Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

fajny :)) JA chce chceś wyjechać ........... hehehe Jedyna dla mnie możliwa opcja to zalew zegrzyński..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesza26
czesc dziewuszki!! no ja wlasnie pisze do was zeby sie pochwalic ze wlasnie wrocilam z nadworu troche mnie wyniesli na lezaczek poleezec i sie dotlenic!!ale bylo suuuper:):):) dzis juz od 5 serwuja mi jedzenie bo non stop glodna jestem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to super że mogłaś troszkę na świerzym powietrzu posiedzieć :) no i że ci jedzonko podają :) a tak mi sie przypomniało - wczoraj zaliczyłam pierwszy nocny posiłek. no dobra nie było tak późno, bo ok 23 jadłam chrupki kukurydziane, po które oczywiście wstał mój misio i przyniósł mi do łóżeczka, bo mi się nie chciało wstawać :P ale jest kochany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agniesza to dzidziolek juz cie budzi na jedzonko hihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesza26
wlasnie najlepsza pora spania a ja jestem taka glodna ze stawiamydom na nogi!:)ja to w nocy z kolei dzis jadlam suche platki na mleko kukurydziane tak mi sie ich chcialo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ładnie. Czyli zaczynają wam się pobudeczki hihi.. Ja się zastanawiam kiedy i mnie to dopadnie. Ale staram się narazie nie najadać na noc bo później mi niedobrze albo brzuch boli.. Więc ostatni posiłek dwie godziny przed spaniem. Zobaczymy co to bedzie później hihi.. Ale na pewno będe mieć w zapasie lody w zamrażalniku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesza26
looody o jejku jak bym loda zjadla, ale sie boje niedawno bylam przeziebiona bo tak sie wlasnie lodow najadlam i popilam coca-colka troszke:):)i gardelko oj bolalo bolalo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w nocy budze sie tylko na siusiu ,albo nasz nocny wedrowniczek mnie budzi :) ale jestem czesciej glodna w ciagu dnisa a jak zjem jablko to po 10 minutach czuje sie bardzo wyglodniala :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesza26
w nocy siku to ja 3 razy to bankowo juz wstaje o stalych porach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wklejam tabele plci zobaczcie sobie co wam tam wychodzi syneczek czy coreczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lorinka nie ma żadnej tabeli.. Ale ja gdzieś już sprawdzałam wyszła mi córa ehehhe.. Ja wstaje nawet 4 razy w noc na siusiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi wychodzi synek, albo córka - po poczęliśmy dzidzię od 22.02-3.03. i nadal nic nie wiem :) uciekam - czas mi się skończył. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnesa1983
Witajcie mamuśki:)Właśnie wróciłam od lekarza.Nic mi jeszcze nie powiedział odnośnie płci mojego maleństwa stwierdził, że jest jeszcze zbyt wcześnie i że dopiero przy następnym usg będzie mógł coś więcej powiedzieć.Ale najważniejsze jest to że widziałam swoją kruszynkę:żebra,główkę,nóżki,rączki i słyszałam bijące serduszko :)Pan doktor zmierzył całego dzidziusia.Jak możecie dziewczyny to podajcie mi wymiary waszej dzidzi z usg i zaznaczcie w którym tygodniu ciąży było robione-porównamy sobie wyniki:) Oto moje a jestem dokładnie w 17w1d ciąży BPD 38,59 HC 134,56 AC 110,38 FL 22,92

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Dziewczynki;) byłam wczoraj u lekarza, ale miałam robione usg tylko tak pobierznie, przez brzuszek. Lekarz nie był w stanie powiedzieć jak duży jest dzidziuś, ale pokzaywał mi widoczną kość udową Malucha;) lekarz dał mi wydruk, na którym byłytakie dane (15tyg. 6dni) BPD 33,6mm HC 115,0 mm AC 105,7 mm FL 17,7 mm kompletnie nie wiem, co te liczby i literki oznaczają, ale gin powiedział, że wszystko jest ok. Od wczoraj nie biorę juz luteiny, hurrraaaa :):):):):) ale nadal mam brac nospe i folik i witaminki. Ponadto w moczu mam jakieś bakterie (podejrzewałam coś, bo od kilku dni czuję pieczenie podczas siusiu). Gin kazał mi na to brać witaminę C i żurawinę w syropie, albo w tabletkach i powinnam sie ich pozbyc;) cały dzien boli mnie głowa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała agatko- gratuluje wyjazdu;) ja w tym roku zostaję w kraju, ale juz wiem, ze jak tylko wszystko z Maluchem będzie dobrze, to w przyszłym roku jedziemy z nim/nią do naszej ukochanej Turcji;) wykupimy juz w styczniu z ubezpieczeniem, w razie czego- mozna zrezygnować... w tym roku- Władysławowo;) juz zamowiliśmy pobyt;) agniesza- no pięknie;) posiedziałaś na dworze:) i to w taką pogodę;) u mnie na balkonie jest chyba ze 100stopni;) s.łuchajcie-ja dzisiaj byłam w ikei i juz wybralam sobie komódki dla dzidziusia;) jedną szeroką, a drugą wąską;) juz miałam je kupić, ale stwierdziłam, zę zaczekam. M tez sie podobają;) ponadto byłam w Świecie Dziecka, bo potrzebowałam prezentów na niedzielę dla dwóch siostrzenic,a przy okazji obejrzeliśmy z M łóżeczka, pościelki i inne rzeczy... M chyba poczuł faze zakupów;) wybraliśmy łóżeczko, takie zwykłe, proste;) tak sobie obejrzeliśmy troche i było fajnie;) ale słuchajcie...jakie to wszystko jest drogie.... ale nic to....po trochu i damy radę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz wiem, co u Daff;) przez przypadek znalazłam jej wpis z 16.05- napisała, ze jedzie na troche do mamy, do Kamiennej Góry i może jej nie być przez jakis czas....ufff..... czekamy na Ciebie, Daff;) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesza26
agatko fajnie ci z tym wyjazdem!!ja mialam na weekend majowy jezdzic na koniach w janowie podlaskim, ale musielismy zrezygnowac, naszczescie pani odda nam zaliczke!!na wakacje wybieralismy sie do chorwacji, ale tez juz po ptokach hehe ale kiedys sie odbije, naszczescie w styczniu bylismy na nartach w zakopanym takze musi mi to wystarczyc na jakis czas a nawet wiekszy czas:) co do remontow to u mnie non stop sa remonty teraz maz walczy z lazienka:)sypialnie zesmy juz sobie wykonczyli w lipcu pojde mieszkac do tesciow bo moja mama leci do siostry bo tez rodzi wiec maz bedzie dzialal z salonem i jadalnia:)my mamy stary dom ktory w calosci remontujemy na poczatku wygladal tak sobie ale teraz z dnia na dzien staje sie fajna chatka:):):) a teraz zjadlabym sledzika, ale napewno sie to nie zisci bo maz pojechal juz do pracy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!! Podaję wam link do stronki na której możecie zinterpretować swoje wyniki usg http://www.noworodek.pl/index.php?sm=2 mam nadzieję, że się wam przyda!! Oj wakacje. My niestety te wakacje spędzimy w domu bo czeka nas remont łazienki i całego mieszkania. Musimy tylko kupić materiał bo mąż to złota rączka i sam sobie wszystko da radę zrobić. Narazie jesteśmy na etapie zbierania kasy ale mam nadzieję, że uda nam się ją uzbierać do lipca ewentualnie do sierpnia. My jeszcze nie rozglądamy się za łóżeczkiem ani innymi rzeczami dla didka mam nadzieję, że będe w stanie później zrobić wszystkie niezbędne zakupy dla dudulka. Pozdrawiam was dziewczyny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Cześć Dziewczyny, Nad morzem piękna pogoda, a jak u Was? Ja się cieszę bo jeszcze trzy tygodnie w pracy i długiiiii urlop. Czuję się dobrze. Agniesza cieszę się, ze wyszłaś na dwór. Agata - fajnie masz z wyjazdem. Ja sobie daruje ciepłe kraje, bo będę czuć dyskonfort gabarytowy no i opalać się nie można. Pomieszkam sobie za to trochę u nas nad morzem na działce i moze na kilka dni pojadę na Mazury. No ale to w lipcu. Iskierki dla Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja skończyłam przemeblowanie :) didek się rozpycha więc skończyłam i mężuś dokończył hihi. Idę zaraz spać bo po prostu padam z wycieńczenia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mam nadzieje ze skopiowalam dobra tabelke i nie odmlodzilam didolkow wasych:) ja wczoraj malowalam na scianie ulubione autko mojego synka i chyba troche sie przeforsowalam bo kregoslup mnie bolal:( no i boli mnie dziaslo od kilku lat juz rosnie mi zab madrosci i co jakis czas pobolewa bo zab jeszcze sie nie przbil do konca :( NICK.........WIEK......MIEJSCOWOŚĆ.......TC.....TERMIN ... .WAGA....PŁEĆ……IMIĘ…. Daffodile........ 27.....Wojkowice..........16.......01.11....56+3 Marsjanka.......29.....Śląskie...............16...... .01.11...57kg/+4 Kasika1...........23....Rzeszów…...........18.... ...02.11...64kg+2,5..dziewczynka..?.. Milla77............30....Warszawa...........18........02 .11...57+5kg mother...........25.....Warszawa..........18........04.1 1...62..chłopiec..Krzyś agniesza26........26...Lublin..............17....... .04.11....53-3;+1,5 ewelka1234......24.....Poznań..............18........06 . 11 happymama......26.....Irlandia.............15........06 .11...65 +3kg Green_Gable.....26.....Zachodniopom.....14........06.11. ..65 kg/+2,2 agnesa1983......24.....Poznań..............15........09. 11...57kg/+2kg Aneta30..........31.....Kraków..............16........09 . 11...53kg/+4 Jokasta.......... 31.....Gdynia............. 16........11. 11 Marta1983.......21.....Warszawa..........16........13.11 ...66,5kg MarzenaMol......23.....Wisła................15........14 .11 ..... +1,5kg fajna-aj...........27....Białogard...........16........ 14 11... + 2,5kg mysza1980........28...Warszawa..........16.........15.11 ...59 kg+3 Karolinka Linka...21...Gliwice..............16.........15.11....50kg+2 Beata1987........21....Śląskie..............16........ 16.11....62kg/+3 bonizz.............29....Opatów.............14........17 .11 .....66kg/+2 lorinka.............21....anglia...............15....... ..19.11....55kg/+2 kaaczuuchaa.....27...Lublin................14......... 20.11 mała_agatka......23...Łódź.................14......... 25.11....61kg/-1 eluś.................30...Międzyrzecz........9.......... 25.11.....55kg Myszkaa25........26...Irlandia/Slask.......10.........28 .11....53kg Maja_21...........21....Kielce................13........ 29.11....64kg/-2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj co tu takie pustki :)) Wszyscy śpią jeszcze a ja buszuje obudził mnie.............. głód hihihi... Chyba moje dziecko jest głodne i daje znać o sobie.. Muszę coś zjeść bo mam wrażenie że głodze maleństwo. Dziś dokańczam pożądeczki.. Wczoraj wywaliłam 4 wory śmieci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesza26
witam w ten piekny sloneczny dzien:)dzis szukalam jakiegos imienia dla mojego dzidziusia. ja bym chciala dz. martynka albo marysia ch-marcelek. a moj maz dz-paulinke , ch-maksymilian takze beziemy mieli co wybierac:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiakus
Ja tez mam termin na listopad:) Jestem w 16 tygodniu i dzidzius ma się chyba dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dopisujcie się do tabelki... Pogoda piękna byłam na dworku już chyba wyzdrowiałam pełna energii mam ochotę gdzieś pojechać nad wodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza, w świecie dziecka jest najdrożej w Warszawie, uwierz mi . Nie wiem dlaczego...bo myślą że każdy da się złapać na to że to niby taki duży market i tanio. a tam foteliki gondolki kosztują 600! także nie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×