszki mi cwierkola, cieplusio na polku, sloneczko swieci slicznie w okno az widac jakie mam brudne ;) normalnie siuper sie robi no i oczywiscie odrazu werwa do pracki, dzis juz autko wypucowalam z tej soli zimowej, Niuska oczywiscie pomagala i tak sie umachala ze az sobie siadla w kaluzy blota normalnie wygladala tak przeslodko zachlapana blotkiem :D i teraz se nyna a ja dopijam herbatke i lece co dzialac na polko bo normalnie tyle mam energi ze chyba zaczne te okna szorowac :D :D :D A chorobsko Justys przeszlo mi , na nocke sie nafaszerowalam proszkow az do takiego stopnia ze az serducho mi kolatalo, ale grypki juz nie widac :D :D A Ty moja droga grube welniane reformy na doopke i lec do kosciolka, niedlugo przyjedzie M to ci wygrzeje nie tylko tyleczek ale i tak szyja ci szybko minie... no i tylko pozazdroscic bo moj M chyba bedzie po swietach dopiero....buuuu.... Kasiu no ja tez sie uzaleznilam od kurnika az do takiego stopnia ze mezus sie smial zem ja kwoka jest i tylko bym siedziala w kurniku :D a ferie no cos juz masz koncoweczke wiec napewno dasz rade :D a propo tatuskow to moja leci tylko za takim co ma okulary ;) Olus jak synio??? buziunia dla niego i malutkiej, 3maj cie kochana :) Asiu gdzies ty sie podziala??? pewnie zapracowana biedunia... Angelinko a ty pewnie tez korzystasz z pogody i z malym na polku wiec milutkich spacerkow :) Gosiaczku a ty co pewnie tez w pracy, hy???? Czarna witam cie ach witam, moze z nami na dluzej pozostaniesz i bedziesz klikac co tam i jak tam u ciebie wiesz to dobre na te dni nostalgi :) Dobra lece tyleczek wystawiac do slona a moze cosik sie opale :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie wejście smoka laski :D a ja na kurniku nie byłam już ho ho ,kiedyś chciałam wleźć i zapomniałam hasła i już dupa .... Nie mam takich babcinych reformów na dope :D na urodzinki zróbta zrzutę i mi kupcie :D wiecie takie barchanowe :p nie ma żartów ubiorę się grubo ,tak jak M mówi ...ty nie jesteś coraz młodsza :o Też jutro muszę autko umyć itp. a mi się tak nie chce :o Andzia wieś sikse i choccie mi umyć ,u mnie też są kałuże to może sobie z dopą usiądź też :D dobra dopijam kawę i lecę do kościoła ,ciepło się zrobiło ,księdzor poczuł wiosnę to będzie nas trzymał .. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję dziewczyny za miłe przyjęcie mojej osoby w Waszym towarzystwie :) Od dzisiaj równo 8 dni i mąż wróci :D na 4dni ;) Słońce świeci, skończyły się te szare zimowe dni,...mam nadzieję,że słoneczko już zostanie do wiosny :) aż chce się zyć:) Będę Was często odwiedzała! Buuuuuziaczki dla Wszystkich Utęsknionych Kobiet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ spać nie mogłam w nocy :o a dziś nietomna jestem mówiłam że poczuł wiosnę to będzie nas trzymał ,no i nawymyślał ,dzieciaczki mają mieć notesik i po każdej mszy iść do księdza po podpis :o a teraz przesłuchanie :D czarna gadaj jak na spowiedzi ,imię ,skąd do nas klikasz ,dzieci posiadasz , zwierzątko jakieś masz ,jak daleko masz męża , i w ogóle :D trza się bliżej poznać ;) Gosia też gdzieś znikła :o znudzilim my się ci :o Angela trza by było tabelkę odświeżyć :) proponuje wypisać te dziewczyny co już dawno nie piszą z nami ,zostawiam to na twoje barki , mnie to nie wypada ,bo latam po innych topikach i podlewam drzewka ,daje kotom żreć :D KAWA czeka na was ;) siadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawaj tej kawki!!! oczy same zamykaja mi się z tej pogody naszej angielskiej...ech....pada i kropi cały tydzień...ale na szczęście jest ciepło, kfiotki w ogródkach kwitną pomału, pączki na drzewach tylko czekaja na słonko żeby rozkwitać i pękać--mówię wam laski--wiosna!!!!!! za 3 tyg egzamimy mam, próbne poszły bardzo dobrze to jestem dobrej mysli. Egz składa się z 4 części, 2 to pryszcz--czytanie i pisanie, ale za to mówienie i słuchanie to normalnie mnie tak stresuje że szok! Ale we wtorek mam wywiadówkę w szkole u córci[chociaz tu to zupełnie inaczej wygląda niż w pl] to będę zmuszona poćwiczyć to mówienie trochę... witam nowe koleżanki🖐️ i dla wszystkich po buziaku😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diopki lepetynka mi peka, dajcie ze tej kawy i to zarcie dla kotow tez... :P bo nie zdarzylam jeszcze nic zjesc od rana, bo najpierw zakupy pozniej bratowka dzwonila a jak ta juz zadzwonila tak na liczniku ponad 2 godziny przegadane...ech...lece po jakies jedzonko no i buziam was moje drogie, u mnie sie zapowiada juz na deszczyk ech wiosno ach to ty.... a i misie napisac mi tu przepis tylko dobry przepis na ciasto do pizzy :D tak ladnie was prosze :D buziolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ja !!!!! WIOSNA ...kfiotki masz :o a ja nimam :o tylko słonko mam i fajnie w miarę ciepełko :D No widzisz jaka ty zdolniacha jesteś :) to wiesz za 3 tyg. stawiasz :D Andzia ja nie pomogę ,nie robiłam jeszcze sama pizzy ....któraś ci poda przepis jak zna :) Mam po robocie ,latałam jak perszing :classic_cool: teraz czas relaksu z kawką w roli głównej :classic_cool: a później na drogę krzyżową ,i za siebie trzeba będzie się zabrać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam świetny przepis na pizze!!!- jadę do sklepu, kupuję gotowa a potem do piekarnika i super!!!!!!!ewentualnie telefon do pizzerii!!!! sprawdzone, hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×