Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziewczyna123

6.02 WIELKI POST - Wielkie wyrzeczenie się słodyczy!! Kto ze mną??

Polecane posty

Kurcze ja tu lece z jezykiem na brodzie:P:P a tu nikogo nie ma:(:(:( Margo 🌻 pewnie brzusio bli od obrzarstwa - zgadlam? Trzymyj sie cieplutko! No to i ja spadam.... Papatki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha.. oj dziewuszki.. przewaznie jak Was czytam ( poza postami o uzalaniu :P) śmieję się poorządnie... ;) u mnie z dietką jak pisalam- zle, zle, zle i juz krzyzyk postawilam na sobie i swoich biodrzychach :P.. Co do fotek na nk- Margo❤️...zgadnij kochana, czemu te zdjecia sa w pozycja\' na brzuchu\':D :D :D... fałdy na brzuszysku przyprawiają mnie o mdłości...:|. Cóż- takie predyspozycje do tycia \' w tych\' miejscach a nie innych... Zuczczuś❤️ Ty mi tak nie słódź moja droga, bow wyborach miss podkarpacia wystratuje :P:P:P A ja jutro na weselicho...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewuszki moje cos słabiutko piszecie, słabiutko :( Emenemsiku ❤️ spokojnie możesz startowac w tych wyborach :) Ja też teraz byłam na weselu, ale w roli kelnerki... Wczoraj jeszcze poprawiny, więc dopiero dochodzę do siebie. Dobrze, że poniedziałki mam wolne, to można odreagować. Ja też nie wiem, czy jeszcze zdobędę się na taki krok i podejmę decyzje o odchudzaniu. Sama nie dam rady :O niby do zrzucenia \"tylko\" 10 kg, ale bez pomocy dietetyczki nie podołam. Zawsze jest tak, że schudnę max 4 kg, a później wracam do swojej wagi, albo nawet ważę jeszcze więcej niż przed odchudzaniem :P Co tam u Was? Dhalii, Zuczku jak odchudzanko? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewuszki moje cos słabiutko piszecie, słabiutko :( Emenemsiku ❤️ spokojnie możesz startowac w tych wyborach :) Ja też teraz byłam na weselu, ale w roli kelnerki... Wczoraj jeszcze poprawiny, więc dopiero dochodzę do siebie. Dobrze, że poniedziałki mam wolne, to można odreagować. Ja też nie wiem, czy jeszcze zdobędę się na taki krok i podejmę decyzje o odchudzaniu. Sama nie dam rady :O niby do zrzucenia \"tylko\" 10 kg, ale bez pomocy dietetyczki nie podołam. Zawsze jest tak, że schudnę max 4 kg, a później wracam do swojej wagi, albo nawet ważę jeszcze więcej niż przed odchudzaniem :P Co tam u Was? Dhalii, Zuczku jak odchudzanko? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewuszki moje cos słabiutko piszecie, słabiutko :( Emenemsiku ❤️ spokojnie możesz startowac w tych wyborach :) Ja też teraz byłam na weselu, ale w roli kelnerki... Wczoraj jeszcze poprawiny, więc dopiero dochodzę do siebie. Dobrze, że poniedziałki mam wolne, to można odreagować. Ja też nie wiem, czy jeszcze zdobędę się na taki krok i podejmę decyzje o odchudzaniu. Sama nie dam rady :O niby do zrzucenia \"tylko\" 10 kg, ale bez pomocy dietetyczki nie podołam. Zawsze jest tak, że schudnę max 4 kg, a później wracam do swojej wagi, albo nawet ważę jeszcze więcej niż przed odchudzaniem :P Co tam u Was? Dhalii, Zuczku jak odchudzanko? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Maargo 8kwiat]ale sie z Ciebie usmialam :D:D:D:D:D:D Co do mojej dietki,to sie dzisiaj wkurzylam i wyslalam meza po drozdzowke do kawy:P:P:PTez jestem beznadziejna. Moze jak Anulka🌻 to sie moze znowu wszystkie zmobilizujemy,licze na to! Alex 🌻 Kajol 🌻 co tamu Was gwiazdeczki??? Emenems ❤️ Margo 🌻 Dhalii ❤️ Anulka 🌻 pora juz wracac do nas,bo brakuje tu Ciebie na topicu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) U mnie dalej zastoj:( Nawet po wczorajszej drozdzowce myslalam,ze waga podskoczy w gore,ale o dziwo nic sie nie ruszylo. Kochane milego dzionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Kochane ze mną tez kiepsko :/ jednego dnia się odchudzam, a drugiego rzucam na wszystko i tak w kółko :( tragedia normalnie :( potrzeba mi porządnego kopa, żeby się wkońcu zmobilizować... Pomóżcie Dziewczynki... ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dhalii ❤️ pomożemy, ale musimy sie wszystkie zebrać i na nowo ustalic jakieś zasady. Myslę, że jak będzie konkretny plan, to coś ruszy... Ja za chwilę wyjeżdżam. Wróce w niedzielę wieczorem. Mam nadzieję, że będziecie sie odzywały :) Buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) Ja mysle,ze jak Anulka wroci to bedziemy cos dzialac. Moze od 1 wrzesnia! Dhalii ❤️ Margo 🌻 baw sie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha .. jakbym czytala wlasnie myśli... ja też -dietuje, rezygnuje, napcham sie, ze malo nie pekne, an drugi dzien- glodowa... i tak w kolko, up and down... popieram pomysl z wspolnym ustaleniem zasad. Tylko to nas ratuje. zuczczus, margo, dhalii ❤️ ❤️ Anulkaaaaaa tesknimy ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak najbardziej jestem za :) Super pomysł :) Zuczek ❤️ Margo{serce] Emenems{serce] Anulka ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi się wydaje dziewuszki, ze Anulka wróci i b ędzie z niej laska jak się patrzy ( zresztą już jest ):) i odchudzanka jej nie trezba bedzie, ni diety azdnej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam, i tak się zorientowałam, że nikt nie zauważył mojej nieobecności. DWUTYGODNIOWEJ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc!!! Kajolku 🌻 no to pisz nam gdzie bylas. Pewnie z chlopakiem na super wczasach- zgadlam??? Kochane ja za 2 godzinki wybywam do pracy:( Milego weekendu i do kolejnego spisania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) A ja wlasnie wrocilam z pracy i odpalilam kompa co tam u Was,a u Was NIC :(:(:(:( Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :) Dziewczynki ja wczoraj wróciłam, ale net mi nie chodził, więc nie mogłam nic napisać. Oczywiście przez te 4 dni jadłam jak głupia, a ruch byl tylko wieczorami :P Miałam plan, żeby od dzisiaj odrzucić slodycze, ale wstalam rano obejrzeć mecz siatkarzy i z nerwów zjadłam wafelka :P no i dalej to juz poszło... Emenemsiku ❤️ tez tak uważam, że Anulka wróci szczuplutka... Jednak mam nadzieje, że nas zmotywuje do walki :) Anulka ❤️ WRACAJ!!! Dla reszty Dziewczyn ❤️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny do roboty. Od jutra nie jemy słodyczy przez np. miesiąc. Chyba nie chcecie być gruuuuube? Zero. Inaczej tyłek czerwony!!! Ja zaczynam od dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra jek nie chcecie to nie... myślałam że to dobry pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:):) Kajolku 🌻 z tym nie jedzeniem slodyczy to b.dobry pomysl. Kurcze ile na to kay idzie to szok.Lepiej za to kupc sobie spadnie albo buty. Emenemsiku ❤️ sliczna fotka na n-k. buziaki 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nareszcie! Dziewczyny! NIE JEMY SŁODYCZY!!! Zuczczuś czy masz kontakt z resztą dziewczynek?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 🌼 Póki co ja wcinam słodycze, ale chyba muszę przestać, bo koniecznie trzeba zrzucić parę kilo do października! Oj koniecznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajol 🌻 o kurcze skusilam sie dzisiaj na czekolade 😠😠 Margo 🌻 a co to w pazdzierniku bedzie? Pewnie wracasz na studia,zgadlam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Dziewuszki chyba nasz topic podupada na zdrowiu... Anulka bedzie zawiedziona :( Ja ostatnio przeginam maksymalnie :O jest mi wstyd, że jem aż tak duzo... Ehh... Co tam u Was? Ja zaraz do pracy zmykam... Miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki 🌻 troszke Was ostatnio zaniedbałam, ale to przez to, że na nic nie mam czasu :/ z odchudzania jak zawsze nic nie wyszło niestety :/ Ale musze sie Wam pochwalić, że dzisiaj zdałam w końcu prawo jazdy :):):) Teraz Dziewczynki ostro bierzemy się za siebie I do roboty :) Proponuję zacząć od 1 września :) Co Wy na to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×