Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Słoneczko78

Dziewczyny, które chcą być mamusiami cz. I

Polecane posty

dziewczynki mam do Was pytanie.... dzis 36 dc cyklu i zrobilam przed chwilka test i negatywny a nigdy mi sie okres nie zpozniał czy to mzoliwe ze test moze jeszcze fałszowac wynik..... miała któras takie doswiadczenie..... cykle mam 30-dniowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku 100% pewność będziesz miała jak zrobisz betę. U mnie w 35 i 36 dniu cyklu też była jedna krecha, a cykle miała 28-36 dni, ale potem wyszły już 2 ale bardzo bledziutkie. Zrób test z krwi i wszystko będzie jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suzinko - jeśli urodzisz 23 kwietnia to akurat w urodziny mojej mamy :) Foliku - zrób tak jak pisze Suzinka. Testy też potrafią się mylić. Mi po tygodniu spóźnionej @ też pokazał I kreche a byłam juz w 3 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo to pocieszajace.... ale ja oprócz braku@ nic nie mam niepokojoacego jedynie mnie wysyfia.... i nic poza tym bo moze troche przy nasciskaniu piersi takie tkliwe... ale nie ciagna..... sutki tez nie podbrzusze tez nie.... wiec bez objawów tylko brak @ moze oznaczac ciaze... nigdy tak nie miałam... a moze to stres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik - nie zawsze muszą być objawy od samego początku. Może to ciąża może stres. Trudno powiedzieć. Jak zrobisz bete to będziesz wiedziała na 1000% pozdrawiam i trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jako że dzisiaj jestem ostatni dzień w pracy a w domu neta nie mam jeszcze składam wam wszystkim życzenia wesołych spokojnych świąt, spełnienia wszystkich marzeń, samych radosnych chwil w życiu no i udanego sylwestra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli i dla Ciebie zdrowych, spokojnych, rodzinnyc świąt. Żebyś nie myslała o tym co był, a cieszyła się tym co masz oraz wierzyła, że bedzie lepiej!!!! Emika, czekam na \"meldunek\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Mój Mateusz skończył dzis 3 latka :) Ja byłam dziś u gina bo niezbyt sie czułam, boleści pleców i kręgosłupa w dolnych partiach. Z dzidzią wszystko ok. szyjka długa, ale dostałam skierowanie do neurologa, bo ciągnie mi cos do prawej nogi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie zdziwi Was godzina o której tu wpadam, ale jak obiecałam tak stawiam się przed wyjazdem, za godzinkę wyruszamy by być troszkę wcześniej na miejscu:-) Byłam - no można powiedzieć już że wczoraj :-) u gina na 4 D i widziałam swoją niunię, super widoczki.Moja córcia robi takie pozycje akrobatyczne że jestem w szoku - dotykała stópkami czoła. Nie chciała nam zbytnio pokazać buziaczka, bo tak ładnie leżała pępowina przed jej buźką że ciągle jakieś maziuki wychodziły, ale wiem -bo zapytałam się i ma włoski - jak ja miałam :-D hihihihi, jest szczuplutka i śliczniutka już dla mnie teraz. Z badania tego wynika że ciąża - wiek jej odpowiada nie na 9 marca poród tylko poród na około 7 marca. Mała waży około 1300-1400 g - nie wiem czy to dużo czy mało, ale jak najbardziej prawidłowo - no i ciągle skierowana jest główką do dołu - grzeczna moja niuńcia🌻. powiem Wam, że oprócz tego dzisiejszego cudownego wydarzenia z niunią spotkała mnie jeszcze jedna cudowna wiadomość - otóż zadzwoniła do mnie moja siostra - ta o której Wam pisałam wcześniej i jest w ciąży :-D przecudowną wiadomość szykuje moim rodzicom na wigilię :-) czyli w 2009 roku moi rodzice zostaną obdarowani trzema wnuczętami :-) życzę Wam kochane tak wspaniałych chwil i nie traćcie wiary, cuda się zdarzają - ja mam tego przykład🌻 a może Wy też z uśmiechem zaczniecie sobie poduszki wkładać na brzuszki i robić zdjęcia - jak ja z tymi balonami w zeszłą wigilię ;-)hihihihihihi całusiam Wszystkie bardzo serdecznie i do zobaczonka w Nowym Roku 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy z nas ma na tyle dużą dłoń, że może uczynić z niej Betlejem. Każdy z nas ma na tyle ciepłe serce, że może przyjąć do niego nowo narodzoną miłość. Do tego wystarczy tylko wiara i nadzieja Kochane dziewczyny, przede wszystkim wiary i nadziei życzę Wam na nadchodzące Święta oraz Nowy Rok 2009. Gonia z Rodziną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STO LAT DLA MATEUSZKA! EMICZKO, AŻ SIĘ BUZIA ŚMIEJE JAK SIĘ CZYTA O TAKICH CUDNYCH WIADOMOŚCIACH! GONIA, TYLE CZASU CIĘ NIE BYŁO! PISZ, PISZ CO U CIEBIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelko kochanie, czytam Was, ale nie piszę, bo nie staram się o dzieciaczka, a tak z doskoku to też nie ma sensu. W każdym razie przeżywam razem z Wami niepowodzenia, nie raz płakałam w parcy i ukradkiem wycierałam łzy. Cieszę się z dobrych wiadomości uśmiechając do kompa. Wierzę, że Nowy Rok 2009 przyniesie dla nas wszystkich spełnienie marzeń. U mnie 2008 rok jakoś minął obroniłam doktorat i w sumie tyle. Bardzo Was wszystkie serdecznie pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka dziękujemy za życzenia ! Korzystając z okazji Świąt Bożego Narodzenia, pragnę złożyć najserdeczniejsze i szczere życzenia szczęścia, wiary, nadziei i pomyślności oraz każdego dnia Nowego Roku wiele uśmiechu i radości! Jak również samych pomyślnych wieści od Was wszystkich na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gonia, pisz! tu jest sporo dziewczyn, które już sie nie starają albo się postarały (mają dzidziulki albo mają w brzuszkach) i piszą na kafee :-) tak naprawdę to chyba tylko ja, aktywnie udzielająca się na forum :-) jestem bez dziecka :-( ale co zrobić...mam nadzieję, że kolejny rok będzie szczęśliwszy dla mnie :-) A może byś przesłała fotki Oskarka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelko, wierzę, że kiedyś zła passa musi się skończyć, życzę Ci aby Nowy Rok 2009 okazał się przełomowy. Odnośnie pisania na kafe, może uda mi się uaktywnic w nowym roku. Zdjecia z wielką przyjemnośćią bym przesłała, ale mój poprzedni komputer (domowy) zdechł, a z nim adresy mailowe wszystkich dziewczyn. Gdybyś mogla przeslac mi jakiegoś maila z listą dytrybycyjną wszystkich koleżanek, byłabym zobowiązana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysa1912
Kochane życzę Wam zdrowych, pogodnych a przede wszystkim rodzinnych Świąt Bożegonarodzenia, spełnienia wszystkich marzeń, pociechy z dzieciaczków, powodzenia w starankach, mnóstwo, mnóstwo szczęścia w nadchodzącym nowym roku. Jesteście dla mnie najwspanialszymi kobietkami na świecie i życzę Wam jak najlepiej w życiu prywatnym jak i zawodowym :) Ja jestem potwornie zalatana odkąd przyjechała moja mama i kursuję z domu do domu :) Tomcio zdrowy i oby tak dalej :) Suzinko z tego wszystkiego nie napisałam życzonek dla Mateuszka :) wszystkiego najlepszego dla niego, dużo radości, miłości i czego sobie tylko zapragnie :) Ucałuj tego małego 3latka :) Ściskam Was mocno moje Kochane i jeszcze raz Wesołych Świąt i bogatego Mikołaja dla Was i Waszych rodzin :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane życzę Wam zdrowych, pogodnych a przede wszystkim rodzinnych Świąt Bożegonarodzenia, spełnienia wszystkich marzeń, pociechy z dzieciaczków, powodzenia w starankach, mnóstwo, mnóstwo szczęścia w nadchodzącym nowym roku. Jesteście dla mnie najwspanialszymi kobietkami na świecie i życzę Wam jak najlepiej w życiu prywatnym jak i zawodowym :) Ja jestem potwornie zalatana odkąd przyjechała moja mama i kursuję z domu do domu :) Tomcio zdrowy i oby tak dalej :) Suzinko z tego wszystkiego nie napisałam życzonek dla Mateuszka :) wszystkiego najlepszego dla niego, dużo radości, miłości i czego sobie tylko zapragnie :) Ucałuj tego małego 3latka :) Ściskam Was mocno moje Kochane i jeszcze raz Wesołych Świąt i bogatego Mikołaja dla Was i Waszych rodzin :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja również życzę Wam cudownych, rodzinnych świąt - czasu relaksu, miłości i ciepła! no i oczywiście cudownych prezentów pod choinką!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żdeowych i Spokojnych Świat Bożego Narodzenia w Rodzinnym Gronie i Spełnienia marżeń ❤️ ❤️ ❤️ życzy enigma z rodzinką ❤️ Buziaki dla Matiego 👄 👄 👄 i sto lat!!!!!! p.s. Pamiętaćie moją córeczce z ogonkiem>??? Odeszła .....22.12 o godz 22:08 :(:(:(:(:(:(:( 😭 😭 😭 przeżyła z nami 15 lat i była moją kochanituką córunią ❤️ Bardzo przezywam to ze jej nie ma:( ale wiem ze spotkała mojego synia który 3 lata temu też odszedłna zieloną trawkę...... Odeszła ...bez cierpienia... nagle ...serduszko ...usnęło.....:(:(:(:(:( Mam nadzieję ze teraz biega gdzieś, tam z pieskami........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupsssssssssssss
wesołych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak tam dziewczyny nie objadłyście się za bardzo?? bo ja właśnie dochodzę do siebie po tej wyżerce świątecznej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HELLO no, ja nawet specjalnie się nie objadłam ale za bardzo sobie pozwoliłam ze słodyczami i dlatego w sobotę i niedzielę dzielnie \"walczyłam\" na siłowni :-) napiszcie , jakie macie plany na Sylwestra? ja siedzę w domku - Sylwester tylko we dwoje, pierwszy taki w moim życiu :-) będzie sushi, wino i wytrawny szampan :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :):):) Przepraszam Was, że nie złożyłam życzeń światecznych ale w pracy przed świętami mnie nie było a w domu miałam problem z netem wrrr. Świeta spędziliśmy bardzo rodzinnie i ciepło, nie objadłam się wyspałam się i wypoczęłam. Powiem wam ze chyba 27 grudnia czułam pierwsze ruchy maleństwa (chyba to było to:):):):))). Jeżeli chodzi o sylwestra to tak jak Estelka spędzamy go z mężem we dwoje jak nigdy i bardzo się z tego cieszę :):):):):) będze go spędzać wygodnie :):):):):) Estelko Wam się szykuje romantyczny wieczór sylwestrowy :):):):) świetnie. Sysia:):):):) ja nie mogłam sobie podjeść bo zauważyłam ze ostatnio mogę jeść małe posiłeczki bo jak zjem więcej to się źle czuje coś mi wypchany żołądek przeszkadza. Emika :):):):) cieszę się ze z córcią wszystko dobrze no i gratulacje dla siostry !!!!! świetna wiadomość na święta :):):):) Gonia pisz jak najczęściej :):):):) Spóźnione życzonka i buziaki urodzinowe dla Mateuszka :):):):) Enigma mam nadzieję że już jakoś otrząsneliście się po odejściu Waszwj suczki - buziaki dla Was :):):):) dziewczyny mam pytanko do Was (do lekarza pójde dopiero 5 stycznia) dolega mi od jakiegoś czasu ból w dolnej cześci kręgosłupa, tylko z jednej lewej strony, taki dziwny ból promieniujący i czasem usztywniajćy nogę, nie mogę momentami nawet wstać z łóżka, ni mija to samo więc bede musiała zapytać o to lekarza 0 czy którąś z Was to spotkało może? buziaki dla Was wszystkich babeczki :):):):):) co słychać u reszty laseczek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka!!! wszystkiego najlepszego po świętach!!!!!! Niestety nie mogłam wam zlozyć życzeń światecznych bo mi komp padł :( u nas bz dzisiaj idę do gina - może podejrzymy kto siedzi u mnie w brzuszku ;) pod petycja podpisałam się - jestem za in vitro dla kobiet nie mogących zająść w ciążę naturals - każda kobieta ma prawo do bycia matką i nikt nie ma prawa nam tego odbierać!!!! jakie plany sylwestrowe? my idziemy na domową prywatkę a Patryk jedzie do babci ihihihihi ;) odezwę się wieczorkiem buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ana no ja mam skierowanie do neurologa z powodu takiego bólu, mi promieniuje do prawej nogi. Mały waży 560g :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny!! Dzisiaj lekarz potwierdził mi na 100% - będę miała drugiego synka banda facetów mnie otacza hihihihihi. Myśląłam ze gorzej przyjmę ta wiadomość będę zawiedziona ale wiecie co - jestem szczęśliwa ale jak narazie jest bardzo spokojnym chłopcem nie szaleje za dużo. Za to bardzo często ma czkawki. suzinka gratuluję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello no gratuluję synalków!!! super! no i chciałam Wam złożyć życzenia :-) cudownego sylwestra i jeszcze cudowniejszego roku 2009 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny :):):) Suzinko no to już masz dużego syneczka :):):):):) gratuluję :):):):) jeżeli chodzi o skierowanie do neurologa to czy byłaś już? jeśli tak to co Ci powiedział na te bóle? Paula gratuluje synusia :):):):) Patryczek będzie miał się z kim bawić i rozrabiać :):):):) Estelko Tobie również udanego sylwestra i magicznego, pełnwgo dobrych niespodzianek Nowego 2009 roku :):):):):) Dziewczyny nam wszystkim życzę zdrowia w Nowym Roku, spełnienia marzeń, osiągnięcia zamierzonych celów i rodzinnego szczęścia, które nam daje moc i siłe do wszelkich działań :):):):):) no i szalonychy zabaw sylwestrowych :):):):):) Zabajonku, Nadwislanka, Asik, Maklady, Andzia......i inne laseczki co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
╔══╦══╦══╦══╗ ╚═╗║╔╗║╔╗║╔ ╗║ ╔═╝║║║║║║║╚ ╝║ ║╔═╣║║║║║║╔ ╗║ ║╚═╣╚╝║╚╝║╚ ╝║ ╚══╩══╩══╩═ ═╝ ══ SYLWESTER ══ ¸.•´¸.•*´¨) (¸.•´ (¸.•` * ¸.•´¸.•*´¨) ......\~~~~~/.........\~~~~~/ .......\~~~~/..........\~~~~/ ........\~~~/...........\~~~/ .........\~~/.............\~~/ ..........\~/..............\~/ ...........||...............|| ...........||...............|| ...........||...............|| ......./****\........../ ****\. «¦» -- «•*•» --- «•*•» -- «¦».•´¸.•*´¨) Stary Rok się kończy, Jego blask juz mija. Nowy 2009 do brzegu dobija. Życzę Ci,by był piękny. Lepszy od Starego A TOBIE przyniósł coś szczególnego. Dużo zdrowia i radości, szczęścia w życiu i miłosci, uśmiechu na twarzy i to o czym marzysz. (¸.•´ (¸.•` * ¸.•´ ╔══╦══╦══╦══╗ ╚═╗║╔╗║╔╗║╔╗║ ╔═╝║║║║║║║╚╝║ ║╔═╣║║║║║╠═╗║ ║╚═╣╚╝║╚╝╠═╝║ ╚══╩══╩══╩══╝ ═ HAPPY NEW YEAR═

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×