Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Słoneczko78

Dziewczyny, które chcą być mamusiami cz. I

Polecane posty

Emiczko- wielkie, wielkie gratulacje!!!! :D Tak się ciesze, że Tobie sie udało!!!!!!!!! Po sąsiedzku sledzę Twoje losy- a taki cud daje nadzieję i mnie!!!! Tak musi sie kończyc każda walka o małe-wielkie szczęscie :) Pozdrowianka dla wszystkich!! Piję zdrówko Twoje Emiczko i małego cudu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha !!:D To sie nazywa MIEC SZCZESCIE!!!:D Emiczko-- Ty szcesciaro!!!;) CUD! gratuluje !!!!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdeczniutko, ja dziś z ranka, bo zaraz zabieram sie do pracy, powolutku, pomalutku i z częstymi odpoczynkami :-) Sabrunia👄 ja już sie przyznam szczerze nie mogę doczekać tych sprintów do muszelki :-Dhahahhahah narazie dobrze wchodzi mi chłodnik:-) mniam mniam.... Zabajonku👄 u Ciebie to te mulenia pewnie oczywiste, który to u Ciebie tydzień? no mnie też w brzuszku jakoś wierci, jakby miało coś zaraz wyjść-ale tą górną stroną :-Dhahahhahahah Estelko👄 nawet nie zauważyłam tego Twojego \"fajnego\" powitania :-Dhahahhaha a ja jak zwykle nie dostałam zdjęć, coś ta poczta mi chyba źle działa, ale od niektórych z Was przychodzą mi wiadomości wiec już sama nie wiem.... ale jestem pewna że pięknie wyglądasz i wypoczęłaś za Nas wszystkie :-D jak tylko pomyślę o tym kołysaniu to od razu mi niedobrze, ja bym nie zniosła takiej podróży dobrze, mam chorobę lokomocyjną i pewnie zanim bym sie przyzwyczaiła to byłby koniec urlopu :-P Iwonka👄 narazie jakotakowych objawów nie mam :-) oprócz tych co pisałam :-) a co sobie kupiłaś, pochwal się:-) Larusia👄jestem wzruszona i zawstydzona jednocześnie, Wy jesteście mi bardzo bliskie wszystkie, już tyle się znamy jakbyśmy tu spędziły wieki, mam tylko wielką nadzieję, że wszystkie się kiedyś wspólnie zobaczymy....na małym pikniku rodzinnym.....co ja piszę małym:-P no i wedle życzenia tak ze strachem troszkę rzucam Ci tą łączę na szczęście 👄 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 taką malutką narazie ;-) a zdjęcia wysyłałam wszystkim chyba że nie podałas mi e-mail więc poproszę na gadu gadu o niego.... ale wiem że mam Twój adres więc wysłałam z pewnością ;-) szczęściara👄 pisze do mnie szczęściara że ja nią jestem :-) czuję się że Bozia mi je dała, naprawdę i jestem jest wdzięczna bardzo:-) no chyba będę musiała wam ustać na głowie, nie ma rady :-Dhahahhahah skoro obiecałam...... Migotka78👄 :-) dziękuję i całusiam serdeczniutko👄 wierzę że marzenia się spełniają i wierzę, że na każdą z Was też przyjdzie kolej, tak jak przyszła na mnie :-)👄 Olinek👄 miłego dzionka życzę 👄 oby do czwartku, choć boję się, ale to część schizowania w ciąży podobno ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emiczka-jak patrze na te fasolki to trudno dopatrzec sie w nich póżniejsze Claudie Schiffer czy Cindy Craford, czy Noami Cambell, albo R. Redfordów :) i tylko rozsadek mi podpowiada, ze faktycznie z takiego małego okruszka będzie rosły facet lub zgrabna kobietka.... A tak a\' propos? Wybraliście już imiona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadwislanko👄 coś ty oszalała? jakie fasolki? fasolka chyba :-Dhahahahah imiona już od lat są wybrane, ale jest mi to obojętne czy będzie synuś czy córcia, najważniejsze by było maleństwo zdrowe.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emika, gratulacje jeszcze raz :) Hahaha, to rozumiem, że za 9 miesięcy dostajemy twoje zdjęcia jak stoisz na głowie :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emiczka - heh :-D mordka sie smieje jak widze jaki ruch na topiku i ożywienie zrobiłaś:) CO do moich tygodni to póki co leci siódmy, ale w pierwszej ciązy mdłosci dopadły mnie juz od pierwszego dnia 6 tygodnia, wię cpóki co cieszę się, ze nie jest az tak jak wtedy. A mulenie miałam już w terminie @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emiczko dzięki za fotki :):):):):) jeze raz Ci gratuluję i życzę spokojnej bezproblemowej ciąży, zdrowego dziecka i samych tylko szczęśliwych chwil !!!!! :):):):):) ależ sie cieszę :):):):):):):) cuda jednak się zdarzają a Pan bó tam u góry słucha babek takich jak my :):):):):) Estelko piękne zdjęcia bardzo dziękuje, oboje wygladacie na wypoczętych, a Ty szczególnie pięknie w czerwonym stroju i takiej spódniczce czy chuście na biodrach REWELACJA !!!!! warunków do prokreacji nie mieliście ale po powrocie tacy wypoczęci i pragnący siebie może coś stworzycie :):):):) buziaki dla Was Foli:)Zabajonek:)Iwonka:)Olinek:)Suzinka:)Lara:)Migotka:)Enigma:)Andzia:)Maklady:)Asik74:)Sabra:)Sysia:)Paula:)Gosiaczek:)Nadwiślanka:)Apsik:)Pedagog:)Aga:) i wszystkie babczeki :):):):) Pauluś co u Ciebie jak w nowej pracy? Beti halooooooo :):):) Asku jak się czujesz?:):):) Zabajinku jak znosisz ciąże?:):):) My z M bylismy całą niedziele na rowerze przejechaliśmy 100km i słońce którego nie było wogóle czuć (bo wiał wiatr) dało nam nieźle popalić, ja jestem opalona w paski (tam gdzie słońce dotarło :):):):))) mój M też, nie opalone są np dłonie od rękawiczek rowerowych, stopy nogi tylko tyle co było widać spod spodenek i ręca podobnie, no wydlądamy conajmniej śmiesznie :):):):):):):):)hahahahaha trzeba będzie wyrównać :):):):):) pozdrowienia dla wszystkich i całuski dla oczekujących mamuś :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooo widze że Zabajone już mi odpisał zanim ja skończyłam mój post :):):):):):) odpoczywaj jak najwięcej kochana :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajonek oczywiście :):):) widze że z pośpiechu samę błedy mi wskakują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Własnie znalazłam chwilkę w pracy , otwieram kafe, jak zwykle zaczynam od ostatniej strony, przecieram oczy, cofam się wstecz i ciarki przechodzą mnie po plecach a łzy same napływają do oczu - Emiczko kochana nie jestem w stanie napisać jak sie bardzo cieszę, ale się cieszę ogromnie, buzia mi sie cała smieje, bardzo Ci gratuluję, Kochana dbaj o siebie i życzę Ci bezproblemowej ciąży przez pozostałe 8 mcy. :) ❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄 Estelko - piękne foteczki, jeszcze je ściągam na maila , no Kochaniutka , Ty też stałas przy tym misiu z Emiczką, tak że teraz Skarbie pora na Ciebie. ❤️👄kwiat] Anuś- dziękuję , był moment , że czułam się zmęczona, dokuczały mi nogi, teraz jest lepiej i czuję się dobrze. Sabruś - hihih - czyzbys zaczęła się bać boćków? ;) Ja tam w nie wierzę i zycze wszystkim kobietkom, czekającym na swój cud bliskiego spotkania z Bocianem. :D :) 👄❤️ Sysiu- jak miło było Cię poczytać znowu, trzymam kciuki za szybką wizytę w Warszawie i posłuchaj Agi, Tomuś napewno wyciągnie jeszcze w górę i straci na wadze. :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -_fiołek_-
a my z mezem zaczelismy starania w ten weekend. mam nadzieje ze nie poszly na marne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anuś - a może podeslesz foteczkę, jak fajnie jesteś opalona. :) Cieszę się , że już weekendy masz wolne, mam nadzieję, że niedługo będziesz musiała zrezygnować z dalszych wypadów na rowerze, bo i u Ciebie zamieszka mały cudzik. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśku świetnie że się dobrze czujesz, ja też już w końcu chce żeby jakaś istotka zamieszkała i w moim brzuszku:):):) postarm się jutro posłac Wam kilka fotek z wypraw rowerowych :):):) i pstrynke czerwone twarze hihihihihihihi u mnie chyba zaraz lunie i będzie burza :(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj fiołek :) oby staranka nie poszły na marne :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę sie że się ożywiło na lato :-) i wierzę, że to nie koniec fantastycznych fasolkowych niespodzianek w tym roku :-D foli👄 :-D muszę uważać teraz co mówię:-P Zabajonku👄 też swoją ciążę liczysz od pierwszego dnia ostatniej @ ? czyżby nas tylko tydzień dzielił ?bo ja dziś zaczęłam 6 tydzień(chyba ;-) ) o ile dobrze liczę, bo zakręcona jestem jak naleśniczek :-) Ana👄 oj słucha słucha, i wysłucha każdą :-)👄 widzę że u Was moda opalania na zebrę :-Phahahhahahah trzymam kciuki za staranka wiesz o tym prawda? 🌻 Asiulek👄 a dostanę to piórko ? :-D ja tez wierzę w boćki, bo boćki to tez stworzenia Boże i każdy pomagać może :-) fiołek👄 trzymam kciuki jak tak dalej pójdzie pójdę z torbami :-P wiecie ile dziś pracowałam? 1 godzinkę, poszłam potem się chwilkę położyć i zasnęłam :-P ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emiczko - myslę, że dziś, najpózniej jutro dotrze do Ciebie. :D Wysłałam je pod koniec zeszłego tygodnia priorytem. Wzięlam je do torby schowałam zaraz tego samego dnia i ................. tydzień z nim łaziłam haha. :D Rozumiam, że foteczki od Esteli dostałaś, bo je zmniejszyłam i dziś Ci wysłałam. :) Kurcze muszę podejśc we wsi pod gniazdo bocianie , może jeszcze jakieś piórko znajdę , to bym pusciła dalej świat , niech pomaga w cudach. ;) Fiołek - powodzenia w owocnych staraniach. Iwonko - moja Sandra miała bardzo OSTRE kolki , może pogadaj z pediatrą na temat debridatu, może by pomogło Miłoszkowi. Zabajonku- może założymy z Emiczką kółko bocianowe? :D Ja w tym roku to wręcz byłam przez nie osaczona. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tak was czytam Asia, Zabajona i Emika to tez już bym chciała dzidziusia :( może to zaraźliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emika no pewnie, że wiem :):):):):) a opalenizna w zebre (pasy pod różnymi skosami, bo część od plecaka częsć od bluzki :)))) jest całkiem całkiem do tego patriotyczna biało czerwona póki co hahahahahahah Aśku widze ze Twoje listy muszą napbrać mocy prawnej np w torbie to tak jak u mnie :):):):):):) hahahahah Foli no to pogadaj z M i zróbcie wszystko żeby i Ciebie ta \"zaraza\" :) obieła :):):):):) ależ nam się zrobił radosny topik :):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My robimy już coś :) tzn nie robimy nic, żeby nie było dzidziusia :) ale na in vitro jeszcze poczekamy troszkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli no to już coś (choć nic;))) robicie myślę że taką bezczynność wykazuje tu więcej starających się :):):):):):):) oby to \"lenistwo\" przynisło skutki :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO JA MAM NADZIEJĘ, ZE W tym roku dołacze do szczesliwych brzuchatek - od września zaczynam invitro. A jeszcze przed wyjazdem na Krym chcę zrobić prawo jazdy, to mój straszny kompleks, że nie potrafie jeżdzić autem :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie leje i burza sie zrywa :-( ale może to i dobrze ogrodu nie muszę podlewać :-) Estelko jak popatrze na zdjęcia to hmm, ja też chce takich wakacji :-) ślicznie wyglądacie, widać że wypoczęłaś i gotowa do startu rozumiem? trzymam ogromne kciuki, musimy się umówić, bo za pomysłem Asiulka👄 jak dostanę od niej piórko boćka chcę Ci je przekazać na szczęście :-) mój bociuś w końcu do nas trafił :-) biedaczek jeden tyle lat nas szukał :-)hihihihihi przybij piątkę z prawem jazdy :-P ja mam nawet kurs ukończony a nie miałam czasu pójść na egzamin, hmm musze o tym pomyśleć, bo czuję że będzie mi potrzebne...... Asiulku👄 dziękuję za przesłanie zdjęc Estelki i za świetny pomysł z piórkiem 👄 a odnośnie pór z gniazda, to nie wiem czy pani bocianowa się nie wkurzy jak jej z gniazda zaczniesz wybierać pióra :-Dhahhahah obyś za ogon nie pociągnęła:-Dhahhahah z kółkiem bocianowym, to tez niezły pomysł :-Dhahahahah, ja jak byłam u rodziców na majówce to mówię to bratowej(widząc 4 bociany latające jak domem rodziców) \"jeden jest twój, dwa moje i jeden siostry\" :-Dhahahahh dobra jestem co? nie ma jak równy podział :-Dhahahhahahah foliczku👄 jak wcześniej pisałam w tym roku to będzie wysyp bociankowych maluszków więc z pewnością i Ty się tu załapiesz :-D🌻 Ana👄 buahahahahahhahahah niezłe barwy przybrałaś to takie wojowniczo-zalotne :-Dhahahahhahahah na przytulanka w sam raz :-D👄 uciekam bo boję się burzy a zaczyna brzmić, poprzytulam sie w kołderce do męzusia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelko-ja nie dostalam Twoich fotek, przynajmniej jakw czoraj patrzylam na poczte...:( Poprosze o nie! A co do prawa jazdy, to koniecznie zrob, nigdy nie wiadomo kiedy sie przyda. Mi po zrobieniu przez 2 lata nie bylopotrzebne az pieknago razu okazalo sie ze nie mam jak sie do pracy do W-wy dostac i trezba bylo pojechac. Pol nocy nie spalam, a tesciowa powiedziala mi ze rozance w tej intencji zmawaia, a rano zaoferowala sie ze jednak mnie zawiezie bo miala zly sen. I gdyby nie moja stanowczosc, ze trzeba sie przelamac to pewnie do dzis bylaby moim szoferem. I tak juz o 4 lat jezzde, teraz to i po calej Polsce. Wiec namawiam i zachecam. I zobaczysz jazad stanie sie twoim hobby. Mi sprawai ogromna przyjemnosc. Lubie jezdzic autem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emiczko- bardzo bardzo Ci gratuluję , w zasadzie od bardzo dawna nie piszę- ale systematycznie podczytuję, w każdym razie popłakałam się nad Twoim opisem o teściku, serdecznie Was wszytkie pozdrawiam i życzę aby te bocianki podolatywały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ, Dziewczyny, byłaby któraś z Was tak miła i przesłala Nadwiślance moje zdjęcia? niestety nie mam juz ich w folderze wysłane i musiałaby znów wybierac spośród prawie tysiąca zdjęć, które zrobiliśmy na urlopie. Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) W czwrtek idę do stomatologa.... biorąc pod uwagę Twoje szczęście Emiko, zrobię sobie test przed wizytą - wrazie czego, bo bez znieczulenia się nie obejdzie. oj jak ja bradzo bym chciała również zobaczyć te ubragnione dwie kreski ... ciagle wydaje mi się, ze mam typowe objawy, a po teście upadają marzenia.... może i ja powinnam sobie zafundować jakąś ciekawą stopkę :D:D:D nie dostałam jednak zdjęć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitkax
zobaczymy co wyjdzie u mnie, bol mam jak przed okresem, piersi bardzo twarde, obrzmiałe, wczoraj test robiłam- 3 dni przed planowanym okresem A tutaj negatywny i cień drugiej kreski taki blady bardzo- oby to była ciąża:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×