Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jastrzębianka

Sala na wesele Jastrzębie i okolice

Polecane posty

Gość prima.......
tel. 507-146-604 pod taki numer dzowniłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybkasia
Hej a jeszcze mam pytanie co do dworku zielone wzgórze czy tam jest razem sala do tańczenia i siedzenia czy osobno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbuntowana25
do rybkasia :) są 2 sale. jedna zbudowana w literę L (tam zazwyczaj stoją stoły) i jest kominek, i druga sala do tanczenia. można przestawić stoły. najlepiej zobaczyć samemu salę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam szukam sali na wesele z dobrym jedzeniem i ladnym obejsciem kto mi cos konkretnego poleci? zainetresowal mnie Dworek na Stawem czy ktos byl tam i moze wiecej powiedziec na temat tej sali weselnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! Z narzeczonym szukamy sali na wesele. Czy ktoś ma może jakieś informacje i opinie o złotej iglicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybkasia
do zbuntowanej:) czyli nie ma szans żeby na jednej sali zmieściło się ok.60osób i na tej samej sali tańczyli?ja mam jakiegoś pecha do tych lokali:/i znowu muszę szukać dalej;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbuntowana25
do rybkasia :) raczej nie. jeśli jesteś z j-bia to warto zobaczyć salę wtedy zadecydujesz czy ci pasuje czy nie. mi nie przeszkadza ze są osobne ale oczywiście są różne gusta i wymagania ;) na twoją skrzynke wyslalam menu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybkasia
do zbuntowanej. No niestety mi nie odpowiadają 2 sale:/a menu nie doszło na moją skrzynkę:/ale teraz to i tak nie ważne bo muszę szukać dalej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdawarus
Do lenka 007. ja byłam na weselu mojej koleżanki w złotej iglicy. Bardzo mi się podobało, sala bardzo ładna, zadbana i czysta, jedzonko było smaczne i ładnie podane. Jedyne co, to było w środku strasznie ciepło... ale ogólnie na dworze też był straszny upał. Z tego co wiem otworzona jest tam druga sala więc może nie będzie problemu z terminami, ale ja byłam 2 lata temu na tym weselu w czwartek. A jakąś inną salę bierzecie też pod uwagę?? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowy_i_ona
czesc wiecie moze cos o domu przyjec w turzy sl. nie wiem jak sie nazywa ale jest obok boiska wiem ze jedzenie jest dobre wystruj taki sobie wiecie moze jakie tam sa ceny za 1 i za 2 dni wesela chce zrobic wesele 2dniowe na +-100os

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! Przeczytałam w wypowiedziach, że nie ma wolnych sal na 2011 r., a tym czasem wiem, że to nie prawda :) Pewnie dużo zależy od tego, czego szukacie... W ubiegłym tygodniu dzwoniłam i jeździłam po lokalach i: - Maxima - Jastrzębie - wolne terminy od października 2011 r., a niedziele są wolne również w wakacje; - Poezja - Jastrzębie - wolne terminy - nawet w wakacje 2011 r.; - Viva - Połomia - wolne terminy - nawet w wakacje 2011 r. (na pewno 1 termin w lipcu); - Zajazd Cyganek - wolny prawie cały lipiec 2011 r. i pewnie wiele innych dat. A to zaledwie kilka miejsc spośród wszystkiego w okolicy :) Powodzenia w poszukiwaniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lennnka007
do magdawarus dziekuje za informację:) jeszcze mamy zamiar zobaczyć lokal Pod Strzecha na Marklowickiej i Astorie. Masz jeszcze jakieś informacje o tych dwóch lokalach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ślub_w_2010
Lenka, prześledź nasz wątek, tam jest sporo informacji :) My mamy wesele w Złotej Iglicy. Słyszałam dobre opinie. Miało tam wesele kilku znajomych, choć my sami nie byliśmy tam na weselu. Chcieliśmy mieć ładną salę na poziomie i zależało nam na ładnym obejściu bo chcemy mieć zdjęcia na miejscu zrobione, dobry fotograf potrafi wiele wykrzesać ;) Zresztą nie interesują mnie zdjęcia w centrum handlowym czy na stacji kolejowej, itp. Poza tym podoba nam się Bravo w Tworkowie, ale to jeszcze dalej i nieco pustawo wokół sali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikam88
A ja polecam również zajazd Cyganek. Może obejście nie jest jakieś szokujące, ale jak powiedziała koleżanka wcześniej - dobremu fotografowi wystarczy trochę przestrzeni i pomysł na zdjęcia. Jest tam gdzie usiąśc, są huśtawki dla dzieci i jakiś tam mostek i oczkiem. A do zalet trzeba wymienic przepyszne jedzenie i bardzo miła i ugodowa właścicielka. Słyszałam strasznie dużo pozytywnych opinii na temat tego lokalu dlatego się zdecydowaliśmy z narzeczonym. Sala o wystroju klasycznym, bardzo elegancka - bez nadmiaru ozdób i innych przesad... Ostatnim plusem jest chyba cena (w porównaniu do innych lokali, które oglądałam). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowy_i_ona
napiszcie jakie ceny saw poszczegulnych lokalach chodzi mi o wesele dwu dniowe na +-100 osob slyszalem ze w contrze 140zl za pierwszy dzien a za drugi 80zł na stronce zlotej iglicy jest cennik a jakie sa ceny u kaczyny, na cyganku, w raju i jeszcze w innych lokalach ktore znacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do cen - z mojej wiedzy - Viva (Połomia) - za 2 dni - ok. 200 zł; Cyganek - za 2 dni - ok. 210-220 zł; Maxima - tu szok, bo Pani nie potrafiła podać mi nawet przybliżonej ceny na przyszły rok, a obecnie ok. 220 zł za 2 dni. A w tym wątku wcześniej dziewczyny pisały też o innych lokalach i cenach :) Warto więc się cofnąć troszkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ślub_w_2010
Popieram, w Cyganku sala jest bardzo ładna, dość duża i dobre jedzenie. Ładnie jest też w "Pradziadzie" w Rogowach, z tego co pamiętam to 130 zł za 1 dzień, za 2 dni nie pamiętam, ale też pewnie ok. 210-220 zł. Poza tym "Contra" na Jedłowniku, mają swoją stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikam88
W Cyganku jeden dzień 140, a w Contrze w weekend na dzień dzisiejszy 160 zł, a w tygodniu 150. takie same ceny w Dworku nad stawem (w tych lokalach bardzo ciężko o terminy w miesiące letnie 2011...) Podobna sytuacja U Danusi. A jeżeli chodzi o sale na powyżej 100 osób to różnie z tym bywa.... właściciele często piszą, że wesele na 100 osób bez problemu a jak się pojedzie zobaczyc lokal to okazuje się, że mało miejsca. Np. w Contrze byli moi rodzice - lokal i jedzenie super - ale moje wesele na 100 osób tam odpada, ponieważ moja rodzina zalicza się do tych bawiących i mało by było miejsca do tańczenia. To wszystko zależy czego się szuka i jakie się ma wymagania. Ja osobiście się zdecydowałam na Cyganka ponieważ sala jest dośc duża i jedzenie pyszne. Właścicielka nie każe dopłacac sobie za każde udogodnienia (jak to bywa w niektórych lokalach) i bardzo bogate menu do wyboru (każdy znajdzie coś dla siebie). Bardzo ładny lokal to Arka w Jankowicach, ale tam z terminami też bardzo ciężko np. pół roku temu na czerwiec 2011 nie było nawet wolnego miejsca w tygodniu. Leśna perła chyba w Radlinie tam ceny z tego co pamiętam około 150 - 160 zł zależy od dnia Nic więcej nie wiem na temat tego lokalu. Trochę tych lokali obejrzałam i w każdym znalazło się jakieś ale... Uważam, że jest ich tyle i każdy znajdzie sobie coś co jemu odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikam88
A jeszcze mogę polecic zespół SweetSong z Wodzisławia! Trafiliśmy na nich przypadkiem z narzeczonym i po wysłuchaniu dema oraz przejrzeniu ich repertuaru się zdecydowaliśmy. Zespół na poziomie a nie jakieś wiejskie disco. No i Impuls z Rybnika - ale oni biorą prawie 1000 zł więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdawarus
Do lenka007. Osobiście mi się bardzo nie podoba wnętrze STRZECHY!! Z zewnątrz spodziewałabym się czegoś w stylu wiejskim lub góralskim, natomiast środek jest pomalowany na różowo z dodatkami kwiatowymi. Jeżeli ktoś lubi taki styl to ok, do mnie on niestety nie pasuje. Nie mam niestety informacji o Astorii. Ja mam wesele w Gościńcu Wodzisławskim w lipcu 2011 i jak narazie jestem bardzo zadowolona. Bardzo miły manager, sala ładna, menu ok:) mam nadzieję, że będzie dobrze. Jeżeli ktoś był już tam na imprezie bardzo prosze o jakieś opinie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patisonek23
Czy znacie może zespół Alegro? Dokładnie nie pamiętam skąd, ale chyba okolice Skrzyszowa czy coś takiego, dwie osoby - Pan i Pani :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowy_i_ona
a mogl by moze ktos powiedziec cos o lokalu wrzosy? i napiszcie w jakich lokalach sa wolne terminy na wiosne- lato 2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowy_i_ona
co myslicie o goscincu wodzislawskim jak tam jest z wystrojem i jakie jedzenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm................
Ja się w końcu zdecydowałam na Prime w Gołkowicach. 130 zł (zestaw bogatszy), 115 mniejszy. Sala ładna i przestronna. No i akurat trafiłam na wolny termin w lipcu 2011. Cały sierpień już zajęty. Ale wrzesień jeszcze wolny jakby któraś z was była zainteresowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajlaaa
Witam. Szukam kamerzysty i fotografa z okolic Jastrzębia. Jeśli macie jakieś propozycje, to piszcie. Od filmu z wesela oczekuję przede wszystkim tego, żeby nie było żadnych latających animowanych gołąbków itp. A fotograf - umiarkowana cena i nie musi być 500 zdjęć ze ślubu(kto to będzie potem oglądał).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tania wiktoria
Polecam Wiktorie w Skrzyszowie, długo się czeka ale naprawdę warto. Wspaniała właścicielka,dopasowała wystrój do naszych życzeń, (dodam w cenie bez dodatkowych opłat) pyszne jedzenie,plusem jest własna masarnia i ich wyroby, prawdziwe domowe torty pieczone tylko dla nich, piękny ogród, super obsługa. Wrażenia niezapomniane. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Jestem nowa na tym forum. Mam takie pytanie w związku z salą u kaczyny ponieważ sala nam się podoba, ale nie wiemy jakie są opinie osób które były już tam na weselu, czy jest dobre jedzenie ponieważ jakby nie było to jedna z ważnych rzeczy na weselu. Czy szefostwo jest wporzadku, w ogóle czy możecie udzielić wszelkich informacji odnośnie tego lokalu???? z Góry Dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może któraś z was jest również wstanie podać nazwy fajnych zespołów którzy są tani a grają fajnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikam88
poczytaj forum od początku dużo informacji jest na temat lokali i zespołów.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesele_Jastrzębie
Witam serdecznie Bardzo polecam "Dom Retro" lokal z klasą, miała ślub w sierpniu, gdzi pogoda bardzo dopasowała, obejście lokalu przepiękne. Obsługa bardzo miła oraz bardzo fachowa !!! Cena adekwatna co do obiektu. Powiem, że warto było. Jedzenie pyszce . Goście bardzo zadowolenie a to przecie o to chodziło by podobało sie gością. Z menagerem lokalu można naprawdę sie dogadac jak i co do ceny tak i wystroju, pokoju itp... Polecam bo warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×